Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w czasach II wojny światowej?

69 postów w tym temacie

eee wtf?:P Nie dość, że głównego bohatera mieliby zmienić na kobietę to jeszcze akcja podczas drugiej wojny światowej? To by zabiło serię Assassin''s Creed i wierzę, że wpadnął na jakiś oryginalny pomysł co do trzeciej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ibisz i inni : WWII NEIN !!!! Bardzo mi sie to nie widzi ! Nie przepadam zbytnio za skośnookimi klimatami : ale ładne , egzotyczne pałace , kwitnące wiśnie i takie tam ( byle nie slumsy błagam !!!! ) i główny bohater ninja ubrany na czarno ! To by było coś tylko jak tam wcisnąć ''''Wiarę Assasinów ''''( mogła by i być jakaś fajna pani-ninja xD :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o widać że nawet gramowiczom pomysłów nie brakuje, więc twórcą gry pewnie też nie zabraknie.:)
Mi tam się by podobała akcja z kobietą jakoo naszego bochatera z jakimś mieczem w ręku czy z pukawą jakąś.:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Velvet Assassin im się zachciało :P

Dla mnie idealny setting dla AC3 to XIX wiek. Maszyny parowe itp. Mechaniczne gadżety. I może do tego akcja umiejscowiona w Londynie. Byłoby wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli jednak mówimy o II wojnie światowej, to przecież ekonomia w Anglii czy Francji była napędzana przez kobiety. Mężczyźni byli na wojnie"
Przecież cały wywiad był zdominowany przez mężczyzn. Zabójstwa, zdobywanie informacji - to robili mężczyźni. Jako kobieta-assassin mógłby co najwyżej pracować w fabryce amunicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a mi wyobraźnia od razu skoczyła i czemu by tak nie zrobić III części w czasie zaborów Polski?? Zlecenia na zabicie cara, prześladowców polskiego społeczeństwa i te sprawy ;). Szkoda, że to nie możliwe do spełnienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe realia tylko jak wkomponować w nie assasyna xD.Chyba ze snajper <lol>.Ogolnie pomysl niebanalny dlatego ze cieszko to sobie wyobrazic po 2 popszednich AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mieliśmy dyskusję na ten temat"

Cała dyskusja przypomina mi pierwszą scenę filmu "The Majestic", gdzie banda producentów i marketingowców przerabia scenariusz filmu obyczajowego w groteskę pomieszaną z farsą. I tak mniej więcej wygląda ta burza mózgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to drodzy gramowicze żeby napisać list/emaila do Ubi z treścią zawierającą pomysły na 3 część pod Tytułem : Rozbiór Polski ! Tyle akcji , bitwy , oryginalny klimat no i niezrozumiałe wydarzenia polityczne :D Kto za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie genialnymi realiami była by Polska za czasów zaborów.
-Wielki konflikt - jest
-Sposoby wplątania głównego bohatera w akcje (Szlachta zdradza Polske i oddaje ją Szwabom, Ruskom czy innym Austriakom, rodzice głównego bohatera są rolnikami jednego z szlachciców zdrajców wszystko się dzieje po to aby wyswobodzić Polskę i zatłuc Szlachcica zdrajce). - jest
Jest idealnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować