Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

SPOILERY GUNDAM 00 2ND SEASON EP 8


Ten odcinek był naprawdę dziwny. Regene zaczyna działać bardziej na własną rękę i powiedział (tak to mężczyzna) Tierii, że A-Laws to kolejny poziom planu Aeolii, który ma doprowadzić do kolonizacji kosmicznej. Mamy powrót Corlasoura! Przyłączył się do Kathy i ekipy by ją chronić (jakie to słodkie xD) Przynajmniej można było się pośmiać i to bardzo.
Tieria z Setem wyruszyli na misję do domku Roibbonsa. Była tam niezła biba, gdyż wszystkie gwiazdy zostały tam zaproszone. Co najśmieszniejsze Tieria został przebrany za kobietę. Ach te plany Sumeragi coraz bardziej zamieniają się w komedię xD
Louise dowiedziała się od Seta, że Saji wciąż coś do niej czuje, lecz dostała ataku migreny, co spowodowało szybką ewakuację CB. Mamy klona Tierii i mamy klona Ribbonsa. Innovators niezbyt lubią się bawić.
Kto musiał się pojawić na końcu odcinka? Oczywiście Arche Gundam i Ali! Zapowiada się ciekawa walka
Ian wspomniał coś o nowej jednostce O-Riser. Ten myśliwiec podobno nieźle wesprze CB.
SPOILERY GUNDAM 00 2ND SEASON EP 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Chaos Head 7 i Kannagi 8
Ten odcinek Chaos; Head troche odstaje od poprzednich ale też jest całkiem niezły. W końcu coś konkretnego zaczyna się dziać i robi się ciekawie. Całkiem fajną postacią okazała się też Kozupii i przynajmniej dzieki niej Taku w końcu zaczyna normalnie rozmawiać z ludźmi. Jakoś podejrzewam że ten odcinek był takim wyluzowaniem się przed jakimiś cieższymi wydarzeniami.

Nowy odcinek jest całkiem niezły ale potwierdza dla mnie to że jak na komedie jest to seria dość mało śmieszna(jak wszystkie komedie które teraz wyszły, eh... gdzie te czasy gdy człowiek leżał na ziemi ze śmiechu przy School Rumble) Ale sam z siebie był calkiem dobry(choć poprzedni był lepszy) zaczeła się też niewielka wojna między kumplem Juna i Nagi. No i też zaczyna się coraz bardziej pojawiać to że Nagi coś ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Full Metal Panic 13 ep
Obejrzałem właśnie 13 ep FMP bo wczoraj na Hyperze przegapiłem. Mówcie co chcecie, to było epickie ^^ Zwłaszcza trening Teresy XD Wlazła do ASa dopiero kiedy był ustawiony na leżąco! I jeszcze miła chwila w ramionach Sosuke... 1:0 dla Teresy w jej rywalizacji z Kaname ^^ A sam pojedynek też świetny bo do końca nie wiedziałem kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A sam pojedynek też świetny bo do końca nie wiedziałem kto wygra.
Oj olej formalności to jest Tessa, lub jak kto woli Tessa-chan... chociaż ja bym jednak może uważał na Mardukasa. Czego on biednemu Sousuke nie obiecywał w Fumoffu jeśli ten waży się na jakieś "niecne" czyny. No a odcinek faktycznie był epicki (znaczy z tego co pamiętam) a to jak Sousuke próbował się z pod niej wyczołgać, a ona za nim podążała No to było epicki... tylko biedny Weber-san się rozczarował XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:17, Hubi Koshi napisał:

chociaż ja bym jednak może uważał na Mardukasa. Czego on biednemu Sousuke
nie obiecywał w Fumoffu jeśli ten waży się na jakieś "niecne" czyny.


Jeśli Souske poważy się na jakieś niecne czyny, taaa... Tylko dlaczego odniosłem wrażenie że próbę gwałtu prędzej podejmie Tessa niż Sagara?:D

Dnia 25.11.2008 o 21:17, Hubi Koshi napisał:

tylko biedny Weber-san się rozczarował XD


Nie tylko on, nie zapominaj o biednych spragnionych fanservicu widzach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:31, Karharot napisał:

Jeśli Souske poważy się na jakieś niecne czyny, taaa... Tylko dlaczego odniosłem wrażenie
że próbę gwałtu prędzej podejmie Tessa niż Sagara?:D

Biedny Sousuke miał szczęścia że w okolicy zawsze kręciły się albo Mao albo Kaname bo inaczej... o krucho by z nim było. Jak sobie pomyślę co by Mardukas zrobił gdyby Tessie nagle "Uuupppss miesiączka mi się spóźnia" to aż mi kolana miękną i blady się robię XD Tak w ogóle to nawet gdyby to Tessa dobrała się do Sousuke to dla Mardukasa i tak nasz biedny sierżant zasługiwałby na lot w stratosferę na czubku rakiety.

Dnia 25.11.2008 o 21:31, Karharot napisał:

Nie tylko on, nie zapominaj o biednych spragnionych fanservicu widzach:D

Na szczęście nam nie grożą kopniaki, eksplozje ani postrzelenia w tyłek z laserów obronnych :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:34, Hubi Koshi napisał:

Biedny Sousuke miał szczęścia że w okolicy zawsze kręciły się albo Mao albo Kaname bo
inaczej... o krucho by z nim było. Jak sobie pomyślę co by Mardukas zrobił gdyby Tessie
nagle "Uuupppss miesiączka mi się spóźnia" to aż mi kolana miękną i blady się robię XD
Tak w ogóle to nawet gdyby to Tessa dobrała się do Sousuke to dla Mardukasa i tak nasz
biedny sierżant zasługiwałby na lot w stratosferę na czubku rakiety.

Szczerze mówiąc Tessa jest szczera do bólu. (tak jest skończyłem FMP i jestem w połowie Fumoffu)
Chidori nieraz poczuła, że miejsce w sercu Sagary zajęła Tessa. A szkoda, bo byłoby dość ciekawie nie sądzisz? :P
Uwżam, że trzeba wreszcie spervować kolejny watek o kolejnym Anime :P

Dnia 25.11.2008 o 21:34, Hubi Koshi napisał:

Na szczęście nam nie grożą kopniaki, eksplozje ani postrzelenia w tyłek z laserów obronnych
:-]

Tylko "Pony" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:34, Hubi Koshi napisał:

Biedny Sousuke miał szczęścia że w okolicy zawsze kręciły się albo Mao albo Kaname bo
inaczej... o krucho by z nim było. Jak sobie pomyślę co by Mardukas zrobił gdyby Tessie
nagle "Uuupppss miesiączka mi się spóźnia" to aż mi kolana miękną i blady się robię XD
Tak w ogóle to nawet gdyby to Tessa dobrała się do Sousuke to dla Mardukasa i tak nasz
biedny sierżant zasługiwałby na lot w stratosferę na czubku rakiety.

Być może to już się stało... Teoretycznie, skoro kiedy to Sagara się ocknął przy niej(i przy tym niecnego czynu dokonał, ale go zachował dla siebie xD). Ciekawe jak Tessa by się wytłumaczyła swojemu "ojcu"...
>Na szczęście nam nie grożą kopniaki, eksplozje ani postrzelenia w tyłek z laserów obronnych :-]
Jak Kazama(tylko tym razem dobrze trafić... xD)? To oczywiście...
Earthshaker
Skoro jesteś w połowie, to jeszcze poczekaj, bo najlepsze odcinki jeszcze przed tobą. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

Szczerze mówiąc Tessa jest szczera do bólu. (tak jest skończyłem FMP i jestem w połowie
Fumoffu)

Ano jest, jest :-] Doszedłeś już do tego gdy Tessa wybiera się do Sousuke z wizytą ?? Biedaczysko.

Dnia 25.11.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

Chidori nieraz poczuła, że miejsce w sercu Sagary zajęła Tessa. A szkoda, bo byłoby dość
ciekawie nie sądzisz? :P

Eee. tak trochę nie do końca to zdanie zrozumiałem.

Dnia 25.11.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

Uwżam, że trzeba wreszcie spervować kolejny watek o kolejnym Anime :P

A jeszcze nie jest sperviony ?? O Żesz, zaniedbuje się przez tego WoWa, oj zaniedbuje.

Dnia 25.11.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

Tylko "Pony" :P

On jest dla mnie niegroźny kucyka i tak już mam, zresztą jego i tak tylko dziewczyny interesują :-P


==============>Gol Galad

Dnia 25.11.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

Być może to już się stało... Teoretycznie, skoro kiedy to Sagara się ocknął przy niej(i przy tym niecnego czynu
dokonał, ale go zachował dla siebie xD). Ciekawe jak Tessa by się wytłumaczyła swojemu "ojcu"...

Nie ma szans, znaczy, nie ma szans że on go dokonał, raczej że został Na Nim wykonany, nasz biedny Sousuke jest niewinny jak ledwie co narodzone źrebie. Problem polega na tym że jest przez cały czas przez sukkuby (Tessa i Mao) Inkuby (Weber) i Władczynie Demonów (Chidori) okrążony i jak tu biedaczek ma spokojnie żyć ??

Dnia 25.11.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

Jak Kazama(tylko tym razem dobrze trafić... xD)? To oczywiście...

Taaa chłopak zrobił piękny popis umiejętności, PANTSU było najlepsze swoją drogą :-] Kirze by się pewnie łezka w oku zakręciła.

==============>MisticGohan_MODED

Dnia 25.11.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

Hehe biedny Sagara... ciężki jest los ofiary gwałtu (nie tylko psychicznego) przez dwie ślicznotki xD

Wiesz, gwałt psychiczny to on przetrzyma bez problemu, ale jeśli Mardukas by się o tym dowiedział to wszystko nabrało by nieprzyjemnie fizycznego aspektu. Zresztą... obserwując jak Chidori i Tessa "opiekowały" się Sousuke w Fumoffu to sądzę że prędzej by go zabiły niż zgwałciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

Nie ma szans, znaczy, nie ma szans że on go dokonał, raczej że został Na Nim wykonany,
nasz biedny Sousuke jest niewinny jak ledwie co narodzone źrebie. Problem polega na tym
że jest przez cały czas przez sukkuby (Tessa i Mao) Inkuby (Weber) i Władczynie Demonów
(Chidori) okrążony i jak tu biedaczek ma spokojnie żyć ??

W ostatnim odcinku fumoffu to powiedział do Chidori "Rozbieraj się". Pewnie jej zakusy się powiodły, to byłby akt spełnienia. Byłby gdyby Sagara nie "zginął". : P
W tym samym odcinku to co Mizuki robiła z Tsubakim, wzięła bidną duszyczkę...

btw. Co myślicie o interesie, który zrobił Sagara, robiąc masową produkcję Bonta? Sousuke pewnie ładnie na tym zarobi, przynajmniej spłaci długi dla Mithilu pewnie za całą tą operację. Chociaż miały wadę konstrukcyjną(przemiana głosu), to całkiem skuteczne w walkach z mafią przy użyciu Special Bonta-kun Assault Team. : D

W sumie, może będę się przymierzał do Second Raid. Też ma taki humor jak FMP? Czy to nastawione na militaria bardziej? ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 21:17, Hubi Koshi napisał:

>A sam pojedynek też świetny bo do końca nie wiedziałem kto wygra.
Oj olej formalności to jest Tessa, lub jak kto woli Tessa-chan...

Racja ^^

Dnia 25.11.2008 o 21:17, Hubi Koshi napisał:

chociaż ja bym jednak
może uważał na Mardukasa. Czego on biednemu Sousuke nie obiecywał w Fumoffu jeśli ten
waży się na jakieś "niecne" czyny.

To taki zazdrosny i wojowniczy tatko z niego będzie?

Dnia 25.11.2008 o 21:17, Hubi Koshi napisał:

No a odcinek faktycznie był epicki (znaczy z tego
co pamiętam) a to jak Sousuke próbował się z pod niej wyczołgać, a ona za nim podążała
No to było epicki... tylko biedny Weber-san się rozczarował XD

Dopisałeś dokładnie to czego nie zdążyłem bo już się kolejny epek zaczynał na Hyperze ;]

BTW Po FMP na Hyperze będzie lecieć jakieś dziwne anime o tytule Humanoid Monster Bem. Wątpię czy ktoś o tym słyszał, a może jednak? Na pierwszy rzut oka nie zapowiada się zbyt ciekawie, anime ma dziwną kreskę i jest mało znane ale cóż, się zobaczy co to.
EDIT:Znalazłem opening: http://pl.youtube.com/watch?v=o-Tdcw5UrwU&feature=related Trochę psychodeliczny :P
Edit2: Nie ten link-poprawiłem
PS widzę że się rozkręcacie ze spoilerami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:58, Gol Galad napisał:

W ostatnim odcinku fumoffu to powiedział do Chidori "Rozbieraj się".


Tyle że on nawet nie pomyślał że to polecenie może być zrozumiane inaczej niż rozumiał je on sam (a że jego tok rozumowania jest inny niż u normalnych ludzi to wiadomo). On nie miał najmniejszego zamiaru wykorzystywać Chidori (a wyglądało że by się zgodziła, ech...).

Dnia 25.11.2008 o 22:58, Gol Galad napisał:

btw. Co myślicie o interesie, który zrobił Sagara, robiąc masową produkcję Bonta?


Ja myślę że mu nie wyszedł. Zresztą on sam o tym mówił gdy okazało się że większość wyprodukowanych sztuk się nie sprzedała i ostatecznie trafiła do niego.

Dnia 25.11.2008 o 22:58, Gol Galad napisał:

W sumie, może będę się przymierzał do Second Raid. Też ma taki humor jak FMP? Czy to
nastawione na militaria bardziej? ; d


Second Raid to kontynuacja FMP! i do tej serii jest podobna,polecam jednak jej obejrzenie bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY GUNDAM 00 s2
Niby spokojny ep ,ale jednak z nutką buntu :]
Ten ep w sumie zapowiada jeszcze ostrzejszą walkę z a-lols :]

Tiera jako kobieta...eee... no niby było od groma tego typu fan artów ,ale i tak to szokuje xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

Ano jest, jest :-] Doszedłeś już do tego gdy Tessa wybiera się do Sousuke z wizytą ??
Biedaczysko.

Niestety nie, choć mam zamiar szybko skończyć tą komedię :P

Dnia 25.11.2008 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

Eee. tak trochę nie do końca to zdanie zrozumiałem.

Innymi słowy: Chidori już w kilku w kilku sytuacjach sądziła, że Tessa spotyka się z Sousuke. Np. Zdjęcie w sejfie, czy same teksty o spotkaniu na plaży, które jak sami dobrze wiemy nie było romantyczne, ale śmieszne :P

Dnia 25.11.2008 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

A jeszcze nie jest sperviony ?? O Żesz, zaniedbuje się przez tego WoWa, oj zaniedbuje.

No człowieku tutaj SPOILER G00 S2 EP8 przebiera się za laskę, infiltruje chatkę RibbonsaSPOILER G00 S2 EP8 istny epic :P

Dnia 25.11.2008 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

On jest dla mnie niegroźny kucyka i tak już mam, zresztą jego i tak tylko dziewczyny
interesują :-P

Zawsze znajdzie się jakiś perv :P Może tym razem krab? Wąż? Licha? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Fumoffu
Chryste jeszcze nigdy się tak nie uśmiałem,a szczególnie w odcinkach z Tessą i przy ostatnim. Berserk Kazamy był świetny.
No i nareszcie dowiedziałem się o co Wam z "rozbieraj się" :P
Epicka scena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:44, Earthshaker napisał:

Skończyłem Fumoffu
Chryste jeszcze nigdy się tak nie uśmiałem,a szczególnie w odcinkach z Tessą i przy ostatnim.
Berserk Kazamy był świetny.
No i nareszcie dowiedziałem się o co Wam z "rozbieraj się" :P
Epicka scena :P

Obejrzyj se teraz odcinek specjalny :D
A potem zabieraj się za TSR :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej była rozmowa o Baccano na Canal +. Powiem krótko - jak macie okazję, to oglądajcie koniecznie. Z każdym kolejnym epem ta seria wchodzi na kolejne poziomy zaje*******i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 15:24, Asthariel napisał:

Wcześniej była rozmowa o Baccano na Canal +. Powiem krótko - jak macie okazję, to oglądajcie
koniecznie. Z każdym kolejnym epem ta seria wchodzi na kolejne poziomy zaje*******i.

Nom wczoraj właśnie była premiera 1 epa :]
Fabuła trochę pokręcona ,ale sam tytuł ciekawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się