Zaloguj się, aby obserwować  
Ufolud16

Left 4 Dead 2

207 postów w tym temacie

Obecnie w L4D2 są dwie kampanie z jedynki. Czy pozostałe trzy również kiedyś trafią do dwójki? Grę kupiłem około trzy tygodnie temu więc nie wiem jak to jest z patchami. Często pojawiają się nowe mapy i inne dodatki? Wszystko co było w L4D2 przeszedłem i mi się bardzo spodobało więc nie wiem czy warto inwestować w L4D czy lepiej poczekać i mieć te kampanie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 12:35, Redjevel napisał:

LoL to po co kupiłem L4d 1?

Od dawna była mowa o tym że kampanie z jedynki mają być w dwójce. No chyba że kupiłeś x lat temu, to jeszcze zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 12:35, Redjevel napisał:

LoL to po co kupiłem L4d 1?

Versus w jedynce jest imho znacznie lepszy i gra w niego więcej doświadczonych graczy :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 13:00, gogiell napisał:

> LoL to po co kupiłem L4d 1?
Versus w jedynce jest imho znacznie lepszy i gra w niego więcej doświadczonych graczy
:>.

bo w l4d2 survivors mają większy firepower ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:56, Numenpl napisał:

> > LoL to po co kupiłem L4d 1?
> Versus w jedynce jest imho znacznie lepszy i gra w niego więcej doświadczonych graczy

> :>.
bo w l4d2 survivors mają większy firepower ? ;)

Powiedziałbym raczej, że versus w dwójce jest niegrywalny. Nowe rodzaje zombie eliminują możliwość bezpiecznego przykampienia się. Ok, w teorii wydawało mi się, że jest to rozwiązanie na plus. Problem w tym, że versus polega na jak najszybszym przerushowaniu mapy, bo zatrzymanie się w miejscu, dajmy na to ciasnym pomieszczeniu, oznacza natychmiastową porazkę.
Zdziwił mnie fakt, że nikt nie gra w o niebo lepszego "Poszukiwacza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 16:24, gogiell napisał:

> bo w l4d2 survivors mają większy firepower ? ;)
Powiedziałbym raczej, że versus w dwójce jest niegrywalny. Nowe rodzaje zombie eliminują
możliwość bezpiecznego przykampienia się. Ok, w teorii wydawało mi się, że jest to rozwiązanie
na plus. Problem w tym, że versus polega na jak najszybszym przerushowaniu mapy, bo zatrzymanie
się w miejscu, dajmy na to ciasnym pomieszczeniu, oznacza natychmiastową porazkę.
Zdziwił mnie fakt, że nikt nie gra w o niebo lepszego "Poszukiwacza".

Ta dziwne bo dałbym wiarę że jak tydzień temu grałem to serwery ze scavenge były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, w jakiej wersji Suicide Blitz 2 jest ten easter egg z Portala 2? Przeszedłem już wersję drugą i trzecią, a pomieszczenia zwyczajnie nie ma... Racja, została mi już niby tylko pierwsza, ale jeśli znów poświęcę 1h na granie i znów nie będzie, to chyba mnie szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:56, Numenpl napisał:

bo w l4d2 survivors mają większy firepower ? ;)

Prawie zawsze używam shotguna. O ile w jedynce naprawdę miło się z niego strzela i czuć, że ma się w rękach coś do gładzenia zombie, o tyle w dwójce czuję się, jakbym używał pistoletu na wodę. I jeszcze te przeładowanie po każdym strzale... jakbym pompował koło w rowerze. Naprawdę, zero przyjemności. Inne bronie wydają mi się bez sensu, bo zombiaki biegną szybko i w dużych grupach. No to zostaje pompowanie kół.

W dwójce boli mnie niemiłosiernie tragicznie rozwiązana kwestia odbicia huntera. W jedynce waliło się w niego, gdy był blisko, w dwójce muszę go pacnąć, gdy jest jakieś 4 metry przede mną. W efekcie czego jakby nigdy nic dolatuje sobie do mnie, po czym pojawia się animacja huntera, którego ktoś właśnie uderzył.

>Versus w jedynce jest imho znacznie lepszy i gra w niego więcej doświadczonych graczy :>
Najbardziej w dwójce irytuje mnie ogromna ilość znajdziek. Szczególnie mocno widać to na uproszczonym ekspercie: co chwilę tabletki, adrenalina, granaty. W jedynce znaleźć coś takiego to naprawdę wyczyn. W dwójce ekspert jest jak nowa matura: dla każdego (chociaż przyznam, że w tym roku matura była trudniejsza, a miejscami nawet znacznie trudniejsza od zeszłorocznej, za co dla CKE wielki plus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ma kampanię z jedynki. Nie jestem pewny czy wszystkie, bo nie śledzę tego, na pewno kilka ma. Jeżeli jeszcze nie ma wszystkich z jedynki to wkrótce będą. Jedynki nie opłaca się kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 19:07, Asthariel napisał:

To prawda, że L4D 2 ma kampanie z jedynki? Czy jest sens kupować obie części, czy tylko
drugą?


Tylko drugą. L4D2 ma obecnie 13 kampanii, w tym wszystkie z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie wrócić po długiej przerwie do l4d2, ściągnąłem grę, ale kiedy chcę uruchomić to finalizowanie instalacji zatrzymuje mi się na 1% i nie chce iść dalej. Próbowałem wyłączyć na chwikę Avasta, ale nic to nie dało. Miał ktoś może taki problem i wie co by tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 11:50, drblase napisał:

Chciałem sobie wrócić po długiej przerwie do l4d2, ściągnąłem grę, ale kiedy chcę uruchomić
to finalizowanie instalacji zatrzymuje mi się na 1% i nie chce iść dalej.

Może spróbuj w Steamie -> PPM na L4D2 -> Właściwości -> Pliki Lokalne -> Sprawdź spójność plików gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 12:27, 8bit napisał:

Może spróbuj w Steamie -> PPM na L4D2 -> Właściwości -> Pliki Lokalne ->
Sprawdź spójność plików gry...


Niestety nie pomogło :(. Dobrze, że chociaż kupiłem Killing Floor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować