Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - już 6 milionów graczy!

91 postów w tym temacie

IE to najlepsza przeglodarka na swiecie, kozysta z niej wiekszośc internautów, marka Microsoft zreszta mowi sama za siebie =]
Gracze WoWa są bardzo ograniczeni, a ich swiatopoglad jest bardzo okrojony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IE to najlepsza przeglodarka na swiecie, kozysta z niej wiekszośc internautów, marka Microsoft zreszta mowi sama za siebie =]
Gracze WoWa są bardzo ograniczeni, a ich swiatopoglad jest bardzo okrojony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bykow narobilem, tak jest jak sie robi pare rzeczy na raz. Gram.pl, kiedy bedzie mozliwosc, Edycji postow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maniakow to by bylo gdyby zwykly dzieciak(a ci sa najczescie jgarczami) mieli kase na abonament. Jako, ze zarobki w kraju sa jakie sa to dzieciaki nie dostaja az tyle na gry i "duperele"(a gry wedlug rodzicow to najwiekszy duperel :D) Studneci natomiast musza zarabaic na uczelnie wiec tez nie graja. Pozostaja bogate dzieciaki i panowie po 30 z stala fucha i pensja na takim poziomie, ze moga sie pobawic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie możliwe, że liczba graczy jeszcze wzrośnie, zwłaszcza przy okazji premiery dodatku. Eh, gdyby powstała polska wersja WoW''a... Póki co Polacy mogą jedynie pomarzyć o tym. Raczej nie byłoby to możliwe w kraju, w którym największe hity sięgają zaledwie kilkudziesięciu tysięcy sprzedanych egzemplarz. Cóż, w końcu polski rynek to nie Amerykański, Francuski, Niemiecki, Hiszpański czy Koreański...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

HoZar można się sprzeczac co jest lepsze? Myślę że nie bo gry się różnią od siebie o niebo,
ja tych gier nigdy bym nie porównywał bo to jest bez sensu.. Guild Wars jest inny - wiem po
gram zacięcie i on mi się o wiele bardziej podoba od WoWa - wielkim plusem oczywiście jest
brak opłat..


Tak najczęściej stosowany argument dlaczego GW jest lepszy.. Nie ma abonamentu.. ALe to nie świadczy o grywalności:)

Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

jeśli chodzi o WoW, to bije rekordy bo to markowa gra.. Blizzar, Warcraft - dlatego
tu już warto kupic grę, ale ona niczym nie zadziwia, nie ma w niej nic szczególnego co by przyciągło
uwagę.


Otóż jak dla mnie jest.. Ten ogromny świat po którym możemy sobie podróżować jak i gdzie tylko zechcemy i z kim.. Nie licząc tego że to jak wspaniała przygoda gdy robisz questy zawsze możesz spotkać innych graczy.. Gra często zaskakuje.. A raczej gracze:) Nie ma czasu na nude..

Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

Grafika - hmm powiem, dla mnie denna, rzecz gustu.. questy - jak questy.. postacie którymi
gramy są niedopracowane, a nawet razi np brzydota ludzi.. chociaz kobitki mogli zrobic jako
takie..


Masz rację kwestia gustu.. Mi akurat się grafika w Warcrafcie bardzo podoba.. Jest śliczna, ładna i niczego więcej od niej nie wymagam:) jedna z lepszych grafik jakie widziałem..

Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

WoW posiada to co wiele gier ma.. o GW hmm mieszanie super klas.. mnóstwo questów,
darmowe abonament, gra tańsza od WoWa, miła, gra dużo polaków, rozgrywki GvG, PvP fabuła jest,
której brakuje WoWowi..


Fabuły nie ma w WoW-ie? Ciekawe skąd te bzdury wiesz? Jakby to określić prócz fabuły.. Ważne jest też to jak napisane są questy.. Jaka jest ich historia, dlaczego idziesz ubić tego właśnie potworka itp.. A w WoW-ie przedstawienie questów jest świetne:) Nie mówiąc już o tym że questów są w Warcrafcie setki.. tysiące:) WoW ma to czego brakuje wielu innym gierkom.. GRYWALNOŚĆ! Długo można o tym pisać..:)
I oczywiście znów poruszony temat sianka.. Ja płacę za WoW-a od 10 miesięcy i jakoś nie żałuję:) Gram gram i nie mam dosyć:)

Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

szykują się dwa dodatki Factions który będziemy młócili w maju i 2
który zobaczymy pod koniec roku..


W WoW-ie są często patche z dodatkami,m rozwinięciami, przedmiotami itp.. A dodatek na wakacje się szykuje;)

Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

gra jest trudniejsza od WoWa.


A to ciekawe? WoW łatwy? Hmm.. CHyba jednak nie masz zbytniego pojęcia o WoW-ie bo twoje argumenty są jakieś słabe:P Nie wydaje mi się by wielkie 40 osobowe instancje były łatwe w Warcrafcie.. Gdzie każdy musi znać drugiego i znać swoją rolę w zespole.. plus że muszą dużo trenować i wiedzieć jak walczyć z danym bossem itp.. to tygodnie treningu.. Nie da się takich instancji robić z randomami.. To nie przejdzie..
Ale skoro twierdzisz że trudniejsza to proszę czekam na argumęcik dlaczego:)

Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

Hmm jedyny minus to że poza
miastami nie spotkamy graczy ma to też swoje plusy, lagi = 0, nie martwimy się o to że zwierza
nam zabiją zanim my to zrobimy ;)


Lagi były jak blizz miał problemy.. ALe teraz jakoś nikt nie narzeka.. Czemu? Bo nie ma lagów!:) Ja ich nie miewam nigdzie a mam neo 128:)

Dnia 01.03.2006 o 23:25, wrzosek1987 napisał:

i to właśnie dzięki temu gramy za darmo w Guild Warsa.. ułaktualnienia
są zrobione "przyjemniej" nie jest to 250mb patch.. lokacje często się zmieniają, coś dodają..
nie należę do tych 6 milionów graczy już.. wolę zasilac ilość graczy Guild Warsa która jak
ostatnio słyszałem przekroczyła grubo ponad 2 milniony ^^


Dlatego gracie za darmow w GW? Hmm Jednak mi się wydaje że to powód innej złożoności gry.. Utrzymanie WoW-a jest Bardzo duże.. Zresztą WoW ma cenę taką jak inne MMORPG.. On nie ustalał ceny:)
Lokacje.. A w WoW-ie to co w jednej krainie biegamy?:P

Ps. Śmieszy mnie tylko jedno.. Na początku napisałeś że tych gierek nie można porównywać.. A zrobiłeś to i w dodatku dosyć subiektywnie.. Nawet bardzo:) Jestem już zmęczony i nie mam sił myśleć nad sensowną wypowiedzią więc ją kończę..

Ps 2. Jednak zgadzam się że tych gierek porównywać się nie ima zbytnio gdyż inaczej traktują zabawę i rozgrywkę.. Inny system gry.. Nie mówiąc już że GW to nie MMORPG a CORPG.. Tak cz siak Grajmy długo i szczęśliwie w nasze cudowne gierki zamiast się spierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzosek1987- LOL chlopie wez sie nie odzywaj jak nie masz pojecia o WoWie........ Po 2 staraj sie umieszczac swoje zdanie w sposob obiektywny , pomijajac to ze to co powiedziales to wielki stek BZDÓR !!! Ludzi ja gralem i WoW i GW i WoW jest 100 razy lepszy, taka prawda.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HaHaHa mogę się tylko śmiać z was, zwykli wyjadacze dennych MMORPG. Prawdziwą grą, na którą wszyscy czekają jest DIABLO 3, wtedy zobaczycie jak populacja ludzi sieciowych kopiowanych jedna od drugiej gier zacznie spadać, gdy tylko powróci Pan Grozy. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż pozostaje pogratulować Blizzowi i wspierwć ich niech nam szykują coraz lepszą rozrywkę.

A porównywanie WoWwa i gw jest po porstu głupie. Poza tym że są to mmorpg nie mają tak naprawde nić wspólnego. Poza tym o gustach się nie dyskutuje więc dajcie sobie siana i niech gazdy wraca do swowjej giery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś ich podsumował, nexalemie, twe argumenty na pewno wbiły ich w podłogi ich domów i mieszkań...
Czy to jakiś rodzaj rasizmu z tymi grami? Grałem w jedną i w drugą, WoW jest świetny, cały świat, zapowiedź pierwsza w 96 roku, jeszcze w Secret Service, ze screenem jakiesgoś orka, W Guild Wars też Grałem, teraz brak czasu świetna gra, również grywalna, ale zupełnie inna i naprawdę nie porównujcie ich bowiem mija się to z celem, jak również tematem, którym to jest dyskusja nad newsem że WoW ma już sześc milionów kont...

POzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tylko gratulować... Gdyby nie opłaty, to sam bym z chęcią pograł :P ! I ten konflikt WoW vs GW powoli staje się nieco nużący... Niemniej, moja ukochana gra ma obecnie gdzieś z 1,5-2 miliony Kont, a liczby mówią same za siebie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm nie mówię bzdur... po prostu wkurza mnie jak ktoś pisze, że WoW jest lepszy od GW.. po prostu rzecz gustu.. grałem w WoWa i to dużo, jednak kasy za dużo na tym się traci. Dlatego kupiłem GW i jestem zadowolony.. ostatnio jak grałem w WoWa - grafika mnie uraziła, bo moje oczy przyzwyczaiły się do ładniejszej grafiki (w moim mniemaniu), ale co prawda to prawda grafika nie jest najważniejsza. Lepiej mi się gra w Ragnaroka niż w WoWa.. KTO CO LUBI - skończyłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze wielka chec zagrania w WoWa ale widze tez biede i dlatego tak obrazacie graczy WoW bo sami musicie sie zadowolic GW ktore produkt Blizzarda przewyzsza jedynie grafiką- w pozostalych walorach World of Warcraft przwyzsza GW o glowe (wiem bo widzialem jak kumpel gra w GW a sam gralem w WoW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże czy was tak boli że są opłaty to sprawdzie to http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/gameId/0 to że GW jest darmowe nie stanowi o grywalności i kultuże graczy. Grałem przez 4 miechy i stwierdzam że GW ma jeden ogromny minus ile razy jest tak że party leci w diabły bo ktoś stwierdza że miał DC?? Ceny itemu sklepowego ( konkretnie sigiel) szaleją chcieliśmy kupic z qmplami uzbieraliśmy a tu zonk cena skoczyła o 5 sztuk platyny. Handel nie jest moim zdaniem dobrze zrobiony stoji kupa ludu i drze się "WTS coś tam" w L2 mamy opcje shop buy/sell, w Wowie Auction Hause, w Ragnaroku robisz merchanta i rokładasz sklep. Grafa cuż fakt jest inna ale pasuje do klimatu. Brak fabuły no chyba cie w wielu miejscach widac mawiązania do poprzednich Warcraftów. Tacy Forseken są dowodzeni przez Sylvanas która zgineła w Warcrafiecie III i została zamieniona w Widmo. W GW masz dużo questów?? a sprawdzałeś ile jest ich w WoW-ie?? My mamy serwy pvp więc można walczyc ile wlezie nawet na normal realemie zdaże się walka AvsH. GW przypomina mi MTG wybieram decka (skille) i gram. Owszem GvG jest fajne ale do niego trzeba miec dobry team o co jest bardzo ciężko. Zbalansowanie questów i misji troche w GW mi nie odpowiada częśc nawet tych późniejszych jest banalna, a inne są bardzo trudne (Thunderhead keep i bug z pochodniami). Budowa mapy kuleje w miejscu w którym zdawało by się da się przejśc nie można czemu?? bo design mapy tego nie przewidział.
Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to 6 milionow to troche sztuczna liczba.. tyle jest moze kont.. ale gra o wiele mniej osob :) sam znam osoby ktorym ta gra sie juz znudzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy moje konto, ktore jest nieaktywne od dwoch miesiecy po premierze (juz prawie rok), jest liczone.
Jesli nieaktywne konta sa liczone to to zadna liczba, ale jesli sa liczone tylko aktywne... uła... wtedy to respect.
Teraz tylko niech zmniejsza abonament :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie; wiekszosc moich znajomych, ktorzy przez pewien czas grali w WoWa przestali placic juz jakis czas temu... ciekawe, czy sa wliczani - bez wzmianki o procedurze liczenia informacja o tych 6 milionach jest bezwartosciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować