Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 19:34, Fouton napisał:

Spoilery Chaos;HEAd 06
Lecz w ich miejsce pojawia się 3 razy więcej nowych pytań. Tzw. efekt Hydry ;p

Wiem, co narazie jest dość ciekawe bo rzadko jest tak że widz jest w takiej samej sytuacji jak "przypadkowy bohater anime, zostaliśmy wrzuceni w środek jakiejść wielkiej afery, a nie wiemy nic.

Dnia 16.11.2008 o 19:34, Fouton napisał:

A ja myślę, że ona po prostu próbuje ochronić Takumiego przed wejściem do tego jakby
świata. Niemożna w końcu zapomnieć o pierwszej scenie 1 epa.

Może, też tak myślałem ale zaintrygowało mnie to że ona chce się dowiedzieć jak najwiecej o tym co on wie i o tym kim są pozostałe posiadaczki mieczy.

Dnia 16.11.2008 o 19:34, Fouton napisał:

A mnie ciekawi bardziej jakie ze sobą mają powiązania Orihara i Sena (vide preview).

Hm.. jakoś wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ciekawe

Dnia 16.11.2008 o 19:34, Fouton napisał:

Nanami raczej nic nie wie. Dowie się jak zacznie działać ta jej bransoletka.

Też tak podejrzewałem że ta bransoletka jest czymś niezwykłym. Ale jakoś jak zaczął się ten cały kataklizm(nie wiem jak to inaczej nazwać?..) odrazu o nim wspomniała, tak jakby wiedziała że to jest z nim związane.

Dnia 16.11.2008 o 19:34, Fouton napisał:

Ja tylko mam nadzieje, że nie będzie ona tylko promować VNki.

Może zrobią jak Higurashi czyli w miare dokładne przeniesienie fabuły gier do anime.

Edit. Gol Galad
A to dopiero półmetek(prawie) pierwszej seri, potem jest lepiej. Co do śmiechu i wojskowych sposobów na rozwiązywanie problemów to dopiero będziesz nie wstawał z podłogi przy Fumoffu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam z naruto wbijaj pl.
Ale początki miałem z jetixa.
Kiedy mi się spodobało znalazłem odcinki online w internecie,więcej ich było i lepsze(szkoda że jeszcze nie wszystkie).Shippuuden Naruto jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą stronę można łatwo znależć wpisując w googlach hasło Naruto,dokładny link nie podałem więc nie karać,strona bardzo łatwo dostępna więc nie karać ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja naradzie co oglądałem i nawet mi się spodobało to .... love hina i green green ( pewnie mało znane ) jak narazie
to podchodziłem do mangi i anime sceptycznie ale jak obejrzałem jeden potem drugi odcinek to nawet nawet z. Związku że anime oglądam od nie dawna to chciałbym wiedzieć co byś cie mi polecili (najlepiej coś w rodzaju podanych powyżej anime ale innymi też nie pogardzę XD ) ..... a skoro mowa o anime przeczytajcie ten artykuł

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Prawa_Anime

niezłe się przy tym uśmiałem i posiada odrobinę prawdy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:49, Gol Galad napisał:

Wersja od Jetix to nie Naruto, to jakaś parodia - KUMALSKI?! -_-''

Dokładnie :) Ja sobie tak dla śmiechu trochę oglądałem na YT Jetixsowej wersji i powiem że gdybym nie wiedział jak jest na prawdę to pomyślałbym że to naprawdę jest jakaś parodia zrobiona dla jaj :P

Dnia 16.11.2008 o 19:49, Gol Galad napisał:

W dodatku to po prostu z winy (o ile mi wiadomo) czegoś tam w polskim prawie.

Nie jestem pewien ale chyba chodzi o to że przed godziną 20 czy cos koło tego nie można puszczać fimów zawierających rzekomo nieodpowiednie sceny dla dzieci. Ale to tylko mi się o uszy obiło więc pewien nie jestem czy tak na pewno jest.

Dnia 16.11.2008 o 19:49, Gol Galad napisał:

Z Shippuudenem
to dopiero masakra będzie(ciekawe jak przedstawią te ostatnie odcinki nt. Asumy Oo).

Nie widziałem Shippudena więc nie wiem.

Dnia 16.11.2008 o 19:49, Gol Galad napisał:

Ostatnio zacząłem sobie oglądać Full Metal Panic!, znajomi mówili, że fajne. Właśnie
skończyłem 9 odcinek...

Też właśnie oglądam tyle że na Hyperze. Pare minut temu skończył się piąty ep. Świetny był, fajna akcja. Podoba mi się wygląd mechów, nie są to jakieś pstrokato-plastikowe zabawki jak np. w Gundamie tylko prawdziwe wojskowe maszyny. No i walki też wyglądają bardzo fajnie. Widowiskowo ale dosyć realistycznie-miód ;) No i ten humor ;]

Adrios1---> Ja anime nigdy nie oglądam online. Taka nędzna jakość zabija całą przyjemność. Mówisz że Shippuden lepszy? Kiedys ktoś tu pisał że jest odwrotnie. Muszę w końcu sam sprawdzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:46, kanaka zabijaka napisał:

ja naradzie co oglądałem i nawet mi się spodobało to .... love hina i green green ( pewnie
mało znane )

Ani jednego nie oglądałem ale znam tytuły i wiem o czym są ;) Coś podobnego? Właśnie oglądam Full Metal Panic. Szkolna komedia pomieszana z sporą dawką akcji, militariów i mechów. Bardzo ciekawe, polecam. A jeśli chcesz czegoś innego to powiedz czego oczekujesz (komedia, powaga, akcja, fabuła?), mogę ci całą masę dobrych tytułów podać ;)

Dnia 16.11.2008 o 21:46, kanaka zabijaka napisał:

a skoro mowa o anime przeczytajcie ten artykuł

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Prawa_Anime

Znane ;) Ale nadal rozbraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:46, kanaka zabijaka napisał:

ja naradzie co oglądałem i nawet mi się spodobało to .... love hina i green green ( pewnie
mało znane ) jak narazie
to podchodziłem do mangi i anime sceptycznie ale jak obejrzałem jeden potem drugi odcinek
to nawet nawet z. Związku że anime oglądam od nie dawna to chciałbym wiedzieć co byś
cie mi polecili (najlepiej coś w rodzaju podanych powyżej anime ale innymi też nie pogardzę
XD ) ..... a skoro mowa o anime przeczytajcie ten artykuł

Czyli spodobały ci się komedie romantyczne/haremówki. Spróbuj zobaczyć jeszcze: Zero no Tsukima, Rosario + Vampire, Midori no Hibi, Onegai Teacher, Oh! My Goddess, Ai Yori Aoshi, School Rumble i lecące teraz: Kannagi, Toradora i Akane-iro ni Somaru Saka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 21:47, Kosmitus napisał:

Adrios1---> Ja anime nigdy nie oglądam online. Taka nędzna jakość zabija całą
przyjemność. Mówisz że Shippuden lepszy? Kiedys ktoś tu pisał że jest odwrotnie. Muszę
w końcu sam sprawdzić ;]


imo lepszy :) ...
się dziwię, że jeszcze nie oglądałeś :P
a strona z shippuudenem ( i z kilkoma innymi fajnymi anime ) została "podana" wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 22:06, lisek93 napisał:

imo lepszy :) ...
się dziwię, że jeszcze nie oglądałeś :P

Inne anime się oglądało :)

Dnia 16.11.2008 o 22:06, lisek93 napisał:

a strona z shippuudenem ( i z kilkoma innymi fajnymi anime ) została "podana" wyżej ;)

Jak pisałem wcześniej: jakość w online to dla mnie pomyłka :)

Mroczny Joga--> Jeśli dobra fabuła to przede wszystkim Death Note, lub Code Geass (fabuła jak w DN + mechy i konflikt zbrojny) Choć dla mnie CG miał trochę zbyt pomotaną fabułę ale mimo to polecam :)

A no i oczywiście Fullmetal Alchemist czyli Shonen z boską i poważną fabułą z niezłą akcją i mimo mocnej fabuły sporą dawką humoru. Miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 22:07, Mroczny Joga napisał:

Mi podaj najlepiej coś z dobra fabuła i szczyptą akcji :)

A przypasuje OGROM akcji? To bierz Hellsing Ultimate (jeszcze nadają, co kwartał odcinek:P). Tym razem to twórcom anime się udało - poszli na bazie mangi. Akurat wychodzi 5 odcinek w najbliższym czasie(21.11).

Polecić tobie mogę jeszcze Last Exile(miło się ogląda, nie nudziło mi się) oraz D.Gray Man - tutaj jest ogromny plus za postacie(Cross Marian rox), historię oraz ogólny motyw tego anime(takie przesłanie, zrozumiesz je wnikając głębiej). Na początku wydaje się średniawe(ogólnie takie wprowadzenie, tak przed 38 odcinkiem - gdzie się zaczyna coś już naprawdę dziać), ale potem jest znacznie lepiej, zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Kannagi 07
Naprawde świetny odcinek, jak narazie najlepszy z całej serii. Trzeba przyznać że jednak Kannagi potrafi pokazać klase jeśli twórcy mają dobry pomysł. Bo od dawna tak się nie śmiałem jak przy tym kiedy Jin przypomniał sobie co jest w szafie (i jak Nagi to oglądała :). Po tym odcinku może jednak poświęce więcej czasu tej serii.
A tak btw. wie ktoś może co jest z Akane-iro ni Somaru Saka bo ostatni odcinek ma już opuźnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:52, Warrior Within napisał:

A tak btw. wie ktoś może co jest z Akane-iro ni Somaru Saka bo ostatni odcinek ma już
opuźnienie?

Chodzi ci o subby? RAWka na pewno jest bo już oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:58, Fouton napisał:

Chodzi ci o subby? RAWka na pewno jest bo już oglądałem.

RAW''ka to mam już od 2 dni, ale nie moge za nic dorwać żadnych dobrych subów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:58, Fouton napisał:

Chodzi ci o subby? RAWka na pewno jest bo już oglądałem.

Może wiesz, może nie, upewniam sie :-) Dwa nowe chaptery AIKI oraz Halloweenowy special Sekirei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O AIKI wiem ale o Sekirei nie. W wolnej chwili przeczytam, choć te omake niezbyt mnie kręcą ;p AIKI jak zwykle było genialne. Kunitoshi po usłyszeniu co oferuje mu przeciwnik za oszczędzenie, dzwoniący po karetka zwalił mnie z krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to bywa ja zawsze trochę w tyle ,ale w końcu obejrzałem co chciałem :P.

Spoilery Clannad After Story ep 7

Oczywiście jak już się przyzwyczaiłem musi być ta nutka "magii" ,więc na sam początek scenka z drugiego "świata". Szczerze to jakoś się na tym nie skupiam szczególnie ,a w ostateczności przewinę te 2 minuty. Mogę powiedzieć ,że w świecie prawdziwym "nareszcie" nie było żadnej magii. Po prostu normalne życie. Jak zwykle Sunohara się podłożył ,a co wręcz dziwne sam się podłożył ,a nie jak to zwykle było sprawką Okazakiego. Dowiadujemy się nieco tez o Yukine i jak wcześniej powiedział Warrior Within będzie jeszcze to trwało z kilka odcinków :P. Choć czuje ,że teraz będzie się żwawszego się działo ,bo na główną scenę wchodzą dwa gangi...co to będzie ,co to będzie ^^.

Spoilery Gundam 00 season 2 ep 6

Saji jak widać nabroił na wielką skalę...jak i nasz przyjaciel Setsuny z dzieciństwa (nie pamiętam jego tam imienia...nie jestem w zapamiętywaniu :P) zaczął siać niezłą rozróbę w...eee...Azadistan xP. Myślałem ,że się tam pożrą na wzajem ,a oni se spokojnie wrócili do bazy...niezłe nie powiem ^^. Nowo rozpoczęta bitwa też jest dziwna trochę ,bo...jest bez Sumeragi xD. Co to za walka jak walą na oślep i jeszcze ten...Bushido (Amstrong on chyba jeśli dobrze pamiętam xP). Dziwne to wszystko :P.

Spoilery Toradora! ep 7


Mówiłem chyba ,że co odcinek to te anime mnie coraz bardziej zwala z nóg? Dzisiaj nie było inaczej. Niby basen nic strasznego ,ale jak widać nie dla każdego.Powalił mnie też Takasu dobitnie powalając na łopatki Aisaka''e stwierdzeniem "Jesteś płaska!?". To mnie rozbroiło ,ale basen był już szczytem xD. Takasu jak widać lubi sobie pomacać tam i tu gdy trzeba ^^. Też zaczyna wrzeć wręcz w konflikcie Kawashimy z Aisaką...to będzie rozróba niedługo xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY GUNDAM 00 s2 #7

Chwila spokoju ,ale i tak robi się burdel i chaos xD

Allelujah w końcu zdobył dziewczynę !!! :D Swój chłop :D Polać mu !
---> biedna Sumeragi która nie będzie pierwsza która go uwiedzie w scenie łóżkowej xp jej strata xp

saji po raz kolejny pokazuje jak beznadziejna jest postacią xp
Dziwię się ,że Tieria go nie zabił w poprzednim epie xp Chyba zmiękł przez te 5 lat ?
Oby padł jak najszybciej razem z louisie bo szkoda czasu antenowego na tych dwoje xp

Ciekawe co wyniknie z rozmowy Tierii z Regge czy jak jej tam xp
Ech te klony xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY VAMPIRE KNIGHT GUILTY ep 4

Hmmm wygląda na to ,że szykuje się niezła draka ;/
Ciekawe co knuje stowarzyszenie łowców i senat przeciwko Kaname ?

Wnioskuję ,że to ojciec Shikiego jest zamieszany w morderstwo rodziców Kaname ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak wcześnie, ale nowy czapterek OP już wyszedł :D Oda jest prze-genialny, upchnął na 18 stronach coś co zajęło by Kishimoto czy Kubo jakieś 18 czapterów xD Biedny Sanji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się