Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 00:13, JaMES` napisał:

ostatnio GANTZ jest tak nudny jak to tylko mozliwe :/ zero jakiejs konkretnej akcji :( juz
wampiry mialy dzialac, a tu bec
jak wroci Kurono ( w co szczerze wirze), to moze cos sie znow rozkreci

Jeśli mam być szczery to już chyba najciekawszą rzeczą w Gantzie ostatnio był ten denny i krótki, a przy tym tak wyczekiwany, showdown wampirów z alienami. Poza tym, czy mi się zdaje, czy wszystkie akcje, w których jest obecny Katou są jakieś żałosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Małe pytanko... czy znacie miejsce skąd możnaby ściągnąć serial Gungrave? Już raz obejrzałem sobie na YouTube ale chciałbym go mieć na DVD lub dwóch. Kawał dobrej roboty. Tylko mała prośba: nie może być Rapidshare etc. (stałe IP i ciągłe problemy z tym dziadostwem mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości ile odcinków ma anime "Ah! My Goddess" ?? Bo zacząłem je sobie oglądać, ale tam gdzie je dorwałem jest tylko 25 czy coś koło tego odcinków. Czy to cała seria ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 19:28, Hubi Koshi napisał:

Tak z czystej ciekawości ile odcinków ma anime "Ah! My Goddess" ?? Bo zacząłem je sobie oglądać,
ale tam gdzie je dorwałem jest tylko 25 czy coś koło tego odcinków. Czy to cała seria ??


stare 6 OVA, film kinowy, Mini Goddes 48 epow kilkominutowych, 25 + 25 nowej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy będę miał co oglądać. Teraz się chyba właśnie dorwałem do tej starszej serii, obejrzałem pierwsza 4 odcinki i podoba mi się. Belldandy jest niesamowicie słodka, ale i tak najlepsi są Senpaiowie XD Rany te dwa wielkoludy powalają na kolana (nie tylko siłą fizyczną... chociaż tym też) Na tyle na ile na razie obejrzałem to wydają się oni być nieco oschli, ale w sumie obchodzi ich co nieco los i życie Keiichiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje pełną parą a ja dalej oglądam.. od czasu ostatniego spisu dużo się pozmieniało....

The Melancholy of Haruhi Suzumiya - Seria 14 odcinków. Jednym słowem dziwne... Kyon rozpoczyna swój pierwszy rok w Liceum, jedna z jego koleżanek (tytułowa Haruhi) postanawia złożyć klub SOS Brigade. Całość dość zagmatwana i trudna w zrozumieniu.....

Golden Boy -Seria 6 odcinków. Kintaro po porzuceniu studiów postanawia podróżować po kraju w celu imania się różnych dorywczych zajęć i nauczyć się jak najwięcej o życiu. Pełne erotycznych podtekstów i "motywów".

Green Green - Seria 12 odcinków i dwóch OVA. W do męskiej szkoły przyjeżdża delegacja z żeńskiej szkoły...... Wygłodniali faceci nie przepuszczą takiej okazji.... Wystarczy dodać do tego że jedna z dziewczyn wydaje sie być zakochana a druga ma tajemnicza przeszłość (a może powinienem powiedzieć przyszłość?). Całość ubrane w szaty Ecchi... dobra zabawa gwarantowana.

Amaenaideyo!! - Dwie serie po 13 odcinków. Szesnastoletni buddyjski monk zamieszkuje w świątyni razem z 5 pięknymi zakonnicami..... zaraz zaraz... PIĘKNYMI?? TAK pięknymi... czy musze opisywać dalej?? aaa... że Ecchi... no tak zapomniałbym.... tak więc warto :D

Happy Lesson – 5 OVA, 13 pierwszej serii, 13 drugiej (Happy Lesson Advance) oraz 3 OVA (Happy Lesson Final). Chitose Hitotose po stracie rodziców zostaje adoptowany przez 5 nauczycielek - kochającą i troskliwą nauczycielkę japońskiego, tajemniczą chemiczkę, przesądną higienistkę, słodką nauczycielkę plastyki oraz nadpobudliwą „Wuefistkę”. Całość można zaliczyć do gatunku Harem.

Ai Yori Aoshi - 24 pierwszej serii i 13 drugiej. Kaoru Hanabishi ucieka od rodziny i postanawia mieszkać na własną rękę w Tokio. Pewnego dnia spotyka piękną dziewczynę ubraną w kimono. Okazuje się iż jest to jego przyjaciółka z dzieciństwa która postawiła sobie za punkt honoru zostać jego żoną. Szybko przeprowadzają się do małego dworku pod przykryciem prowadzenia akademika. O całości mogę powiedzieć iż jest to standardowa haremówka... dobre anime ale nie powodujące większych emocji.

He is My Master - 12 odcinków. Dwie siostry uciekają z domu aby zatrudnić się jako służące w domu samotnego czternastoletniego milionera. Niby wszystko ok... no tak, ale siostrzyczki nie są wcale starsze od swojego pracodawcy. Sam pan Yoshitaka nie jest też całkiem normalnym chłopakiem, fan cosplayow, japońskich gierek z gatunku eroge no i co tu dużo mówić... ZBOCZENIEC. Na dodatek mamy trzecią służącą która baaaardzo lubi jedna z dziewczyn i aligatora pragnącego jakiejkolwiek miłości. GAINAX (tak, ten słynny GAINAX) nie popisał się za bardzo przy tworzeniu tego anime. Jest ono co najwyżej średnie.

Lovely Idol - 12 odcinków. 6 dziewcząt chce zostać gwiazdami POP-u. Ich manager stara się im w tym pomóc. Przygotowania do ich pierwszego występu idą pełną parą.... ale cóż to... miłość na horyzoncie?? Ciekawe... trochę przesłodzone ale znośne. (Nie wiem jak sie ma 13 epizod gdyż nigdzie nie mogę go dorwać, jak tylko go zdobędę to dopisze czy ma sie tak dobrze jak seria)

Sister Princess - 26 odcinków. Wataru - normalny chłopak z Tokyo - chce dostać się na najlepszy uniwersytet, przekonany o swoich zdolnościach nie bierze udziału w rekrutacji w innych szkołach. W dniu ogłoszenia wyników okazuje się że jednak przeliczył się :D . Na szczęście dzięki rodzicielskiej protekcji udaje mu się dostać na uniwersytet „Promised Island”. Wataru chcąc nie chcąc wybiera się na ową wyspę a tam poznaje.... DWANAŚCIE młodszych siostrzyczek chowanych przed nim w tajemnicy.

Sister Princess RePure - 13 odcinków. Nie tak dobre jak poprzednik... całkowicie inna historia (oparta na grze o tym samym tytule). NIE POLECAM

Onegai Teacher - 13 odcinków. W pobliskim jeziorze ląduje UFO, w szkole pojawia się nowa nauczycielka a w domu obok wprowadza się przepiekana kobieta... za dużo naraz? Oczywiście, wszystko jest ze sobą powiązane. Życie Kei Kusanagiego zmieni się nie do poznania i nabierze całkiem nowego rytmu. Świetne anime z pogranicza ecchi.

Onegai Twins - 13 odcinków. Umieszczone w tym samym miejscu co Onegai Teacher. Do domu Maika pukają dwie dziewczyny twierdząc iż są jego bliźniaczkami.... zaraz, bliźniaki są zazwyczaj dwa... no właśnie, jedna to „podróbka”... tylko która. Umieszczenie w tym samym miejscu co Onegai Teacher lecz w trochę późniejszym czasie umożliwia nam spotkanie prawie wszystkich postaci z poprzednika. Samo anime jest jeszcze bardziej po stronie ecchi i to mu się chwali. Warte oglądniecie (poprzednik oczywiście też).


Wiem... wiem... no life ze mnie... no ale jak to powiedział DanteDyNei: Ja lubię te "chore bajki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:43, Dizi napisał:

Wiem... wiem... no life ze mnie... no ale jak to powiedział DanteDyNei: Ja lubię te "chore
bajki".

Eeee tam w sumie to większość ludzi w tym temacie ma pewnie podobnie więc się nie łam, a poza tym dzięki za listę, jak skończę oglądać Ah! My Goddess to czuję że się zainteresuje niektórymi pozycjami z twojej listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.08.2007 o 12:43, Dizi napisał:

Wiem... wiem... no life ze mnie... no ale jak to powiedział DanteDyNei: Ja lubię te "chore bajki".

>

Jeżeli lubisz ten typ anime to polecam (o ile jeszcze ich nie widziałeś):
Love Hina
School Rumble
Ouran High School Host Club
Midori no Hibi
Ichigo 100%
Beck (trochę inny gatunek ale też bardzo dobre)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:40, glebcio napisał:

naruto!!!!!!!!!!!!!

Spokojnie,jejciu.
Jak dla mnie to w Naruto jest tylko fajna manga.
Anime jest beznadziejnym tasiemcem poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:49, przemo-r3 napisał:

Jeżeli lubisz ten typ anime to polecam (o ile jeszcze ich nie widziałeś):


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=2654 - Zdaje się że większość z tych co wymieniłeś już wiedziałem i umieściłem w poprzedniej liście.... co do School Rumble to właśnie oglądam a Ouran czeka w kolejce..

Hubi Koshi >> Zapoznaj się z moją poprzednia listą (link powyżej) może jeszcze dorwiesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:38, glebcio napisał:

naaruto jest najlepszy i tyle!!!


Lol. Nie wiem czy wiesz, ale tak jak filmy, anime również dzielą się na gatunki. A z tych tasiemców to i tak wolę Bleacha :P Po twoim argumentowaniu zresztą widzę, że do dojrzałości trochę ci brakuje - przeczytaj parę ostatnich zdań w zakładce "o mnie" na moim GS - jest tam coś dedykowane dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:38, glebcio napisał:

naaruto jest najlepszy i tyle!!!


Racje ma Cybekziom: w Naruto jedynie dobra jest manga. Oglądając anime, a szczególnie fillery człowiek ma się tylko ochotę pochlastać... :/

Poza tym, nim okrzyczysz cos najlepszym to lepiej miej materiał do porównania. Pełno tu juz takich było co jedynie Dragon Balla i Mumuki oglądali, a potem wydzierali się: DB rządzi... Takie zachowanie to obciachi tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:38, glebcio napisał:

naaruto jest najlepszy i tyle!!!

To w końcu o co ci chodzi.
O Anime czy Mange ?
Bo z twoich wypowiedzi to moge wywnioskować jedynie to, że oglądałeś kilka odcinków "Naruto" na JETIX i sie teraz podniecasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się