Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 22:49, Alamut napisał:

Co ma prezentacja mitsubishi do anime? xD

Że jeśli ta rozdziałka weszła by w użycie to wrażenia byłyby jeszcze większe ;D

Dnia 06.03.2010 o 22:49, Alamut napisał:

Potrafię zrozumieć ^^

Arigatou :)

Dnia 06.03.2010 o 22:49, Alamut napisał:

Z drugiej strony wszystko klasycznie brzmiące kojarzy się z niemieckim...

Polecam Rachamninova, zmarźniesz od jego Sanct Petersburga i już wszystko wrói do normy hie hie :D

Dnia 06.03.2010 o 22:49, Alamut napisał:

Brzmi też ładnie.

www.youtube.com/watch?v=8nIDy_Jrw7Y
Tsubasa Chronicle

Dnia 06.03.2010 o 22:49, Alamut napisał:

No nie wiem, kiedyś mi kolega podesłał jakiś koncert Hirano i nie było tak źle. A skoro
mowa o japońskich piosenkarkach to ostatnio to mi się bardzo spodobało
http://www.youtube.com/watch?v=ylHJkMYSC-E

Zależy, na początku sam tak myslałem dopóki mnie nie uświadomiono, że to playback, a po głębszych ogledzinach okazało się to prawdą :( następnie kilka koncertów obejrzałe, jak się rusza za dużo to zaczyna jej tchu brakować, niestety, koncert to nie to samo co studio.
Ale!
Przyznaję, jak śpiewa na spokojnie to jest super, płyta Filharmoni Tokijskiej, Suzumiya Hauhi no Gensou jest świetna:(wklejam cały link, żeby playlista się odpaliła)
http://www.youtube.com/watch?v=FvFGvllBG2g&feature=PlayList&p=967FC1EFD0C6FE30&playnext=1&playnext_from=PL&index=14

Zwróćcie uwagę, że ten początek spokojny - skrzypcowy - to solówka Yuki :D
Uwielbiam tę płytę, jest niesamowita.

O Kokii to właśnie przed chwilą wspomniałem :)
Polecam, ostatnio oglądąłem jej koncert z Paryża. Również utalentowana, dorzucę jeszcze od siebie
Yoshida Brothers: www.youtube.com/watch?v=RERXiliJfdI
Rin' : www.youtube.com/watch?v=xPH_HTVwOoQ
Orang Range: www.youtube.com/watch?v=eCItV4FuJD0
High and Mighty Colors: www.youtube.com/watch?v=XMYsKQvY18k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:09, Piotrbov napisał:

Tak to jest o takim postapokaliptycznym świecie, w którym pewno państwo, ma umowę z drzewami
o wodę i takie tam.

A las produkuje im super żołnierzy :-) Heh dopiero jak powiedziałeś o czym to skapnąłem się że to oglądałem, na Hyperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:00, Karharot napisał:

Spoiler

Nigdy nie była normalna... Choć w sumie czego oczekiwać po kimś kto będąc małą dziewczynką
musiał odrąbać głowę swojemu ojcu gdy ten zjadał flaki jej brata (wiem że to nie był
naprawdę jej ojciec ale ona tak to zapamiętała i stąd te odchyły...)


Spoiler

Typowa patologiczna rodzinka z odludzia dzisiejszego Oregonu ^^

Dnia 06.03.2010 o 23:00, Karharot napisał:

Spoiler

Rzecz w tym że jedyny wciąż kwitnący romans tej mangi miał miejsce pomiędzy największą
sadystką i najcięższym idiotą XD Gdyby byli tylko jedną z wielu par to nie biłoby to
tak po oczach a tak...
Biedna zakochana Riful, biedny zakochany Dauph. Rest in Pieces :(


Spoiler

Tym bardziej smutne, że poza tym seria jest pełna pięknych kobiet...

Dnia 06.03.2010 o 23:00, Karharot napisał:

No właśnie niewiele... z anime po części Basilisk a po części (znacznie mniejszej) Utawarerumono
(NTW - elementów d-f jest w nim niewiele ale jako anime jest lepsze od Basiliska)

Basilisk no rzeczywiście, tak samo Ninja Scroll tego drugiego nie słyszałem.

Dnia 06.03.2010 o 23:00, Karharot napisał:

Z mang natomiast... Hmm, może Uber Blatt i Blade of the Immortal? Tyle że niestety to
już zdecydowanie nie ten poziom :(

Blade? Hm... no nie wiem, mi się to jakoś nigdy jako taka typowa mocna fantastyka nie widziało, raczej jedna (pomijając kessen-chu) z bardziej realistycznych serii...

Dnia 06.03.2010 o 23:00, Karharot napisał:

Spoiler

Ciekawi mnie co to jest to coś co powodowało że banda łowców niewolników która pewnie
byłaby w stanie zgwałcić nawet 60-cio letnią babcię omal nie puściła pawia jak Teresa
rozerwała przód ubrania... Cokolwiek to nie było wg. mnie ta transplantacja miała miejsce
właśnie gdzieś na brzuchu a cała reszta ciała pozostała jako-tako ludzka (tylko że wielokrotnie
wzmocniona przez yoki).


Spoiler

Trudno powiedzieć, wg mnie pewnie coś w rodzaju nowotworu skóry, albo może skóra z gęby yomy ^^ Z drugiej strony przeczy tej teorii inny fakt, bo pamiętasz może jak w początkowych chapterach yoma przebił Claire na wylot i chodziła potem z dziurą w kostiumie na tej samej wysokości mniej więcej to nie było widać żadnej abominacji... Ale kapłan/biskup z Rabony potwierdził teorię okropieństwa... hmmm.. tajemnica ^^ U awekened beings w każdym razie tego już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Polecam Rachamninova, zmarźniesz od jego Sanct Petersburga i już wszystko wrói do normy
hie hie :D

Skoro o dawnym Leningradzie mowa to mam do niego obecnie całkiem blisko, jakieś 5 godz. autobusem xD

Dnia 06.03.2010 o 23:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Zależy, na początku sam tak myslałem dopóki mnie nie uświadomiono, że to playback, a
po głębszych ogledzinach okazało się to prawdą :( następnie kilka koncertów obejrzałe,
jak się rusza za dużo to zaczyna jej tchu brakować, niestety, koncert to nie to samo
co studio.

Playback.. największe przekleństwo dzisiejszych artystów -.-

Dnia 06.03.2010 o 23:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale!
Przyznaję, jak śpiewa na spokojnie to jest super, płyta Filharmoni Tokijskiej, Suzumiya
Hauhi no Gensou jest świetna:(wklejam cały link, żeby playlista się odpaliła)
http://www.youtube.com/watch?v=FvFGvllBG2g&feature=PlayList&p=967FC1EFD0C6FE30&playnext=1&playnext_from=PL&index=14

O tak jako Haruhi jest świetna ^^

Dnia 06.03.2010 o 23:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Zwróćcie uwagę, że ten początek spokojny - skrzypcowy - to solówka Yuki :D

xD Nie wiem co lepsze - ta wersja, czy ta rockowa z anime ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:13, Hubi_Koshi napisał:

> Tak to jest o takim postapokaliptycznym świecie, w którym pewno państwo, ma umowę
z drzewami
> o wodę i takie tam.
A las produkuje im super żołnierzy :-) Heh dopiero jak powiedziałeś o czym to skapnąłem
się że to oglądałem, na Hyperze.


Hmm, jeśli mowa o Hyperze, to z tego co dziś widziałem, Bleacha puszczają i są na momencie z Bantou ;] Swoją drogą nie lubię tego fillera, ale cóż, obejrzeć jednak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:02, qrex napisał:

Co do Teresy.Może miała męskie przyrodzenie :P

Ugh :( NIE to NIEMOŻLIWE <wyrzuca ta myśl i stara się zapomnieć że to kiedykolwiek przeczytał> ;P

Spoiler

Tak na poważne - ojciec Vincent miał taką samą reakcję na Clare a z jego rozmowy z Galateą wynikało że wszystkie Claymore są takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie zdąrzyłem edytnąć.
Oczywiście polecam również Utadę Hikaru:
www.youtube.com/watch?v=hXenTQbmAd4

Piosenka przyjemna ^^, ale suknia momentalnie odrzuca -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:20, Drakuri napisał:

Hmm, jeśli mowa o Hyperze, to z tego co dziś widziałem, Bleacha puszczają i są na momencie
z Bantou ;] Swoją drogą nie lubię tego fillera, ale cóż, obejrzeć jednak trzeba :)

Ja się nie wypowiem bo nie oglądałem, tak w sumie omijam szerokim łukiem spore fillerowe arci, większość z nich to straszna nuda, chociaż mam zamiar obejrzeć filler z zbuntowanymi zanpakuto bo całkiem ciekawie się zapowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie zdąrzyłem edytnąć.
Oczywiście polecam również Utadę Hikaru:
www.youtube.com/watch?v=hXenTQbmAd4


Utada Hikaru to podstawa. Świetne wykonanie dwóch utworów do Kingdom Hearts''a: Passion ( Japońska wersja), Sanctuary ( angielska wersja ) i Hikari. Po prostu cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:13, Alamut napisał:

Spoiler

Tym bardziej smutne, że poza tym seria jest pełna pięknych kobiet...


Spoiler

Jedna z nich przynajmniej próbuje szukać swojego chłopaka (który ostatnie 7 lat spędził z ekshibicjonistyczną Priscillą a pomimo tego nie zapomniał o swojej Clare :) więc może jeszcze jakiś romans w Claymore będzie :)

Dnia 06.03.2010 o 23:13, Alamut napisał:

Basilisk no rzeczywiście, tak samo Ninja Scroll tego drugiego nie słyszałem.

To obejrzyj sobie, tylko od razu mówię że jest tam sporo humoru i poważniejsze historie przeplatają się z komicznymi. Polecam to anime choćby ze względu na genialne postacie.

Dnia 06.03.2010 o 23:13, Alamut napisał:

Blade? Hm... no nie wiem, mi się to jakoś nigdy jako taka typowa mocna fantastyka nie widziało, raczej jedna (pomijając kessen-chu) z bardziej realistycznych serii...

Latające okręty, magia, różne magiczne rasy, demony, odradzanie się w inym ciele... To niezupełnie to co nazwałbym realizmem, to już Claymore w porównaniu z UB jest prawie historyczną serią :)

Dnia 06.03.2010 o 23:13, Alamut napisał:

Spoiler

Trudno powiedzieć, wg mnie pewnie coś w rodzaju nowotworu skóry, albo może skóra z gęby yomy ^^


Spoiler

Nie sugerujesz chyba że Clare paraduje z przyszytą do brzucha twarzą Teresy?? Creepy :/

Dnia 06.03.2010 o 23:13, Alamut napisał:

Z drugiej strony przeczy tej teorii inny fakt, bo pamiętasz może jak w początkowych chapterach yoma przebił Claire na wylot i chodziła potem z dziurą w kostiumie na tej samej wysokości mniej więcej to nie było widać żadnej abominacji... Ale kapłan/biskup z Rabony potwierdził teorię okropieństwa... hmmm.. tajemnica ^^ U awekened beings w każdym razie tego już nie ma.


Spoiler

Awakened Beings przemieniają się całkowicie w demony a potem przyjmują dawną formę ludzką chyba trochę na takiej zasadzie na jakiej Yoma naśladuje ludzi... Chyba...
Podejrzewam że cokolwiek by to nie było autor tego nigdy nie pokaże więc nasze spekulacje donikąd nas nie zaprowadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Jedna z nich przynajmniej próbuje szukać swojego chłopaka (który ostatnie 7 lat spędził
z ekshibicjonistyczną Priscillą a pomimo tego nie zapomniał o swojej Clare :) więc może
jeszcze jakiś romans w Claymore będzie :)


Spoiler

Claire mi nie wygląda na typową lovelaskę... Jej przywiązanie do Rakiego to chyba jak do... hm... ulubionej torebki? ^^

Dnia 06.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Latające okręty, magia, różne magiczne rasy, demony, odradzanie się w inym ciele... To
niezupełnie to co nazwałbym realizmem, to już Claymore w porównaniu z UB jest prawie
historyczną serią :)

Mi chodziło, że Dlade of the Immortal jest realistyczny, Ubel Blata nigdy nie czytałem ^^

Dnia 06.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Nie sugerujesz chyba że Clare paraduje z przyszytą do brzucha twarzą Teresy?? Creepy
:/


Spoiler

Niektóre seksualne rzeczy znajdują nowe dosłowne znaczenie... brrrr...

Dnia 06.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Awakened Beings przemieniają się całkowicie w demony a potem przyjmują dawną formę
ludzką chyba trochę na takiej zasadzie na jakiej Yoma naśladuje ludzi... Chyba...
Podejrzewam że cokolwiek by to nie było autor tego nigdy nie pokaże więc nasze spekulacje
donikąd nas nie zaprowadzą...


Spoiler

Czy on w ogóle sam wie, co to jest? ^^ A co do awened to masz pewnie rację, zresztą sam tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:50, Alamut napisał:

Spoiler

Claire mi nie wygląda na typową lovelaskę... Jej przywiązanie do Rakiego to chyba jak do... hm... ulubionej torebki? ^^


Spoiler

Nie spotkałem jeszcze dziewczyny która tak by całowała swoją torebkę... XD

Dnia 06.03.2010 o 23:50, Alamut napisał:

Mi chodziło, że Dlade of the Immortal jest realistyczny, Ubel Blata nigdy nie czytałem ^^

A sorry - zmęczenie :) Blade faktycznie jest w miarę historyczna (jeśli nie liczyć całego tego elementu nieśmiertelności).

Dnia 06.03.2010 o 23:50, Alamut napisał:

Spoiler

Czy on w ogóle sam wie, co to jest? ^^p


Spoiler

Trudno powiedzieć. Możliwe że ma jakąś ideę jak to wygląda ale uznał po prostu że za bardzo ucierpiałaby na tym popularność bohaterek a co za tym idzie mangi (jeśli miałoby to robić należyte wrażenie to musiałoby to być coś naprawdę paskudnego). Wiemy że wszystkie wojowniczki musiały przejść coś w rodzaju operacji przeprowadzonej przy użyciu w przybliżeniu średniowiecznej technologii i narzędzi przez sadystów których nie dość że nie obchodziło jak to potem będzie wyglądało to jeszcze mogło im zależeć na zrobieniu wyjątkowo głębokich i źle zaszytych ran aby utrudnić wojowniczkom kontakty z ludźmi i tym samym bardziej uzależnić je od siebie... Efekt nie mógł być przyjemny dla oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:23, Alamut napisał:

Piosenka przyjemna ^^, ale suknia momentalnie odrzuca -.-


Sekret polega na tym, że to są 2-3 sukienki :D
Ale jeśli kiedyś będziesz miał okazję obejrzeć ten koncert to zachęcam o obejrzenia, niesmowity jest:
www.youtube.com/watch?v=FqajknIylM8


@Piotrobov
Jeśli nie słuchałeś to polecam również pozostałe jej płyty :)
Z angielskojęzycznych polecam jej najnowszą "This is the one" - interesująca, może nie mój typ muzyki, ale jest to powiew świeżości na amerykańskim rynku, zdecydowanie.
Exodusa wyłącznie w wersji Utada United 2006, oczywiście da się tej płyty posłuchać, ale niestety tylko tyle, a najlepsze utwory po wysłuchaniu wspomnianego koncertu po prostu tracą w moich oczach swą wcześniejszą wartość. Ogólnie płyta wyszła b/ średnio.

