Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

nigdy nie było i nie będzie remake''u dragonball''a
a co do Beck''a - polecam, całkiem miło się ogląda

co zaś sie tyczy nowego chapteru Naruto, coraz mniej mnie manga kręci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym anime jest zdecydowanie Dragon Ball (Z,GT) ale lubie tez Naruto (w japońskiej wersji) i Hellsinga.
Odkąd na ekranach TV pokazał się Naruto wszyscy się nim zainteresowali.Lecz co to za oglądanie OCENZUROWANEJ wersji z powycinanymi najlepszymi scenami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:15, cybekziom napisał:

Moim ulubionym anime jest zdecydowanie Dragon Ball (Z,GT) ale lubie tez Naruto (w japońskiej
wersji) i Hellsinga.
Odkąd na ekranach TV pokazał się Naruto wszyscy się nim zainteresowali.Lecz co to za oglądanie
OCENZUROWANEJ wersji z powycinanymi najlepszymi scenami...


A jakieś inne anime prócz tego oglądałeś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w żadnym z polskich sklepów, gdyż nikt nie wydał tego u nas na DVD. Możesz ewenyualnie poszukać w jakichś zagranicznych sklepach wysyłkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:23, Generał92 napisał:

Mam do was pytanie czy można gdzieś kupić na CD lub DVD serie "Chobits"?

Raczej nie ale zawsze można przez eMule ściągnąć, co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:23, Generał92 napisał:

Mam do was pytanie czy można gdzieś kupić na CD lub DVD serie "Chobits"?


Są polskie stronki z legalnym downloadem, gdzie możesz ściągnąć:) napisy tez są w sieci. Więc nagraj na płytkę i... już masz DVD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:10, greg_f napisał:

> Mam do was pytanie czy można gdzieś kupić na CD lub DVD serie "Chobits"?

Są polskie stronki z legalnym downloadem, gdzie możesz ściągnąć:) napisy tez są w sieci. Więc
nagraj na płytkę i... już masz DVD :D

Legalny download? Może trzeba jakiś podatek płacić albo trafia sie na czarną listę:P Co do napisów też trzeba znać odpowiednie stronki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do napisów to animesub.info/ zapewnia sporą biblioteczke. jesli nie możecie odpalić z tego adresu to poprostu wpiszcie animesub w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę swoje 3 grosze (nie czepiać się, też oglądam anime ^^)
Powstaje właśnie anime Murder Princess. Oglądam to u kolegi, na gramsajcie zamieściłem op (opening, jakby kto pytał) i polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się Ergo Proxy, które w Polsce wydaje Anime Gate. Ale takie pytanie dla tych, którzy już oglądali - czy wszystkie odcinki są wciągające czy też po pewnym czasie nuda itd? Czy warto kupić to, w końcu jedna płytka 40 zł więc troszkę to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:17, tykus napisał:

Ostatnio zainteresowałem się Ergo Proxy, które w Polsce wydaje Anime Gate. Ale takie pytanie
dla tych, którzy już oglądali - czy wszystkie odcinki są wciągające czy też po pewnym czasie
nuda itd? Czy warto kupić to, w końcu jedna płytka 40 zł więc troszkę to jest...


Warto, warto, warto, warto :) potem nie ma nudy, ale jest trochę przemysleń głównych bohaterów, które wypada całkiem nieźle. A końcóweczka naprawdę niezła :) no i ten opening :) kupuj ale już! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:21, Taikun napisał:

Warto, warto, warto, warto :) potem nie ma nudy, ale jest trochę przemysleń głównych bohaterów,
które wypada całkiem nieźle. A końcóweczka naprawdę niezła :) no i ten opening :) kupuj ale
już! :p


No to czekam :) Opening i trailer ściągnąłem ze stronki AG, klimatyczne :) Trzeba szykować pieniążki, których ostatnio brakuje :P A jak są przemyślenia to tym lepiej, zresztą wolę anime w których jest mało nawalanki, jak chociażby Death Note (wyjątkiem jest Bleach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:17, tykus napisał:

Ostatnio zainteresowałem się Ergo Proxy, które w Polsce wydaje Anime Gate. Ale takie pytanie
dla tych, którzy już oglądali - czy wszystkie odcinki są wciągające czy też po pewnym czasie
nuda itd? Czy warto kupić to, w końcu jedna płytka 40 zł więc troszkę to jest...

Mój znajomy (wielki fan wszystkiego co japońskie) zapytany przezemnie o polecenie dobrej serii do obejrzenia zaproponowa Ergo Proxy właśnie, ostrzegł tylko ze oglądając po angielsku moge wszystkiego nie zrozumieć.. ale skoro zaproponował to chyba złe nie jest, jeszcze nie miałem czasu obejrzeć bo magluje Full Metal Alchemist i dyskografie Metallici na maturke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się krótko i dosadnie wypowiedzieć na temat anime Elfen Lied. Ogólnie bardzo mi się podobało (takie krwawe Chobits ;) ). Ale ten kto odpowiadał za scenariusz miał nieźle pod deklem nawalone. Więc krótko: Nadczłowiek Lucy rozwala wszystko i wszyskich gdy się zdenerwuje (no ale dzieciaki co jej psa zatłukły zasługiwały na śmierć :] ), żołnierz Bandou wysłany aby zabić zbiegłą Lucy wali w mordę wszystkich (nawet biedną Mayu :) ). Kretyn zamiast zabić Lucy od razu, chce się troszkę zabawić co kończy się dla niego nieciekawie (oślepienie i oderwanie ręki hehe). Yuka natomiast nie myśli o niczym innym tylko jakby tu się przespać ze swoim kuzynem Koutą :P Dodatkowo jest zazdrosna o Lucy, która Kouta przygarnia. No i jeszcze jest Mariko - wysłana aby zabić wszystkich :P Fajna jest jedynie Nana i Mayu - reszta to psychole i zboki :P Tyle mam do powiedzenia. Polecam to anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Elfen Lied to nie miałem okazji oglądac, seria jest zamknięta więc i licencjonowana. Jednak gdy czytam niektóre opinie to mam ochotę kogoś zażgac. Fabuła podobno bardzo ciekawa, ma swoją głębię, jednak jak czytam opinie typu "fajna rzeźnia" czy też "gdyby nie sceny erotyczne byłby to shit" to co mam myśleć o takich ludziach :/ Dlatego zresztą czytam opinie na porządnych forach m&a fanów z wielu krajów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem 2 pierwsze odcinki i stwierdziłem, że mi wystarczy. Fabuła tego czegoś jest strasznie głupia. Dodatkowo podobieństwo do Chobits jest tak widoczne, że aż kłuje w oczy. Tyle tylko, że w tym ,,czymś" dorzucono kilka wiader krwi i trochę trupów. Nie wiem czy potem tej serii się polepsza, ale to co widziałem odstraszyło mnie od niej na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się