Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 16:37, Pablo_Querte napisał:

ONA to takie krótkie odcinki parodiujące serię. Słabe.

A po cichutku marzyłem o czymś na wzór serii ONA Haruhi, przy której bawiłem się świetnie.
No cóż, dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Chyba obejrzę TV, a potem wezmę się za kinówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c106

Spoiler

Miria samotnie szturmuje siedzibę organizacji i to ze sporym sukcesem, te biedactwa z najsłabszej generacji Claymorek nie miały zbyt wielkiej szansy z dowódczynią która przeżyła masakrę Piety... Niestety wygląda na to że się spóźniła, ta nowa parka co prawda jeszcze nie dorównuje Alicji i Beth ale chyba i tak jest zbyt mocna jak na samotną Mirię:( Jeszcze bardziej niepokojące jest to co mówi Rubel, co organizacja kombinuje że nawet ich eksperymenty z bliźniakami są już jedynie drugorzędne (transport z Rakim chyba nie powinien jeszcze dotrzeć z zachodu więc to raczej nie o niego chodzi...). Trochę liczę na to że Rubel jakoś pomoże Mirii stamtąd nawiać, w końcu powinno mu na tym zależeć zwłaszcza że Miria właśnie mu pokazała że całkiem skutecznie potrafi zaszkodzić organizacji...
Tak czy siak ten chapter choć wspaniały sam w sobie i tak jest okrucieństwem wobec czytelników - rozwijanie nowej akcji kiedy wydarzenia u Clare i Priscilli jeszcze się nie zakończyły to paskudne zagranie :( Do tego ponieważ zakończenie tego chapka też jest cliffhangerem to niezależnie od tego o czym będzie następny jeden problem zostanie w nim nie rozwiązany :(

20100806174731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:50, PAPISHON napisał:

A po cichutku marzyłem o czymś na wzór serii ONA Haruhi, przy której bawiłem się świetnie.

No cóż, dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Chyba obejrzę TV, a potem wezmę się za kinówki.

Niestety, mało jest podobnych mini-serii bliskich Haruhi-chan. Z podobnych anime do Haruhi-chan warto zainteresować się Adventures of the Mini Goddesses.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS ep. 6

Dnia 06.08.2010 o 16:14, Piotrbov napisał:

Spoiler

Ten Junichi, ma naprawdę dziwne pomysły. Na początku kolano, teraz pępek...


Spoiler

To samo sobie pomyślałem oglądając ten epek, gość który dopiero co przeżył swój pierwszy pocałunek nie powinien mieć jeszcze takich skrzywień XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 22:07, Karharot napisał:

Spoiler

To samo sobie pomyślałem oglądając ten epek, gość który dopiero co przeżył swój pierwszy
pocałunek nie powinien mieć jeszcze takich skrzywień XD



Spoiler

To co, robimy zakład w co pocałuje Tachibana dziewczynę z 3 części anime?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To chyba wina tego, że póki co jego obiekty adoracji też mają pewne skrzywienia... aż strach pomyśleć, co będzie gdy trafi na "normalną" dziewczynę... XD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shiki ep. 5

Spoiler

Oglądając ten najnowszy odcinek wymyśliłem pewna ciekawą hipotezę, otóż umierają te osoby, które nie robią to co powinny robić. Przecież większość osób zginęło kilka dni po odejściu z pracy, a Tohru, gdy uciekł ze szkoły, choć jako uczeń powinien do szkoły pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 22:15, Piotrbov napisał:

Spoiler

To co, robimy zakład w co pocałuje Tachibana dziewczynę z 3 części anime?


Spoiler

Nie podejmuję się wyzwania, wątpię abym był w stanie odgadnąć myśli tego gościa ;)



-> luzac

Dnia 06.08.2010 o 22:15, Piotrbov napisał:

Spoiler

To chyba wina tego, że póki co jego obiekty adoracji też mają pewne skrzywienia... aż strach pomyśleć, co będzie gdy trafi na "normalną" dziewczynę... XD


Spoiler

Class rep na przykład? Biedactwo przeżyje wtedy traumę swojego życia i na zawsze pozostanie już skrzywiona XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shiki ep. 5

Dnia 06.08.2010 o 22:27, Piotrbov napisał:

Spoiler

Oglądając ten najnowszy odcinek wymyśliłem pewna ciekawą hipotezę, otóż umierają te
osoby, które nie robią to co powinny robić. Przecież większość osób zginęło kilka dni
po odejściu z pracy, a Tohru, gdy uciekł ze szkoły, choć jako uczeń powinien do szkoły
pójść.



Spoiler

Żeby nie zdradzać za dużo, powiem tylko że hipoteza jest błędna. W mandze jest to wyjaśnione, myślę że w anime będzie już niedługo. Będzie idealnie wyjaśnione kogo wampiry mogą atakować, kogo nie mogą i dlaczego te osoby odchodziły z pracy (bo ucieczka Tohru ze szkoły nie jest z niczym tutaj związana, poza tym zauważ że Tohru nie poszedł do szkoły po ataku wampira, a nie przed).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosario to Vampire II c33

Spoiler

Przez sekundę (znaczy się zanim zajrzałem na następną stronę) myślałem że wiem po kim Inner Moka ma takiego kopa ale... Holy Shit! Akasha to jednak zupełnie inna kategoria, i Akua chciała walczyć z tym czymś? Know your place! XD Ostania strony z kolei były smutne, tego nie lubię w retrospekcjach że nie da się zmienić ustawionych w nich wydarzeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:56, Tohno napisał:

> Kimi no Iru Machi Vol.12 Ch.100: Favor
A mnie to wkurzyło bo to taki znak że teraz dostaniemy 20 chapterów opłakiwania a potem
Eba end. Meh.

Hmmm, myślisz? Po 99ch mam trochę nadzieji jednak na Kazama''s childhoodfriend end choć najbardziej zadowolony byłbym z Akari end, bo Eba... Eba to Eba, niech wyprowadzi się do Sapporo czy coś.
Pewnie jednak masz racji i następny chapter będzie o opłakiwaniu, wspominaniu etc, a na ostatniej stronie bedzie motyw z rodzaju "ale życie toczy się dalej, trzeba walczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie oglądać Rurouni Kenshin :] Całą kolekcję oczywiście ,a potem biorę się za Gundam Wing :]
Niestety oglądam bez napisów ,bo jakieś zwalone dostałem ;/
Ale i tak da się zrozumieć większość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:30, Hubi_Koshi napisał:

> Yotsuba 69
>


xD
> AWESOME!
Wrzuć stronę tu, albo na imageshacka, bo linki z mangafoxa zawsze do głównej strony odsyłają.



Yotsuba jest najlepsza. Drugi raz ją skończyłem czytać i notabene mam w domu 4 letniego chrześniaka :D
BTW Mysterumowi normalnie działa link z poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:36, SiDi napisał:

Yotsuba jest najlepsza. Drugi raz ją skończyłem czytać i notabene mam w domu 4 letniego
chrześniaka :D

Masz "Yotsuba-like" doświadczenia z pierwszej ręki, co ?? XD

Dnia 08.08.2010 o 23:36, SiDi napisał:

BTW Mysterumowi normalnie działa link z poprzedniego posta.

Mhm może to coś z przeglądarkami, albo coś bo mnie wrzuca na stronę tytułową.Tohno bodaj też się na to skarżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się