Zaloguj się, aby obserwować  
Peter44

Gry a szkoła i nauczyciele.... :-|

119 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 16:11, kryst90 napisał:

My mamy na wszystkich kompach w szkole zainstalowany Tactical Ops. Mój nauczyciel od
plastyki gra w modern warfare 2 czasem z nim przez multiplayer gram. :D

Ja też chcę takiego nauczyciela ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 16:11, kryst90 napisał:

My mamy na wszystkich kompach w szkole zainstalowany Tactical Ops. Mój nauczyciel od
plastyki gra w modern warfare 2 czasem z nim przez multiplayer gram. :D


I kto wygrywa? ;]

U mnie jest taki nauczyciel angielskiego ( niestety mnie nie uczy) który gra w naprawde dużo tytułów. Uczniowie normalnie z nim na lekcji o tym gadają. A kiedyś dawno temu w podstawówce miałem katechetkę która lubiła strategie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 14:52, le2enda napisał:

> My mamy na wszystkich kompach w szkole zainstalowany Tactical Ops. Mój nauczyciel
od
> plastyki gra w modern warfare 2 czasem z nim przez multiplayer gram. :D

I kto wygrywa? ;]

U mnie jest taki nauczyciel angielskiego ( niestety mnie nie uczy) który gra w naprawde
dużo tytułów. Uczniowie normalnie z nim na lekcji o tym gadają. A kiedyś dawno temu w
podstawówce miałem katechetkę która lubiła strategie...


hehe fajny facet.
ja mam kolesia od jezyka zawodowego, on tez lubi pograc, ale bardziej woli pobawic sie w jakis programach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 14:52, le2enda napisał:

> My mamy na wszystkich kompach w szkole zainstalowany Tactical Ops. Mój nauczyciel
od
> plastyki gra w modern warfare 2 czasem z nim przez multiplayer gram. :D

I kto wygrywa? ;]


Nigdy nie widziałem kto to instaluje ale praktycznie na wszystkich komputerach jest ten tactiacl jest w dwóch pracowniach komputerowych i w bibliotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nauczyciela od Englisha, który też lubi pykać w gierki. Łazimy za nim na przerwie i umawiamy się na expienie w metku2 i na wyzwania w Burnout Paradise (nie wiem dlaczego ale nasza klasa jest kolebką wyścigówek :)
, a ostatnio na informatyce pan przyłapał ja grałem w Battlefeild Heroes. Powiedział że mi uwagi nie wstawi bo skończyłem klasówkę (była na całą lekcję, a uwinąłem się w kwadrans) i miałem wszystko dobrze :) Na następnej klasówce wszyscy uwinęli się do 25 minut. Dziewczyny siedziały sobie na nk, a chłopacy zrobili sobie rundkę w Battlefeild Heroes. Nasz pan od infy potrafi zmotywować uczniów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO to masz fajnie , u mnie niewiele nauczycieli jest pozytywnie nastawionych do gier....
A i na informtyce nie pogram, kompy 64Mb RAM, windows Milenium ...... przycisk reset kwadratowy i niewiele mniejszy niż włączania...... w podstawówce miałem lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy takiego od geografii. Spotkalem go kiedys w sklepie jak stal przy polce z grami na x360. Kilka minut pozniej wyszedl z ok. 5-6 pudelkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, choc niekoniecznie. Tutaj gry na x360, gry wogole sa tansze niz w polsce, liczac w ten sposob ze 1 euro tutaj = 1 zl w polsce. (chleb ksoztuje 2 euro okolo, w polsce w okolicach 2 zl, z tego, co pamietam). Gry na x360 mozna kupic przewaznie w okolicach 20-30 euro, uzywane (bo mozna odsprzedawac je do sklepow jak sie pogra). Nowe leca za 50-55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 15:53, Soresu napisał:

Mojej klasie za granie odłączyli internet... ;p


To w co i ile graliście że aż wam odcięli dostęp? Ale się nie dziwię, w moim byłym gimnazjum to były takie wieśniaki, że szynkę do CD-ROM''u wkładali. A teraz... mają jeszcze 4 kompy nowe z UE... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 22:55, Muradin_07 napisał:

To w co i ile graliście że aż wam odcięli dostęp?

Nie ważne w co i ile, grać nie można i tyle, nawet jeśli jest to kilkusekundowe Sudoku ;]
Chociaż ja w nic nie grałem, a neta też nie mam, w myśl zasady "wszyscy za jednego".
Tzn. mam, ale nielegalnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rys historyczny. gry zaczęły się na dobre w latach 80tych XX wieku. rozpocząłem edukację w 1988 roku juz jako bywalec salonów z automatami. rok pozniej dostałem wlasne C64 po tym jak podobne, a wczesnie Spectrum widzialem u znajomego. w tamtych czasach komputer to był prestiż. w szkole mialo sie kolegów, a nauczyciele raczej nie grywali i komputer, ci co mieli, traktowali jako MASZYNĘ. teraz ci sami nauczyciele to 50-70latkowie, którzy są z tamtej, przedkomputerowej epoki. nowi nauczyciele są elastyczniejsi. ofkoz dalej panuje teoria ze "1-2h dziennie to max". no ale wystarczy podsunąć odpowiedniej osobie odpowiednią gierkę i mozliwe, ze załapie bakcyla. niestety nie mialem do czynienia z takimi ludzmi, bo na uniwerku ci ludzie raczej poswiecaja sie czemus powazniejszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 18:25, kamyk95 napisał:

U mnie w szkole w każdej klasie są kompy (bo mamy tablice interaktywne) i na jednej lekcji
facet od angola cały czas pocinał w WoWa xD


Ostry ziomek. Nasz anglista przeszedł raz z laptopem, potem ktoś coś szepnął, że gra w Tibie...ach, ale się wkurzył ;D Przypomina mi się też biblioteka z pierwszej gimnazjum(3 lata temu). Wchodzisz pierwszy raz - szok! Jak w jakimś pubie, hałas i gierki internetowe na całego ;). Teraz pocinamy sobie na multimediach w Blub Game, polecam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 20:36, Woo-Cash napisał:

Ostry ziomek. Nasz anglista przeszedł raz z laptopem, potem ktoś coś szepnął, że gra
w Tibie...ach, ale się wkurzył ;D Przypomina mi się też biblioteka z pierwszej gimnazjum(3
lata temu). Wchodzisz pierwszy raz - szok! Jak w jakimś pubie, hałas i gierki internetowe
na całego ;). Teraz pocinamy sobie na multimediach w Blub Game, polecam ;).

Heh, u mnie tak dobrze nie ma, wystarczyło sobie Snickersa zacząć jeść i od razu marudziła bibliotekarka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:58, kamyk95 napisał:

> na całego ;). Teraz pocinamy sobie na multimediach w Blub Game, polecam ;).
Heh, u mnie tak dobrze nie ma, wystarczyło sobie Snickersa zacząć jeść i od razu marudziła
bibliotekarka :/


Tak było na początku. Potem za gierki wyrzucała, dalej wprowadziła piątkowy post/odpoczynek dla komputerów, a my skończyliśmy szkołę. I dusza biblioteki umarła. R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować