Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek ma w zanadrzu nowego FPS-a

16 postów w tym temacie

E znowu FPS ?
Niech zrobia jakiegos TPS na modle GoW ;/. Z FPS to mozna sobie domek zbudowac a dobrych TPS to mozna szukac, szukac, szukac i na koncu nzjaduje sie i tak GoWa -;-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


loczyn
Delegat
09.10.2009, 11:21

Crytek nie potrafi robić innych gier niż głupiutkie i zarazem piękne FPSiki :)


Otóż to! Żadna z gier tego studia nie przypadła mi do gustu, od Far Craya się odbiłem, Crysisa natomiast przeszedłem, ale bez wielkiej frajdy.
Crytek stawia przede wszystkim na efekty wizualne, zaniedbując fabułę, grywalność i inne równie ważne czynniki.
Ale mam nadzieję, że Crytek UK będzie mial w tym aspekcie wiecej do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Far Cry był imho bardzo dobry. W FC2 grałem tylko chwilkę, ale gameplay też na pierwszy rzut oka jest bardzo przyjemny. Także nie generalizowałbym aż tak w sprawie Crytek''a.
Największą porażką Crysisa były kosmiczne wymagania sprzętowe, które wg mnie zarżnęły tą grę. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie budował komputera za 3,5 tys zł po to, żeby móc włączyć sobie filtr tekstur, a już na pewno nie w dobie konsol obecnej generacji.
Może uda im się coś skleić, pod warunkiem że będzie to w innowacyjne np. TPP z zabawą grawitacją ^_^, bo w temacie FPP i TPP wymyślono już chyba wszystko.
BTW: Z gierek bardzo miodynych polecam Dark Sektor - wyjątkowo przyjemny ;-) (nie mylić z Die Sektor :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 12:29, Arachnos napisał:

>
przepraszam bardzo, ale królem TPS zawsze będzie Max Payne.

Racja.

kamix1110

Nie wiem czemu wg ciebie FC był mało grywalny. Przecież w tą grę po prostu chce się grać. Szeroki zakres eliminacji przeciwników, świetne AI, wspaniała grafika. Najsłabszy był polski dubbing, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 12:29, Arachnos napisał:

przepraszam bardzo, ale królem TPS zawsze będzie Max Payne.



Ja wolę Gears of War ;]


A co do gry to jakby dali elementy rpg to by było fajnie. I nie narzekajcie że Crytek to tylko od głupich strzelanin. A co mają zrobić? W polsce non stop się narzeka a my jakie mamy gry?
Raz że osiągnięcia za trudne potem za łatwe, gra trudna, łatwa, grafika za dobra i gra mało ambitna, grafika do dupy itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 12:36, abbott123 napisał:

> >
> przepraszam bardzo, ale królem TPS zawsze będzie Max Payne.
Racja.

kamix1110

Nie wiem czemu wg ciebie FC był mało grywalny. Przecież w tą grę po prostu chce się grać.
Szeroki zakres eliminacji przeciwników, świetne AI, wspaniała grafika. Najsłabszy był
polski dubbing, ale bez przesady.


FC i świetna grafika? Grafika w FC po prostu mnie dobijała. Dla mnie to była największa wada tej gry. Była taka, taka nawet nie wiem jak to nazwać. Kolorowa? Cukierkowa? Plastikowa? Sztuczna? Coś w tym guście. Jednym słowem - bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 13:29, Fang napisał:

To będzie gra czy kolejny benchmark? :>


Chyba gra, bo benchmarkiem ma być Crysis 2.

Crytek mówił, że w Crysisie 2 chcą przede wszystkim poprawić grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 12:00, Statix napisał:

W FC2 grałem tylko chwilkę, ale gameplay też na pierwszy rzut oka jest bardzo przyjemny.

Za kontynuację FarCry'a nie odpowiadał Crytek, a Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry mial bardzo dobra grywalnosc(do tej pory mam ochote do niego wrocic). Nie rozumiem jak mozna mowic, ze grafika w FC to byla wada, pierwszy raz jak odpalilem FC to bylem oszolomiony, moze teraz to wyglada ona troche slodkawo, ale dawniej robila wrazenie... Crysis tez strasznie mi sie podoba pod wzgledem kostiumu i fajnym eliminowaniu przeciwnikow ;], aczkolwiek moze dlatego, ze daleko nie doszlem, a wrecz dlugo nie gralem(na najslabszej grafice gra sie dupasnie, ale wroce wraz z lepszym kompem xd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować