Zaloguj się, aby obserwować  
Peter44

Gry a szkoła i nauczyciele.... :-|

119 postów w tym temacie

Ja dzięki grom mam bdb. oceny z Angielskiego i Historii ;) Akurat teraz, w I technikum przerabiamy Greckie Polis. O których troszeczkę dowiedziałem się z RTW. (położenie, ustrój)
Zaś z angielskiego jestem dobry dzięki ilości znanych słów ;) jak ktoś coś do mnie napisze, to w większości wypadków wiem o co kaman, ponieważ większość gier w które gram są po angielsku ^^ (chociaż tutaj też pewnie jakiś wpływ ma czytanie oficjalnego forum gry M&B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 12:00, rtyrtyrty napisał:

ja to samo, dzięki grom cała 1 i 2 klasa gim przesiedziana jeśli chodzi o historię i
angielski a w trzeciej minimalna ilość pracy.



angielski i historia ? ok ale polski to zawaliłeś ,,grom,,?? chyba grą ale nie jestem pewien jak coś to honor zwracam ale mi sie wydaje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:51, owca95 napisał:

> ja to samo, dzięki grom cała 1 i 2 klasa gim przesiedziana jeśli chodzi o historię
i
> angielski a w trzeciej minimalna ilość pracy.


angielski i historia ? ok ale polski to zawaliłeś ,,grom,,?? chyba grą ale nie jestem
pewien jak coś to honor zwracam ale mi sie wydaje inaczej


Wahahaha podrośnij, studiuj... tzn. idź do łopaty jak nie chcesz się uczyć, a potem poprawiaj innych...

Nie "grą" (wtf?) tylko grom... poza tym co to ma być: ,,wyraz,, !? I ty poprawiasz innych.... Przed "ale" winien być przecinek. Po "pewien" przed "jak" kropka, bo chaotycznie i niepoprawnie. Dalej... ale... znów brak przecinka. Nie "sie" tylko "się". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisze tyle w necie że nie wciskam już ę i ą ,ale jeśli chodzi Ci o taką poprawność moge tak pisać. Ja chcę przekazać sens zdania. Cóż nie miałem racji spoko. Tobie nigdy się nie zdarzają pomyłki ? Cóż skoro chcesz się chełpić tym że znalazłeś błędy w pisowni to ok. Nie chce dłużej kontynułować tej konwersacji ,bo jak mam się sprzeczać to wolę ustąpić. Mogą mi się zdarzyć literówki Boże i co? Jeśli chcesz coś jeszcze pogadać to napisz mi gadu bo nie chcę śmiecić na forum. Moja gg na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 22:35, owca95 napisał:

pisze tyle w necie że nie wciskam już ę i ą ,ale jeśli chodzi Ci o taką poprawność moge
tak pisać. Ja chcę przekazać sens zdania. Cóż nie miałem racji spoko. Tobie nigdy się
nie zdarzają pomyłki ? Cóż skoro chcesz się chełpić tym że znalazłeś błędy w pisowni
to ok. Nie chce dłużej kontynułować tej konwersacji ,bo jak mam się sprzeczać to wolę
ustąpić. Mogą mi się zdarzyć literówki Boże i co? Jeśli chcesz coś jeszcze pogadać to
napisz mi gadu bo nie chcę śmiecić na forum. Moja gg na gramsajcie.


A teraz przeczytaj swoje ostatnie zdanie... I nie chodzi mi o błędy jakieś tam.

Chodziło mi o to, żebyś się już tak nie przywalał do wszystkich błędów. Widzisz jakie denerwujące? I nie zamierzam cię poprawiać. Sam robię błędy więc wiesz. Dobra kończmy ten offtop, ja na żadną wojnę nie idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wyniku dedukcji, doszedłem do konkluzji, że nie ma w was indukcji energii, którą powinien mieć każdy gracz. Gdybyście znali ortografię jak ja... ćwiczyć, ćwiczyć ludzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 14:39, nwn9 napisał:

W wyniku dedukcji, doszedłem do konkluzji, że nie ma w was indukcji energii, którą powinien
mieć każdy gracz. Gdybyście znali ortografię jak ja... ćwiczyć, ćwiczyć ludzie.:)


to bym się chlastał, czemu jestem taki słaby z ortografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do II gima. W I było mi łatwo z historii ze względu na znajomość jej z gry Empire Earth. Teraz mam wieki XVI-XVII to też mi łatwo bo przeszedłem wszystkie części Europy Universalis i teraz przeszedłbym je z zamkniętymi oczyma. A nauczyciele niech tam wiedzą swoje. Ja historii się nie uczę, ja w historię gram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za przykład posłuży polonizacja gry NFS SHIFT.
uwielbiam teksty typu "CzystA Sektor" i inne błędy w polonizacji które nie wynikają z problemów w tłumaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować