Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2010 o 20:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Nie no serio? Ja uważam, żę to wcale nie dlatego.


Spoiler

Ja też uważam że to nie ma nic do rzeczy. Głowę to jej zakoszono dawno temu, na tym dachu to bardziej mi wyglądało na to że ostatecznie się pogodziła z tym że już jej nie odzyska tyle że nie bardzo wie co teraz ze sobą zrobić (nic zresztą dziwnego, od lat skupiała się tylko i wyłącznie na tym więc chwilę musi potrwać zanim w pełni zaakceptuje nowy cel życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:24, Abomek napisał:

trololo

Sugoi :D Więcej takich i nie żałować kapitału na krew ! :D

Ookamikakushi #10 i #11

Spoiler

Cóż... Kasai był dupkiem nawet na łożu śmierci xp

Plan Sakakiego nawet mi się podobał ,żeby w naturalny sposób zalać całe miasto :] Ale i tak trzeba było ,a nawet prosiło się o użycie jakiś ładunków wybuchowych :]
No ,ale chyba nie takiego końca oczekiwał ;/ W sumie to za specjalnie też mi się ten moment z jego śmiercią nie podobał ;/

Tak hmmm... to tera pewnie pokażą jakiś free-run ep na zakończenie serii :]
Oby tylko nie przesadzili xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durarara!! #11

Dnia 20.03.2010 o 20:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Powiedzcie mi co w byście pomyśleli w tamtej chwili? Ja: to ona jest założycielem Dollarsów?


Spoiler

Na pewno bym o tym nie pomyślał :] Prędzej już: "Ale fajny motor ! :D Ciekawe czy należy do ekipy ?"
Jak niektórzy bym wyjął komórkę / aparat i cykał fotki ,a potem poprosił o autograf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ookamikakushi #10 i #11

Dnia 20.03.2010 o 21:25, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Cóż... Kasai był dupkiem nawet na łożu śmierci xp


Spoiler

Dobrze że jego podwładny miał więcej rozumu (i przyzwoitości).


Spoiler

> Plan Sakakiego nawet mi się podobał ,żeby w naturalny sposób zalać całe miasto :] Ale i tak trzeba było ,a nawet prosiło się o użycie jakiś ładunków wybuchowych :]


Spoiler

Też odniosłeś takie wrażenie? :) Jeśli nie tamę to przynajmniej pokój kontrolny trza było wysadzić (po otworzeniu śluz of korz).

Dnia 20.03.2010 o 21:25, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

W sumie to za specjalnie też mi się ten moment z jego śmiercią nie podobał ;/


Spoiler

Tak trochę się to kupy nie trzymało, Kaori która nagle tam wylewitowała i ni z tego ni z owego odwaliła boską interwencję i rozwiązała sprawę. Tak trochę jakby zakończenie zostało dorobione do starannie wymyślonej reszty.

Dnia 20.03.2010 o 21:25, MisticGohan_MODED napisał:

Cholera... net się skopał i wyszedł podwójny post ;/
Sry i do usunięcia ten post xp

Kein problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 21:32, MisticGohan_MODED napisał:

Durarara!! #11

Spoiler

Jak niektórzy bym wyjął komórkę / aparat i cykał fotki ,a potem poprosił o autograf :D


Spoiler

Kogoś kto właśnie załatwił kosą kilku gości? You have guts :) No common sense though...
Cóż, w sumie kto to mówi... Pewnie zrobiłbym to samo XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon c78

Spoiler

Po dość nużącym zakończeniu El Baile de la muerte seria znowu nabrała tempa. Co ważniejsze Sawyer "The Cleaner" is back i paroma ruchami palca rozkłada całą ekipę XD "Buckets?" i "I understand. I don''t want to, but I do" po prostu mnie rozłożyły XD (podobnie jak jej miny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 21:16, Karharot napisał:

Spoiler

Ja też uważam że to nie ma nic do rzeczy. Głowę to jej zakoszono dawno temu, na tym
dachu to bardziej mi wyglądało na to że ostatecznie się pogodziła z tym że już jej nie
odzyska tyle że nie bardzo wie co teraz ze sobą zrobić (nic zresztą dziwnego, od lat
skupiała się tylko i wyłącznie na tym więc chwilę musi potrwać zanim w pełni zaakceptuje
nowy cel życia).



Spoiler

Do tego doktorek pokazał jej, że nieistotne jest czy ma głowę czy nie. Myślę, ze to co napisałeś może się sprawdzić, bo nie wydaje mi się, żeby Selty była kimś kto byłby w stanie niwinną osobę zabić, dla własnej korzyści. Z mądra jest na takie bajery. W każdym bądź razie jej wejście rządziło, nie spodziewałem się kompletnie że odwali taki numer! :D
Jestem ciekaw jak to się w następnym odcinku rozwinie i czy Mikado się w ogóle ujawni i to z kim "założył" Dollarsów, bo jak sam wspomniał, po jakimś czasie nie było już tych z którymi pomysł stworzył, a jak się okazało nie był to jego kumpel z Tokyo.
Z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawie, interesujące jest to dokąd dojdzie, kreowane przez Mikado, Juistice League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durarara 11

Spoiler

Ciężko nazwać tą dziewczynę żywą osobą. Niby organizm żywy, ale złożony z martwego wcześniej korpusu, natomiast głowa należy do Selty, toteż niejako o zabiciu obcej osoby nie może być specjalnie mowy. Ja na jej miejscu swoją głowę wziąłbym z powrotem, a tej dziewczynie dał jakąś głowę martwej już osoby (przecież można, nie? xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Do tego doktorek pokazał jej, że nieistotne jest czy ma głowę czy nie.


Spoiler

I nie tylko on. Z innych osób przynajmniej Shizuo ją lubi a zapowiada się na to że także i Mikado nie będzie mieł nic przeciwko zaprzyjaźnieniu się z nią. No i jest jeszcze Izaya którego wszystko bawi :)

Dnia 20.03.2010 o 22:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

nie wydaje mi się, żeby Selty była kimś kto byłby w stanie niwinną osobę zabić, dla własnej korzyści. Z mądra jest na takie bajery.


Spoiler

Nie tyle za mądra co za porządna, poza tym gdyby miała zabić dla własnej korzyści to jej ofiarą musiałoby paść ciało przyczepione do jej głowy a to zostawiła na dachu (jakoś nie wydaje mi się aby Dotachin miał jakiekolwiek szanse choćby na spowolnienie Selty)... Oby jej tylko nie poniosło i nie zabiła przy świadkach tej szurniętej brother-complex-crazy-scientist. Nie to żeby ta sobie na to nie zasługiwała ale Selty wpadłaby w kłopoty gdyby coś takiego zrobiła na tym placu...

Dnia 20.03.2010 o 22:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

W każdym bądź razie jej wejście rządziło


Spoiler

True :)

Dnia 20.03.2010 o 22:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Jestem ciekaw jak to się w następnym odcinku rozwinie i czy Mikado się w ogóle ujawni i to z kim "założył" Dollarsów,


Spoiler

Mikado ma na razie poważniejszy problem - 100% wariata z nożem więc z imprezy się pewnie urwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durarara e11

Dnia 20.03.2010 o 22:36, Mysterum napisał:

Spoiler

Ciężko nazwać tą dziewczynę żywą osobą. Niby organizm żywy, ale złożony z martwego wcześniej korpusu, natomiast głowa należy do Selty, toteż niejako o zabiciu obcej osoby nie może być specjalnie mowy. Ja na jej miejscu swoją głowę wziąłbym z powrotem, a tej dziewczynie dał jakąś głowę martwej już osoby (przecież można, nie? xD).


Spoiler

...boję się Ciebie XD
A tak na serio - nie sądzę aby doczepienie innej głowy zadziałało, ten numer przeszedł pewnie tylko dzięki właściwościom głowy Selty i temu że ten "dym" jakoś kontroluje ciało... To zresztą nieistotne bo głowa wytworzyła już najwyraźniej własną osobowość i jest po prostu kimś innym niż sama Selty, gdyby doszło do połączenia tych dwóch to w pewien sposób obie by przepadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:47, Karharot napisał:

Spoiler

Mikado ma na razie poważniejszy problem - 100% wariata z nożem więc z imprezy się
pewnie urwie...


Spoiler

Kida wyskoczy i go uratuje ,bo któż by inny ? :]
A potem nasłać na niego Shizuo i znokautować ,żeby potem starannie wypytać :]

>

Spoiler

[ Tak trochę się to kupy nie trzymało, Kaori która nagle tam wylewitowała i ni z tego ni z owego odwaliła boską >interwencję i rozwiązała sprawę. Tak trochę jakby zakończenie zostało dorobione do starannie wymyślonej >reszty.


Spoiler

Ech... na siłę zrobili zakończenie ,bo pomysły się skończyły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durarara e11

Dnia 20.03.2010 o 22:56, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Kida wyskoczy i go uratuje ,bo któż by inny ? :]


Spoiler

Noo, na miejscy są również Izaya, Shizuo, Dotachin i s-ka (Selty nie liczę bo hchwilowo ma inny problem) więc Kida nie musi robić za żywą tarczę (ten świr przetrwał łomot spuszczony mu przez Shizuo więc lepiej żeby Kida mu pod nóż nie podchodził...)

Spoiler

Dnia 20.03.2010 o 22:56, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

A potem nasłać na niego Shizuo i znokautować ,żeby potem starannie wypytać :]


Spoiler

XD Temu gościowi chyba już nic rozumu nie przywróci ale taka sesja mogłaby go nieco przystosować do życia w społeczeństwie ;P

Dnia 20.03.2010 o 22:56, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Ech... na siłę zrobili zakończenie ,bo pomysły się skończyły ;/


Higurashi wyrabiało z poziomem przez 2,5 serii... Widać to jest właśnie różnica pomiędzy mistrzami i amatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 22:00, Karharot napisał:

Black Lagoon c78

Spoiler

Po dość nużącym zakończeniu El Baile de la muerte seria znowu nabrała tempa. Co ważniejsze
Sawyer "The Cleaner" is back i paroma ruchami palca rozkłada całą ekipę XD "Buckets?"
i "I understand. I don''t want to, but I do" po prostu mnie rozłożyły XD (podobnie jak
jej miny)



Spoiler

To to przeklęte "El Blados..." dobiegło wreszcie końca?! Nareszcie :) Bo szczerze mówiąc zarzuciłem BL jakiś czas temu - Killermaid była po prostu zbyt nużąca :/, ale skoro tak to chyba powrócę do serii i nadrobię zaległości. A nowiny, że jest Sawyer dodaje mi tylko animuszu. Dziewczyna jest po prostu genialna ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon c78

Dnia 20.03.2010 o 23:10, Alamut napisał:

Spoiler

To to przeklete "El Blados..." dobieg3o wreszcie konca?!


Spoiler

Yup. 2 chaptery temu :)

Dnia 20.03.2010 o 23:10, Alamut napisał:

Spoiler

Nareszcie :) Bo szczerze mówiąc zarzuci3em BL jakiś czas temu - Killermaid by3a po prostu zbyt nużąca :/


Spoiler

W EBdlM by3o parę naprawdę dobrych scen niestety ca3ośa by3a zbytnio rozwleczona, zw3aszcza końcówka nie trzuma3a się kupy i by3a wybitnie nudna :( Na szczęście teraz BL powraca do dawnej formy :)

Dnia 20.03.2010 o 23:10, Alamut napisał:

Spoiler

A nowiny, ?e jest Sawyer dodaje mi tylko animuszu. Dziewczyna jest po prostu genialna ^^


Sawyer wymiata XD Na poniższych obrazkach drobne spoilery z najnowszego chapka (nic poważnego) ->

20100320231651

20100320231708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durarara e11
>

Spoiler

(ten świr przetrwał łomot spuszczony mu przez Shizuo więc lepiej żeby Kida mu pod nóż nie podchodził...)


Spoiler

Jaki tam zaraz łomot... Shizuo tego dnia nie był w nastroju i tylko lekko go poturbował sprzedając strzał z dyni na koniec :]
Ale tego wieczoru Shizuo już jest w formie ! :D
Było widać ,gdy chciał uderzyć motorem Simona :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2010 o 23:18, Karharot napisał:

Sawyer wymiata XD Na poniższych obrazkach drobne spoilery z najnowszego chapka (nic poważnego)
spoilery z najnowszego chapka
najnowszego chapka
najnowszego

Wait what? On jest już od jakichś dwóch i pół tygodni. Dopiero teraz się do niego dorwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 23:32, Tohno napisał:

Wait what? On jest już od jakichś dwóch i pół tygodni. Dopiero teraz się do niego dorwałeś?

Dopiero teraz trafił na MT, nie chce mi się szukać w innych miejscach (po co skoro wszystko w końcu i tak tam trafia), poza tym to będzie najnowszy chapter tak długo jak nie wyjdzie następny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 23:18, Karharot napisał:

Black Lagoon c78

Spoiler

W EBdlM by3o parę naprawdę dobrych scen niestety ca3ośa by3a zbytnio rozwleczona,
zw3aszcza końcówka nie trzuma3a się kupy i by3a wybitnie nudna :( Na szczęście teraz
BL powraca do dawnej formy :)


Spoiler

Taaak... Sam początek był całkiem niezły, jak zresztą każda historia o vendeccie - przeszłość niańki, to polowanie ala predator na amerykańskich żołnierzy no i ta mała z granatnikiem xD Ale wszystko było po prostu za dłuuugie no i jeszcze schizujący motyw kiedy chciała zabić chłopaka... Arc doszedł chyba do ponad 30 chapterów, czyż nie?

Dnia 20.03.2010 o 23:18, Karharot napisał:

Sawyer wymiata XD Na poniższych obrazkach drobne spoilery z najnowszego chapka (nic poważnego)
->

Wiesz, że jestem tolerancyjny wobec spojlerów ^^ Ale czy mi się wydaje, może to przez szpitalne ciuchy, czy też jakoś wydoroślała, urosła i zmieniła styl? Bo jakoś nie widzę makijażu ala gothic loli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon c78

Dnia 20.03.2010 o 23:44, Alamut napisał:

/.../

Spoiler

Dokładnie 33... IMO całość dałoby się zgrabnie upchnąć w 20-25 chapków i wyszłoby o wiele lepiej.

Dnia 20.03.2010 o 23:44, Alamut napisał:

Spoiler

Ale czy mi się wydaje, może to przez szpitalne ciuchy, czy też jakoś wydoroślała, urosła i zmieniła styl? Bo jakoś nie widzę makijażu ala gothic loli xD


Spoiler

Pewnie nie chciało jej się go robić przed założeniem chirurgicznej maski XD A loli to wciąż z niej jest to faktycznie tylko te ciuchy tak ją postarzają XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować