Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 15:08, Latniak napisał:

> Przepraszam za spam , ale zrobiłem mały błąd zamiast "Oglądać" ma być "Nie oglądać". :)

>
> PS. Jeszcze raz przepraszam ! :D

"Nie polecam NIE oglądać" ???

Czyli że niby ma oglądać tego potworka na Jetixie ?


Sorry , ale nie wiem po co się poprawiałem jak dobrze było. ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 02:31, Hubi Koshi napisał:

Czuję się trochę dziwnie, pożeram serię za serię XD Najpierw Naruto, potem Oh My Goddess, a
teraz skoncentrowałem się na pochłanianiu Bleacha (KEN-CHAN RULES) no i mam takie małe pytanko.
Czy według was warto oglądać tą całą... eee... Bounty arc ?? Z tego co się orientuję to twór
w 100% nie opierający się na mandze (czy też może się mylę ??) więc czy warto oglądać te odcinki
czy lepiej olać i od razu skierować się do następnego arcu ??


odpuść sobie Bleach anime i zacznij czytać mange
zamiast tego zacznij oglądać anime One Piece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:36, Ghoster7 napisał:

Chciałbym sobie ściągnąć Elfen Lied z Download Anime, ale nie wiem czym odtworzyć format .rmvb.
Pomoże ktoś??

Allplayer z kodekami mi wystarczał. Teraz odtwarzam RealPlayerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:20, JaMES` napisał:

zamiast tego zacznij oglądać anime One Piece ;)

Myślisz że nie oglądam jestem w miarę na bieżąco :-P Ja to ogólnie zawsze lubię sobie najpierw obejrzeć anime, a potem się zabrać za mangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:42, Ghoster7 napisał:

Kto zna jakąś sprawdzoną stronę z napisami do anime?? Bardziej chodzi mi o Naruto Shippuuden
odcinki od 1 do 4

na kreskowka fani pl masz spolszcone odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:36, Ghoster7 napisał:

Chciałbym sobie ściągnąć Elfen Lied z Download Anime, ale nie wiem czym odtworzyć format .rmvb.
Pomoże ktoś??


Ściągnij kodeki Real Alternative: http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm

Ale sam nie polecam wersji rmvb ze względu na gorszą jakość - mogę ci podać źródła do Elfen Lied, ale z francuskimi hardsubami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 15:15, plmko napisał:

dziękuję za odpowiedzi.... a może wiecie skąd wytrzasnąć wszystkie odcinki naruto w wersji
z napisami????

Na kreskowki.fani.pl jest większość.
Wersja z tym okropnym dubbingiem i wersja po japońsku z napisami (bez cenzury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:46, Goenitz napisał:

A to już nie lepiej pobawić się torrentami i mieć porządną jakość i eng sub?:>


Radiówka u mnie średnio trawi torrenty :P Głównie ściągam z jednego niezłego serwisu z dużą bazą danych, zarówno anime jak i mangi (linka nie podam, bo mnie jeszcze Akashi zabije). Ale akurat ściąganie EWlfen Lied zostało tam zablokowane, więc szukałem słynną już metodą wyszukiwarki Google xD I dokopałem się do french subów, ale jakość bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:29, plmko napisał:

dzięki wszystkim za odpowiedzi. już w chodze na strone od cebekzioma... THX

Znajdziesz tam też Dragon Balla, którego (wnioskując po avku) lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:20, JaMES` napisał:

zamiast tego zacznij oglądać anime One Piece ;)

Swoją drogą w końcu fillery zdechły i jedziemy dalej :-) Jest już raw 320 odcinka i wreszcie wrócili do fabuły z mangi, że nie wspomnę o tym że w zapowiedzi następnego odcinka była "Pogoń za speedo przez Water 7" XD Swoją drogą zastanawia mnie czy zostawią w anime "metody przekonywania" które zastosowała na Frankim Robin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:52, cybekziom napisał:

> dzięki wszystkim za odpowiedzi. już w chodze na strone od cebekzioma... THX
Znajdziesz tam też Dragon Balla, którego (wnioskując po avku) lubisz ;)

heH... DRAGON BALLA TO JA MAM WSZYSTKIE ODCINKI NA 11 PLYTACH DVD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi się fajne anime które miałem okazje swego czasu oglądać - Samurai Deeper Kyo
świetne anime fantasy z historią w tle (uczestnicy bitwy pod Sekigaharą z 1600 roku), rewelacyjna fabuła, chociaż rozczarowujące zakończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie ostatni anime "Melancholy of Haruhi Suzumiya" i bardzo mi się spodobało. Całość jest mocno zakręcona i trzeba odrobiny wysiłku żeby to wszystko zrozumieć. Zwłaszcza że odcinki są ułożone niechronologicznie, ale to tylko moim zdaniem dodaje smaczku ;) Naprawdę bardzo fajna komedia, w niektórych momentach naprawdę szczeże się uśmiałem. Niektóre komentarze Kyona, narratora tej historii, po prostu miażdżą. Zabawne są też nawiązania do innych anime np. Neon Genesis Evangelion. Jedna z bohaterek żywcem przypomina Rei Ayanami (jest równie rozmówista i wygląda podobnie), albo te czarne slajdy z jakimś tekstem które pojawiają się na chwile. Zaskoczył mnie też pierwszy odcinek. Skąd te dziwne czarne pasy bo bokach? Może coś z kodekami mam nie tak? - myślałem sobie. A kiedy się skapłem o co biega...ech bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się