Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

ok , przestraszylem sie inkwizycji, wiec zobacze dalsze, ale jak przy 4 sie mi nie spodoba, to inkwiycja nic nie pomoze :) ps drogi sp jest dziwny, bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Brygadę inkwizycyjną można też wezwać do osoby, która oglądnęła Clannad, a nie zrobiła tego z jeszcze lepszym Clannad: After Story ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:22, Mysterum napisał:

Brygadę inkwizycyjną można też wezwać do osoby, która oglądnęła Clannad, a nie zrobiła
tego z jeszcze lepszym Clannad: After Story ;p


No problem jest taki że ja mniej więcej znam zarys wydarzeń i wiem co się będzie tam dziać, włącznie z epilogiem (moc spoilerów jest we mnie niestety silna)...Chociaż właśnie oglądam, może jakoś wytrzymam do końca bez zużywania tony chusteczek i wylewania z siebie hektolitrów łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:11, Anayami napisał:

ps dropnalem suzumiye :)

Blessed be the root from which all creation began and who presents us with various creative and sadistic ways of torturing poor Emiya Shirou.
Innymi słowy, trzymaj tak dalej a jeszcz będą z ciebie ludzie ^^ W razie Inkwizycji, zadzwoń, zobaczymy jakie będą ich miny gdy staną przed Space Marines z chapteru Grey Knights ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:29, Hubi_Koshi napisał:

> ps dropnalem suzumiye :)
Blessed be the root from which all creation began and who presents us with various creative
and sadistic ways of torturing poor Emiya Shirou.
Innymi słowy, trzymaj tak dalej a jeszcz będą z ciebie ludzie ^^ W razie Inkwizycji,
zadzwoń, zobaczymy jakie będą ich miny gdy staną przed Space Marines z chapteru Grey
Knights ^^


Naślę na tych twoich Space Marines jedną postać: Blue. Która nieoficjalnie wspomaga inkwizycję animowo-mangową w wyjątkowo ciężkich przypadkach. A obawiam się że nawet sam Imperator by nie wystarczył w przypadku jej interwencji. Haruhi trzeba znać i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:34, ziptofaf napisał:

Naślę na tych twoich Space Marines jedną postać: Blue. Która nieoficjalnie wspomaga inkwizycję
animowo-mangową w wyjątkowo ciężkich przypadkach. A obawiam się że nawet sam Imperator
by nie wystarczył w przypadku jej interwencji. Haruhi trzeba znać i tyle ;)

[unosi brew] Hoho od razu zabierasz się za ciężką artylerię ?? Very well then, w takim razie ja przyzywam... Yagami Hayate, The God of Boobs, The Blue jak zauważyłem była by dla niej idealnym celem, gdy Hayate z nią skończy dziewczyna będzie zbyt słaba by choć kiwnąć palcem w bucie. Haruhi znam i nie lubię :-P Chociaż Nagato jest rozkoszna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:37, Hubi_Koshi napisał:

[unosi brew] Hoho od razu zabierasz się za ciężką artylerię ?? Very well then, w takim
razie ja przyzywam... Yagami Hayate, The God of Boobs, The Blue jak zauważyłem była by
dla niej idealnym celem, gdy Hayate z nią skończy dziewczyna będzie zbyt słaba by choć
kiwnąć palcem w bucie. Haruhi znam i nie lubię :-P Chociaż Nagato jest rozkoszna ^^


The God of Boobs? Ona? Co prawda Nanohy na oczy nigdy nie widziałem ale znam kogoś kto prawdopodobnie da radę wyeliminować dowolny cel jaki w ogóle istnieje. A więc powitajcie największego badassa wszechczasów: Jacka Rakana!
"So broken a character that he can watch other people''s retrospections".
http://andarion.deviantart.com/art/Jack-Rakan-and-Retrospections-138513802
Obawiam się że w całym wszechświecie jest niewiele bytów zdolnych mu dorównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za samo dropnięcie Haruhi powinna być jakaś kosmiczna kara, ale za dropnięcie do tego Slayersów i Black Lagoona powinni zsyłać do piekieł na męki wieczne ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:47, ziptofaf napisał:

The God of Boobs? Ona? Co prawda Nanohy na oczy nigdy nie widziałem ale znam kogoś kto
prawdopodobnie da radę wyeliminować dowolny cel jaki w ogóle istnieje. A więc powitajcie
największego badassa wszechczasów: Jacka Rakana!
"So broken a character that he can watch other people''s retrospections".
http://andarion.deviantart.com/art/Jack-Rakan-and-Retrospections-138513802
Obawiam się że w całym wszechświecie jest niewiele bytów zdolnych mu dorównać.

[kłania się] Wielkie dzięki za cytowanie moich demotów XD Problem tkwi w tym że Rakan nie jest zainteresowany biustami on woli kraść majteczki, jak już to może lepiej Chichigami-sama XD W parze z Hayate zawładnęły by wszelkimi boobsami we wszechświecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 12:54, Anayami napisał:

napisalem, ze sprobuje, wlasnie 3 odc ogladam, 2 to cienkie, w trakcie niego chcialem
dropnac suzumiye :)


Jak oglądasz? Chronologicznie czy tak jak był puszczany w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 13:38, PAPISHON napisał:

Z tego co sobie przypominam, to pierwszy ep to ten "film", a dopiero następny ep to "wstęp".

milo wiedziec, 4 u mnie to zawody koszykowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:25, Anayami napisał:

zaczale, og;adac chronologicznie :)


Nie polecam. Bo punkt kulminacyjny serii będzie gdzieś w 5, 6 odcinku. O wiele ciekawiej się ogląda w kolejności telewizyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:25, Anayami napisał:

zaczale, og;adac chronologicznie :)


Tak jak powiedział Piotrbov. Zdecydowanie lepsze wrażenia będą w kolejności telewizyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:25, Anayami napisał:

zaczale, og;adac chronologicznie :)

Ja dla odmiany stwierdzę (nie pierwszy raz :) że lepsze jest ustawienie sobie kolejności chronologicznej bo jest zdecydowanie mniej chaotyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 15:25, Anayami napisał:

zaczale, og;adac chronologicznie :)

Ja z kolei polecam obejrzenie w kolejności TV, a potem chronologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się