Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 23:57, JaMES` napisał:

Bleach - Yatta! wreszcie Vaizardzi powracaja ^^ akacja w Karakurze nie moglaby sie odbyc
bez nich ;)
OP - tego to sie w ogole nie spodziewałem, po prostu Duval rządzi i wymiata na całej
lini - jednak Oda to nieskonczona kopalnia pokreconych pomyslow
mysle, ze to bedzie ejdnak krotki filler arc

JaMES` skąd ty bierzesz tak wcześnie te czaptery bo zazwyczaj twoje komenty są dzień dwa wcześniej niż pozostałych osób czytających ongoing? Prenumerujesz JUMPa czy co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 00:22, Taikun napisał:

> Super Robot Taisen :]
>
> BTW: Działa Ci opcja save/load ?

A wiesz ze nie sprawdzałem :) po prostu zamnąłem klapę i odstawiłem na chwile ... ;)
srawdze za jakieś 2h jak skończe prace :)

Nie jednak to nie jest w stylu SRT ;/
Szkoda ,ale nic nie szkodzi ,bo gra sie nawet całkiem przyjemnie :]

Tylko lepszy emulator by mi się przydał ;/
No i opcja save ,która działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 00:33, MisticGohan_MODED napisał:

Tylko lepszy emulator by mi się przydał ;/
No i opcja save ,która działa ;/


Emulator ? Pfff ... ja gram na konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:31, Taikun napisał:

Emulator ? Pfff ... ja gram na konsoli :)

Cheater ;P ja miałem jakiś emulator to kilka gier działało tylko ;/ A w tym G00 to jakaś akcja jest, czy jak Code Geass - gra randkowa (sic!)?
btw co to za gość w avku? ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 22:10, Lucas016 napisał:

Cheater ;P ja miałem jakiś emulator to kilka gier działało tylko ;/

Się pracuje, się recenzuje to się ma :P

>A w tym G00 to jakaś

Dnia 27.03.2008 o 22:10, Lucas016 napisał:

akcja jest, czy jak Code Geass - gra randkowa (sic!)?


action ... nie trzeba znać za duzo jap ;)

Dnia 27.03.2008 o 22:10, Lucas016 napisał:

btw co to za gość w avku? ;pp


Solid Snake -> Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 22:14, Taikun napisał:

Solid Snake -> Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Coś jakiś zmutowany ;P Bez zarostu zupełnie nie podobny do Old Snake''a, nawet z poprzednich części mi go nie przypomina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 22:20, Lucas016 napisał:

> Solid Snake -> Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots
Coś jakiś zmutowany ;P Bez zarostu zupełnie nie podobny do Old Snake''a, nawet z poprzednich
części mi go nie przypomina xD

Bo to młody-stary Snejo :P Na którymś trailerze był motyw, że staruszek zdejmuje maskę i pod nią ukazuje się ta odmłodzona twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prośba: dajcie tytuł jakiegoś dobrego animca a la Bleach bo tematyka mechów mi sie już przeżarła nieco :P?
Od razu uprzedzam pytanie Naruto oglądałem, tak samo jak wcześniejsze Shippuudeny które oglądam na bieżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 22:46, mikolajmix napisał:

prośba: dajcie tytuł jakiegoś dobrego animca a la Bleach bo tematyka mechów mi sie już
przeżarła nieco :P?

Ala Bleach czyli shonen tasiemiec, w takim razie... One Piece sobie obejrzyj ^^ Seria ciekawa, pełna fajnych zakręconych postaci, walki są niezwykle bogate w różne zakręcone techniki. Poza tym jest to seria pełna humoru, niekiedy wzruszeń, czasami aż łezki stają w oczach w niektórych momentach. Seria lekka, łatwa i przyjemna można powiedzieć. Ogólnie to praktycznie nie da rady określić co się zdarzy za chwilę bo seria jest pełna MOCNO zakręconych zwrotów akcji. Warto obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 22:46, mikolajmix napisał:

prośba: dajcie tytuł jakiegoś dobrego animca a la Bleach bo tematyka mechów mi sie już
przeżarła nieco :P?
Od razu uprzedzam pytanie Naruto oglądałem, tak samo jak wcześniejsze Shippuudeny które
oglądam na bieżąco...


