Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2011 o 22:47, necron1501 napisał:

Fajny mieczyk :D Swoją drogą, ten film obejmuje które chaptery mangi?

Oba są gdzieś między 200 a 220 jeśli dobrze pamiętam, a i tak to co zobaczyłeś to nawet nie początek możliwości Rakana. Ten facet z chaptera na chapter i z walki na walkę staje się coraz bardziej Beyond the Impossible XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:49, Hubi_Koshi napisał:

> Fajny mieczyk :D Swoją drogą, ten film obejmuje które chaptery mangi?
Oba są gdzieś między 200 a 220 jeśli dobrze pamiętam, a i tak to co zobaczyłeś to nawet
nie początek możliwości Rakana. Ten facet z chaptera na chapter i z walki na walkę staje
się coraz bardziej Beyond the Impossible XD

Spoiler

Chyba stawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 23:18, Tohno napisał:

Spoiler

Chyba stawał...


Spoiler

Czy choćby w najmniejszym stopniu wierzysz że gdy wróci do życia to nie będzie kontynuował swego dziedzictwa ?? Do licha przecież on wrócił z zostania wykasowanym z rzeczywistości... wcale by mnie nie zaskoczyło gdyby tak naprawdę chciał po prostu żeby Negi się sprawdził, a sam spędza rozkosznie czas podwiewając dziewczynom spódniczki w Cosmo Entelechei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:49, Hubi_Koshi napisał:

> Fajny mieczyk :D Swoją drogą, ten film obejmuje które chaptery mangi?
Oba są gdzieś między 200 a 220 jeśli dobrze pamiętam, a i tak to co zobaczyłeś to nawet
nie początek możliwości Rakana. Ten facet z chaptera na chapter i z walki na walkę staje
się coraz bardziej Beyond the Impossible XD


Zakładam że kolega ojca Negiego? Otaczał się on różnymi Over powered heroes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 23:26, necron1501 napisał:

Zakładam że kolega ojca Negiego? Otaczał się on różnymi Over powered heroes :D

Spoiler

Zdradzę tylko tyle, gdy ze sobą walczyli to skończyło się to remisem. Rakan zremisował też z gigantycznym legendarnym smokiem będącym na poziomie Evy i rozwalił w trakcie wojny coś koło 137 latających magicznych OKRĘTÓW WOJENNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 23:29, Hubi_Koshi napisał:

> Zakładam że kolega ojca Negiego? Otaczał się on różnymi Over powered heroes :D

Spoiler

Zdradzę tylko tyle, gdy ze sobą walczyli to skończyło się to remisem. Rakan zremisował
też z gigantycznym legendarnym smokiem będącym na poziomie Evy i rozwalił w trakcie wojny
coś koło 137 latających magicznych OKRĘTÓW WOJENNYCH.



Z Evą próbował? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 00:29, necron1501 napisał:

Z Evą próbował? :D

Nope, nie miał okazji... a może i miał bo niby Eva znała Ala Rubrę więc pewnie ich spotkała łażąc za Nagim, kto wie... trzeba się zacząć za kraterami po ich sparingach rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 02:37, Hubi_Koshi napisał:

Nope, nie miał okazji... a może i miał bo niby Eva znała Ala Rubrę więc pewnie ich spotkała łażąc za Nagim, kto wie... trzeba się zacząć za kraterami po ich sparingach rozejrzeć.

Spoiler

Raczej wątpliwe zważywszy na to jak spokojnie Eva komentowała jego wyczyny.
Zresztą jeśli weźmie się pod uwagę styl walki Rakana z kobietami i oczywistą reakcję Evy na kogokolwiek kto usiłowałby jej zakosić bieliznę to chyba spokojnie możemy założyć że z takiej walki tylko jedna osoba uszłaby z życiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 10:51, Karharot napisał:

Spoiler

Raczej wątpliwe zważywszy na to jak spokojnie Eva komentowała jego wyczyny.
Zresztą jeśli weźmie się pod uwagę styl walki Rakana z kobietami i oczywistą reakcję
Evy na kogokolwiek kto usiłowałby jej zakosić bieliznę to chyba spokojnie możemy założyć
że z takiej walki tylko jedna osoba uszłaby z życiem XD


Spoiler

[kiwa głową ze zrozumieniem] Prawda, Hell hath no fury like a woman scorn... z drugiej strony Evcia jest loli więc nie jestem pewien czy byłby nią zainteresowany... chyba że była by w swojej Adult Form, z trzeciej strony Rakan może i jest pervem ale podejrzewam że jego kradzenie majtek to bardziej sposób na pokonanie żeńskich przeciwników bez krzywdzenia ich, zwyczajnie nie chce bić dziewczyn. Jako że Eva to taki sam potwór jak on nie jestem pewien czy by tego spróbował. A poza tym Rakan już raz powrócił z martwych XD
Jak tam In Flight ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 11:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[kiwa głową ze zrozumieniem] Prawda, Hell hath no fury like a woman scorn... z drugiej strony Evcia jest loli więc nie jestem pewien czy byłby nią zainteresowany...


Spoiler

Po tym jak sprawdził boobsy Asuny (którą pomagał się opiekować gdy była małą dziewczynką) przy pierwszym spotkaniu po latach nabrałem przekonania że jest wystarczająco sperwiony żeby spróbować czegoś takiego z Evą niezależnie od jej formy XD

Dnia 18.02.2011 o 11:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

z trzeciej strony Rakan może i jest pervem ale podejrzewam że jego kradzenie majtek to bardziej sposób na pokonanie żeńskich przeciwników bez krzywdzenia ich, zwyczajnie nie chce bić dziewczyn.


Spoiler

Prawda. Mimo to te jego zachowania są już tak nieodłączną częścią jego natury że jakoś wątpię żeby go nie podkusiło podczas takiej walki (zwłaszcza że ułatwiłoby mu to jej sprowokowanie w swoim stylu) ;)

Dnia 18.02.2011 o 11:03, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jako że Eva to taki sam potwór jak on nie jestem pewien czy by tego spróbował. A poza tym Rakan już raz powrócił z martwych XD


Spoiler

Podejrzewam że wiele by się wyjaśniło gdybyśmy się dowiedzieli w jaki sposób w jego posiadaniu znalazł się zwój z Magia Erebea. Z jakiegoś powodu mam wrażenie że za wyjątkiem Nagiego (który bronił przed Evą swojej cnoty) reszta Ala Rubry była z Evą w raczej dobrych stosunkach...

Dnia 18.02.2011 o 11:03, Hubi_Koshi napisał:

Jak tam In Flight ??

14 chapterów zaliczonych czekam na 15 ;P

Spoiler

But damn :/ Naprawdę żałuję że Kurenai uratowała Kakizakiego przed pożegnalnym prezentem Shirou, ten facet działa mi na nerwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 11:36, Karharot napisał:

Spoiler

Po tym jak sprawdził boobsy Asuny (którą pomagał się opiekować gdy była małą dziewczynką)
przy pierwszym spotkaniu po latach nabrałem przekonania że jest wystarczająco sperwiony
żeby spróbować czegoś takiego z Evą niezależnie od jej formy XD


Spoiler

... Nie mam kontr-argumentu XD Heh Rakan wydawał się zwyczajnie cieszyć że spotkał Asunę-chan, a że jest pervem to okazał tą radość w jedyny sobie znany sposób XD

Dnia 18.02.2011 o 11:36, Karharot napisał:

Spoiler

Prawda. Mimo to te jego zachowania są już tak nieodłączną częścią jego natury że jakoś
wątpię żeby go nie podkusiło podczas takiej walki (zwłaszcza że ułatwiłoby mu to jej
sprowokowanie w swoim stylu) ;)


Spoiler

Taa ciężko sobie wyobrazić Rakana nie chcącego się ponabijać. Z drugiej strony jak do tej pory to stosował te metody tylko wobec słabych przeciwników płci żeńskiej, gdy Aniołki Fate''a odpaliły swoje Super Mode''y to Rakan wyraźnie przeskoczył z Perva w Blood Knighta i wyraźnie myślał już tylko o miodnej walce która go czeka, a nie na demoralizowaniu młodych dziewczyn XD

Dnia 18.02.2011 o 11:36, Karharot napisał:

Spoiler

Podejrzewam że wiele by się wyjaśniło gdybyśmy się dowiedzieli w jaki sposób w jego
posiadaniu znalazł się zwój z Magia Erebea. Z jakiegoś powodu mam wrażenie że za wyjątkiem
Nagiego (który bronił przed Evą swojej cnoty) reszta Ala Rubry była z Evą w raczej dobrych
stosunkach...


Spoiler

Dlaczego nie mogę przegonić z myśli wizji Evy próbującej zgwałcić Nagiego podczas gdy reszta Ala Rubry siedzi z boku wcinając popcorn i pokładając się ze śmiechu nie zauważając błagań Nagiego o ratunek XD

Dnia 18.02.2011 o 11:36, Karharot napisał:

14 chapterów zaliczonych czekam na 15 ;P

Ja też T_T Czy ten facet nie może się pośpieszyć... z drugiej strony, dorwał TTGL więc mnie ta przerwa nie dziwi

Dnia 18.02.2011 o 11:36, Karharot napisał:

Spoiler

But damn :/ Naprawdę żałuję że Kurenai uratowała Kakizakiego przed pożegnalnym prezentem
Shirou, ten facet działa mi na nerwy :/


Spoiler

Spoko, spoko ten śmieć pewnie jeszcze nie raz będzie miał okazję zbliżyć się niebezpiecznie blisko do zabawek Shirou :-3 Ha, kto wie czy kiedyś w przyszłości nie posłuży jako worek treningowy dla wkurzonych Rin i Saber jeśli wpadną do Shin Tokyo. Ja żałuję że nie miał okazji wykończyć Ichiyi i Toyotamy, to by była miodna walka a Sekirei Shirou by w końcu sobie wbiły do głowy że ich Ashikabi to nie popychadło XD Haha nie mogę się doczekać kontynuacji rozmowy z Tsukiumi i totalnego "WHAT THE HELL WAS THAT SUPPOSED TO BE" które Shirou dostanie od Homury XD No, ale jak ci się fic podobał ?? Dynamika między Shirou a Miyą i Akitsu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

... Nie mam kontr-argumentu XD Heh Rakan wydawał się zwyczajnie cieszyć że spotkał Asunę-chan, a że jest pervem to okazał tą radość w jedyny sobie znany sposób XD


Spoiler

No właśnie - dla niego to jak oddychanie XD

Dnia 18.02.2011 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Dlaczego nie mogę przegonić z myśli wizji Evy próbującej zgwałcić Nagiego podczas gdy reszta Ala Rubry siedzi z boku wcinając popcorn i pokładając się ze śmiechu nie zauważając błagań Nagiego o ratunek XD


Spoiler

Taaaa... Istotnie dlaczego... XD
Ciekawe czy chociaż mieliby tyle przyzwoitości żeby najpierw odesłać Takamichi''egio i Asunę gdzieś dalej czy też nawet nie zauważyliby takiej potrzeby XD

Dnia 18.02.2011 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Ja też T_T Czy ten facet nie może się pośpieszyć... z drugiej strony, dorwał TTGL więc mnie ta przerwa nie dziwi

I tak szybko mu to idzie, do tego jeśli weźmie się pod uwagę że niektóre fanfici nigdy nie zostają ukończone to gość naprawdę profesjonalnie podchodzi do tego co tworzy :)

Dnia 18.02.2011 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Spoko, spoko ten śmieć pewnie jeszcze nie raz będzie miał okazję zbliżyć się niebezpiecznie blisko do zabawek Shirou :-3


Spoiler

Lub do buta Yukari XD Zważywszy na to że autor obiecał że teraz coraz bardziej będzie odbiegał od oryginalnej fabuły podejrzewam że Shirou ściągnie swoją siostrzyczkę do Izumo Inn na naradę i sytuacja rozwinie się zupełnie inaczej. Inna rzecz że w rezultacie biedny Emiya-kun może stać się świadkiem przemocy tak brutalnej że jego dotychczasowe doświadczenia zbledną w porównaniu... XD

Dnia 18.02.2011 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ja żałuję że nie miał okazji wykończyć Ichiyi i Toyotamy, to by była miodna walka a Sekirei Shirou by w końcu sobie wbiły do głowy że ich Ashikabi to nie popychadło XD


Spoiler

Patrząc po tym jak zostały przedstawione we wstępie autor zamierza ich używać przez dłuższy czas więc możliwe że będą odpowiednikami Sheffield (czyli pojawią się jeszcze kilkakrotnie i padną dopiero w jakimś bardziej znaczącym starciu). Choć może się mylę i będziemy je mieli z głowy szybciej.

Dnia 18.02.2011 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No, ale jak ci się fic podobał ??


Spoiler

Hmm. Zdecydowanie słabszy od THoS, wciąż zdecydowanie lepszy od każdego innego fanficu i wciąż w pobliżu czołówki komercyjnych książek. Z pełną oceną się wstrzymam bo możliwe że IF jeszcze nie pokazał swojego pełnego potencjału :)

Dnia 18.02.2011 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Dynamika między Shirou a Miyą i Akitsu np.


Spoiler

Akitsu is sooo sweet :)
Wrrrr! Jak Shirou kazał jej za nim nie iść po tym jak dowiedział się że ma harem miałem go ochotę naprawdę solidnie kopnąć w kość ogonową i jej okolice :( Jak on mógł tak ją potraktować !!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 12:22, Karharot napisał:

Spoiler

No właśnie - dla niego to jak oddychanie XD


Spoiler

He breaths, he eats, he drinks and he sniffs perversion XD

Dnia 18.02.2011 o 12:22, Karharot napisał:

Spoiler

Taaaa... Istotnie dlaczego... XD
Ciekawe czy chociaż mieliby tyle przyzwoitości żeby najpierw odesłać Takamichi''egio
i Asunę gdzieś dalej czy też nawet nie zauważyliby takiej potrzeby XD


Spoiler

[myśli dłuższą chwilę] Eishuun pewnie by szybko ze sceny zdarzeń nawiał niosąc w ramionach Takamichiego i Asunę co by się nie zgorszyli, Gatou... ciężko powiedzieć, Imma i Rakan ?? Popcorn i doping XD

Dnia 18.02.2011 o 12:22, Karharot napisał:

I tak szybko mu to idzie, do tego jeśli weźmie się pod uwagę że niektóre fanfici nigdy
nie zostają ukończone to gość naprawdę profesjonalnie podchodzi do tego co tworzy :)

Nawet chyba gdzieś w Hill of Swords czy swoim bio wspominał że nie lubi gdy zaczyna się fica i go nie kończy.

Dnia 18.02.2011 o 12:22, Karharot napisał:

Spoiler

Lub do buta Yukari XD Zważywszy na to że autor obiecał że teraz coraz bardziej będzie
odbiegał od oryginalnej fabuły podejrzewam że Shirou ściągnie swoją siostrzyczkę do Izumo
Inn na naradę i sytuacja rozwinie się zupełnie inaczej. Inna rzecz że w rezultacie biedny
Emiya-kun może stać się świadkiem przemocy tak brutalnej że jego dotychczasowe doświadczenia
zbledną w porównaniu... XD


Spoiler

Taaaa liczę na to że Yukari zostanie zaproszona Izumo Inn... wyobraź sobie tylko te wszystkie starcia między nią a Miyą o pervovość jej zachowań i niekończący się ból głowy jaki sprawi Shirou, no lepiej i fajniej w Izumo Inn będzie chyba tylko wtedy gdy Saber i Rin przyjadą XD (yup wierzę i modlę się że się pojawią i dorzucę się do ogólnego chaosu) Hmm pytanie brzmi czy Yukari i jej Devil Ashikabi Mode będzie w stanie zrobić wrażenie na Shirou, jedną przerażającą siostrzyczkę już miał więc...Ja bardziej liczę na to że świat zrobi w gacie dzięki narodzinom Devil Ashikabi Siblings XD Pomyśl tylko co będzie gdy połączą siły, szczególnie gdy Shirou w końcu rozgryzie sekret Miyi i nauczy go Yukari XD

Dnia 18.02.2011 o 12:22, Karharot napisał:

Spoiler

Patrząc po tym jak zostały przedstawione we wstępie autor zamierza ich używać przez
dłuższy czas więc możliwe że będą odpowiednikami Sheffield (czyli pojawią się jeszcze
kilkakrotnie i padną dopiero w jakimś bardziej znaczącym starciu). Choć może się mylę
i będziemy je mieli z głowy szybciej.


Spoiler

Hmm kto wie może posłużą jako pokazówka dla Enforcerów Mage Assosiation jeśli ci się pokażą ?? Te dwie zdecydowanie widzą teraz Shirou jako The Worthy Opponent i pewnie zechcą się z nim pobawić. Swoją drogą ciekawi mnie czy autor dotrzyma swojej "obietnicy" i spiknie Shirou z Aozaki Touko ?? Czytałem jej bio na typeMoon wiki i... huhuhu jedną z jej zdolności jest Magia Runiczna :-> [wyobraża sobie Touko uczącą Shirou w jego warsztacie, razem, blisko siebie, Fufufufufu]

Dnia 18.02.2011 o 12:22, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm. Zdecydowanie słabszy od THoS, wciąż zdecydowanie lepszy od każdego innego fanficu
i wciąż w pobliżu czołówki komercyjnych książek. Z pełną oceną się wstrzymam bo możliwe
że IF jeszcze nie pokazał swojego pełnego potencjału :)


Spoiler

Cóż THoS faktycznie bardzo ciężko przebić, ale nie zapominaj że autor się w sumie dopiero rozkręca, nawet jeszcze porządnie nie wprowadził wszystkich graczy i w ogóle więc... pozostaje czekać i się cieszyć gdy nowe chaptery wyjdą :-3]

Dnia 18.02.2011 o 12:22, Karharot napisał:

Spoiler

Akitsu is sooo sweet :)
Wrrrr! Jak Shirou kazał jej za nim nie iść po tym jak dowiedział się że ma harem miałem
go ochotę naprawdę solidnie kopnąć w kość ogonową i jej okolice :( Jak on mógł tak ją
potraktować !!! :/


Spoiler

True, true to było zwyczajnie okrutne, z drugiej strony właśnie otrzymał naprawdę potężny szok więc jego reakcja jest zrozumiała, praktycznie cały świat mu się na głowę zawalił, on naprawdę nie potrzebował Haremu, z wieeelu powodów. Ale w moich oczach zdecydowanie wynagrodził jej to traktowanie później, że nie wspomnę iż na poważnie chciał zawalczyć z Miyą o zwierzaki gdy Akitsu powiedziała że chce pieska. Nie wiń go, po prostu Root znowu zrzuciła mu na głowę atomówkę ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 12:39, Dared00 napisał:

Woot. Waneko wyda Highschool of the Dead.

Jak dobrze zaglądać do tego tematu. Super info. Będzie kolejna manga do kupowania. I przy okazji odwiedzenia stronki Waneko wiem, że trzeba się ruszyć po Black Lagoon 6 do sklepu za 1-1,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2011 o 11:36, Karharot napisał:

> Jak tam In Flight ??
14 chapterów zaliczonych czekam na 15 ;P

Spoiler

But damn :/ Naprawdę żałuję że Kurenai uratowała Kakizakiego przed pożegnalnym prezentem
Shirou, ten facet działa mi na nerwy :/



Kolejne dzieło twórcy The Hill of Swords?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Nawet chyba gdzieś w Hill of Swords czy swoim bio wspominał że nie lubi gdy zaczyna się fica i go nie kończy.

Yup. Gdzieś w THoS to było :) I miał rację - mało co frustruje człowieka tak bardzo jak nagłe urwanie się historii która go zainteresowała bez żadnego zakończenia czy często choćby wyjaśnienia.

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taaaa liczę na to że Yukari zostanie zaproszona Izumo Inn... wyobraź sobie tylko te wszystkie starcia między nią a Miyą o pervovość jej zachowań i niekończący się ból głowy jaki sprawi Shirou,


Spoiler

Cóż, już udało jej się zdemolować Shiiną pokój w którym obecnie się znajduję więc pewnie będzie potrzebowała nowego lokalu ^^
Z niecierpliwością czekam na dalszą akcję z nią i mam nadzieję że ten chapter zabiera tak długo bo autor doszlifowuje sceny z nią wypytującą braciszka o to co należy robić z "Sex Slave" XD

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

no lepiej i fajniej w Izumo Inn będzie chyba tylko wtedy gdy Saber i Rin przyjadą XD


Spoiler

Rezultatem może być to że Izumo Inn (+otaczające ją miasto) zniknie z powierzchni ziemi...

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

(yup wierzę i modlę się że się pojawią i dorzucę się do ogólnego chaosu) Hmm pytanie brzmi czy Yukari i jej Devil Ashikabi Mode będzie w stanie zrobić wrażenie na Shirou, jedną przerażającą siostrzyczkę już miał więc...


Spoiler

Hmmm... <nie może sobie przypomnieć> Czy on tu zdaje sobie sprawę że Illya była jego przyszywaną siostrą?
Poza tym w UBW Shirou niespecjalnie miał okazję zapoznać się z mroczną stroną swej siostrzyczki. Owszem, poszczuła ich Berserkerem ale nie było to nic imponującego w porównaniu do tego co robiła z nim Rin XD

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ja bardziej liczę na to że świat zrobi w gacie dzięki narodzinom Devil Ashikabi Siblings XD Pomyśl tylko co będzie gdy połączą siły, szczególnie gdy Shirou w końcu rozgryzie sekret Miyi i nauczy go Yukari XD


Shirou nie nauczy go Yukari. On jest naiwny (czasami) i samobójczy a nie totalnie głupi.

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm kto wie może posłużą jako pokazówka dla Enforcerów Mage Assosiation jeśli ci się pokażą ??


Spoiler

Póki co lepiej żeby nie nastąpiło to zbyt szybko, patrząc po tym jak dobrze Shirou sobie radzi i po tym jak ocena obecne doświadczenie bojowe większości Sekireiek to jeśli Enforcerzy Mage Association tam wpadną rezultatem prawdziwa maskara...

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą ciekawi mnie czy autor dotrzyma swojej "obietnicy" i spiknie Shirou z Aozaki Touko ??


Spoiler

To nie tyle była obietnica co stwierdzenie że chciałby to zrobić. Ja mam jedynie nadzieję że jeśli to zrobi to w bardzo przemyślany sposób który nie zakłóci stabilności fabuły i bez towarzystwa Shiki (bo to by ją zakłóciło na pewno)...

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Czytałem jej bio na typeMoon wiki i... huhuhu jedną z jej zdolności jest Magia Runiczna :-> [wyobraża sobie Touko uczącą Shirou w jego warsztacie, razem, blisko siebie, Fufufufufu]


Spoiler

Jakoś nie widzę czegoś takiego... Touko zrobiła na mnie wrażenie osoby antysocjalnej (tyle że w przeciwieństwie do jej siostry objawia się to bardziej niechęcią do kontaktów z innymi ludźmi niż potrzebą ich "wybuchnięcia") i laid back''owej. Być może ciekawość nakłoniła by ją do zainteresowania się tymi wydarzeniami i być może nawet (za opłatą) nauczenia czegoś Shirou ale na nic więcej bym nie liczył ;)

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż THoS faktycznie bardzo ciężko przebić, ale nie zapominaj że autor się w sumie dopiero rozkręca, nawet jeszcze porządnie nie wprowadził wszystkich graczy i w ogóle więc... pozostaje czekać i się cieszyć gdy nowe chaptery wyjdą :-3]


Spoiler

Mnie ciekawi jak Shirou zareaguje kiedy Karasuba-sama wpadnie odwiedzić Muu-chan XD

Dnia 18.02.2011 o 12:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ale w moich oczach zdecydowanie wynagrodził jej to traktowanie później, że nie wspomnę iż na poważnie chciał zawalczyć z Miyą o zwierzaki gdy Akitsu powiedziała że chce pieska.


Spoiler

Mam nadzieję że jeszcze uda mu się go wywalczyć :) Sceny a Akitsu opiekującą się pieskiem... Awwww <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się