Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2009 o 02:07, Calomek napisał:

EPIC panie ;)

Dnia 30.06.2009 o 02:07, Calomek napisał:

Nie wiem po kiego ch.. to tu daję .

No jak to? Czym więcej ciekawych rzeczy tym lepiej :)

Tomoya-kun -> Chętnie przyjrzę się temu bliżej... kiedyś (ze względu na zbyt dużą już ilość rzeczy do obadania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:04, Tomoya-kun napisał:

O ile pamiętam to należał on do Mage''s Association ale nie uczył się w Clock Tower.

Cóż a co z jego żoną? Pamiętam, że poznał ją poprzez Magic Association ale czy ona miała coś wspólnego z Clock Tower to nie wiem. Co do możliwości to może Kotomine bądź jego ojciec?

Dnia 29.06.2009 o 23:04, Tomoya-kun napisał:

Ale skoro pasuje Kayneth to może będzie też Sola-Ui Nuada-Re Sophia-Ri.

Cóż jego wierna (nie za dlugo mu była wierna) pomocnica mogła by wystąpić. Tylko pytanie czy w tamtych czasach pracował z nią. A tu coś fajnego xD. Draw next card if you think Sola is moe here!:
http://orenoturn.com/goods_image/A2601_Z1.jpg

Dnia 29.06.2009 o 23:04, Tomoya-kun napisał:

Może być też
ktoś z rodziny von Einzbern? Bo jest ona dość częśto wspominana gdy mówi się o magach.

Przydało by się poznać kogoś kto nie jest homunculusem.

Dnia 29.06.2009 o 23:04, Tomoya-kun napisał:

Te uniwersum łącznie obejmuje: Fate/Stay Night, Fate/hollow ataraxia,
Fate/zero, Tsukihime,Kagetsu Tohya , Melty Blood, Kara no Kyoukai i Mahōtsukai no Yoru.

Ja bym dodał jeszcze średnio znaną novele Kinoko Nasu czyli DDD i Fate/Unlimited Codes. W końcu należy do kanonu.

Dnia 29.06.2009 o 23:04, Tomoya-kun napisał:

I te wszystkie wydarzenia są zawsze w jakiś sposób połączone (czy to jakaś postać występuje z innych, gdzie > indziej się wspomina o np. walce o Grall)

Tak ale MTnY będzie chyba pierwszą grą która będzie łączyć wydarzenia z Tsukihime z tymi z F/SN bezpośrednio. Jak spojrzysz na obrazek który wczesniej dałem żadna z postaci na dobrą sprawę nie łączyła tych dwóch okresów.

Dnia 29.06.2009 o 23:04, Tomoya-kun napisał:

Polecam z zapoznaniem się z novelami i VN bo są one jednak lepsze niż anime.

Cóż czy ja wiem czy novela jest lepsza od filmów KnK. Zresztą oprócz tego jest tylko anime F/SN. Może kiedyś zrobią i Tsukihime. W końcu jest remake to by i anime w końcu narysowali ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:16, Fouton napisał:

Może kiedyś zrobią i Tsukihime. W końcu jest remake to by i anime w końcu
narysowali ;).


Anime Tsukihime już jest (zostało zrobione na długo przed F/S N):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:21, Karharot napisał:

Anime Tsukihime już jest (zostało zrobione na długo przed F/S N):

Przykro mi że cie zawiodę ale niema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:26, Karharot napisał:

Niema niema niema!
Cóż, jest to druga zasada internetu. Pierwsza jest nie wspomina się o /b/. Druga(którą teraz łamię) - niema anime Tsukihime. Jest to oficjalne założenie i nawet sam Type -Moon nie uznaje tego anime jako cześć kanonu. Jest ono tak słabe że fani poprzysięgli sobie, że już nie będą nawet wspominać o tym anime (którego niema).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh:) Ok już nic nie piszę.
Jednak nawet to czego nie ma może obniżać szansę na następną ekranizację (bo ktoś może wyjść z założenia że coś już jednak jest), w końcu nie każdy tytuł ma takie szczęście jak Kanon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:32, Karharot napisał:

Heh:) Ok już nic nie piszę.
Jednak nawet to czego nie ma może obniżać szansę na następną ekranizację (bo ktoś może
wyjść z założenia że coś już jednak jest), w końcu nie każdy tytuł ma takie szczęście
jak Kanon.

Akurat niezbyt zależy mi na anime. Type-Moon teraz niema czasu żeby zabrać się za jakiekolwiek anime a gdy zleca robienie go innym firmom wychodzą takie potworki jak Tsukihime czy wcale nie lepsze F/SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 11:27, Karharot napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=gtqXBGWzp38&feature=channel_page
>
> Nie wiem po kiego ch.. to tu daję .

Ichibanboshi-kun ma rację - czemu masz takie negatywne podejście? Całkiem fajne
to jest (i dobrze oddające wielkość Haruhi:).


Nie wiem , chciałem trolle wywabić z lasu ale się nie udało :< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:52, Karharot napisał:

Żeby tak nakręcili te tytuły na takim poziomie co Kara no Kyoukai...
Ech, marzenie.

Cóż KnK jest robione przez Type-Moon a tamte anime miały wykupiona licencje. Jeśli dobrze pamiętam robił je J.C. Staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:58, Fouton napisał:

Cóż KnK jest robione przez Type-Moon a tamte anime miały wykupiona licencje. Jeśli dobrze
pamiętam robił je J.C. Staff


Tylko Tsukihime. Co do Type-Moon to w sumie pewnie lepiej że zajmują się produkcją nowych tytułów (ewentualnie remake''ami VN czego nikt za nich nie zrobi) niż kręceniem anime. Chociaż miło by było gdyby od tych którym sprzedają licencję żądali wyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 13:06, Karharot napisał:

Tylko Tsukihime. Co do Type-Moon to w sumie pewnie lepiej że zajmują się produkcją nowych
tytułów (ewentualnie remake''ami VN czego nikt za nich nie zrobi) niż kręceniem anime.

Cóż nie wszystkimi. Ponoć egranizację Fate/Zero będzie robił Nitroplus.

Dnia 30.06.2009 o 13:06, Karharot napisał:

Chociaż miło by było gdyby od tych którym sprzedają licencję żądali wyższej jakości.

Cóż och firma nie byłą wtedy jeszcze taka znana nikt by za większe pieniądze nie wykupił. Gdyby teraz sprzedali prawa do zrobienia anime na podstawie Mahoutsukai no Yoru myślę, że dostali byśmy bardzo dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:16, Fouton napisał:

> O ile pamiętam to należał on do Mage''s Association ale nie uczył się w Clock Tower.

Cóż a co z jego żoną? Pamiętam, że poznał ją poprzez Magic Association ale czy ona miała
coś wspólnego z Clock Tower to nie wiem. Co do możliwości to może Kotomine bądź jego
ojciec?

Ojciec Kotomine też raczej odpada bo nie należał on do Magic Association był tylko członkiem kościoła. Kotomine pasował by bo o ile pamiętam to został przekazany pod opieke Magic Association i został uczniem Tokiomiego więc mógłby zostać wysłany do akademi. No i matka Rin mogła by być ale niestety nie znam jej przeszłości dokładnie.

Dnia 30.06.2009 o 12:16, Fouton napisał:

Cóż jego wierna (nie za dlugo mu była wierna) pomocnica mogła by wystąpić. Tylko pytanie
czy w tamtych czasach pracował z nią.

Ona jest córką szefa spiritual evocation division w Cloct Tower więc nawet jak nie była z nim jeszcze wtedy zaręczona to i tak by tam była

Dnia 30.06.2009 o 12:16, Fouton napisał:

Przydało by się poznać kogoś kto nie jest homunculusem.

Ktoś napewno w całym rodzie jest naturalny....... chyba....
A co powiesz na taką wersje Irisvel http://img1.gelbooru.com//images/195/20739ee7fea9015fc8237fdd535fdce0a56a8bef.jpg?198275

Dnia 30.06.2009 o 12:16, Fouton napisał:

Ja bym dodał jeszcze średnio znaną novele Kinoko Nasu czyli DDD i Fate/Unlimited Codes.
W końcu należy do kanonu.

Tej pierwszej nie zabardzo kojarze, a w Fate/ Unlimited Codes jeszcze nie miałem czasu skombinować sobie.

Dnia 30.06.2009 o 12:16, Fouton napisał:

> I te wszystkie wydarzenia są zawsze w jakiś sposób połączone (czy to jakaś postać
występuje z innych, gdzie > indziej się wspomina o np. walce o Grall)
Cóż czy ja wiem czy novela jest lepsza od filmów KnK. Zresztą oprócz tego jest tylko
anime F/SN. Może kiedyś zrobią i Tsukihime. W końcu jest remake to by i anime w końcu
narysowali ;).

Było by dobrze ale narazie wystarczy mi że skończą Kara no Kyoukai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to jest wielkie, oczywiście już wczoraj załatwiłem sobie cały ten koncert ;)
Genialny jest. Oczywiście ja lubię po prostu te klimaty a do tego jest to bardzo ciekawe więc.. Jest czad :D
A, no i Aya tak nie wyje jak to czasem robi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:27, orzel286 napisał:

> A, no i Aya tak nie wyje jak to czasem robi ;P

AYA NIE WYJE!!!! :D

Spoiler


Nie lubię Haruhi! Bo nie i już :D


Noob i tyle xD Znaczy, fakt, nie wyje, tylko czasami śpiewa jakoś tak... Tak wykrzywiając się strasznie i to mnie irytuje po prostu.
To śpiewa czysta i tak jak powinna

Dnia 30.06.2009 o 15:27, orzel286 napisał:

Słyszał już to ktoś? :D http://www.youtube.com/watch?v=18DGRI5e4Ac

Miażdżące :D

Pewnie że słyszał, primo że to opening z FMP: Fumoffu a po drugie no przecież to wersja LS karaoke, mam całą tą płytę :D i tak Monkey Magic i Gotto man ownują


Hahahahaha
http://www.youtube.com/watch?v=nTMXXd6bNfM&feature=related
Nawet Japońcy muszą sobie walnąć fanduba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się