Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2010 o 15:24, Piotrbov napisał:

Czy wam się nie wydaje, że coś w ogóle nie ma żadnych informacji nt. sezonu wiosennego
w anime?


Jedyne co pamiętam, to zamieszczona tutaj wcześniej grafika, niestety nie pamiętam już przez kogo. A na temat serii info znajdziesz na MALu.
http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_05/20100201033715.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 15:29, Mysterum napisał:

Jedyne co pamiętam, to zamieszczona tutaj wcześniej grafika, niestety nie pamiętam już
przez kogo. A na temat serii info znajdziesz na MALu.
http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_05/20100201033715.jpg



Ooo. przegapiłem tego screena. Dzięki wielkie.
Tak sobie oglądam tą listę i kurczę. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie może serial Halo Legends? Składa się on z 8 odcinków i jest niejako uzupełnieniem gier z tej serii. Ciekawa sprawa bo za każdą z animacji odpowiadało inne studio, tak więc mamy sporą róznorodność animacyjną.
Na tym blogu trwa właśnie konkurs, w którym możecie wygrać wydanie DVD Halo Legends - http://filmowy.blog.onet.pl/KONKURS-Wygraj-Halo,2,ID402645820,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzymy (przynajmniej ja kojarzę) :) Pod względem sposobu zrealizowania Halo Legerds przypomina Animatrix z tym że nie ma tu takiego rozrzutu w jakości pomiędzy poszczególnymi historiami i całość bardzo przyjemnie się ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 15:33, Piotrbov napisał:

Ooo. przegapi3em tego screena. Dzieki wielkie.
Tak sobie oglądam tą liste i kurcze. Bedzie sie dzia3o.

Dla wszystkiego dodaje też lekko uaktualnioną listę.

FanHalo
Owszem i imo wypadł one dużo lepiej niż gra. Połowa mi się podobała bardzo: The Duel, Homecoming oraz najlepsze Prototype.Pozostałe średnio(choć The Babysitter też trzyma poziom)

20100318173128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Sekirei, MSLN, MSN, GTO, Rosario to Vampire

Spoiler

Na razie jedyną która dokładnie obadała brak reakcji była Eva która pewnie mogłaby
coś z tym zrobić za pomocą magii więc gdyby Negi był wtedy w formie bardziej przypominającej
jego ojca...
Biedne dziecko. Trochę czasu musiałoby jeszcze minąć zanim zrozumiałby co mu się przydarzyło
XD


Spoiler

Jak znam życie pewnie by przypadkiem/lub nie odpowiedział Asunie która najpierw dostała by ataku drgawek, a potem złapała swój "Scyzoryk" i poszła polować na wampiry XD Heh Eva chyba chciała go tylko ciutkę podrażnić i Pewnie nic by mu nie zrobiła... jeszcze, ale zbyt ją ten widok rozbawił by mogła myśleć o czymkolwiek innym XD

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Na zainteresowaniu sgotaconek mi nie zależy (jak to członkinie gangu reklamowały rywalkę
Reiny z YK? "Pedophiles are really into her?" XD).


Spoiler

XD Jak to mawiają "Nie martw się na ciebie też się znajdzie chętny" XD W sumie nie było by źle Inchou jest całkiem sexy

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Lub Hayate po prostu miałaby pełne ręce roboty z kimś innym...XD


Spoiler

Na przykład sprawdzała by jak urosły Arisa i Suzuka od ostatniej wizyty Hayate na ziemii... dlaczego ja mam wrażenie że gdyby Chichigami-sama i Hayate się kiedykolwiek spotkały to dziewczęta świata miały by przerąbane ??

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Nie wątpię. Mało rzeczy przynosi człowiekowi taką radość jak obserwowanie jak młodsze
pokolenie idzie w jegp ślady XD


Spoiler

Hayate pewnie uśmiechnęła by się tym swoim kocio-lisim uśmiechem i zaczęła kiwać głową"Ma dobrą technikę, ale trochę jej brakuje doświadczenia... no nic, wyrwę się z nią kiedyś na miasto i poćwiczymy razem :-3"

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Tea z Starlight Breakerem? A ona w ogóle jest w stanie zrobić z tego użytek? Obszarówki
wymagają nie tylko doświadczenia i wprawy (które to Tea może bez problemu wypracować)
ale też olbrzymich ilości many...
Jak już o SB mowa - pewnie już to znasz ale i tak podrzucę kolejnego linka do Twojej
kolekcji bo miło się to ogląda :)


Spoiler

Co do Starlight Breakera to niekoniecznie jeśli o Manę chodzi. Starlight Breaker zbiera z otoczenia całą manę i kompresuje ją w tą wielką kulkę, innymi słowy wykorzystuje już istniejącą manę (z tego co czytałem im dłużej trwa walka tym jest potężniejszy bo tym więcej many jest w powietrzu do wykorzystania. To chyba kontrola takiej potwornej ilości mocy zniszczenia jest problemem.
Ach Reinforce-san ^^ Heh Nanoha i spółka przekonały się Co się dzieje gdy znajdziesz się po Złej stronie lufy tego zaklęcia, dobrze że Fate już "znała się" z tym zaklęciem i wiedziała że nie można go nie doceniać XD

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Zaś Tea pecha (lub wyjątkowe szczęście :) że jej partnerka jest zpervioną les XD


Spoiler

Cóż w Vivid Teana jest już dużo łagodniejsza więc najwyraźniej Tender Loving które otrzymała od Subaru nieco zmiękczyło jej Tsunderowatość ^^

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Po pierwszym nie byłoby już o co zahaczać... Minaka jest najprawdopodobniej mniej
wytrzymały niż AEGIS warship który Miya zezłomowała jednym cięciem XD


Spoiler

No owszem owszem, ale daję głowę że Miya była by Bardzo ostrożna przy wywoływaniu zniszczenia w jego pobliżu, w końcu nie chciała by żeby tak zaraz szybko i bezboleśnie umarł no nie ^^

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Lepiej dla niego by było gdyby był na miejscu bo w wypadku przeżycia spowodowanego
przez siebie kataklizmu musiałby potem odbyć dłuuugą i "energiczną" rozmowę z matką Minato...


Spoiler

Eee tam ten facet jest tak świrnięty że pewnie nawet matka Minato nie była go w stanie wystraszyć (przerobić na bardzo bolesną kulkę mięsa i kości to już oczywiście inna sprawa

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

...
<Hubi daje takie ostrzeżenie? Niedobrze. Lepiej przyszykuję respirator, defibrylator
i od razu łyknę trochę prochów na złagodzenie wstrząsu>


Spoiler

Mhm widzę że ludzie biorą moje ostrzeżenia bardzo poważnie... ciekawe czemu...[/s

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

GhHHyyKhhh! O żesz ty w mor... Specjalistka od Yaoi? NieeeEEEE!! Jeszcze pod koniec
okaże się że nagrodą dla zwycięzcy gry jest zostanie Ashikabi wszystich sekireiek które
okażą się bez wyjątku facetami...


Spoiler

Tyaa przejdą instant Gender Bend jak Homura XD Albo może ten kto wygrał będzie mógł spędzić resztę swych cudownych dni z Minaką XD Nieeee to by było zdecydowanie zbyt okrutne

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Tego typu rozważania i spekulacje nawet mi się regularnie zdarzają więc tak - naprawdę
:)


Spoiler

Oooo jak miło spotkać kogoś z równie pokręconym mózgiem jak ja. Teraz musimy tylko znaleźć jakąś niewinną owieczkę, usiąść jej na ramionach (jak diabeł i anioł, tylko że my bylibyśmy dwoma perv demonami i zagrzewać go do coraz dzikszych wyczynów. Tak porównanie z Carcerem i jego nawzajem dopingującymi się demonami zamierzone.

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Zwróciłeś uwagę na te dogorywające drgawki dłoni Asuny? I na to jak po sprawie zwaliła
się na ziemię bez ruchu? Ja osobiście nigdy jeszcze w realu nie widziałem czegoś aż tak
intensywnego i nie jestem pewien czy chciałbym zobaczyć XD


Spoiler

Ojjj tam szczegółów się czepiasz, te drgawki pewnie były efektem tego że Negi tak dobrze całuje... albo po prostu dziewczyna zapomniała oddychać przez nos przez taką ilość emocji XD I zwyczajnie jej mózgowi zabrakło tlenu, ale przecież zaraz po chwili wstała i znowu była pełna energii (i berserkerskiego szału, ale mniejsza z tym)

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Sekirei z kompleksami? Hmmm... Widać istoty nadprzyrodzene też mają swój zestaw przypadłości
psychicznych...


Spoiler

Oczywiście że mają, spójrz tylko na Sekirejki Minato są przecież pełne emocji i wariactw (w stopniu iście problematycznym dla Minato)

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Mam wrażenie że niemal wszyscy naukowcy z tego projektu t0o niezłe sukinsyny. W końcu
kto inny prowadziłby nad sekireikami badania a potem na dokładkę wysłał je aby się nawzajem
pozabijały.


Spoiler

cóż ta grupa którą do tej pory widzieliśmy to raczej zwyczajni psychopaci i wariaci więc nie ma się czego dziwić, szef jest wariatem, jeden z naukowców (mąż Miyi) potrafi ludzie doprowadzić na skraj załamania ze strachu przez telefon, Matka Minato to potwór w kobiecej skórze, a Handlerka Tsukiumi... no sam widziałeś jaka ona jest

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm. Też mi się coś takiego kołacze po głowie ale czy to było w mandze czy padło gdzieś
w dyskusji na forum... Tylko czy Akitsu naprawdę jest aż taka potężna? W końcu nieuskrzydlony
Homura dawał jej radę a przed Karasubą uciekła natychmiast gdy ta usiłowała ją sprowokować
do walki (nie to że się dziwię takiej reakcji zwłaszcza biorąc pod uwagę leżące na ziemi
rozcięte ciało swojej niedawnej towarzyszki) więc...


Spoiler

Mhm cóż Homura został wysłany w świat jako obrońca nieuskrzydlonych więc chyba był potężniejszy niż przeciętna Sekirejka, co Akitsu czyni kimś całkiem potężnym. A Karasuba...cóż Karasuba to przecież kobitka z pierwszego Disciplinary Squad więc to jednak już zupełnie inna Liga...mhm gdyby się posłużyć Saint Seiyą to Miya i Karasuba to Złoci Rycerze... chociaż nie Miya to raczej ktoś na poziomie jednego z Bogów, Homura i Akitsu Srebrni, a większość np. Musubi czy Kuu-chan to brązowi.

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Przede wszystkim by jej nalała i pewnie usiłowała by ją naciągnąć na nocną rundkę
po okolicznych barach XD W każdym razie na pewno przywitałaby ją z otwartymi ramionami
(o ile akurat nie leżałaby zalana w trupa w łóżku Minato XD) :)


Spoiler

Taaa cała Kazehana XD I nie, wątpię żeby ją próbowała zaciągnąć do barów, ma w końcu dom w którym może sobie spokojnie popijać , najpierw by urządziłą imprezkę w domu a potem razem z Akitsu spróbowały by się do Minato dobrać (z wiadomym skutkiem)

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Popieram! Kazehana to obok Uzume jedna z najfajniejszych sekirei :)


Spoiler

Bez dwóch zdań. Więcej Kazehany i Uzume (i Chiho jak już jesteśmy przy Uzume, ta mała anielica otrzymała Stanowczo za mało screen-time''a

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Akitsu robi wrażenie opanowanej i trzeźwo kalkulującej szanse więc jeśli zwiała przed
Karasubą to w życiu nie próbowałaby się postawić Miyi... Jeśli Sekireiki Minato będą
chciały się do niego dobrać to muszą to zrobić gdzieś poza domem Miyi (jakiś love hotel
b się tu przydał).


Spoiler

Jak znam życie to Kazehana by pewnie wpadła na pomysł wypożyczenia domu Seo XD Chociaż Love Hotel też jest bardzo dobrym pomysłem. Już sobie wyobrażam całą grupkę Sekirejek niosących nad głowami związanego Minato i kierujących się do Hoteliku mimo jego głośnych protestów XD

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Tak czy siak nigdy by się już do żadnej panienki nie dobierał. Albo nie miałby czym
albo też na samą myśl o tej czynności zieleniałby i padał na podłogę odruchowo błagając
o litość dla swojego zużytego i zmaltretowanego ciała...


Spoiler

Oczywiście to są optymistyczne możliwości, pesymistyzna możliwość to taka że zwyczajnie by już gość nie żył XD A gdyby go ktoś wskrzesił to zaraz by pewnie samobójstwo popełnił by uciec od bólu wspomnień i doświadczeń Ach szoda że istnieją takie organizacje jak Amnesty International, bo wtedy można by spokojnie gwałcicieli Chachazero, albo Evie oddawać do zabawy

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm. Przy anime na razie wymiękłem w okolicach 15 epka (zabrałem się za nie zaraz
po mandze i po prostu nie zdzierżyłem różnic) więc nie wiem jak to tam było ale Urumi
z mangi raczej by mu nikogo nie podstawiła bo sama (całkiem aktywnie) usiłowała się do
niego dobrać i na jego zainteresowanie innymi realnymi panienkami źle reagowała ->


Spoiler

Ugh... Yandere ?? Czy Tylko Clingy Jelaous Girl... chociaż nie, biorąc pod uwagę jej inteligencję i zdolności w uprzykrzaniu ludziom życia to chyba jednak poziomem zagrożenia bliżej jej do Yandere. Mhm próbowałą się do niego dobrać bo chciała go ośmieszyć, zdradzić i pozbawić roboty czy naprawdę coś do niego czuła... a raczej Zaczęła czuć po Z-Befriendowaniu ?