Dla przykładu; Devil Inside. Gdy się słucha płyty nie znając koncertu - świetny kawałek, niestety po obejrzeniu koncertu, jakby bez wyrazu.
www.youtube.com/watch?v=7U8bn6ZG-pA
A teraz wersja z koncertu
www.youtube.com/watch?v=QVk7DWz2Q30
(niestety gostek zuplodował razem z wcześniejszym opowiadaniem wprowadzającym do tej cześci koncertu - pierwsza jest pełna utworów starszych, takich jak travelling, a trzecia oddana balladom)

A z japoński szczególnie Ultra Blue, Heart Station również i Deep River - właściwie to wszystkie od 2001 łącznie z Unplugged, a z koncertów to Utada United 2006 i nadchodzący z obecnej trasy koncertowej(liczę że taka płyta powstanie :D)

Masz jeszcze Hikari ;]
www.youtube.com/watch?v=5icmcbFFYFw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocny lurk jak zwykle udany.
Furry Miku i Konata. :D

20100307010658

20100307010717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 00:21, Karharot napisał:

Spoiler

Nie spotkałem jeszcze dziewczyny która tak by całowała swoją torebkę... XD


Spoiler

Myślę że klika sławnych od tak w Hollywood byłaby do tego zdolna xD

Dnia 07.03.2010 o 00:21, Karharot napisał:

A sorry - zmęczenie :) Blade faktycznie jest w miarę historyczna (jeśli nie liczyć całego
tego elementu nieśmiertelności).

Nic się nie stało :) Btw. to w UB są latające statki i demony?

Dnia 07.03.2010 o 00:21, Karharot napisał:

Spoiler

Trudno powiedzieć. Możliwe że ma jakąś ideę jak to wygląda ale uznał po prostu że
za bardzo ucierpiałaby na tym popularność bohaterek a co za tym idzie mangi (jeśli miałoby
to robić należyte wrażenie to musiałoby to być coś naprawdę paskudnego). Wiemy że wszystkie
wojowniczki musiały przejść coś w rodzaju operacji przeprowadzonej przy użyciu w przybliżeniu
średniowiecznej technologii i narzędzi przez sadystów których nie dość że nie obchodziło
jak to potem będzie wyglądało to jeszcze mogło im zależeć na zrobieniu wyjątkowo głębokich
i źle zaszytych ran aby utrudnić wojowniczkom kontakty z ludźmi i tym samym bardziej
uzależnić je od siebie... Efekt nie mógł być przyjemny dla oka


Spoiler

Tak... Ludzie są raczej trochę zboczeni na punkcie idealności swoich bohaterów... Przykładowo seria Knightfall z Batmana gdzie Bruce był przez jakiś czas sparaliżowany niewielu przypadła do gustu. Wiesz każda potwora znajdzie swojego adoratora, a brzuch nie jest aż tak ważny ^^ Btw dwie rzeczy:
1. Twój opis operacji przypomniał mi jakoś wiedźminów i space marines ^^
2. Interesującą kwestią jest, czy wojowniczki też są wysterylizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 00:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Sekret polega na tym, że to są 2-3 sukienki :D
Ale jeśli kiedyś będziesz miał okazję obejrzeć ten koncert to zachęcam o obejrzenia,
niesmowity jest:
www.youtube.com/watch?v=FqajknIylM8

Z tych dwóch piosenek to wg mnie pierwsza o wiele lepsza. Rozumiem, że tytuł jak u góry Kremlin Dusk? Szczerze mówiąc na początku, z racji że jest taka spokojna i powolna, miałem zonka z Lenore ^^ ale po "in the words of mister Edgar Allan Poe" wszystko było jasne ^^ Druga połowa, bardziej rockowa też fajna, ale jak ze wszystkimi fajnymi piosenkami jeśli wsłuchać się w znaczenie poszczególnych wersów całość wydaje się lekko szalona xD Ale mimo to świetny link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Baka to Test to Shoukanjuu, jestem na 4 odcinku i tak się zastanawiam, co wszyscy w tym temacie widzą takiego w tym anime, czego ja nie widzę? Są zabawne motywy, niektóre gagi powyżej przeciętnej, ale nie potrafię zrozumieć tych ochów i achów w tym temacie dla tej serii. Seria dobra, ale nie jest jakaś oszałamiająca. Nawróćcie mnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 09:42, Alamut napisał:

Spoiler

Myślę że klika sławnych od tak w Hollywood byłaby do tego zdolna xD


Spoiler

One nie są najlepszym przykładem, wszystkie jak leci mają zdecydowanie nierówno pod sufitami...XD Poza tym żadna kobieta nie szukała by zgubionej torebki przez 7 lat (zazwyczaj same ją wyrzucają po 3 miesiącach) XD

Dnia 07.03.2010 o 09:42, Alamut napisał:

Nic się nie stało :) Btw. to w UB są latające statki i demony?

Są, w sczegóły się wdawać nie będę żeby Ci nie spoilerować jeśli zdecydujesz się po to sięgnąć ;)

Dnia 07.03.2010 o 09:42, Alamut napisał:

Spoiler

Wiesz każda potwora znajdzie swojego adoratora, a brzuch nie jest aż tak ważny ^^


Spoiler

Też tak sądzę (zwłaszcza zważywszy na to że cała reszta jest w jak najlepszym porządku ;) ale to nie moje zarobki od tego zależą więc mogę sobie pozwolić na ocenianie sprawy wyłącznie z własnego punktu widzenia XD

Dnia 07.03.2010 o 09:42, Alamut napisał:

1.

Spoiler

Twój opis operacji przypomniał mi jakoś wiedźminów i space marines ^^


Spoiler

Space Marines nie znam natomiast Wiedźmini nie przechodzili tak ekstremalnych zabaw - ich raczej faszerowana różnymi świństwami niż rozcinano na stole (chociaż może się mylę, już dość dawno nie czytałem(.

Dnia 07.03.2010 o 09:42, Alamut napisał:

2.

Spoiler

Interesującą kwestią jest, czy wojowniczki też są wysterylizowane?


Spoiler

Hmm. W The Slashers I Helen stwierdziła że w żaden sposób Raki nie może być dzieckiem Clare i to jest właściwie jedyny komentarz do tej sprawy który znamy (do tego może być różnie interpretowany). Nie sądzę jednak aby wojowniczki mogły mieć dzieci - organizacja na pewno próbowała by sprawdzić potencjał takowych a nic nie wskazuje na to żeby kiedykolwiek nawet to rozważali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 18:38, Karharot napisał:

Spoiler

Też tak sądzę (zwłaszcza zważywszy na to że cała reszta jest w jak najlepszym porządku
;) ale to nie moje zarobki od tego zależą więc mogę sobie pozwolić na ocenianie sprawy
wyłącznie z własnego punktu widzenia XD


Spoiler

Filozofowanie i prowadzenie debat na temat pierdół to nasz obowiązek jako fanów xD

Dnia 07.03.2010 o 18:38, Karharot napisał:

Spoiler

Space Marines nie znam natomiast Wiedźmini nie przechodzili tak ekstremalnych zabaw
- ich raczej faszerowana różnymi świństwami niż rozcinano na stole (chociaż może się
mylę, już dość dawno nie czytałem(.


Spoiler

Wiesz mi marines przechodzą takie rzeczy, że szkoda gadać... w niektórych chapterach implantacje zygot i organów przeżywa tylko 10% bo robią z tego takie kościelne obrzędy zamiast operacji -.- No wiem wiem, wiedźmini przechodzili mutacje, a nie operacje, ale alchemiczne eskspeyrmenty żeby stworzyć super zabójcę potworów są tak do siebie podobne ^^ Kolega, który przedstawił mi Claymore streścił fabułę "wyobraź sobie wiedźminów w spódnicach" xD

Dnia 07.03.2010 o 18:38, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm. W The Slashers I Helen stwierdziła że w żaden sposób Raki nie może być dzieckiem
Clare i to jest właściwie jedyny komentarz do tej sprawy który znamy (do tego może być
różnie interpretowany). Nie sądzę jednak aby wojowniczki mogły mieć dzieci - organizacja
na pewno próbowała by sprawdzić potencjał takowych a nic nie wskazuje na to żeby kiedykolwiek
nawet to rozważali.

Spoiler



Wiesz prowadzących projekt może tłumaczyć podeszły wiek oraz fakt, że jakoś żaden nie napastował młódek... Może są zbyt starzy, albo inaczej zorientowani, żeby wziąć coś takiego nawet pod uwagę? xD Ale na serio to wydaje misę, że są najprawdopodobniej bezpłodne czy to z powodu zmian jakie zaszły po asymilacji tkanek yoma, czy też w wyniku operacji tak blisko jajowodów i macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować