Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 20:04, Dizi napisał:

Matras i Empik - nie będą mieć, ściągną na następny dzień.
W Krakowie sytuacja jest prostsza.... mamy FanKomiks na Grodzkiej :D


U mnie jest jeszcze łatwiej :P Można nawet fanty z różnych anime kupić. Np. figurki, plakietki, kubki, stare numery Kawaii :P hehehe. Prześpij się z tym maniaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:55, Arlik napisał:

Witam po raz pierwszy pisze w tym temacie :)
może ktoś wie gdzie na terenie warszawy można kupić pierwszy tom full metal alchemist (po polsku
oczywiście) i Hellsinga (wiem to nie tak się pisze xP) wiem że jest na allegro ale jakoś nie
chce korzystać z aukcji internetowych, przeszukałem kilka księgarni ale bez skutku :(

www.jpf.com.pl

Tam znajdziesz wszelkie info :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:44, rogas-15 napisał:

Mam pytanko czy może ktoś dać mi namiary na japońskie epy Dragon Ball??


Mówimy o skanlacjach mangi, czy torrentach anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:45, Alamut napisał:

> Mam pytanko czy może ktoś dać mi namiary na japońskie epy Dragon Ball??

Mówimy o skanlacjach mangi, czy torrentach anime?

Torrenty anime, lub bezpośrednie linki do odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem sobie całego Hellsinga, jestem w trakcie oglądania drugiego OVA. Porządne anime z litrami krwi - to jest to. Szkoda, że powstało tylko 13 odcinków :< Jedyny ratunek w mandze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 20:34, Harvenar napisał:

Ostatnio obejrzałem sobie całego Hellsinga, jestem w trakcie oglądania drugiego OVA. Porządne
anime z litrami krwi - to jest to. Szkoda, że powstało tylko 13 odcinków :< Jedyny ratunek
w mandze :)


A mangę czytasz na bieżąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:07, Harvenar napisał:

Nie bardzo, dopiero mam zamiar zacząć.


No to OVA jest oparta bardziej na mandze, kóra jest o wiele ciekawsza i bardziej wymiata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 20:31, Hubi Koshi napisał:

Emm mam pytanie czy ktokolwiek oglądał "Bobobo" ??
Opening -> http://youtube.com/watch?v=LBmmk7gZktI&mode=related&search=
To anime wygląda na dość... odjechane i schizolskie że się tak wyrażę. Mógłby ktoś opowiedzieć
o nim coś więcej ??

bajka pełna schizów x_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:38, Alamut napisał:

> Nie bardzo, dopiero mam zamiar zacząć.

No to OVA jest oparta bardziej na mandze, kóra jest o wiele ciekawsza i bardziej wymiata ^^


Też zdążyłem to zauważyć ;) 2 OVA obejrzany, czas na trzeci. W oczekiwaniu na 4 OVA planuję przeczytać mangę, trzeba uzupełnić wiadomości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam ostatnią serię Sailor Moon i ryczę. Ale manga już nie jest taka dobra.

Muszę przysiąść do alchemika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 16:46, Alamut napisał:

O kurczę... ale nasuwa sie jedno pytanie czy on rzeczywiscie jest tym o kim wspominał Kyuubi,
czy też jakimś dotychczas nieznanym potomkiem klanu? Bo wiecie, jak na kogoś przed kim respekt
czuł nawet Demoniczny Lis to on się momentami głupkowato zachowywał jak był jeszcze partnerem
Deidary...

Dlatego wszyscy obstawiali, że to Obito... moze dzialal pod przykrywka i tylko wyźsi ranga akatsuki wiedziali kim on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 22:25, Harvenar napisał:

> > Nie bardzo, dopiero mam zamiar zacząć.
>
> No to OVA jest oparta bardziej na mandze, kóra jest o wiele ciekawsza i bardziej wymiata
^^

Też zdążyłem to zauważyć ;) 2 OVA obejrzany, czas na trzeci. W oczekiwaniu na 4 OVA planuję
przeczytać mangę, trzeba uzupełnić wiadomości ;-)

Ciekawa jest także manga Hellsinga: The Dawn.
Spolszczone chaptery mangi można pobrać na stronie Hellsing Project,którą fani Hellsinga napewno bardzo dobrze znają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:23, cybekziom napisał:

Ciekawa jest także manga Hellsinga: The Dawn.
Spolszczone chaptery mangi można pobrać na stronie Hellsing Project,którą fani Hellsinga napewno
bardzo dobrze znają ;]


Jeśli mam byc szczery to co do "The dawn" mam mieszane uczucia... Z jednej strony jest bardzo ciekawa bo poznajemy przeszłość mojego ulubionego "Letztes Batalion" ^^, zostaje nam przedstawiony młodszy Sir Arthur Hellsing (w tym okresie pijak i zbok XD), a takze młody Walter i Girlycard. Z drugiej jednak strony... Sposób rysowania postaci troche mnie zawodzi, a Alucard zachowuje sie zasami tak debilnie jak Victoria w swoich sennych przerywnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 00:04, JaMES` napisał:

Dlatego wszyscy obstawiali, że to Obito... moze dzialal pod przykrywka i tylko wyźsi ranga
akatsuki wiedziali kim on jest?


To by trochę pasowało... Wizjer ma tylko na prawe oko i wiek też by lepiej pasował. Z drugiej jednak strony: czy w miniarcu o młodym Kakashim nie zostało pokazane, że ona raczej na pewno zginął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym chapterze "Gantza" wampiry nas nie zawiodły - showdown był i to jaki! ^^ Z wypowiedzi Host Samuraja dochodzę do wniosku ,ze aby się zregenerwoać potrzebuje krwi, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:09, Alamut napisał:

W nowym chapterze "Gantza" wampiry nas nie zawiodły - showdown był i to jaki! ^^ Z wypowiedzi
Host Samuraja dochodzę do wniosku ,ze aby się zregenerwoać potrzebuje krwi, jak myślicie?


wampir mnie rozbroił "chcę tylko odzyskać swojego palca" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:09, Alamut napisał:

W nowym chapterze "Gantza" wampiry nas nie zawiodły - showdown był i to jaki! ^^ Z wypowiedzi
Host Samuraja dochodzę do wniosku ,ze aby się zregenerwoać potrzebuje krwi, jak myślicie?

Jeszcze nie czytałem :/
Ale niedługo sie za to wezme xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się