A tu cie mam! Dragon Ball nie łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chyba zacząłem to oglądać- ciągle jeszcze pamiętam te długie ręce kolesia w kapeluszu...brrr... :P
trudno powiedzieć w sumie czemu ale jakoś OP nie przypadło mi do gustu...ale co do typu to raczej racja :P

@Wintesum

Kamehame? :P jakieś prehistoryczne mi się to wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 23:02, mikolajmix napisał:

ale co do typu
to raczej racja :P

One Piece nie, tak ?? Jeśli jesteś zainteresowany "klasykami" to mógłbym ci chyba polecić Ranmę 1/2. Ranma jest wyjątkowo humorystyczna (główny bohater polany zimną wodą zmienia się w dobrze buforowaną rudą panienkę" dodać do tego że jak z drzewa spadają na Ranmę kolejne "narzeczone", które załatwił mu ojciec, gdy Ranma był jeszcze dzieckiem, oraz to że jego "główna" narzeczona jest naprawdę uroczą i miłą dziewczyną, ale gdy ją wkurzysz zdzieli cię po łbie chociaż stołem, a Ranma wkurza ją nieraz samym swoim istnieniem. Jeśli o walki chodzi to jak sama seria są raczej dość humorystyczne, ot sztuka walki jazdy na łyżwach. Z kolei sztuka walki którą trenuje Ranma i Akane to Anything Goes Martial Arts, w Kawajcu to kiedyś jako "Sztukę walki czymkolwiek" przetłumaczyli. Jest tutaj cała plejada zakręconych postaci np Happosai, zboczony staruch co i rusz wyruszający na panty-hunt i okradający dziewczęta z bielizny, albo ojciec Ranmy, Genma który w sytuacjach stresowych udaje Pandę (gdy polać go zimną wodą zmienia się w to sympatyczne stworzonko ^^)
Inną serią którą mógłbym polecić jest Inuyasha, stworzona przez tą samą osobę która stworzyła Ranmę. Nie oglądałem tego jeszcze, ale wydaje się być nieco poważniejsza. Ogólnie jest to historia o dziewczynie z naszego świata która trafiła do świata fantasy japan-style, a jej opiekunem-ochroniarzem jest tytułowy Inuyasha, taki uroczy demon, nałożono na niego "klątwę" dzięki której gdy nasza bohaterka tylko chce może wydać rozkaz i Inuyasha zacznie "z rozmachem odprawiać modły do wszystkich bogów ziemi" jak to kiedyś w Kawaii zostało opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i to takie tytuły mi chodziło :P na początek spróbuje Inuyasha bo zapowiada się ciekawie...dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląałem anime "desu note" xD japońcy górą, zwłaszcza te wyrazy angielskie wypowiadane przez nich :) czy w tym 4 tomie misa została złapana przez L (eru desu)? czy akcja w 4 tomie jest dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 13:26, Szejku napisał:

Ogląałem anime "desu note" xD japońcy górą, zwłaszcza te wyrazy angielskie wypowiadane
przez nich :) czy w tym 4 tomie misa została złapana przez L (eru desu)? czy akcja w
4 tomie jest dalej?

4 tom kończy się w momencie kiedy Light poddaje się dobrowolnemu zamknięciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 15:18, MisticGohan_MODED napisał:

4 tom kończy się w momencie kiedy Light poddaje się dobrowolnemu zamknięciu :P


Ekhm...chyba takie treści ,itp. to jak z życia wzięty "spoiler".Coś takiego powinno się oznaczać ,żeby takie osoby jak ja ,którzy nie czytali jeszcze mogli nie wiedzieć co będzie...a tu znam przez przypadek koniec 4 tomu...

Powtórzę pytanie ,bo niedawno nikt mi nie odpowiedział.Czy ktoś oglądał Vexille?Jakieś wrażenia?Warto obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jestem po 19 epie Gundama 00...

SPOILERS


No i całkiem ciekawie. Kurczę, jam nie Trinity denerwują, miałem nadzieję na ich rozwalenie w tym epie, a tu nic. :( Hm, z Lockonem i Setsuną było zaskakująco. I ciekawi mnie, czy Tieria jest androidem? Sporo było już ku temu aluzji, ale to mnie niemalże przekonało, tak, jak jego łączenie się z Vedą.


END SPOILERS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się