Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 21:09, simonemaster22 napisał:

Naruto rulez i nikt nie zaprzecza :D

A ja będe orginalny i zaprzecze ;p Naruto jest owszem niezłe ale jakoś ostatnio mnie nudzi (choć czytam tylko mange, anime porzuciałem już dość dawno temu i najwyżej sporadycznie jakiś odcinek wyłapie) no i jest sporo lepszych od niego anime niego anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wykorzystałem sytuację, że nie poszedłem do kina, gdy trzecie klasy pisały próbną maturę i skończyłem FMP całkowicie. Mimo że wcześniej oglądałem już końcówkę TSR, to jednak tym razem bardziej do mnie trafiła i uważam, że było warto oglądać te kilkadziesiąt odcinków.
Może jakoś niedługo dowiemy się o kolejnej serii FMP, bo przecież opowiadań jest bodajże 9? Oby. Czekam na to z niecierpliwością.

A co teraz? Chyba zajmę się za Zero no Tsukaima, choć kto wie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 21:28, Earthshaker napisał:

A co teraz? Chyba zajmę się za Zero no Tsukaima, choć kto wie... :P

Pierwszą i drugą serie szczerze polece ale trzecią no cóż.... powiedzmy że nie mam o niej wysokiego mnienamia. Pierwsza to fajna lekka komedia romanytczna(nie wiem do czego innego to porównać) w drugiej serii bardziej zarysowany romans bohaterów i uczyniono go odrobine poważniejszym ale 3 to porażka, zrobili z tego kompletne ecchi z kupą fanserwisu(cały klimat z poprzedniej serii zniknął i popsuli ciekawe wątki z niej, a wszystkie bohaterki syały się prawie panienkami lekkich obyczajów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clannad ~After Story~ 09 Spoilery
W tym odcinku mieliśmy dopiero prawdziwe zakończenie School Life arc i od następnego mamy wlaściwą historie After Story. Odcinek był właściwie w większości idealnym odzwierciedleniem tego fragmentu gry(najbardziej ostatnie sceny bo troche ironicznie wczoraj w nocy ukończyłem ten frament ry po raz kolejny :), cieżko cokolwiek o nim konkretnego powiedzieć poza tym że był cały poświęcony Okazakiemu i Nagisie i wyszedł pięknie. Trzeba to po prostu zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clannad ~After Story~ 09 Spoilery

Miło się ten odcinek oglądało. Co prawda cały czas towarzyszyło mi wrażenie że coś ważnego się właśnie kończy (w końcu niemal wszystkie dotychczasowe odcinki były powiązane ze szkołą) ale w sumie to nawet podbudowywało nastrój całego epizodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie Anime Elfen Lied? Bo się zastanawiam czy wpisać to na listę rzeczy, którę chcę obejrzeć w całości. ;P Na razie oglądam Death Note i Devil May Cry, ale jak skończe to muszę mieć coś nowego. Może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfen Lied jest dość krwawe ale także ciekawe. Co do propozycji na inne anime, powiedz może jakie tytuły dotąd Ci się podobały i na jaki gatunek/gatunki miałbyś najbardziej ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz oglądałem większość Death Note i Devil May Cry i są moim zdaniem zajeb***e. No i jestem fanem Dragon Ball. A nie lubię Naruto, a już Jetixowe to jakaś totalna porażka. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Czyli trzeba będzie spróbować wybrać coś trochę na ślepo.
No dobra. Skoro podoba ci się Death Note to obejrzyj też Code Geass powinno Ci przypaść do gustu. Z innych anime warto też spróbować Ghost in the Shell bo to naprawdę tytuł z górnej półki, także Cowboy Bebop jest godny polecenia. Od siebie mogę też zaproponować Claymore, Utawarerumono i Black Lagoon a także Full Metal Panic! i trochę odmienne Higurashi no Naku Koro ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 05:35, Black Dog napisał:

Wiesz oglądałem większość Death Note i Devil May Cry i są moim zdaniem zajeb***e. No
i jestem fanem Dragon Ball. A nie lubię Naruto, a już Jetixowe to jakaś totalna porażka.
;/

Jak chcesz coś w stylu Devil May Cry ,to polecam Hellsinga z serii Ultimate OVA ,który jest o wiele lepszym tytułem niż DMC :]
Od siebie polecam Vampire Knight :] Resztę dopowiedział Karharot :]

elfen lied stanowczo odradzam xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!:) widzę że Death Note cieszy się wielką popularnością....i w tym momencie zwracam się do was z pytaniem jaką mangę byście mi polecili coś podobnego do DN...ewentualnie inny tytuł godny uwagi...z odp z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 14:52, Mroczny78 napisał:

witam wszystkich!:) widzę że Death Note cieszy się wielką popularnością....i w tym momencie
zwracam się do was z pytaniem jaką mangę byście mi polecili coś podobnego do DN...ewentualnie
inny tytuł godny uwagi...z odp z góry dzięki:)

Hmm, jak Death Note to Code Geass, to anime jest strasznie często stawiane tuż obok Death Note. Jeśli nie odstręcza cię spora ilość efektownych walk oraz mechy to spokojnie możesz sobie obejrzeć... chyba że już oglądałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Gundam 00 2nd Season ep 9
No i stało się. Zabaweczka Sarshesa jest całkiem niezła, jednak widać, że to nic w porównaniu do nowej jednostki Grahama. Jeśli Billy spełni wszystkie jego zachcianki, to będziemy mieć potężną jednostkę z niebywałą szybkością. O dziwo 00 nie pozostanie łatwym kąskiem, bo 0-Riser został już wytworzony, co da Setsunie niezłe możliwości. Aż na myśl przychodzą Core Fightery z pierwszych serii Gundama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:47, Mroczny78 napisał:

ale ja się pytałem o mangę...

Cóż, manga Code Geass istnieje, ale że pierwsze było anime to raczej poleciłbym anime. Ale jeśli wolisz to możesz poczytać mangę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Toradora! ep 8,9

Wojna Kwashima vs Taiga dalej trwa ;). Nawet niezły zakład zrobiły...jak zwykle Takasu wygląda jakby był na pozycji przegranej ,ale...pomijając już to. Świetny moty był ,gdy Takasu przechwycił kartkę z zakładami. Rekacja klasy jest wręcz bezcenna xD ("Oszukiwałaś ,żby cię przyjęli?" Haruta....).Jak Taiga przyszła na basen myślałęm ,że upadnę (koleś "Myślałem ,że na początku jest to zbroja" xD). Techniki Taigi też był bardzo dobre (zdjęcie stanika dla Ami xD). I tak jej się nie udało wygrać...ale jak zawsze wyszła na swoje ;).
Następny ep od samego początku zadziwiał...nawet tym snem xD. Albo jak przez psa Taiga musiała pomagać dla Takasu (przepowiednia ze snu?). W tym epie mogliśmy się dowiedzieć czegoś więcej (typu ,że Kushieda boi się niewiadoma czego ,a Takasu jest cholernie chory ,albo wręcz uzależniony co do sprzątania). Chyba też pierwszy raz Taiga dostała od Kawashimy ("Dwa wielkie balo"...).Ostre curry też było wymiatające xD.

Spoilery Toradora! ep 8,9

To chyba na tyle...teraz zabieram się za nowe odcinki Gundam''a 00 i Clannad''u ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się