Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 23:24, Hubi Koshi napisał:

Okay obejrzałem pierwszy odcinek Naruto i muszę przyznać że mi się podobało. Było trochę zakręconego
humoru, który osobiście bardzo lubię. Sexy no Jutsu czy jak się tam nazywa ta technika, którą
Naruto zmienia się w dziewczynę (i powala biednego Irukę XD) rządzi. Jednakże gdybym miał porównywać
to Naruto jest nieco... poważniejszy i smutniejszy niż One Piece. Życie Naruto wydaje się dużo
cięższe niż to które miał Luffy (ma się rozumieć nie licząc tego co wyprawiał z nim Garp XD)
do tego już w pierwszym odcinku doszło do niezłej walki i odrobiny rozlewu krwi...
Podoba mi się :-]


taa później jest spokój później trochę krwi sielanka i tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nieliczac pare setek fillerow :P przed shinpudennem Ale i tak pierwsza wersja mi sie bardziej podobala teraz zabardzo przypomina mi dragon balla ktory za szybko sie nudzi na dluzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Naruto w ogóle nie podobał ze względu na polski dubbing -_- Być może w wersji japońskiej jest lepszy, ale nawet fabuła mi nie podeszła.
Wczoraj skończyłem oglądać D.Gray-mana - dojdzie kolejna seria, na której odcinki będę czekał ;) Seria może niewybitna, ale bynajmniej nie jest przeciętna;) Jak reaktywuję GSa to może nawet jakąś dłuższą reckę napiszę.
Od dzisiaj zabieram się za... Yaibę! Kojarzycie? :) Historia młodego samuraja, który przez całe życie żył w dżungli, a musi stawić czoło cywilizacji, Takeshiemu i przebiegłej Pani Królik ;) Swego czasu seria była emitowana na RTL 7 przed DragonBallem i Slayersami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się poważnie zacząłem zastanawiać nad Scrapped Princess. Fajnie wygląda, tasiemcem nie jest. Może ktoś więcej na temat tego anime powiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 13:31, michu96 napisał:

Kurcze idzie za słabym transferem 40.2 kb/s. :/
Zna ktoś jeszcze jakaś stronke z odcinkami "Naruto" ?
Interesują mnie odcinki od 1 do 30. :-)

>

http://www.narutocentral.com/news/ są tu wszystkie odc Naruto (włącznie z shippudenem) + manga po angielsku
jedyny minus to, że trzeba się zarejestrować ale jakby co jest to darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko pewnie potem spamu będe miał na e-mailu od zawalenia.Jednak co do NS wybieram Aresa :D
A co do Polskiego Dubbingu to zal.pl Ja oglądam oryginalne japońskie anime (bez cenzury w dodatku -.-).A nie Jetix wyciął najlepsze scenki i sie cieszą xD
kreskowki.fani.pl to fajna stronka w sumie ale nie ma tam Naruto Shippuuden :( Ale zwykły Naruciak jest po japońsku (z polskimi napisami i bez cenzury) i po polsku (okropny dubbing i cenzura).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 09:28, tykus napisał:

A ja się poważnie zacząłem zastanawiać nad Scrapped Princess. Fajnie wygląda, tasiemcem nie
jest. Może ktoś więcej na temat tego anime powiedzieć? :)

No fajne anime.Z tego co wiem to jest 24 odcinków i fabuła nawet fajna :]
W pewnym królestwie urodziła się księżniczka, mająca według przepowiedni być "trucizną, która zniszczy świat". Jej moc ma ujawnić się w dniu szesnastych urodzin. Król pragnący pozbyć się zagrożenia, wydaje rozkaz zabicia dziecka. Jednak, żeby historia mogła trwać dalej dziewczynka musiała przeżyć. Cudem uratowana, zostaje przygarnięta przez rodzinę Casull i otrzymuje imię Pacifica. Mija piętnaście lat. Młoda księżniczka wraz z przybranym rodzeństwem; Raquel i Shannonem, muszą opuścić swoje rodzinne strony. Jest bowiem wielu ludzi, którzy pragną śmierci Pacificii i starają się wykorzystać każdą sprzyjającą sytuację, aby ją zabić. Brat i siostra próbują ją chronić najlepiej, jak potrafią, jednak czy im się to uda? Jaką moc otrzyma Pacifica, kiedy skończy szesnaście lat? Czy rzeczywiście będzie ona tak potężna, by zniszczyć świat? I najważniejsze pytanie; czy Pacifica dożyje swoich urodzin?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 09:14, greg_f napisał:

Wczoraj skończyłem oglądać D.Gray-mana - dojdzie kolejna seria, na której odcinki będę czekał
;) Seria może niewybitna, ale bynajmniej nie jest przeciętna;) Jak reaktywuję GSa to może nawet

>
polecam mange D.graya poczytac
obecnie sa odcinki wymyslane przez tfurcuf anime, dlatego nie sa najwyzszych lotow
nie p[amietam jeszcze zeby jakies anime przewyzszylo swoj mangowy pierwowzor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:17, crespo1 napisał:

polecam anime Samurai X bardzo krwawe:)

A wiesz, właśnie się nad tym zastanawiałem. Warto obejrzeć, czy poza poziomem efekciarstwem nie ma nic ciekawego do zaoferowania? AMV z tego całkiem ciekawe można znaleźć, więc kto wie... Ale najpierw Ergo Proxy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samurai X? czy to nie przypadkiem Ruroni Kenshin? ;) jesli tak to polecam standardowo bardziej mange niz anime ;)
do 64 odcinka bodajze poki scenariusz idzie zgodnie z manga calkiem fajne anime, poźniej do 90 prawie sama kicha, z Kenshina zroboili jakiegos Ghost huntera :/

a co do OP - nie Shanksowi czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się anime "Devil May Cry".Ładnie nawet wygląda i sam fakt,że istnieje gra DMC anime poprostu to mnie zainteresowało.
Powie ktoś coś więcej na ten temat ? Np. fabuły itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:59, cybekziom napisał:

Powie ktoś coś więcej na ten temat ? Np. fabuły itd.


DMC jest robione na bieżąco, nie ma jeszcze określonej fabuły. Dante jest stylizowany na DMC 3, niektóre postaci również są z tej części, ale również DMC 2 - wywnioskowałem z openingu i endingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:39, greg_f napisał:

DMC jest robione na bieżąco, nie ma jeszcze określonej fabuły. Dante jest stylizowany na DMC
3, niektóre postaci również są z tej części, ale również DMC 2 - wywnioskowałem z openingu
i endingu :)

Raczej coś na pierwszą część DMC, bo Dante zna już Lady, Vergila nie ma i poza tym syn Spardy prowadzi już swoje biuro "Devil May Cry" co było na końcu 3 części gry (prequela). A w op i en widać jeszcze Trish, która występuje tylko w pierwszym DMC ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:50, Lucas016 napisał:

/ciach/


Całkiem możliwe ;) Zapomniałem, że trzecia część była początkiem historii. Widzieliście drugi odcinek? Są dostępne wszystkie języki do ściągnięcia, a nie ma subów angielskich o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:11, greg_f napisał:

Widzieliście drugi odcinek? Są dostępne wszystkie języki do ściągnięcia, a nie ma subów angielskich o_O


Dzisiaj na stronie Kuro-Hany o take coś znalazłem :P Devil May Cry is awaiting the translation, we have been slow this week because NEET decided not to help us in terms of translation.

Ja już po japońsku obejrzałem, dużo nie rozumiem ale to szczegół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:35, tykus napisał:

> Widzieliście drugi odcinek? Są dostępne wszystkie języki do ściągnięcia, a nie ma subów
angielskich o_O

Dzisiaj na stronie Kuro-Hany o take coś znalazłem :P Devil May Cry is awaiting the translation,
we have been slow this week because NEET decided not to help us in terms of translation.

Ja już po japońsku obejrzałem, dużo nie rozumiem ale to szczegół ;)


Ja właśnie pobieram 01 odcinek DMC.Mam nadzieje,że sie nie zawiode,ponieważ jeśli chodzi o gre DMC jest GENIALNE.
Zobaczymy jak bedzie wyglądać Anime -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się