Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2010 o 16:24, Karharot napisał:

Amagami SS e14

Spoiler

Fakt, gość może nie jest zbyt normalny, ale Ai jakoś specjalnie lepsza pod względem normalności nie jest xD Pomysł aby wręczyć mu pas do zabawy i te pozy... Jak zwykle Miya wymiata, chociaż chciałbym aby było jej jeszcze więcej! Szkoda, że tak długo przyjdzie poczekać na jej arc o czymkolwiek on będzie...



Btw, całkiem "ciekawy" tekst ma character song Miyi...
http://www.youtube.com/watch?v=fxgtA_LsKq4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS e14

Dnia 08.10.2010 o 16:34, Arcling napisał:

Spoiler

Jak zwykle Miya wymiata, chociaż chciałbym aby było jej jeszcze więcej!

Spoiler

Nie Ty jeden :)


Dnia 08.10.2010 o 16:34, Arcling napisał:

Btw, całkiem "ciekawy" tekst ma character song Miyi...
http://www.youtube.com/watch?v=fxgtA_LsKq4

Spoiler

Heh, słucham go od jakiegoś czasu ale tekstu nie znałem, z Miyi wychodzi broconka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 15:31, necron1501 napisał:

A czy starczy mi oglądanie geass''a czy najpierw trzeba przeczytać? Swoją drogą to jest
manga czy anime?

Manga. 2 serie anime to maximum. : P

Dnia 08.10.2010 o 15:31, necron1501 napisał:

Ale Psyren się zakończył z tego co piszesz. Albo dokładnie porzucony. Więc co, fabuła
jest na początku/ w środku? Kicha lekka.

Nieee.... Nie zakończył się. Przeczytaj jeszcze raz. Być może to po prostu taki zamiar twórcy (nie tak dużo wątków zostało do rozwiązania szczerze mówiąc, a tę mangę dałoby zakończyć nawet w 3-4 rozdziałach, przy dobrze zrobionym zakończeniu), nie da się odczuć żadnego pośpiechu czy coś w tym stylu, ale na MAL''u ludzie wypisują, że w związku z tym, że mało popularna ta manga, to autor ma ją kończyć. Po prostu ma dość niską popularność, podczas gdy jest naprawdę dobra. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS. ep. 14

Spoiler

Jak to możliwe, że on może zdobyć każdą dziewczynę zachowując się tak perwersyjnie? To po pierwsze.
Po drugie, zauważyliście w części z biblioteką fajne nawiązanie do "Bungaku Shoujo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 17:15, Tohno napisał:

Apropos To Love ru Darkness. Widzieliście to?

Spoiler

Heh, widać że Momo na brak śmiałości nie cierpi XD Cóż, dziewczyna wie czego chce i nie krępuje się po to sięgnąć, w sam raz partnerka dla niepotrafiącego zrobić pierwszego kroku Rito XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2010 o 17:13, Gol_Galad napisał:

Nieee.... Nie zakończył się. Przeczytaj jeszcze raz. Być może to po prostu taki zamiar
twórcy (nie tak dużo wątków zostało do rozwiązania szczerze mówiąc, a tę mangę dałoby
zakończyć nawet w 3-4 rozdziałach, przy dobrze zrobionym zakończeniu), nie da się odczuć
żadnego pośpiechu czy coś w tym stylu, ale na MAL''u ludzie wypisują, że w związku z
tym, że mało popularna ta manga, to autor ma ją kończyć. Po prostu ma dość niską popularność,
podczas gdy jest naprawdę dobra. : /


To co, zaczynamy reklamę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Aru Majutsu No Index II Ep 01
Klimatyczny, pasujący do poprzednich klimatem opening, ending też niczego sobie. Świetna, szczegółowa grafika, nawet lepsza niż w pierwszej serii. Sam odcinek co prawda nie miał w sobie nic niezwykłego

Spoiler

(chociaż trzeba przyznać, Touma to naprawdę ma olbrzymiego pecha...

), takie przypomnienie sobie bohaterów. Wygląda na to, że na prawdziwe rozpoczęcie akcji zaczekamy jeszcze tydzień. A zapowiada się co najmniej nieźle.

The Legend of the Legendary Heroes Ep 15

W skrócie - świetny odcinek, mnóstwo absurdalnego humoru ;)
Spoiler

No i biedna Milk uwierzyła w to, jaką to bestią jest Ryner i ile to ma sekretnych żon i dzieci xD Trzeba przyznać, wytrawna z Ferris aktorka. No i już niedługo będzie Ryner vs Miran Froaude, runda druga. Liczę na to, że z tego drugiego nic nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekopywałem trochę temat i natknąłem się na info, jakoby powstawała nowa seria Berserka ? mam nadzieję, że wzrok mnie nie myli chociaż późno już :)
Jeżeli to prawda, to chyba moje modlitwy zostały wysłuchane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 01:21, Patryk_R1 napisał:

Przekopywałem trochę temat i natknąłem się na info, jakoby powstawała nowa seria Berserka
? mam nadzieję, że wzrok mnie nie myli chociaż późno już :)
Jeżeli to prawda, to chyba moje modlitwy zostały wysłuchane xD

Na razie prawda, chociaż nie wiadomo w jakiej formie miałoby to ujrzeć światło dzienne (OAV, seria tv). Nie wiadomo też od jakiego momentu rozpocznie się akcja (od początku ,bądź od momentu w którym zakończyła się seria pierwsza). Tu masz 5 reklam, jakość animacji jest naprawdę bardzo dobra.
http://www.younganimal.com/berserk/cm/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 17:47, necron1501 napisał:

To co, zaczynamy reklamę ? :D

Jak uda się tobie stworzyć potężną kampanię marketingową w maksimum miesiąc, skierowaną do Japończyków czytających Jumpa i to z własnym funduszem, proszę bardzo. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS ep14

Już bardziej wyraźnie to być nie może, wszystkie laski lecą na Junichi''ego nie dlatego, że jest miłym gościem, tylko dlatego, że jest zboczeńcem. :P Scena na basenie to istny WTF!

Legend of the Legendary Heroes ep15

Spoiler

Odcinek na luzie zazwyczaj jest zwiastunem bardzo mrocznego następstwa, patrząc na zachowanie Mirana nie trudno się domyśleć, że odwiedziny u króla nie były najlepszym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam w sumie TWGOK, bo to oczywiste. Następnie to z tą siostrą otaku "My sister can''t be this cute" czy jakoś tak i co dalej polecacie? Tylko żeby było to coś normalnego, w sensie, że chłopak wie jak się posługiwać kompem albo że nie jadą do szpitala bo ktoś kichnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 11:39, SiDi napisał:

Oglądam w sumie TWGOK, bo to oczywiste. Następnie to z tą siostrą otaku "My sister can''t
be this cute" czy jakoś tak i co dalej polecacie? Tylko żeby było to coś normalnego,
w sensie, że chłopak wie jak się posługiwać kompem albo że nie jadą do szpitala bo ktoś
kichnął.

Najlepiej obejrzyj wszystko co wyszło i dropnij to co ci się nie podoba. Co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 13:03, Tohno napisał:

Co to za problem?

- brak czasu na pierdoły
- brak czasu na niepotrzebne ściąganie tego co niewarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie sprawdzić Yosuga no Sora za to od razu uprzedzam żebyś odpuścił sobie Motto To Love-Ru (przynajmniej dopóki nie wyjdzie nieocenzurowana wersja), jeśli lubisz tą serię to zamiast tego zabierz się za mangę To Love-Ru Darkness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 15:47, Karharot napisał:

Możesz sobie sprawdzić Yosuga no Sora za to od razu uprzedzam żebyś odpuścił sobie Motto
To Love-Ru (przynajmniej dopóki nie wyjdzie nieocenzurowana wersja), jeśli lubisz tą
serię to zamiast tego zabierz się za mangę To Love-Ru Darkness.


A co to Motto to love ru? Jakieś nowe odcinki oparte na drugim sezonie? Bo o ile kojarze to pierwsze 26 odc. też było ocenzurowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:54, necron1501 napisał:

A co to Motto to love ru? Jakieś nowe odcinki oparte na drugim sezonie?

Pierwszego sezonu anime nie obejrzałem (znudził mnie po paru epkach), co do nowego sezonu to jego 1 ep wciąż jest oparty na pierwszej mandze i tak samo będzie najprawdopodobniej z resztą.

Dnia 09.10.2010 o 20:54, necron1501 napisał:

Bo o ile kojarze to pierwsze 26 odc. też było ocenzurowanych.

To co leci w TV zazwyczaj jest ocenzurowane, tyle że w przypadku czystego ecchi które nic innego nie ma do zaoferowania taka cenzura zabija anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się