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Ohhhh... czyli cały PAIN zawsze jest kierowany na Onizukę ?? W sumie to nawet dobrze, nie raz i nie dwa sobie zasłużył XD

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Yup. Przy niektórych scenkach tak się śmiałem że aż mnie bolało... a i tak nie mogłem
przestać XD
Podam Ci mały przykład scenek które z różnych przyczyn nie trafiły do anime (niekoniecznie
muszą Cię rozbawić ale zrozumiesz co zostało wykastrowane podczas przenoszenia mangi
na ekran) ->


Spoiler

Cały Onizuka, pervert, dupek, rozpustnik i w ogóle... ale jak przychodzi co do czego to się nie cacka tylko robi co trzeba dla swoich uczniów (i innych ludzi) za to właśnie uwielbiałem tego gościa. Najlepszy był odcinek gdy jakaś dziewczyna która zalazła Onizuce za skórę (i chyba kazała jakiemuś teacherowi sobie stopy lizać) została porwana przez Yakuzę... Onizuka mógł to olać, ale nie olał, poszedł, spuścił gościom łomot, po czym poszedł na egzamin od którego zależało czy pozwolą mu pozostać nauczycielem, napisał... po czym zemdlał z powodu utraty krwi po ranie postrzałowej. Praktycznie w każdym odcinku powtarzałem z niedowierzaniem "Ten facet jest nie do zdarcia"

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Wszyscy staramy się jak możemy (no, w sumie robotę sama z siebie odwala nasza (pod)świadomość
ale wiadomo o co biega) ;P


Spoiler

Nie do końca, po najpierw musimy tą naszą podświadomość czymś dobrym nakarmić żeby miała co przerabiać [to działa też w przeciwną stronę, raz widziałem obrazek Fate gwałconej przez Jaila i... cóż muszę czasami nieco wysilać wolę by cieszyć się z oglądania StrikerS, Ugghhh nie cierpię takich rzeczy, wszystkich gwałcicieli i ich sympatyków powinno się wykastrować. Gwałty w mangach i anime to te rzadkie przypadki gdy Naprawdę byłbym wdzięczny za Cyber-Mózg z opcją kasowania wybranych wspomnień.

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Malkavianie to były te świry które widziały jednocześnie przyszłość, przeszłość i
jedynie odrobinę teraźniejszości? Nawet jeśli to oni to zgadzam się że przy niej by znormalnieli
bo we wszystkich obserwoanych czasach widzieli by tą samą przerażającą rzecz XD


Spoiler

Cóż po przemianie dostawały automatycznie jakąś chorobę psychiczną... a potem zaczynały zbierać kolejne więc. Tę samą ?? Czyli jej Rekini uśmiech i karabin na zaostrzone, pokryte drutem BARDZO kolczastym kołki ??

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Ten uśmiech jest ciut niepokojący...


Spoiler

Tylko ciut XD To uśmiech pod tytułem You Gonna Get Raeped XD On MA być niepokojący... biedna Kurumu-chan

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Rotfl XD W Yukari jestem w stanie uwierzyć ale reszta to niestety tylko (piękne) fantazje
fanów. Ech, rzeczywistość rzadko kiedy jest idealna...


Spoiler

A kto twierdzi że one tam są z własnej woli XD Biedne dziewczęta, biedne dziewczęta... chyba że Moka-san po prostu się uśmiecha patrząc na gotowego się do nich przyłączyć Tsukune, odstawiła na dziewczynach Rin gdy ta "przygotowywała" Saber do Mana-Transferu XD

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

Spoiler

Hmmm. W sumie to tam nic konkretnego nie widać zaś tutejszymi bywalcami raczej to
nie wstrząśnie... Et, lepiej ciachnę (po zapisaniu na dysku oczywiście XD) bo jeszcze
wpadnie na to kto inny i Ci się dostanie. Przezorny zawsze ubezpieczony ;)


Spoiler

Yup, Danke za to :-)

Dnia 18.03.2010 o 02:20, Karharot napisał:

>

Spoiler

Cóż przynajmniej marzenie Yukari się spełniło XD


Spoiler

Tylko częściowo - ona chciała Mokę i Tsukune a nie Mokę i dwie rywalki :)


Spoiler

Jak już mówiłem, może Tsukune ma się przyłączyć, albo Yukari doznała Takich rzeczy że już tylko Mokę-san chce XD



Btw. sympatyczny Ecchi haremik który dzisiaj znalazłem. Otomari Honey
http://media.onemanga.com/mangas/00001742/000063142/01.jpg
http://media.onemanga.com/mangas/00001742/000063142/02.jpg
http://media.onemanga.com/mangas/00001742/000063142/03.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sora no Woto ep. 11

Kurczę, czemu sama końcówka tego anime zaczyna się fajnie rozkręcać? Czemu?

Spoiler

Znalezienie jakiegoś szpiona Niemców.Romanie, atakują Helvetie ze strony niezamieszkałych terenów, fortece w Seize przejmuje jakiś ostry generał.



Hubi_Koshi ----> Hym... ciekawe, naprawdę ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Baccano! serię + speciale. Musze stwierdzić, że dawno nie widziałem tak zabawnego, brutalnego, a zarazem genialnego anime. Duet Isaac + Miria rozbawił mnie do łez :D Chcę więcej! Polecicie coś w podobnym stylu/ tematyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 19:58, Grzech napisał:

Właśnie ukończyłem Baccano! serię + speciale. Musze stwierdzić, że dawno nie widziałem
tak zabawnego, brutalnego, a zarazem genialnego anime. Duet Isaac + Miria rozbawił mnie
do łez :D Chcę więcej! Polecicie coś w podobnym stylu/ tematyce?

Najbardziej podobne to lecące teraz Durarara!! Też ogromna liczba zakręconych bohaterów, jeszcze dziwniejsza historia i wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 19:58, Grzech napisał:

Właśnie ukończyłem Baccano! serię + speciale. Musze stwierdzić, że dawno nie widziałem
tak zabawnego, brutalnego, a zarazem genialnego anime. Duet Isaac + Miria rozbawił mnie
do łez :D Chcę więcej! Polecicie coś w podobnym stylu/ tematyce?


Dodatkowo dodam, że Durarara! jest od twórców Baccano! więc poczujesz się jak w domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za info :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 20:17, Grzech napisał:

Dziękować za info :}


Tyle, że Durarara lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie większość tutaj osób czyta regularnie sankaku ale..... po prostu muszę dać link do tego info
http://www.sankakucomplex.com/2010/03/18/cross-days-finally-reveals-shocking-sexual-secrets/ Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
Cross Days bije swoim sicknessem nawet podstawkę. God damn.

Spoiler

I sprawdza się stwierdzenie, że Makoto zaliczy wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 20:30, Tohno napisał:

Spoiler

I sprawdza się stwierdzenie, że Makoto zaliczy wszystko co się rusza.



Jeez, zdecydowanie. Jak nasrane musi mieć scenarzysta tego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baka to Test 11

Spoiler

Prawie cały ep to jedna wielka walka ESB. Cóż mamy wielki powrót inkwizycji, Akihisa poza tradycyjnego robienia z siebie idioty przez chwile udaje badass''a. Teraz pora na przygotowania na ostatnią walkę przeciw klasie A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:24, Tomoya-kun napisał:

Baka to Test 11

Spoiler

Widze, że zrobili plot główny na rzecz romance plotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei, MSLN, MSN, GTO, Rosario to Vampire

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Heh Eva chyba chciała go tylko ciutkę podrażnić i Pewnie nic by mu nie zrobiła... jeszcze,


Spoiler

Damn, dlaczego ja nie znam takich eleganckich kobiet które w ten sposób lubią kogoś podrażnić...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

ale zbyt ją ten widok rozbawił by mogła myśleć o czymkolwiek innym XD


Spoiler

To fakt XD Ta jej mina gdy spojrzała w dół była bezcenna XD

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

XD Jak to mawiają "Nie martw się na ciebie też się znajdzie chętny" XD


Spoiler

Eeee... Jeśli już to wolałbym żeby to była chętna...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

W sumie nie było by źle Inchou jest całkiem sexy


Spoiler

True. Choć nawet mając za konkurentki jedynie dziewczyny z MSN Ayaka wciąż nie jest w czołówce.

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

dlaczego ja mam wrażenie że gdyby Chichigami-sama i Hayate się kiedykolwiek spotkały to dziewczęta świata miały by przerąbane ??


Spoiler

Dziewczęta? A nie zostawieni samym sobie faceci?

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No owszem owszem, ale daję głowę że Miya była by Bardzo ostrożna przy wywoływaniu zniszczenia w jego pobliżu, w końcu nie chciała by żeby tak zaraz szybko i bezboleśnie umarł no nie ^^


Spoiler

Mam wrażenie że jak już Miya odpuszcza sobie straszenie i zabiera się za zabijanie to robi to szybko i fachowo, to nie bawiąca się z ofiarą Yukari (i całe szczęście - Yukari z powerem Miyi byłaby zbyt przerażająca nawet dla czytelników).

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Eee tam ten facet jest tak świrnięty że pewnie nawet matka Minato nie była go w stanie wystraszyć (przerobić na bardzo bolesną kulkę mięsa i kości to już oczywiście inna sprawa


Spoiler

Ja właśnie o takim przerobieniu mówię... Jakby całe Tokyo poszło do atmosfery to Takami przestałaby straszyć a zaczęłaby działać <gryzie się w rękę aby powstrzymać umysł przed automatycznym rozmyślaniem o tym na czym te działania miałyby polegać>

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm widzę że ludzie biorą moje ostrzeżenia bardzo poważnie... ciekawe czemu...


Spoiler

Może dlatego że to co dajesz bez ostrzeżeń potrafi człowiekowi wywrócić mózg na drugą stronę? XD Jeśli więc już decydujesz się ostrzeżenie dać to znaczy że sprawa jest śmiertelnie poważna...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Albo może ten kto wygrał będzie mógł spędzić resztę swych cudownych dni z Minaką XD Nieeee to by było zdecydowanie zbyt okrutne


Spoiler

Nie - to genialny pomysł! Pozwólmy wygrać Yukari XD

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oooo jak miło spotkać kogoś z równie pokręconym mózgiem jak ja. Teraz musimy tylko znaleźć jakąś niewinną owieczkę,


Spoiler

To mamy problem bo w tym temacie raczej takiej nie znajdziemy...
Co Ty na to żeby dać linka do tego tematu na jakimś forum radjomarynym i czekać na ofiary?

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ojjj tam szczegółów się czepiasz, te drgawki pewnie były efektem tego że Negi tak dobrze całuje... albo po prostu dziewczyna zapomniała oddychać przez nos przez taką ilość emocji XD I zwyczajnie jej mózgowi zabrakło tlenu, ale przecież zaraz po chwili wstała i znowu była pełna energii (i berserkerskiego szału, ale mniejsza z tym)


Spoiler

Ta, ona wstała. Tyle że Asuna była w stanie wstać po przyjęciu na siebie zaklęcia zdrażnionej Evy, ktoś mniej nieśmiertelny mógłby spod Kiss-Terminatora już nie wyjść...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oczywiście że mają, spójrz tylko na Sekirejki Minato są przecież pełne emocji i wariactw (w stopniu iście problematycznym dla Minato)


Spoiler

Fakt, najnormalniejsza z tego haremu jest Kazehana a to nie najlepiej świadczy o stanie umysłowym reszty XD

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

cóż ta grupa którą do tej pory widzieliśmy to raczej zwyczajni psychopaci i wariaci więc nie ma się czego dziwić, szef jest wariatem, jeden z naukowców (mąż Miyi) potrafi ludzie doprowadzić na skraj załamania ze strachu przez telefon, Matka Minato to potwór w kobiecej skórze, a Handlerka Tsukiumi... no sam widziałeś jaka ona jest


Spoiler

Kolejna prawda. I kolejny raz - jeśli najbardziej budzącą zaufanie osobą w tej ekipie jest Takami...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm cóż Homura został wysłany w świat jako obrońca nieuskrzydlonych więc chyba był potężniejszy niż przeciętna Sekirejka, co Akitsu czyni kimś całkiem potężnym. A Karasuba...cóż Karasuba to przecież kobitka z pierwszego Disciplinary Squad więc to jednak już zupełnie inna Liga...mhm gdyby się posłużyć Saint Seiyą to Miya i Karasuba to Złoci Rycerze... chociaż nie Miya to raczej ktoś na poziomie jednego z Bogów,


Spoiler

Też mi się tak wydaje... A co do Karasuby to raczej zakwalifikowałbym ją jako Judge of Hell a nie Golden Saint XD

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jak znam życie to Kazehana by pewnie wpadła na pomysł wypożyczenia domu Seo XD


Spoiler

ROTFL XD Seo pewnie b się zgodził (pod warunkiem że pozwolono by mu przyłączyć się do orgii) tylko co na to electric onee-samas? XD

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oczywiście to są optymistyczne możliwości, pesymistyzna możliwość to taka że zwyczajnie by już gość nie żył XD A gdyby go ktoś wskrzesił to zaraz by pewnie samobójstwo popełnił by uciec od bólu wspomnień i doświadczeń Ach szoda że istnieją takie organizacje jak Amnesty International, bo wtedy można by spokojnie gwałcicieli Chachazero, albo Evie oddawać do zabawy


Spoiler

Eva pewnie za szybko by się znudziła, rozprawianie się z niekończącą się falką parszywych palantów na dłuższą metę nie przypadłoby jej do gustu. Hmm. Już lepiej byłoby ich oddać Lucy z Elfen Lied albo Balalaice z Black Lagoon (na pewno znalazłaby dla nich jakieś zastosowanie - np. w kopalni uranu na Syberii).

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ugh... Yandere ?? Czy Tylko Clingy Jelaous Girl... chociaż nie, biorąc pod uwagę jej inteligencję i zdolności w uprzykrzaniu ludziom życia to chyba jednak poziomem zagrożenia bliżej jej do Yandere.


Spoiler

Nie, zważywszy na to do czego jest zdolna gdy ktoś jej naprawdę podpadnie to numer z plastrem czy okazyjne przywalenie w głowę krzesłem to naprawdę jedynie delikatne upomnienia, zwłaszcza dla Onizuki (choć numer z butem na obcasach w szpitalu był już z lekka przerażający) :) Jak Urumi naprawdę chce komuś dopiec to ta osoba nie wymiga się czymś co da się tak łatwo zagoić...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm próbowałą się do niego dobrać bo chciała go ośmieszyć, zdradzić i pozbawić roboty czy naprawdę coś do niego czuła...


Spoiler

Cóż, jego pierwsze spotkanie z nią zakończyło się tak:


[Duże spoilery z GTO]
http://img716.imageshack.us/img716/8528/gtovol07038b.jpg
http://img413.imageshack.us/img413/9328/gtovol07039a.jpg
Podczas gdy przy końcu mangi sprawy wyglądały tak:
http://img155.imageshack.us/img155/9707/gtov25051.jpg
http://img707.imageshack.us/img707/9927/gtov25052.jpg
Spoiler

Jak widać nastawienie Urumi do Onizuki zdecydowanie się w międzyczasie zmieniło, do tego propozycje w stylu "Make babies with me" raczej trudno zaliczyć do prób ośmieszenia...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ohhhh... czyli cały PAIN zawsze jest kierowany na Onizukę ?? W sumie to nawet dobrze, nie raz i nie dwa sobie zasłużył XD


Spoiler

Akurat po zbefriendowaniu Urumi obrywał od niej tylko wtedy gdy aktywnie się o to prosił :) Na dodatek jeśli zasłużył to mógł liczyć również na nagrody ;) ->


[Spoilery GTO]
http://img707.imageshack.us/img707/6566/gtov16c129pg060.png
http://img94.imageshack.us/img94/5817/gtov16c129pg061.png

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Najlepszy był odcinek gdy jakaś dziewczyna która zalazła Onizuce za skórę (i chyba kazała jakiemuś teacherowi sobie stopy lizać) została porwana przez Yakuzę... Onizuka mógł to olać, ale nie olał, poszedł, spuścił gościom łomot, po czym poszedł na egzamin od którego zależało czy pozwolą mu pozostać nauczycielem, napisał... po czym zemdlał z powodu utraty krwi po ranie postrzałowej.


Spoiler

Żeby jednej, on został postrzelony 3 razy po czym w ciągu godziny napisał test przeznaczony na 5h. Ten facet był niezniszczalny XD W szpitalu lekarze mieli go za zombie bo ileś razy do nich trafiał z ranami które zabiłyby każdego innego po czym albo uciekał (przez okno z 4 piętra) albo pozorował omdlenia aby paść na podłogę wprost pod pielęgniarką XD Komentarze szkolnej pielęgniarki też były niezłe :) ->


[Spoilery GTO]
http://img535.imageshack.us/img535/590/gtov17pg004.png
http://img146.imageshack.us/img146/2750/gtov17pg005.png
Spoiler

A co do tego jak Onizuka pomagał innym to zdarzało mu się ratować osoby które podpadły mu znacznie bardziej i odstawiać przy tym numery przy których ten egzamin to drobiazg :)

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie do końca, po najpierw musimy tą naszą podświadomość czymś dobrym nakarmić żeby miała co przerabiać [to działa też w przeciwną stronę, raz widziałem obrazek Fate gwałconej przez Jaila i...


Spoiler

<zaczyna sprawdzać ostrość miecza>
Mówiłeś że co ten denat zrobił biednej Fate-chan?

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Gwałty w mangach i anime to te rzadkie przypadki gdy Naprawdę byłbym wdzięczny za Cyber-Mózg z opcją kasowania wybranych wspomnień.


Spoiler

Po części się zgadzam, a po części nie... Gdyby wszyscy normalni ludzie regularnie kasowali wszelkie wspomnienia o tym do jak podłych czynów takie potwory są zdolne to gwałciciele mieliby o wiele łatwiej (i tak mają cholera za łatwo, w wielu krajach (w tym niestety do niedawna także i w Polsce) gwałt jest traktowany jako coś niezbyt poważnego :(

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż po przemianie dostawały automatycznie jakąś chorobę psychiczną... a potem zaczynały zbierać kolejne więc. Tę samą ?? Czyli jej Rekini uśmiech i karabin na zaostrzone, pokryte drutem BARDZO kolczastym kołki ??


Spoiler

Problem polega właśnie na tym że w zestawieniu z jej uśmiechem taki karabin wydawałby się całkiem sympatycznym elementem...

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A kto twierdzi że one tam są z własnej woli XD


Spoiler

O Moce-san wiele można powiedzieć ale jak dotąd nie dobierała się do innych dziewczyn więc szanse na to że by je do tej orgii zmusiła są raczej nikłe (a nikt inny zmusić do czegokolwiek Ury Moki by nie zdołał)

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

chyba że Moka-san po prostu się uśmiecha patrząc na gotowego się do nich przyłączyć Tsukune, odstawiła na dziewczynach Rin gdy ta "przygotowywała" Saber do Mana-Transferu XD


Spoiler

Na całe szczęście Moka-san nie ma przewrotnego charakterku Rin, nie to że miałbym coś przeciwko takiej akcji ale niestety szła by w pakiecie z innymi mniej sympatycznymi sytuacjami

Dnia 18.03.2010 o 17:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Btw. sympatyczny Ecchi haremik który dzisiaj znalazłem. Otomari Honey


Spoiler

Dlaczego mam wrażenie że ten chłopak został wzięty na parę celowników i jeszcze o tym nie wie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz kiedy w końcu będą nowe chaptery Negimy i Kissxsis? Wie ktoś? To nie fair! Te lepsze serie są zaniedbywane, a te gorsze (vide Naruto), to chyba praktycznie z dnia na dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hayate 264

Spoiler

Jak do diabła Hayate może tak wszystko psuć. Już była taka dobra sytuacja a ten znowu zaczął nawijać o Nagi z tekstami że jest ona jego życiem. Do tego A-tan jeszcze postanowiła że nie powie mu co czuje bo w ten sposób go skrzywdzi więc znowu ucieka...Niech ktokolwiek lub cokolwiek zmieni jej decyzje. Przydało by się aby ktoś w końcu przyłożył dla Hayate aby ten zaczął się zachowywać normalnie. Bo po tym jak sam Hayate wyznał dla Hinagiku że kocha Atene to będzie kretyńsko jeśli od tak pozwoli jej odejść aby zostać z tym rozpieszczonym bachorem.



Buhahahahaha
Spokojnie doczekasz się. Kissxsis z tego co widziałem od początku nie wychodziło regularnie, a w przypadku Negimy jest problem z Raw''ami w dobrej jakości oraz niewiele grup się tym tytułem zajmuje. W każdym razie raw''y już są więc chapter będzie już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo nowego sezonu:
W przypadku serii to na bank zainteresuje się Working! , Angel Beats i zerknę też na tego Uchiban Ushiro :]

Jeśli chodzi o drugą serię Bakugana to hmmmm... w sumie leci na CN ,więc można obejrzeć :]

Z serii OVA to zwyczajnie: DtB , Black Rock Shooter , Utaware , Gundam Unicorn i pewnie TTGL Parallel Works 2 :]

W Maju będę czekał dalej na Break Blade :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować