Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 21:22, cybekziom napisał:

Bo z twoich wypowiedzi to moge wywnioskować jedynie to, że oglądałeś kilka odcinków "Naruto"
na JETIX i sie teraz podniecasz :/

Na pewno oglądał na JETIX''ie z tym spapranym dubbingiem. Chyba gorszego podkładu głosów jeszcze nie widziałem. Jak już to oglądać anime tylko w oryginalnej wersji językowej inne nie są już tak dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz.Głosy postaci w JETIXowym "Naruto" to jakaś kpina.
Oglądałem gdzieś ze 150 odcinków z angielskimi subami (miałem normalnie na kompie ale skasowałem).
Poprostu mam dosyć tego przedłurzania, nudziarstwa i filerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:09, Ghoster7 napisał:

Racja ale tylko Shippuuden ;]

Pozwolisz że się trochę powykłucam :-> ?? Otóż dla mnie o ile Shippuuden jest naprawdę fajny, to jednak najlepszy był początek serii, tak mniej więcej do końca ataku Orochimaru na Konohę. Dlaczego ?? Bo przez ten czas było najwięcej emocji, szczególnie chodzi mi o początek serii i pierwszą poważną misję Naruto i spółki. Okres gdy dopiero zdobywał przyjaciół, gdy walczył, zmagał się kłócił, przedrzeźniał. Okres gdzie zamiast siły musiał używać swojej pomysłowości (nie twierdze że później się to bardzo zmieniło, ale musisz przyznać że gdy Naruto nauczył się Rasengana i podniósł swój "poziom" przestał tak bardzo korzystać z pomysłowości i zasadzek. Ogólnie lubię w Naruto to co kiedyś lubiłem w DB, czyli ciekawe zróżnicowane walki, sporo humoru i (to w DB nie było aż takie mocne) masę ciekawych postaci o skomplikowanych psyche, z własnymi motywacjami i powodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:34, Hubi Koshi napisał:

> Racja ale tylko Shippuuden ;]
Pozwolisz że się trochę powykłucam :-> ?? Otóż dla mnie o ile Shippuuden jest naprawdę fajny,
to jednak najlepszy był początek serii, tak mniej więcej do końca ataku Orochimaru na Konohę.
Dlaczego ?? Bo przez ten czas było najwięcej emocji, szczególnie chodzi mi o początek serii
i pierwszą poważną misję Naruto i spółki. Okres gdy dopiero zdobywał przyjaciół, gdy walczył,
zmagał się kłócił, przedrzeźniał. Okres gdzie zamiast siły musiał używać swojej pomysłowości
(nie twierdze że później się to bardzo zmieniło, ale musisz przyznać że gdy Naruto nauczył
się Rasengana i podniósł swój "poziom" przestał tak bardzo korzystać z pomysłowości i zasadzek.
Ogólnie lubię w Naruto to co kiedyś lubiłem w DB, czyli ciekawe zróżnicowane walki, sporo humoru
i (to w DB nie było aż takie mocne) masę ciekawych postaci o skomplikowanych psyche, z własnymi
motywacjami i powodami.



Dziennikarzem powinieneś zostać ( wyślij próbki do Otaku :). A tak poza tym to wszystkich jeszcze nie oglądałem... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:44, Ghoster7 napisał:

Dziennikarzem powinieneś zostać ( wyślij próbki do Otaku :). A tak poza tym to wszystkich jeszcze
nie oglądałem... :]

Yyyy ?? Ale to przecież była tylko sklecona na prędce opinia. Jeszcze wszystkiego nie obejrzałeś ?? Wiec wybacz jeśli palnąłem jakiegoś paskudnego spoilera :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy ?? Ale to przecież była tylko sklecona na prędce opinia. Jeszcze wszystkiego nie obejrzałeś
?? Wiec wybacz jeśli palnąłem jakiegoś paskudnego spoilera :-]

Eeee tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:04, MastAlol napisał:

Ja ostatnio skończyłem oglądać serie Samurai Champloo. Założyłem też temat o tymże anime. Znacie,
lubicie? Co sądzicie na temat tego anime?


Jeden z najlepszych tytułów anime jakie miałem okazje obejrzeć. Dzieło to stworzyli ludzie, którzy pracowali wcześniej nad takimi hitami jak Cowboy Bebop czy Wolf''s Raion, a później i Ergo Proxy. Szybkie samurajskie walki, zróżnicowane charaktery postaci - stonowany Jin, chaotyczny, niemal szalony Mugen oraz zabawna i rozważna fuu.
Tytuł szczerze godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:16, MisticGohan_MODED napisał:

W końcu dostarczono mi dzisiaj mangę Death Note #1 od JPF :D
Manga jest po prostu super :D Warto było na nią poczekać :D

Ogólnie oceniam ją na 9+/10 :D


Też bym się zainteresował .. gdyby nie to , że na Wikipedii jest opisane zakończenie (szloch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:18, Asthariel napisał:

Też bym się zainteresował .. gdyby nie to , że na Wikipedii jest opisane zakończenie (szloch)

Jak mawia jeden artysta którego bardzo lubię "Można znać zakończenie, ale przecież najwięcej zabawy jest z dotarciem do niego" Tak więc nie łam się i czytaj, na pewno znajdziesz sporo rzeczy które cię zaskoczą mimo że zna się zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek serii? Atak na Konohe kończy się gdzieś w 80 odcinku - to jest prawie połowa ;]
A z tym dotarciem do końca to racja! Jak kiedyś czytałem Harrego Pottera to nie zaczynałem czytać dopuki nie dowiedziałem się co się wydarzy - żeby mieć motywację ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:40, Coooler napisał:

Początek serii? Atak na Konohe kończy się gdzieś w 80 odcinku - to jest prawie połowa
;]

Ooojj tam czepiasz się szczegółów :-] Owszem trochę przedobrzyłem z tym początkiem serii, chodziło mi po prostu o okres w którym najwięcej się działo między postaciami, o okres gdzie ich najwięcej poznawaliśmy i obserwowaliśmy ich rozwój oraz przeszłość. No i oczywiście okres gdy Naruto nie był tak potężny i stosował sporo forteli np. całkiem ciekawa walka z Kibą podczas eliminacji do końcowego egzaminu na Chuunina, albo walki z Haku i Zabuzą. No i oczywiście sprytne i pomysłowe taktyki jakie stosował Shikamaru XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:26, tykus napisał:

A jaka jakość wydania i czy dobre tłumaczenie? Ja swój egzemplarz będę miał w piątek, ew. w
sobotę :D

No od JPF to jak zwykle - wysoka jakość i satysfakcja gwarantowana :]

Tłumaczenie bardzo dobre :]
A oryginalne tłumaczenia technik znajdują sie na ostatniej stronie :]
(w pozostałych przypadkach jest * i patrz obok lub pod obrazkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się