Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stwórz postać do Dragon Age: Origins

29 postów w tym temacie

Jestem fanem RPGów w zasadzie od kiedy tylko zacząłem dostawać do klawiatury. Oczywiście wszytkie baldursy, icewind dale, fallouty, świątynie pierwotnego zła przeszedlem i to były świetne gry. Jednak po obejrzeniu zwiastunów do Dragon Age jakoś nie mogę się przekonać. Mnóstwo krwi, latających flaków, przygrywający metal. No nie wiem, strzelam, że ta gra będzie się świetnie sprzedawała, ale chyba poświęcono zbyt wiele dla kasy, jednocześnie odchodząc zbyt daleko np. od takiego Baldur''s Gate, gdzie nie potrzeba było mnóstwa krwi żeby zachęcić ludzi do grania. Wiem, że zaraz zostanę za to zjechany, ale cóż, takie moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich fanów dobrych RPGów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak po obejrzeniu zwiastunów do Dragon Age jakoś nie mogę się przekonać.

Dnia 03.10.2009 o 14:23, rocky88 napisał:

Mnóstwo krwi, latających flaków, przygrywający metal.


Nie metal tylko Manson, to różnica (nie nie jestem metalem, ale mam dość szacunku dla tego typu muzyki, żeby nie mieszać w nią Mansona)

No nie wiem, strzelam, że ta gra

Dnia 03.10.2009 o 14:23, rocky88 napisał:

będzie się świetnie sprzedawała, ale chyba poświęcono zbyt wiele dla kasy, jednocześnie
odchodząc zbyt daleko np. od takiego Baldur''s Gate, gdzie nie potrzeba było mnóstwa
krwi żeby zachęcić ludzi do grania. Wiem, że zaraz zostanę za to zjechany, ale cóż, takie
moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich fanów dobrych RPGów.


W CDA recenzent pozwolił sobie ponarzekać na oldschoolowość DA (co mnie do produkcji zachęciło). Warto zapoznać się z materiałami dotyczącymi DA sprzed zmiany marketingowej, są one o wiele bardziej konkretne. Od czasu wejścia hasła "sex&gore" nie powiedziano o DA zbyt wiele nowego (system walki, dialogów i tytułowych " pochodzeń" wyjaśniono wcześniej). Cała wizualna otoczka kampanii ma na celu nakręcić hype wśród grup innych niż hardcorowi RPGowcy, bo gra musi zarobić. W końcu wszyscy fani tzw. "dorosłości" a la Wiedźmin umrą ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



" BioWare wyraźnie chce zaostrzyć apetyt graczy na Dragon Age Orogins "


Wolvie młotku nie rób błędów w tytułach gier bo to nieprofesjonalne !!!!


@ Hav5ock

Tak btw. kto przy zdrowych zmysłach czyta takie szmatławce jak CDA ? Przecież oni mają beznadziejnych. do tego przekupionych przez Betsy "recenzentów" ( vide F 3). Moim zdaniem szkoda czasu i pieniędzy na takie gazety. Kasę i czas lepiej przeznaczyć na dobrą książkę lub kolację z miłą kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezimek młotku Ty to masz dymy. Co Ty bierze? Please, skontaktuj mnie ze swoim dealerem. Swoją drogą młotku CDA został przekupiony przez Betsa zapewne tak jak i inne serwisy (vide GameSpot i IGN)?
Jeżeli jesteś taki w stosunku do swojej miłek kobiety to ja jej współczuję, że jest z takim młotkiem.


PS.
Zapewne uważasz się za FANATYKA (czytaj gry komputerowe nieźle namieszały Ci w głowie) skoro akurat F3 wymieniłeś.

PS2.
I nie wyzywaj nigdy innych od młotków młotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 15:21, Bezimek napisał:

Tak btw. kto przy zdrowych zmysłach czyta takie szmatławce jak CDA ? Przecież oni mają
beznadziejnych. do tego przekupionych przez Betsy "recenzentów" ( vide F 3). Moim zdaniem
szkoda czasu i pieniędzy na takie gazety. Kasę i czas lepiej przeznaczyć na dobrą książkę
lub kolację z miłą kobietą ;)


Nigdzie nie stwierdziłem, że kupiłem CDA (bowiem tak jak napisałeś można znaleźć lepszy sposób na wydanie tych 14,90, bo chyba teraz tyle kosztuje CDA), na forum gram.pl ktoś wrzucił linka to skanu recenzji z tego czasopisma to sobie przejrzałem. Jestem gotów, przeczytać dowolną darmową reckę gry na którą czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order DA wraz z MW2 złożony już dawno, to będzie wspaniała zima. Recka CDA mnie kompletnie przykręciła do tego tytułu i już go nie odpuszczę, a ciekawe na co edytorek może jeszcze pozwolić oprócz stworzenia wyglądu. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ze zrozumiałych względów edytor będzie dostępny tylko w wersji na komputery PC(...)" - autor newsa ma 100% rację. Aby stworzenie edytora postaci na PS3 i X360 było możliwe, konsole musiałyby mieć dostęp do usług sieciowych, aby można go było ściągnąć oraz dyski twarde, na których możnaby zapisać tenże programik.
Ej, moment! Przecież X360 i PS3 MAJĄ dostęp do netu i MAJĄ dyski twarde! Hmm...
A tak na poważnie, to pomysł całkiem niezły. DA zapewne kupię na PS3, żeby laptopa nie katować, ale nie omieszkam wypróbować edytor postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśł genialny, przynajmniej będzie można się przekonać na własnej skórze jakie będą możliwości tworzenia bohatera ;)
Co do sprzedawania się gierki, jasne, że im więcej powodów dla których warto tę grę kupić tym lepiej... byle tylko nie zrobili z tego casuala, ale to Bioware, więc o to się raczej martwić nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 18:07, Doomann napisał:

Ej, moment! Przecież X360 i PS3 MAJĄ dostęp do netu i MAJĄ dyski twarde! Hmm...


Pierwsze wersje X360, mie miały z tego co wiem i o tych jednak trzeba pamiętać... to chyba Core wersja była jak się nie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ze zrozumiałych względów edytor będzie dostępny tylko w wersji na komputery PC(...)"

Chodzi o to, że podobnie jak FPSy gry RPG są przeznaczone dla PC i na takowych gra się w nie najlepiej, więc nie widzę powodów do wypuszczania edytora na konsole, dzieciaczki mają Halo i Uncharted i są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować