Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2009 o 16:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakie to przyjemne uczucie, po średnim sezonie zimowym, nie wiedzieć od czego zacząć
:) Eden, K-ON, Asura, 07, cóż oglądać najpierw :)?


Polecę K-ON. Przezabawne i inteligentne anime.
07 to namiastka shounena, do tego epizody 2 i 3 są dosłownie... o NICZYM. Może seria się rozwinie, ale nie liczyłbym na wiele :/
Sam oglądam Gardens of Sinners (aka Kara no Kyoukai) i kolejny raz Rurouni Kenshin. Polecam obydwa. Mimo, że Kara no Kyoukai w pierwszej odsłonie nie jest takie dobre, kolejne części nadrabiają jakością wykonania, wątkiem i kreską :)

edit: Rurouni Kenshin to oczywiście Samurai X, dla niewiedzących ;P Ale tej serii chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, bo to klasa sama w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 16:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakie to przyjemne uczucie, po średnim sezonie zimowym, nie wiedzieć od czego zacząć
:) Eden, K-ON, Asura, 07, cóż oglądać najpierw :)?


Hm... A nie lepiej wszystko naraz? Tak jest najprościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 19:36, Piotrbov napisał:

Hm... A nie lepiej wszystko naraz? Tak jest najprościej.

Naczy ja to wszystko oglądam, tylko nie wiem co najpierw z nowych odcinków wziąść :) - wybrałem K-ONA, teraz eden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi polecić jakieś ciekawe Anime dostępne na YT ? Ucieszyłbym się z jakieś wciągającej romantycznej historii, ale żadnym interesującym Anime nie pogardzę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanon, Clannad, Aishiteruze Baby - jak rozumiem chodzi o taka obyczajowke?
Jesli chcesz naprawde wspaniale i wzruszajace anime to polecam przede wszystkim Kanona.

Jednakze anime na YT szybko dostaja kasacje. Moge dac linka do strony na ktorej mozna obejrzec to anime, lecz ze wzgledu na post na samej gorze to tylko na gg/email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pracowitym dniu ukończyłem kolejny, ósmy już rysunek.
Po raz kolejny zagłębiłem się w świat Kanona i tym razem narysowałem Makoto.
Zamieszczam skan.

20090424223021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 22:31, JaqbD napisał:

Po pracowitym dniu ukończyłem kolejny, ósmy już rysunek.
Po raz kolejny zagłębiłem się w świat Kanona i tym razem narysowałem Makoto.
Zamieszczam skan.


Nie tak źle. Nie tak źle. Tylko coś taka dziwna mi się wygląda z tym uśmiechem. No i trochę za chuda jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 22:36, Piotrbov napisał:

Nie tak źle. Nie tak źle. Tylko coś taka dziwna mi się wygląda z tym uśmiechem.

No co, radosna jest ^^ Dostała Nikumana od Yuuichiego ;))

Dnia 24.04.2009 o 22:36, Piotrbov napisał:

No i trochę za chuda jest.

Tch... myślałem, że w końcu udało mi się wykonać rysunek bliski perfekcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 22:43, JaqbD napisał:

No co, radosna jest ^^ Dostała Nikumana od Yuuichiego ;))
> No i trochę za chuda jest.
Tch... myślałem, że w końcu udało mi się wykonać rysunek bliski perfekcji :/


A może ja tez sobie, tak jak ty tak z nudów rysować, bo mi całkiem to nieźle idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 20:00, Ichibanboshi-kun napisał:

Naczy ja to wszystko oglądam, tylko nie wiem co najpierw z nowych odcinków wziąść :)
- wybrałem K-ONA, teraz eden


Zamiast nie odpowiedzieć robotnikowi, który daje istotne informacje, lepiej jest odpowiedzieć sekretarzowi, który nic nie wnosi do tematu? Tak to jest, oj tak.

Nothing less from an illiterate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2009 o 21:57, Abomek42 napisał:

Kanon, Clannad, Aishiteruze Baby - jak rozumiem chodzi o taka obyczajowke?

Obejrzę te Anime i wtedy będę wiedział czy chodzi mi dokładnie o to czy nie. ;]

Dnia 24.04.2009 o 21:57, Abomek42 napisał:

Jesli chcesz naprawde wspaniale i wzruszajace anime to polecam przede wszystkim Kanona.

O, brzmi to naprawdę bardzo ciekawie. ;>

Dnia 24.04.2009 o 21:57, Abomek42 napisał:

Jednakze anime na YT szybko dostaja kasacje. Moge dac linka do strony na ktorej mozna
obejrzec to anime, lecz ze wzgledu na post na samej gorze to tylko na gg/email.

Bardzo chętnie. :D Namiary na moim GS-ie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 01:32, Dark_Sebat napisał:

> Jesli chcesz naprawde wspaniale i wzruszajace anime to polecam przede wszystkim
Kanona.
O, brzmi to naprawdę bardzo ciekawie. ;>

Jeśli o to chodzi, to Kanona grę najpierw ;P A przede wszystkim obejrzyj Clannad, to jest dopiero dawka emocji! - w grę też zagraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gundam 00 s2 08

Tieria! Co oni ci zrobili? Aaa!

Czy powinienem się wstydzić, jeśli on mi się podobał w wersji sukienkowej?

A seria naprawdę fajna, choć pierwszej Geassa chyba jednak nie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2009 o 12:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Jeśli o to chodzi, to Kanona grę najpierw ;P A przede wszystkim obejrzyj Clannad, to
jest dopiero dawka emocji! - w grę też zagraj ;)

Ale mam przez to rozumieć, że lepiej obejrzeć Clannad jeszcze przed Kanon-em, czy jak ?
Co do gry, to raczej nie zagram, bo i tak mam już za dużo gier na stercie ''''do przejścia w najbliższym czasie''''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 13:44, Dark_Sebat napisał:

Ale mam przez to rozumieć, że lepiej obejrzeć Clannad jeszcze przed Kanon-em, czy jak
?
Co do gry, to raczej nie zagram, bo i tak mam już za dużo gier na stercie ''''do przejścia
w najbliższym czasie''''. ;)

Różnicy dużej nie ma bo te oba tytuły to dzieła wybitne. Ja najpierw obejrzałem Kanona(bo miał wcześniej premiere). Jeszcze zależy co chcesz najpierw: Kanon to magiczna historia o wspomnieniach, obietnicy i miłości, a Clannad to wspaniałe anime pokazujące po prostu życie kilku osób gdzie rodzina jest motywem głównym. A w VN Kanon to i tak polecam zagrać bo jednak jest nieco poważniejszy i wiecej wyjaśnia( jedynie jeśli chodzi o historie to zakończenie wątku Ayu zrobili lepiej w anime). A Clannad to klasa sama w sobie, nawet wątki które były w anime są lepiej przedstawione + jest kilka których nie dano, a są one naprawde genialne( Kyou arc)

Rumburak
Kwestia że już tu troche czasu gadamy i w pewnym stopniu już znamy swoje gusta. Więc jak któryś z stałyhc bywalców coś poleci to znaczy że warto to obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po pierwszym sezonie Shakugan no Shana ^^ Powiem że mi się bardzo podobało. Słyszałem rożne opinie i podchodziłem z dystansem do tego tytułu. I jednak nie było źle i podobało mi się. Teraz przedemną 2 sezon i mam nadzieje że utrzymuje on poziom z pierwszego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 14:30, Marciano napisał:

Teraz przedemną 2 sezon i mam nadzieje że utrzymuje on poziom z pierwszego
^^


Utrzymuje:) Obejrzyj też sobie film, jest on co prawda w większości oparty na początkowych epkach pierwszego sezonu ale jest dobrze zrobiony i przyjemnie się go ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:13, Karharot napisał:

Utrzymuje:) Obejrzyj też sobie film, jest on co prawda w większości oparty na początkowych
epkach pierwszego sezonu ale jest dobrze zrobiony i przyjemnie się go ogląda.


No już sprawdzałem o czym jest film i postanowiłem zachować to sobie na koniec ^^ A skoro utrzymuje to jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy takiego widzicie w Shakugan no Shana. Dla mnie to anime jest co najwyżej średnie, a obejrzałem je ze względu na Kugumię Rie, która podłożyła głos Shanie ;] Ani tam nie ma romansu jako takiego, tylko coś w rodzaju "cicha woda" już znacznie lepiej wypadło Zero no Tsukaima. Jednakże na rozluźnienie, gdy nie ma się pod ręką żadnego innego anime to akurat nadaje się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się