Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznań Game Arena już w ten weekend! Mamy wejściówki!

30 postów w tym temacie

Gratuluje zdobycia wejściówek. :) Macie może jakąś możliwość transmitowania jakiegoś stoiska, czy coś? Tak jak np. GOL nakręcił parę filmików z GC. Raczej mnie nie będzie, bo już urlop wykończyłem to i zgłaszać się nie będę :).

PS. ale mam nadzieje, że konferencje MS będziecie relacjonowali tekstowo, bo słyszałem, że taka ma być, a może Live! w Polsce ogłoszą. To takie tylko moje marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:31, Karfein napisał:

Posłałbym zgłoszenie, ale nie mam kasy na dojazd, więc nie będę innym odbierał możliwości
wygranej - powodzenia wszystkim :)


Drugi koniec polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale oficjalne kompy na PGA nie grzeszą wydajnością.

Procesor: Intel® CoreTM i5-750 2.66GHz

System operacyjny: Oryginalny Windows® 7 Home Premium

Płyta główna: Gigabyte, GA-P55M-UD2

Pamięć operacyjna: 4 GB DDR3, 1333MHz

Dysk twardy: 640GB, SATA2, 7200rpm

Karta graficzna: NVIDIA® GeForce 9800GT, 512MB

Karta dźwiękowa: zintegrowana 5.1(ALC889B)

Napęd optyczny: DVD-/+ R/RW 22x

Czytnik Kart: 15 w 1

Karta sieciowa: zintegrowana 10/100/1000 Mbps

Zasilacz: 450W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:48, marcinsud napisał:

/ciach/

Wy byście chcieli, żeby tam były same komputery za 10 tysiaków. Jeżeli gry na tych komputerach prezentowane będą chodziły płynnie, to jaka różnica? Będziemy narzekać jeżeli coś będzie nie tak, a PGA chyba się jeszcze nie odbyło...

Swoją drogą piłkarze Lecha niech się do kopania biorą, a nie na PGA będą jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2009 o 17:48, marcinsud napisał:

Zasilacz: 450W


Co do karciochy - fakt, mogli się lepiej postarać.
Ale dobry 450W, markowy zasilacz jest w stanie pociągnąć znacznie większy tandem niż prezentowany tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojechalbym gdyby to nie bylo w Poznaniu. Juz chyba gorszego miasta nie mogli wybrac, nie ma tam nic co byloby godnego uwagi poza GA. Gdyby to bylo 3miasto moznaby chociaz przejsc sie po plazy, jakby byl Krakow wypic piwo na starowce a tak? czlowiek pobiega troche po GA i bedzie musial wracac do domu no bo w miescie nie ma za mocno na czym sie zaczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale wy narzekacie;/ Ja mam taką samą kartę jak tutaj i wszystko chodzi płynnie na max detalach. Uwierzcie nie potrzeba jeszcze kombajnów żeby uzyskać max wydajność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:02, ibisz napisał:

> /ciach/
Wy byście chcieli, żeby tam były same komputery za 10 tysiaków. Jeżeli gry na tych komputerach
prezentowane będą chodziły płynnie, to jaka różnica? Będziemy narzekać jeżeli coś będzie
nie tak, a PGA chyba się jeszcze nie odbyło...


Wiesz po swoim kompie na prawdę nie wiem jak na tym shift będzie chodził o ile będzie na kompach shift. Te kompy to po prostu zestawy NTT, więc wiadomo, że nie są aż tak dobrze dobierane do gier niż składane maszyny rasowego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:37, marcinsud napisał:

Wiesz po swoim kompie na prawdę nie wiem jak na tym shift będzie chodził o ile będzie
na kompach shift. Te kompy to po prostu zestawy NTT, więc wiadomo, że nie są aż tak dobrze
dobierane do gier niż składane maszyny rasowego gracza.


Może i masz rację, ale po prostu nie wierzę w to, że na PGA (Poznań Game Arena) będą komputery nieprzystosowane do gamingu :) Nie wiem kto będzie sponsorował komputery (pewnie komputronik), ale na pewno nie będą chcieli robić sobie złej reklamy i złożą dobre maszyny. Ważne, żeby wszystko płynnie chodziło, a tak na dobrą sprawę to pewnie znowu konsole będą głównym sprzętem do grania. I dobrze.

@gram_virus666
Wytłumaczenie za przeproszeniem z tyłka. Tak samo w Poznaniu jest Stary Rynek z mnóstwem ogródków gdzie możesz się czegoś napić i to zaledwie 10-15 minut drogi od MTP. Ale jak ktoś chce, to zawsze znajdzie wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2009 o 18:52, ibisz napisał:

Może i masz rację, ale po prostu nie wierzę w to, że na PGA (Poznań Game Arena)
będą komputery nieprzystosowane do gamingu :) Nie wiem kto będzie sponsorował komputery
(pewnie komputronik), ale na pewno nie będą chcieli robić sobie złej reklamy i złożą
dobre maszyny. Ważne, żeby wszystko płynnie chodziło, a tak na dobrą sprawę to pewnie
znowu konsole będą głównym sprzętem do grania. I dobrze.


Przecież napisałem że kompy są od NTT
http://www.gamearena.pl/pl/digital_arena/oficjalny_komputer_pga/
Wizualnie bardzo mi sie nie podoba, ale nie to sie liczy na pga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafike mogli by wsadzić lepszą do tych kompów. Np. 260 GTX. Bo przy obecnej procek trochę się marnuje. Fajnie, że jest 7 chociaż nie wiem czy nie będzie jakichś kłopotów z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 19:04, marcinsud napisał:

Przecież napisałem że kompy są od NTT
http://www.gamearena.pl/pl/digital_arena/oficjalny_komputer_pga/
Wizualnie bardzo mi sie nie podoba, ale nie to sie liczy na pga

Faktycznie, sorki umknęło mi. Ale nadal uważam, że to konsole powinny być kwintesencją PGA i mam nadzieję, że tak będzie.
Szkoda że nie będzie mnie w niedzielę... chyba że... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować