Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2011 o 03:37, Karharot napisał:

Swoją drogą od kogo bierzecie swoje wersje? Mam nadzieję że nie oglądacie tego w jakiejś
tandetnej jakości ;P


No niestety, ja mam wersje od Commie, przez co często występuje pikseloza (jakoś dziwnie powszechne w tym sezonie jesiennym :< ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 03:47, Buhahahahaha napisał:

No niestety, ja mam wersje od Commie, przez co często występuje pikseloza (jakoś dziwnie powszechne w tym sezonie jesiennym :< ).

Dajcie sobie spokój i bierzcie wersje od UTW, nawet jeśli trzeba na to czekać parę godzin więcej to porządne suby + dobra jakość obrazu to podstawa przy oglądaniu czegoś klasy F/Z ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później i tak będzie podbicie przez wersje BD, więc tych 4 nie opłaca mi się zdobywać (chyba że naprawdę będę się nudził), skoro zbyt dużo akcji tam nie było. Teraz będę brał od UTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 03:37, Karharot napisał:

Spoiler Fate/Zero Ep4

Spoiler

Saber i Lancera też lekko przytkało, oni tu ryzykują życiem by zachować swoją anonimowość
w tajemnicy a ten tu wjeżdża i w pierwszym zdaniu sam im oznajmia kim jest XD


Spoiler

Broskandar The Great, Too awesome for your silly rules XD

Dnia 23.10.2011 o 03:37, Karharot napisał:

Tylko dlaczego te epki muszą wychodzić w tygodniowych odstępach? Ja chcę oglądać następny
już teraz :(

W sumie się zgodzę, chociaż daje mi to szansę dojść do siebie po wyczynach Okropnego Trio!

Dnia 23.10.2011 o 03:37, Karharot napisał:

Swoją drogą od kogo bierzecie swoje wersje? Mam nadzieję że nie oglądacie tego w jakiejś
tandetnej jakości ;P

Heh UTW? Brałem od nich trzeci odcinek i pikseloza była okropna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 10:37, Hubi_Koshi napisał:

> Swoją drogą od kogo bierzecie swoje wersje? Mam nadzieję że nie oglądacie tego w
jakiejś
> tandetnej jakości ;P
Heh UTW? Brałem od nich trzeci odcinek i pikseloza była okropna!

A nie wpadłeś na to, że odcinki są w 10bit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 10:44, Pablo_Querte napisał:

Bez najnowszego CCCP nie licz na fajerwerki.

Uggghhh jeszcze jakieś kodeki trzeba instalować... nadgoniłem ten durny .mkv i teraz znowu coś wymyślają żeby mi krwi napsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2011 o 10:46, Hubi_Koshi napisał:

Uggghhh jeszcze jakieś kodeki trzeba instalować... nadgoniłem ten durny .mkv i teraz
znowu coś wymyślają żeby mi krwi napsuć.

Hej IMHO mkv to wielki krok naprzód w porównaniu z avi, ale 10 bit to faktycznie wymuszone zagranie biorąc pod uwagę jak szybkie łącza obecnie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 11:26, Sand_Wraith napisał:

Hej IMHO mkv to wielki krok naprzód w porównaniu z avi, ale 10 bit to faktycznie wymuszone
zagranie biorąc pod uwagę jak szybkie łącza obecnie mamy.

Heh do niedawna (przez upgrade''em kompa) .mkv to było dla mnie zło wcielone XD Ale w sumie co jest w nim takiego świetnego? Czy jest w ogóle jakaś poprawa jakości? No i pliki są sporo większe od avi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2011 o 11:59, Hubi_Koshi napisał:

Heh do niedawna (przez upgrade''em kompa) .mkv to było dla mnie zło wcielone XD Ale w
sumie co jest w nim takiego świetnego? Czy jest w ogóle jakaś poprawa jakości? No i pliki
są sporo większe od avi

Przede wszystkim lepiej sobie radzi z HD, brak hardsubów, a w dobie kilkuterabajtowych dysków wielkość pliku nie jest już przeszkodą. Btw. nie mam pojęcia jakiego kompa miałeś, ale komp wyposażony w P4 i 2gb ramu radzi sobie z mkv bardzo dobrze. Gorzej jest właśnie z 10bit, wielkość pliku jest co prawda mniejsza, jakość lepsza, ale ilość pamięci, która jest potrzebna, żeby to ogarnąć, rośnie lawinowo.

Apropo -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Matroska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 12:47, Sand_Wraith napisał:

Przede wszystkim lepiej sobie radzi z HD, brak hardsubów, a w dobie kilkuterabajtowych
dysków wielkość pliku nie jest już przeszkodą. Btw. nie mam pojęcia jakiego kompa miałeś,
ale komp wyposażony w P4 i 2gb ramu radzi sobie z mkv bardzo dobrze. Gorzej jest właśnie
z 10bit, wielkość pliku jest co prawda mniejsza, jakość lepsza, ale ilość pamięci, która
jest potrzebna, żeby to ogarnąć, rośnie lawinowo.

Ufff udało mi się skonfigurować KM Playera żeby używał tych Komunistycznych kodeków. Teraz już wszystko jest w porządku, ale to kombinowanie mnie zwyczajnie irytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 03:52, Karharot napisał:

> No niestety, ja mam wersje od Commie, przez co często występuje pikseloza (jakoś
dziwnie powszechne w tym sezonie jesiennym :< ).
Dajcie sobie spokój i bierzcie wersje od UTW, nawet jeśli trzeba na to czekać parę godzin
więcej to porządne suby + dobra jakość obrazu to podstawa przy oglądaniu czegoś klasy
F/Z ;)

Popieram wniosek :]
Jak seria Fate to tylko od UTW :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Zero #4

Spoiler

No to już znamy tożsamość Lancera :]
Mocny przeciwnik nawet dla Saber ,ale spodziewałem się że druga włócznia też będzie jego Noble phantasm :]

Rider FTW ! Schować broń i klękać ,bo o to przybył prawdziwy król ! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 13:13, Hubi_Koshi napisał:

Ufff udało mi się skonfigurować KM Playera żeby używał tych Komunistycznych kodeków. Teraz już wszystko jest w porządku, ale to kombinowanie mnie zwyczajnie irytuje...

Też mnie to nieco drażni gdy po odpaleniu epka dowiaduję się że zanim go sobie obejrzę muszę jeszcze poszukać po necie i pokombinować, mimo tego UTW ostrzegało przy emisji pierwszego epka F/Z że takie kodeki będą wymagane więc się dostosowałem bo różnica w jakości pomiędzy nimi a konkurencją uzasadnia uleganie ich fanaberiom ;)

-> MisticGohan_MODED

Dnia 23.10.2011 o 13:13, Hubi_Koshi napisał:

Jak seria Fate to tylko od UTW :]

No właśnie :)

Dnia 23.10.2011 o 13:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Rider FTW ! Schować broń i klękać ,bo o to przybył prawdziwy król ! XD


Spoiler

Rider się jeszcze nie zorientował że Saber też jest królem i w żadnym wypadku nie będzie przed nim klękać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 20:55, Karharot napisał:

Też mnie to nieco drażni gdy po odpaleniu epka dowiaduję się że zanim go sobie obejrzę
muszę jeszcze poszukać po necie i pokombinować, mimo tego UTW ostrzegało przy emisji
pierwszego epka F/Z że takie kodeki będą wymagane więc się dostosowałem bo różnica w
jakości pomiędzy nimi a konkurencją uzasadnia uleganie ich fanaberiom ;)

No cóz tak długo jak działa i nie sprawia problemów, jestem w sumie zadowolony, ale to naprawdę prawdziwy pain in the ass...

Dnia 23.10.2011 o 20:55, Karharot napisał:

Spoiler

Rider się jeszcze nie zorientował że Saber też jest królem i w żadnym wypadku nie
będzie przed nim klękać XD


Spoiler

Hmm tak w ogóle to czy Ridera w ogóle interesuje żeby przed nim klękać? Conquest without humiliation z tego co pamiętam...Ogólnie to on w tej scenie sprawiał wrażenie że zwyczajnie rajcuje go wywoływanie u innych jaw-dropów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm tak w ogóle to czy Ridera w ogóle interesuje żeby przed nim klękać? Conquest without humiliation z tego co pamiętam...


Spoiler

Upokorzenie z pewnością nie, podbój w jego rozumieniu oznacza jednak że to inni podążaliby za jego przewodnictwem i jego marzeniem co oznacza że to on byłby jedynym królem a do tego po prostu nie ma szans przekonać Saber (zwłaszcza że ich poglądy na królowanie są niestety drastycznie różne).

Dnia 23.10.2011 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ogólnie to on w tej scenie sprawiał wrażenie że zwyczajnie rajcuje go wywoływanie u innych jaw-dropów


Spoiler

Tylko czemu mam wrażenie że najbardziej poszkodowanym był jego Master? Jeszcze trochę a będzie potrzebował chirurga do wstawienia szczęki z powrotem w zawiasy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 21:28, Karharot napisał:

Spoiler

Upokorzenie z pewnością nie, podbój w jego rozumieniu oznacza jednak że to inni podążaliby
za jego przewodnictwem i jego marzeniem co oznacza że to on byłby jedynym królem a do
tego po prostu nie ma szans przekonać Saber (zwłaszcza że ich poglądy na królowanie są
niestety drastycznie różne).


Spoiler

True, heh ciekawe jak dobity Iskandar by był gdyby się dowiedział że potrzebny był Baka Shirou by wyciągnąć Arturię z jej obsesji "Ugghh... I lost to a kid..."

Dnia 23.10.2011 o 21:28, Karharot napisał:

Spoiler

Tylko czemu mam wrażenie że najbardziej poszkodowanym był jego Master? Jeszcze trochę
a będzie potrzebował chirurga do wstawienia szczęki z powrotem w zawiasy XD


Spoiler

Zdecydowanie, Waver ma z lekka przewalone jeśli chodzi o wyczyny jego Servanta, w sumie dobrze że jest młody, gdyby był w wieku Archibalda to pewnie ryzykowałby zawałem serca XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się