Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2010 o 17:32, Karharot napisał:

Oby tylko nago nie prezentowała się tak jak Mina w trybie niepełnoletności to będzie
to całkiem interesujące XD

Cóz jest mała, ale nie najgorzej się prezentuje :-P I totalna z niej badasska ^^

Dnia 11.10.2010 o 17:32, Karharot napisał:

I właśnie o tym mówiłem... FMA zupełnie mi nie podchodzi.

Kwestia gustu then, Oh Well. No nic wracam do czytania Machiny i oglądania NCIS ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Cóz jest mała, ale nie najgorzej się prezentuje :-P I totalna z niej badasska ^^

Spoiler

For the love of... Ona jest płaska jak decha! Po co komuś takiemu ekshibicjonistyczne skłonności? Za 5-10 lat przebywanie w jej towarzystwie mogłoby być całkiem interesujące ale póki co trudno jest nawet stwierdzić czy to aby na pewno dziewczyna (przynajmniej od pasa w górę)... Ale badasską jest to fakt :) Pod tym względem niczego sobie jest też Killer Bee, zwłaszcza gdy przy pomocy gazrurki pokazywała że tak długo jak się jest wystarczająco bezwzględnym do przesłuchań nie jest potrzebny żaden wymyślny sprzęt XD
Z kolei szefowa CWA przypomina mi ze spojrzenia tą wykolejoną i spervioną smarkulę z Tokyo Akazukin, na całe szczęście w DxM nie ma aż tak chorych postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 05:45, Karharot napisał:

> Cóz jest mała, ale nie najgorzej się prezentuje :-P I totalna z niej badasska ^^

Spoiler

For the love of... Ona jest płaska jak decha! Po co komuś takiemu ekshibicjonistyczne
skłonności? Za 5-10 lat przebywanie w jej towarzystwie mogłoby być całkiem interesujące
ale póki co trudno jest nawet stwierdzić czy to aby na pewno dziewczyna (przynajmniej
od pasa w górę)... Ale badasską jest to fakt :) Pod tym względem niczego sobie jest też
Killer Bee, zwłaszcza gdy przy pomocy gazrurki pokazywała że tak długo jak się jest wystarczająco
bezwzględnym do przesłuchań nie jest potrzebny żaden wymyślny sprzęt XD
Z kolei szefowa CWA przypomina mi ze spojrzenia tą wykolejoną i spervioną smarkulę z
Tokyo Akazukin, na całe szczęście w DxM nie ma aż tak chorych postaci...


Spoiler

Hmm chyba dałem się zwieść jej ciuchom i jej badass-attitutodwi XD To jak z Garionem i Ce''Nedrą, im dłużej Garion swojej żony nie widzi tym myśli że jest większa XD Taa jak jeszcze trochę podrośnie to będzie ciekawie, na szczęście w przeciwieństwie do Evy ona Może podrosnąć XD
Nom Killer Bee też jest niczego sobie, prawdziwa z niej psycholka, co do przesłuchań to rozwaliło mnie w jednej z odcinków NCIS jak Gibbs (główny bohater) zaprowadził jednego gościa podejrzanego o zamachy bombowe do prosektorium i razem z Ducky''m (Patologiem NCIS) pokazali i wytłumaczyli gościowi jak go będą "oprawiać" jak już się powiesi w celi i Ducky będzie go mógł wziąć na swój stół, facet sypał nazwiskami i to ostro XD
Hmm... poczekaj na Siostrzyczki Roberty ^^; W jednej scenie gdy uniosły przegi swoich sukienek i się ukłoniły wręcz spodziewałem się że wylecą im z pod nich granaty
A Luka to chyba jeden z najbardziej pechowych postaci jakie kiedykolwiek widziałem XD Wdepuje z jednego problemu w drugi i niestety nie ma zdolności Rincewinda do uciekania od tych kłopotów ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 08:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taa jak jeszcze trochę podrośnie to będzie ciekawie, na szczęście w przeciwieństwie do Evy ona Może podrosnąć XD


Spoiler

Eva bez problemu może przyjmować dorosłą (i przyjemnie zaokrągloną we wszystkich właściwych miejscach) postać kiedy tylko ma na to ochotę więc póki co ma sporą przewagę nad Machiną ;P Przewaga ta jest tym większa że w odróżnieniu od większości jej potencjalnych rywalek Eva nigdy nie ulegnie przeterminowaniu ;P

Dnia 12.10.2010 o 08:03, Hubi_Koshi napisał:

rozwaliło mnie w jednej z odcinków NCIS

???

Dnia 12.10.2010 o 08:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm... poczekaj na Siostrzyczki Roberty ^^;


Spoiler

Łyknąłem za jednym zamachem 12 chapków (w sumie żaden wielki wyczyn) więc siostrzyczki mam już za sobą :) Póki co bardziej mnie niepokoi ta babka z kataną, inaczej niż siostrzyczką nie brakuje jej żadnych śrubek ale jeśli już chce kogoś załatwić...

Dnia 12.10.2010 o 08:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A Luka to chyba jeden z najbardziej pechowych postaci jakie kiedykolwiek widziałem XD Wdepuje z jednego problemu w drugi i niestety nie ma zdolności Rincewinda do uciekania od tych kłopotów ^^;


Spoiler

Ee tam, Oakley i Killer Bee chętnie by o niego zadbały (jest na tyle młody że płaskość tej drugiej nie powinna mu zbytnio przeszkadzać), powinien jedynie unikać Machiny (swoją drogą trochę niepokojący jest upór z jakim usiłuje do niej wrócić, ten dzieciak w przyszłości będzie miał chyba mocno wypaczone upodobania...) oraz Mary i Sue (z taką osobowością te dwie byłyby chodzącymi kłopotami nawet jako normalne dziewczyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yosuga no Sora e02

Spoiler

"Then I''ll put a finger in next!" - czasami podsłuchiwanie pod drzwiami może być ciekawsze niż zaglądanie za te drzwi XD
Hiro-neechan byłaby całkiem interesująca gdyby nie to nieprzychylne usposobienie :(



Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai e02
Spoiler

Zanim ta siostrzyczka zaakceptuje siebie jako otaku braciszek przejdzie po kolei przez wszystkie etapy piekła XD Ciekawe jakby ona zareagowała gdyby to on zaciągnął ją do sekcji z yuri? XD

20101012115453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 08:48, Karharot napisał:

Spoiler

Eva bez problemu może przyjmować dorosłą (i przyjemnie zaokrągloną we wszystkich właściwych
miejscach) postać kiedy tylko ma na to ochotę więc póki co ma sporą przewagę nad Machiną
;P Przewaga ta jest tym większa że w odróżnieniu od większości jej potencjalnych rywalek
Eva nigdy nie ulegnie przeterminowaniu ;P


Spoiler

Nie jestem pewien czy używanie słowa Przeterminowana jest bezpieczne w pobliżu tych wielu tsundere które mogły by usłyszeć XD Problem polega też na tym że jeśli się jej narazisz to może ci urządzić Wieczne Męki już na ziemi bez wycieczki do zaświatów ^^;

Dnia 12.10.2010 o 08:48, Karharot napisał:

???

http://pl.wikipedia.org/wiki/Agenci_NCIS
A tu specjalistka od kryminalistyki ^^ Urocza słodka Genki Goth Girl Abby (łącznie ze spaniem w trumnie ^^)
http://www.youtube.com/watch?v=GaZdaickRJE
http://www.youtube.com/watch?v=04Q6lkeXCEY&feature=related
Bardzo polubiłem ten serial, szef zespołu, Gibbs wydaje się być praktycznie bratem Sama Vimesa i Jack''a O''Neilla XD Bez przerwy sprawia kłopoty innym agencjom, zastrasza ich, naciąga i ogólnie jeździ po bandzie jak na deskorolce. Raz aresztował jednemu mafjozowi syna i żeby wyciągnąć od niego kto jest jego wtyką w FBI założył synowi materiały wybuchowe na szyje i zagroził naciśnięciem detonatora XD I wszyscy byli przekonani że to zrobi, że nie wspomnę że w świecie serialu jest prawie na poziomie Chucka Norrisa, Abby i jescze jeden agent od razu zdecydowali że Godzilla i Mothra nie są godnymi przeciwnikami Gibbsa, Gibbs vs. Gibbs to już by była porządna walka XD

Dnia 12.10.2010 o 08:48, Karharot napisał:

Spoiler

Łyknąłem za jednym zamachem 12 chapków (w sumie żaden wielki wyczyn) więc siostrzyczki
mam już za sobą :) Póki co bardziej mnie niepokoi ta babka z kataną, inaczej niż siostrzyczką
nie brakuje jej żadnych śrubek ale jeśli już chce kogoś załatwić...


Spoiler

Tylko wiesz, wielkich szans na bycie jej targetem nie masz, podczas gdy Roberta''s Sisters nie wydają się być szczególnie wybredne w wyborze celów ^^;

Dnia 12.10.2010 o 08:48, Karharot napisał:

Spoiler

Ee tam, Oakley i Killer Bee chętnie by o niego zadbały (jest na tyle młody że płaskość
tej drugiej nie powinna mu zbytnio przeszkadzać), powinien jedynie unikać Machiny (swoją
drogą trochę niepokojący jest upór z jakim usiłuje do niej wrócić, ten dzieciak w przyszłości
będzie miał chyba mocno wypaczone upodobania...) oraz Mary i Sue (z taką osobowością
te dwie byłyby chodzącymi kłopotami nawet jako normalne dziewczyny)


Spoiler

Nie mam nic przeciwko Oakley ale nie jestem pewien czy zostawianie chłopaka pod opieką Bee było by szczególnie błyskotliwym pomysłem ^^; to trochę jak oddać Joker''owi sierociniec żeby zaczął się wychowywaniem dzieci. cóż co do jego upodobania do Machiny to mogę go zrozumieć, ona JEST Badass... ale jak już wiele razy mówiłem każdy bohater mangi/anime który się zakochuje w tsundere loli to masochista ^^; Taa Mary i Sue są zdecydowanie problematyczne... hmm ciekawi mnie czy Sue (ta cicha, tak ?) to Clockworker a Mary to człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus x Machina

Dnia 12.10.2010 o 12:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie jestem pewien czy używanie słowa Przeterminowana jest bezpieczne w pobliżu tych wielu tsundere które mogły by usłyszeć XD


Spoiler

Używanie tego typu słów (jak i w ogóle mówienie prawdy prosto z mostu) nie jest zbyt bezpieczne w pobliżu jakiejkolwiek kobiety (zwłaszcza przeterminowanej lub co gorsza osiągającej kres terminu ważności) XD

Dnia 12.10.2010 o 12:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Problem polega też na tym że jeśli się jej narazisz to może ci urządzić Wieczne Męki już na ziemi bez wycieczki do zaświatów ^^;


Spoiler

Ee tam, żeby jej się naprawdę zachciało robić coś takiego (a nie tylko grozić) to trzeba by jej najpierw naprawdę nieźle podpaść. Jako że wszystkie potencjalne zapalniki Evci są wszystkim fanom Negimy ogólnie znane to dałoby się je jakoś ominąć :)
Oczywiście powyższe rozważania dotyczą sytuacji w której miałoby się wybór pomiędzy Evą a Machiną, gdyby wybór był dowolny to jest naprawdę sporo innych, całkiem atrakcyjnych a przy tym milszych i bezpieczniejszych dziewczyn ;D

Dnia 12.10.2010 o 12:02, Hubi_Koshi napisał:

OK, ok :) To jedno wyjaśnienie wystarczyło, myślałem że to jakieś anime i zastanawiałem się co to może być że bez wyjaśnień walisz skrótem a ja go w ogóle nie poznaje ;)
Tego typu seriale mi nie podchodzą. Zresztą tak po prawdzie już od dłuższego czasu jakiekolwiek "normalne" seriale mnie nudzą (zwłaszcza gdy są amerykańskie).

Dnia 12.10.2010 o 12:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie mam nic przeciwko Oakley ale nie jestem pewien czy zostawianie chłopaka pod opieką Bee było by szczególnie błyskotliwym pomysłem ^^; to trochę jak oddać Joker''owi sierociniec żeby zaczął się wychowywaniem dzieci.


Spoiler

Nienienie. Joker jest Totalnie i Całkiem Nieprzewidywalnie STUKNIĘTY, szanse przeżycie dzieciaków pozostawionych pod jego opieką są nikłe po nawet po pełnym praniu mózgu ich umysły nie będą w stanie się przystosować do posiadającego jakąś metodę szaleństwa Jokera i skończą jako zwykłe nie kontaktujące świry o niskim odsetku przeżywalności.
Killer Bee jest trochę-nie-tego w głowie ale ogólnie jest po prostu pozbawioną moralności, bezwzględną shotaconką (seksoholiczką?) wykazującą trochę za dużo sadystycznego entuzjazmu w czasie walki. Tak długo jak Luka będzie traktowała jako nadającą się do zdeprawowania sex zabawkę i zachowa swój sadyzm dla innych to zagrożone będzie tylko jego dziewictwo. I psychika. I nieśmiertelna dusza... czyli w sumie nic istotnego XD

Dnia 12.10.2010 o 12:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

cóż co do jego upodobania do Machiny to mogę go zrozumieć, ona JEST Badass...


Spoiler

To już lepiej startować do Revy - też badass a przynajmniej dla oka milsza XD

Dnia 12.10.2010 o 12:02, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taa Mary i Sue są zdecydowanie problematyczne... hmm ciekawi mnie czy Sue (ta cicha, tak ?) to Clockworker a Mary to człowiek...


Spoiler

Interesująca teoria, trochę mi nie pasowało to że jadły ale jak się teraz jeszcze raz przyjrzałem to jadła tylko Mary więc faktycznie chyba masz rację. Trochę żałuję że Machina się wtrąciła, nie uroniłbym zbyt wielu łez gdyby ta parka najpierw wyrżnęła obsługę i wszystkich klientów tej aukcji niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie problem z MAL`em? Mi nie chce dodawać obejrzanych epków... kiedy odświeżę stronkę, nie ważne czy po 5,10 czy 60 minutach nic się nie uaktualnia, ale widzę, że ludzie już piszą na tamtejszym forum o podobnych problemach, więc wnioskuję, że MAL znowu (!) szwankuje/laguje itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 13:25, Karharot napisał:

Deus x Machina

Spoiler

Używanie tego typu słów (jak i w ogóle mówienie prawdy prosto z mostu) nie jest zbyt
bezpieczne w pobliżu jakiejkolwiek kobiety (zwłaszcza przeterminowanej lub co gorsza
osiągającej kres terminu ważności) XD


Spoiler

Cóż przynajmniej w przypadku normalnych kobiet najgorsze na co możesz liczyć to powierzchowne obrażenia w postaci siniaków czy zadrapań od pazurów (seriously paznokcie niektórych kobiet tylko tak można określić) w porównaniu do tego co przeciętna Tsundere była by skłonna ci zrobić to pikuś.

Dnia 12.10.2010 o 13:25, Karharot napisał:

Spoiler

Ee tam, żeby jej się naprawdę zachciało robić coś takiego (a nie tylko grozić) to
trzeba by jej najpierw naprawdę nieźle podpaść. Jako że wszystkie potencjalne zapalniki
Evci są wszystkim fanom Negimy ogólnie znane to dałoby się je jakoś ominąć :)
Oczywiście powyższe rozważania dotyczą sytuacji w której miałoby się wybór pomiędzy Evą
a Machiną, gdyby wybór był dowolny to jest naprawdę sporo innych, całkiem atrakcyjnych
a przy tym milszych i bezpieczniejszych dziewczyn ;D


Spoiler

Tylko nie zapominaj że Evcia bywa niekiedy w swoim Villain Mode więc może dla czystej uciechy się poznęcać XD Co do zapalników... kto tam Evcie wie, może zinterpretuje niektóre wypowiedzi jako godzące w nią i i tak będą kłopoty. Ale fakt gdyby wybór był szerszy to faktycznie jest sporo dziewczyn o mniejszym stopniu ryzyka ^^ Mówię mniejszym bo jak wszyscy wiemy każda pochodzaca z japonii dziewczyna to potencjalna broń masowego rażenia

Dnia 12.10.2010 o 13:25, Karharot napisał:

OK, ok :) To jedno wyjaśnienie wystarczyło, myślałem że to jakieś anime i zastanawiałem
się co to może być że bez wyjaśnień walisz skrótem a ja go w ogóle nie poznaje ;)
Tego typu seriale mi nie podchodzą. Zresztą tak po prawdzie już od dłuższego czasu jakiekolwiek
"normalne" seriale mnie nudzą (zwłaszcza gdy są amerykańskie).

Taa co to za serial w którym nie rozgrywa się walka o przetrwanie ziemi, po niebie nie latają mechy a postacie jednym ciosem nie niszczą czołgu ^^ Haha Just kidding, ja tam kiedyś oglądałem JAG więc miałem że tak powiem słaby punkt w który wystarczyło tylko wycelować, a postacie takie jak Abby czy Ducky (patolog, angielski gentelman lubiący rozmawiać z swoimi "gościami" na stole do sekcji, plus uwielbiający różnorakie opowieści z całego świata. Z czasem człowiek się przywiązuje do postaci i w ogóle, nie mogę się doczekać poznania Zivy David, Izraelskiej maszyny do zabijania wytrenowanej przez jej ojca, szefa Mossadu, taka Cassandra Cain (jedna z BatGirls) tylko mniej psychiczna.

Dnia 12.10.2010 o 13:25, Karharot napisał:

Spoiler

Nienienie. Joker jest Totalnie i Całkiem Nieprzewidywalnie STUKNIĘTY, szanse przeżycie
dzieciaków pozostawionych pod jego opieką są nikłe po nawet po pełnym praniu mózgu ich
umysły nie będą w stanie się przystosować do posiadającego jakąś metodę szaleństwa Jokera
i skończą jako zwykłe nie kontaktujące świry o niskim odsetku przeżywalności.
Killer Bee jest trochę-nie-tego w głowie ale ogólnie jest po prostu pozbawioną moralności,
bezwzględną shotaconką (seksoholiczką?) wykazującą trochę za dużo sadystycznego entuzjazmu
w czasie walki. Tak długo jak Luka będzie traktowała jako nadającą się do zdeprawowania
sex zabawkę i zachowa swój sadyzm dla innych to zagrożone będzie tylko jego dziewictwo.
I psychika. I nieśmiertelna dusza... czyli w sumie nic istotnego XD


Spoiler

Cóż w jednym filmie do Batman Beyond było pokazanego że porwał jednego Robina i torturami i praniem mózgu zrobił z niego małego Jokera więc nie jestem pewien czy te dzieciaki by od tak poumierały, raczej stały by się równie szalone i niebezpieczne co Joker, chociaż z Jokerem nigdy nie wiadomo, czytałem teorię która stwierdza że on Dynamicznie tworzy swoje szaleństw, chodzi o to że raz za razem restartuje siebie i swoje szaleństwo tak że czasami jest zwykłym zgrywusem wariatem, a czasem absolutnym psychopatycznym masowym mordercą.
W sumie Bee z miejsca zaczęła mi przypominać Nao z Mai Hime i Otome, są bardzo podobne pod względem braku moralności i lekkiego zwichrowania psychiki, chociaż Nao była głównie wredna, a nie sadystycznie stuknięta ^^;

Dnia 12.10.2010 o 13:25, Karharot napisał:

Spoiler

To już lepiej startować do Revy - też badass a przynajmniej dla oka milsza XD


Spoiler

Dopóki cię nie zauważy i nie zacznie rozbijać twojej twarzy o najbliższą twardą powierzchnię ^^;

Dnia 12.10.2010 o 13:25, Karharot napisał:

Spoiler

Interesująca teoria, trochę mi nie pasowało to że jadły ale jak się teraz jeszcze
raz przyjrzałem to jadła tylko Mary więc faktycznie chyba masz rację. Trochę żałuję że
Machina się wtrąciła, nie uroniłbym zbyt wielu łez gdyby ta parka najpierw wyrżnęła obsługę
i wszystkich klientów tej aukcji niewolników.


Spoiler

Nom naprowadziła mnie na tą teorię jeszcze ta rozmowa Luki z Mary, ona powiedziała że straciła kogoś, prawda ?? Mogło by to sugerować że ten Valentine zrobił dla niej nową siostrę i w ten sposób przekonał ją do współpracy. Cóż zawsze możemy liczyć na dużą ilość ''stray bullets" i innych pocisków ^^; nie pamiętam jak to po Polsku było ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:47, Ichibanboshi-kun napisał:

Widzieliście już AMV tego Polaka co wygrał na Japan Expo 2010? Skąd on wytrzasnął ten
kawałek? Porządnie zrobiony, mnie się podoba. Widać, ze musiał w to włożyć kupę czasu
:)

Link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:58, Tohno napisał:

Oj Kosmit poszedł na całość. Trzeba mu na najbliższym konie pogratulować. Świetne synchro.

Osobiście nie znam tak ludzi z, że tak powiem, fandomu. Jednak, jakbym spotkał, to sam pewnie bym pogratulował ;)

Dnia 12.10.2010 o 16:58, Tohno napisał:


Btw, wybiera się ktoś na Hellcon?

Mnie osobiście studia dają już po tyłku, ledwo chwilę na oddech mam. Nauki już mam dużo plus mam tak porozpierdzielane zajęcia godzinowo, że dopiero późno w domu jestem T.T

Tak przy okazji Ci wspomne, świetny był ostatni czap Kimi no iru machi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:05, Ichibanboshi-kun napisał:

Osobiście nie znam tak ludzi z, że tak powiem, fandomu. Jednak, jakbym spotkał, to sam
pewnie bym pogratulował ;)

Znalazłem jeden poważny błąd. W momencie "You''re adorable, reliable..." Jest zaznaczone ptaszkiem tsundere. Senjougahara ma w sobie 0% tsunderowatości.

Dnia 12.10.2010 o 17:05, Ichibanboshi-kun napisał:

Tak przy okazji Ci wspomne, świetny był ostatni czap Kimi no iru machi ;)

Oj wiem wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się