Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

DRRR! 13
Nowy opening IMO lepszy od pierwszego. Ending na tym samym poziomie.

Spoiler


Wydaje mi się, że ten cały Slasher to postać, którą Sonohara jakoś przyzywa właśnie w takich momentach. Co więcej, mam wrażenie, że jest ona lesbijką oraz panną lekkich obyczajów -_-
No i mamy trolla na czacie Dollarsów :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosario to Vampire II c29

Spoiler

Zastanawiające jest, co się tak naprawdę stało między Moką i 4 siostrą. Może jakaś ultra walka? A może matka Moki została zabita przez tą siostrę? No i jak ekipa wydostanie się z pieczęci Moki. Ciekawie się zapowiadają następne chaptery.


Dnia 10.04.2010 o 09:25, Karharot napisał:

BTW - jeśli ktoś czyta Kampfera to właśnie wyszedł 17 chapek, zawartości nie skomentuje
bo w sumie nie ma czego - ot Natsuru jak zwykle jest molestowany/a przez wszystko co
się rusza :)

Już 18 wyszedł, ale praktycznie się nie różni od 17 (czyt. molestowania ciąg dalszy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 11:37, SiDi napisał:

Yoyo! Powstanie anime The World God Only Knows!!!! W najnowszym czapterze można
o tym przeczytać!!

Fuck yea! Mam nadzieje że nie zrobią z tego 13 odcinkowego gówna jak z Omamori Himari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:37, Ichibanboshi-kun napisał:

> DRRR! 13
> Nowy opening IMO lepszy od pierwszego. Ending na tym samym poziomie.

No coś Ty, zarówno op jak i ed zdecydowanie gorsze.


Toteż ładnie napisałem, że to tylko moja opinia. Bardzo proszę o uszanowanie mojej wypowiedzi :>
Może chodzi o to, że tamten op mi się przejadł, a ten taki spokojny bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:37, Ichibanboshi-kun napisał:

No coś Ty, zarówno op jak i ed zdecydowanie gorsze.

Op zdecydowanie lepszy. A ending przynajmniej nie jest tak gejowski jak poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem post z filmem Haruhi zsubowanym przez Mazui. Z ciekawosci sciagnalem i sprobowalem obejrzec.
Malo nie dostalem raka siatkowki. NAJGORSZY CAM EVAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRRR! 13

Dnia 10.04.2010 o 14:05, Mysterum napisał:

Nowy opening IMO lepszy od pierwszego.

IMO nie, ale każdy może mieć swoje zdanie :)

Dnia 10.04.2010 o 14:05, Mysterum napisał:

Spoiler

Wydaje mi się, że ten cały Slasher to postać, którą Sonohara jakoś przyzywa właśnie w takich momentach.


Spoiler

Hmm. Przez pewien czas nawet myślałem że to sama Sonohara może być Slasherem ale teraz nie wiem co o tym myśleć... Coś w tym może oczywiście być tylko lekko naciągane by było gdyby w to wszystko wmieszała się zupełnym przypadkiem jeszcze jedna osoba o nadnaturalnych mocach...
Z innych spraw - "żółty" gang wraca odzyskać dzielnicę, tylko czemu mam wrażenie że nic się nie zmieniło i za połowę incydentów z zaczepianiem przechodniów wciąż są odpowiedzialne te trzy otynkowane lale? XD Przynajmniej jest szansa że teraz zostały wyłączone z akcji na dłużej (całe kilka epków) :)

Dnia 10.04.2010 o 14:05, Mysterum napisał:

Spoiler

Co więcej, mam wrażenie, że jest ona lesbijką oraz panną lekkich obyczajów


Spoiler

Lesbijką IMO nie jest na pewno - z tego co "słyszymy" z jej myśli dość jasno wynika że po prostu nie jest w stanie określić różnicy pomiędzy miłością a przyjaźnią (czyli najprawdopodobniej jeszcze się po prostu w nikim nie zakochała). Harima, Mikado i Kioda są dla niej ważnymi przyjaciółmi ale do niczego poważniejszego jeszcze nie dojrzała emocjonalnie. Natomiast jeśli idzie o pannę lekkich obyczajów... Trudno powiedzieć, z tym że raczej nie a jeśli tak to byłoby to chyba coś ciężkiego związanego z jakimś urazem emocjonalnym czy też coś do czego została zmuszona...
A przy okazji - Selty waws cute as always :)
Natomiast ojciec Shinry... Wiedziałem że ma nie po kolei w głowie ale nie że aż tak, tą niechęć Selty do wtrącania się w jego problem i ochotę na poczekanie aż go obiją dało się dosłownie zobaczyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 16:22, Abomek napisał:

Zobaczylem post z filmem Haruhi zsubowanym przez Mazui. Z ciekawosci sciagnalem i sprobowalem
obejrzec.
Malo nie dostalem raka siatkowki. NAJGORSZY CAM EVAR.


Dzięki za opinię. Teraz wiem, że będę czekał na wersję DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 14:05, Mysterum napisał:

Spoiler

Wydaje mi się, że ten cały Slasher to postać, którą Sonohara jakoś przyzywa właśnie w takich momentach.


Spoiler

IMHO to może być jakaś negatywna energia Selty, albo coś w tym stylu. Ewentualnie jakiś klon/nieudany eksperyment stworzony na bazie Hedless Riderki przez ojca Shinry (sekcja Selty etc.). Atak na yamamby był raczej czystym przypadkiem, chociaż w tym anime nic nie dzieje się przypadkowo.


Dnia 10.04.2010 o 14:05, Mysterum napisał:

Spoiler

Co więcej, mam wrażenie, że jest ona lesbijką oraz panną lekkich obyczajów


Spoiler

Czy ekhem... kurtyzana by się speszyła gdy Kida sypał jej "komplementy"? ;p


Dnia 10.04.2010 o 14:05, Mysterum napisał:

Spoiler

No i mamy trolla na czacie Dollarsów :<


Spoiler

Czyżby Slasher?



Selty jak zwykle kawaii^2! ;3 Nowy op minimalnie gorszy od poprzedniego, za to ending pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosario to Vampire II c29

Dnia 10.04.2010 o 14:21, heyboy napisał:

Spoiler

Zastanawiające jest, co się tak naprawdę stało między Moką i 4 siostrą. Może jakaś ultra walka? A może matka Moki została zabita przez tą siostrę? No i jak ekipa wydostanie się z pieczęci Moki. Ciekawie się zapowiadają następne chaptery.


Spoiler

Co do wydostania się to ten Dark Lord powinien coś wykombinować, . W końcu nawet jeśli do rosario ktoś wprowadził zmiany to artefakt oryginalnie był stworzony przez niego i on powinien o nim najwięcej wiedzieć. Nie mówiąc o tym że póki co (oby) sam Rosario razem z Moką (?) wciąż jest w bezpiecznym miejscy w rękach osób które na ile mogą pewnie też będą kombinować jak to odkręcić. Póki co Tsukune i s-ka powinni korzystać z okazji i zdobyć jak najwięcej informacji :)

Dnia 10.04.2010 o 14:21, heyboy napisał:

Już 18 wyszedł, ale praktycznie się nie różni od 17 (czyt. molestowania ciąg dalszy) :)

Spoiler

Molestowania? Gdyby nie Akane to te dziewczyny by grupowo rape''neły Nastsuru w środku klasy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FMA 106

Spoiler


Na początku otrzymujemy krótkie, ale wciąż enigmatyczne wytłumaczenie zasad działania alchemii w Amestris i Xing, oraz w jaki sposób brat Scara zdobył swoją wiedzę o obydwu typach alchemii. Walka z Ojcem trwa - dzięki zniesieniu ograniczeń alchemicznych Ed, Al i Izumi dostają olbrzymi bonus do siły, ale to nie pomaga - Ojciec jest mimo wszystko silniejszy. Jednak ciągłe ataki sprawdzają się w ramach długofalowej taktyki - kamień filozoficzny zużywa się podczas podtrzymywania "boga" bardzo szybko i homunculus niedługo padnie. Podczas walki z Pridem Ed uzyskuje pomoc od kogoś niespodziewanego... Na sam koniec Ojciec wykonuje mind rape na Hohenheimie wskrzeszając jego przyjaciół z Xerxes. Na koniec oczywiście cliffhanger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HSDK 379 (BTW, czy wie ktoś dlaczego w niektórych tłumaczeniach nazwę tłumaczą na Mightiest Disciple albo coś takiegio?)

Spoiler

Oczywiście dziadek okazał się być Badass Grandpa, przyczajonym mistrzem, który "Was acting". Rozwalił krótkim kijaszkiem (który może być dzidą, mieczem lub naginatą (?) - endless possibilities :) wszystkich Mook''ów i King Mooka, a potem z rozpędu jeszcze wyruszył na podbój Yami (słyszano, że jakaś ich baza została zdemolowana :P)
Szkoda tylko, że nie mógł sobie pogadać z Shigure. Ciekawa pewnie by była ta rozmowa :D



Change123 ch52
Spoiler

W sumie nic się nie stało. HiFuMi zostawiła Kosegawe i wyruszyła w podróż w poszukiwaniu prawdziwego siebie (ale nie bez pożegnania - btw, czy to była Fujiko? :-). Kosegawa oczywiście wyruszył za nią, no i oczywiście go okradli :D Poza tym widzieliśmy ojców Motoko. Ginga i Hino także sobie gdzieś wyjeżdżają na wakacje. Nuda. I want moar Zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK obiecane tapety ->
1280x1024
http://www.mediafire.com/?gcmdygmuddw
1600x1200
http://www.mediafire.com/?mq0jfywz1yz
1920x1200
http://www.mediafire.com/?jq0zorxjg2i
Od razu uprzedzam że ściągałem je tylko i wyłącznie wedle własnego gustu (nie przyjmuje reklamacji z zażaleniem że gust mam do kitu ;) i do tego traktując wyłącznie jako ciekawe arty a nie coś co ma wylądować na moim pulpicie więc nie wiem jak wygląda sprawa kontrastu z ikonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:48, Karharot napisał:

OK obiecane tapety ->
1280x1024
http://www.mediafire.com/?gcmdygmuddw
1600x1200
http://www.mediafire.com/?mq0jfywz1yz
1920x1200
http://www.mediafire.com/?jq0zorxjg2i
Od razu uprzedzam że ściągałem je tylko i wyłącznie wedle własnego gustu (nie przyjmuje
reklamacji z zażaleniem że gust mam do kitu ;) i do tego traktując wyłącznie jako ciekawe
arty a nie coś co ma wylądować na moim pulpicie więc nie wiem jak wygląda sprawa kontrastu
z ikonami.


Dziękuję. Gust masz do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się