Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2009 o 14:46, Sand_Wraith napisał:

> > Jestem już po TTGL: Guren-hen :]
>
> ile trwa kinówka ?
Godzinę i 52 minuty ;] A za 8 miechów zobaczysz dwójkę, bo dopiero co weszła do kin ...


Heh ... a jedynka to jest od początku do pokonania Helixa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 14:48, Taikun napisał:

> > > Jestem już po TTGL: Guren-hen :]
> >
> > ile trwa kinówka ?
> Godzinę i 52 minuty ;] A za 8 miechów zobaczysz dwójkę, bo dopiero co weszła do
kin ...

Heh ... a jedynka to jest od początku do pokonania Helixa ?

Nie, jedynka jest do pokonania generałów. Dwójka będzie od Helixa, do sami wiecie czego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 16:33, Jimmi napisał:

Z nowych anime zdecydowanie polecam Eden of the east - zapowiada sie na prawde niezle
anime


Hm... Warto spróbować. Zacznę oglądać jak dobrnę do najnowszego odcinka Kurokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 18:53, Piotrbov napisał:

> Z nowych anime zdecydowanie polecam Eden of the east - zapowiada sie na prawde niezle

> anime

Hm... Warto spróbować. Zacznę oglądać jak dobrnę do najnowszego odcinka Kurokami.

Przetłumaczyli już w ogóle 13? bo ostatnio wciaz w rawie był(czy 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Przetłumaczyli już w ogóle 13? bo ostatnio wciaz w rawie był(czy 14)


Tam, gdzie oglądam jest już 14 odcinek a w Rawie jest 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:12, Ichibanboshi-kun napisał:


Przetłumaczyli już w ogóle 13? bo ostatnio wciaz w rawie był(czy 14)


Dawno temu ;] 14 na animetake jest już od dwóch dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:02, MisticGohan_MODED napisał:

W związku z nagonką na fansubberów FMA The Brotherhood przez funanimation itp. polecam
suby od The Alchemists ,czyli SHS pod przykrywką :]

Ale szkoda ,że musiało dojść do takiej sytuacji ;/

A tam i tak większość grup na szczęście to olała, tylko usuneła wymienione w mailach od nich torrenty i wsyawili na nowe. Choć trzeba przyzać że Funimation jest lekko mówiąc chamskie olewając całą społeczność fanów anime na świecie i pozwalająć raptem ściagać(za opłatą) w USA i do tego w słabej jakości. Ale dobrze że jest niewiele takich koncernów(chyba tylko w USA jest taka gówniana polityka wobec ludzi). Bo jakoś nie wierze że komuś będzie chciało się pozywać grupke fansubberów starając się o ich wydanie dla rządu i prawa USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaliczać to Ty możesz jak pójdziesz na dyskotekę i to na takim niskim poziomie. Wracając do tematu. Swoją drogą jeśli mowa o polecaniu, to i ja polecam Death Note (Movie) oraz Death Note The Last Name. Są to normalne filmy z aktorami na podstawie znanej mangi DN. Choć wiele wątku zmieniono czy zakończenie to jednak warto obejrzeć ten film, fan się raczej nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:35, Tomoya-kun napisał:

cut

Jest jeszcze sprawa zmiana trackera na bardziej niezależny pochodzący z kraju nie objętego ich jurysdykcji ,który moim zdaniem jest trochę za duży jak dla nich ;/

Ja jeszcze słyszałem o takich przypadkach ,że koleś po zapłacie nie mógł obejrzeć se wybranego anime bo taki tytuł nie był dostępny w jego kraju... taki błąd podobny jak na YT się czasami trafia ;/
Chore xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:51, Stein napisał:

>
> Przetłumaczyli już w ogóle 13? bo ostatnio wciaz w rawie był(czy 14)

Dawno temu ;] 14 na animetake jest już od dwóch dni.

Zaś RAW 15 odcinka od niemalże 3, mało kto skłonny już to tłumaczyć. :P

Z Kurokami(ponoć manga świetna jest, w stosunku do anime) jakoś się wszystko nagle odwróciło przy 13 odcinku - trzyma on poziom pierwszego(!), chociaż po 14 już widać niewielki spadek, jednak znowu to anime zrobiło się warte oglądania. Oo

Infes
Także polecę - wiele zmieniono, że aż parę rzeczy rozegranych kompletnie inaczej, jednak poziom serii jest(na koniec drugiego aż się zdziwiłem:P). W dodatku nie polecę trzeciego filmu o L: Change the World, po prostu lepiej nie psuć sobie image pozostałych dwóch filmów.
MisticGohan_MODED
Dzięki! Cholercia... ja się dziwiłem co to za The Alchemists byli! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:56, Gol_Galad napisał:

Z Kurokami(ponoć manga świetna jest, w stosunku do anime)

Nawet niema co porównywać bo to dwa różne światy. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:56, Gol_Galad napisał:

Zaś RAW 15 odcinka od niemalże 3, mało kto skłonny już to tłumaczyć. :P

AoT cały czas subuje Kurokami :/
Tyle ,że robi to z tygodniowym opóźnieniem ,więc 15 ep będzie dostępny dopiero w przyszłym tygodniu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:02, MisticGohan_MODED napisał:

W związku z nagonką na fansubberów FMA The Brotherhood przez funanimation itp. polecam
suby od The Alchemists ,czyli SHS pod przykrywką :]
Ale szkoda ,że musiało dojść do takiej sytuacji ;/


Przesadzasz. Ja oglądam na takiej stronie, gdzie po prostu link jest do tego anime, lecz nie ma żadnych odnośników na stronie, trzeba ręcznie wpisać. I chyba tez jest tak, że włączają te linki, na kilka dni, a później wyłączają, i włączają po przetłumaczeniu nowego epa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:46, Infes napisał:

Choć wiele wątku zmieniono czy zakończenie to jednak warto obejrzeć ten film, fan się
raczej nie zawiedzie.


rotflolcopter :o pierwsza pozytywna opinia o tych crapach ... Desu Noto było genialne do połowy gdy umiera sam wiecie kto, potem seria leciała w dół ... a jeśli chodzi o filmy to właśnie fan mangi / anime będzie miał odruch wymiotny gdy zobaczy tą wizualną definicję słowa kicz :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Fullmetal Alchemist 2 ep. 4, to jednak bardziej mi się podobała wersja Hiromu Arakawy w mandze,

Spoiler

jak zginął Generał Grand. W anime jest zrobione to zwyczajnie, po walce, jednak Arakawa miała lepszy pomysł ( patrz bonusy do 15 tomu FMA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się