Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2009 o 16:00, Karharot napisał:

Hmm, ja obejrzałem jedynie parę epków wersji TV a potem całość DVD i zwyczajnie nie zauważyłem
że coś w ogóle było w tej pierwszej cenzurowane. Jeśli jednak wyglądało to tak jak opisałeś
(a jestem pewien że tak było) to znaczy że tam twórcy przyłożyli się o wiele bardziej
i zamiast po prostu zamazać fragment sceny jeśli było trzeba przygotowywali całkowicie
odmienną wersję. Takie podejście nawet zasługuje na pewną pochwałę, niestety to co odstawiają
w Umineko to zwyczajna kpina :(

Skoro oglądałeś DVD to miałeś pewnie wersje bez cenzury, więc np. ta scena z paznokciami była w niej pokazana cała, podczas gdy w TV gdy Shion włożyła tam palec całość zrobiła się ciemna i było tylko słychać ten "soczysty dźwięk", tak samo z Satoko całość widzieliśmy z nieco innego konta i przez to wszysktie uderzenia nożem były albo niewidziane by były za kaderm lub zakryte przez cień(tu naturalnie wstawiony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:02, heyboy napisał:

Czy tylko ja tak mam, że na MALu mi się nie aktualizuje nic od ok. 2 dni? Sygnaturka
zresztą też ma zastój :/


MAL ma awarię w statystykach. Mi nie nalicza dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:52, Cirno napisał:

Podajcie mi jakieś anime, gdzie zło epicko wygrywa nad tymi dobrymi, chętnie bym sobie
coś takiego obejrzał :3


Spróbuj Mitsubachi Maya no Bouken albo Tanoshii Moomin Ikka. Ewentualnie Basilisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 16:46, Mysterum napisał:

MAL ma awarię w statystykach. Mi nie nalicza dni.

Czyli nie jestem odosobnionym przypadkiem. Dobrze wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:53, MisticGohan_MODED napisał:

Nyan Koi! #6

Spoiler

Muahahaha xD Junpei to mistrz swojej klasy wagowej xD
Ten to umie rozmawiać z dziewczynami xD



Spoiler

Nom, coś w tym jest. Krzyknie na inną. Ona zaleje się łzami, a po krótkim czasie, rozejm. Jest tak jak dawniej. uwielbiam go


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 17:53, MisticGohan_MODED napisał:

Nyan Koi! #6

Spoiler

Muahahaha xD Junpei to mistrz swojej klasy wagowej xD
Ten to umie rozmawiać z dziewczynami xD



Spoiler

Jeszcze nie ogladałem nowego odcinka, ale rozumiem że znów się wydarł na Kaede krzycząc do kotów XD?



Ale wierzcie mi czekają was jeszcze lepsze motywy, o proszę, linka otwórzcie :D
http://img12.tx.us.mangafox.com/store/manga/6585/02-018.0/compressed/q02.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nyan Koi! #6

Dnia 08.11.2009 o 18:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Jeszcze nie ogladałem nowego odcinka, ale rozumiem że znów się wydarł na Kaede krzycząc
do kotów XD?


Spoiler

Tak, ten ep to połączenie pierwszego spotkania z bliźniaczkami i wykonywania zadania dla Noir. Ogólnie ep. był świetne i udało im się przenieść bliźniaczki do wersji animowanej. Martwi mnie tylko jedno, 7 ep. będzie "filerem" bo o ile narazie biegli razem z mangą tylko mieszając chronologie wydarzeń to teraz odbijają się od niej kompletnie. I do tego jeszcze jest to wycieczka szkolna, znając takie eventy to napewno coś się wydarzy między Junpeim i Kaede, co by mogło wskazywać że jednak przeczucie mnie nie myli i anime będzie miało własny Mizuno end. Choć z drugiej strony zwiększa to też szanse Kanako w mandze :D Bo skoro Kaede by dostała w anime własne zakończenie inne niż manga to jest szansa że manga właśnie zmierza do zakończenia z inną dziewczyną, a Kanako jest pierwsza w kolejce(biorąc pod uwage najnowsze chaptery to ma naprawde duże szanse)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 08:41, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Tak, ten ep to połączenie pierwszego spotkania z bliźniaczkami i wykonywania zadania
dla Noir. Ogólnie ep. był świetne i udało im się przenieść bliźniaczki do wersji animowanej.
Martwi mnie tylko jedno, 7 ep. będzie "filerem" bo o ile narazie biegli razem z mangą
tylko mieszając chronologie wydarzeń to teraz odbijają się od niej kompletnie. I do tego
jeszcze jest to wycieczka szkolna, znając takie eventy to napewno coś się wydarzy między
Junpeim i Kaede, co by mogło wskazywać że jednak przeczucie mnie nie myli i anime będzie
miało własny Mizuno end. Choć z drugiej strony zwiększa to też szanse Kanako w mandze
:D Bo skoro Kaede by dostała w anime własne zakończenie inne niż manga to jest szansa
że manga właśnie zmierza do zakończenia z inną dziewczyną, a Kanako jest pierwsza w kolejce(biorąc
pod uwage najnowsze chaptery to ma naprawde duże szanse)



Spoiler

Blixniacyki pryzynam delikatnie mnie irztuj, pryznajmniej ta... Starsza - straszna jest XD
Fillera? Po cholerę dawać fillera? Znaczy rozumim po co, wkopali się jak animatorzy To - Love - Ru, kręcą coś co wciąż wychodzi, a do tego nyan koi jest jeszcze monthly shonen manga to jużw ogole(jak twórcy rosario właściwie). NIe zmienia to faktu że fillery zawsze są gorszej jakości(znów odnośnik do to love ru czy Karin), a Nyan Koi! jest mangą czadową i skzoda byłoby ludzi zrażać głupimi fillerami jeszcze tak suchymi jak School Trip, no dajże spokó chyba sie porzygam...
Powiem Ci wydaje się, że raczej w mandze Junpei nie ma co liczyć na Kaede, autor za bardzo im na to nie pozwala, choć przyznam, ciężko mi trochę skumać jak to się zakończy, jest to ładnie i zgrabnie namiksowane(liczę na Kanako, po cichu kibicuje Senpai a fanservicowo i ze względu na historię i sposób bycia za Listonoszką :D)
Nie ma co, dawno się tak od czasów to love ru nie bawiłem, a tu nie dość że mamy Nyan Koi to jeszcze dorwałem Karin które mnie pochłonęło i z 20 chapterów mam już do końca :D
Więcej takich mang prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś Fairy Tail ? Zawsze ściągam wersje Fairy Tail - xxx [x264] [1280x720] z napisami pl i kurde 4 odcinek od tej grupy ni z gruchy ni z pietruchy nie działa tak jak powinien, tzn brakuje obrazu. Miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszono że film Haruhi będzie trwał 150 min, czyli akurat aby puścić nam 8 razy jeden odcinek. A tak na serio to skoro będzie on tyle trwał to może być to naprawdę udane dzieło bo nie będą musieli ciąć wydarzeń. Gdyby jeszcze tylko film UBW trwał co najmniej tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:21, nightfaler napisał:

Ogląda ktoś Fairy Tail ? Zawsze ściągam wersje Fairy Tail - xxx [x264] [1280x720] z
napisami pl i kurde 4 odcinek od tej grupy ni z gruchy ni z pietruchy nie działa tak
jak powinien, tzn brakuje obrazu. Miał ktoś podobny problem ?


Czwarty odcinek już chyba jest za nami, prawda? Ogólnie nie oglądam z polskimi subbami, bo czasami mnie przerażają, ale odcinek odtwarzał mi się poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No za nami za nami.... Ale, akurat dziś mnie naszła ochota się pożalić, no nic zaraz będę miał wersję od HorribleSubs, to go sobie w końcu obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:06, nightfaler napisał:

No za nami za nami.... Ale, akurat dziś mnie naszła ochota się pożalić, no nic zaraz
będę miał wersję od HorribleSubs, to go sobie w końcu obejrzę.

Tylko powiem Ci, że ta wersja nie jest po polsku! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 17:00, Tomoya-kun napisał:

Ogłoszono że film Haruhi będzie trwał 150 min, czyli akurat aby puścić nam 8 razy jeden
odcinek. A tak na serio to skoro będzie on tyle trwał to może być to naprawdę udane dzieło
bo nie będą musieli ciąć wydarzeń. Gdyby jeszcze tylko film UBW trwał co najmniej tyle.

Wiem wiemy chyba wszyscy czytamy Sankaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się