Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Amagami SS+ ep. 3

Dnia 20.01.2012 o 14:15, Piotrbov napisał:

Spoiler

Hym... Jak widać to Junichi od małego jest totalnym pervertem xD


Spoiler

Pustka w jego głowie również nie jest niczym nowym XD

Dnia 20.01.2012 o 14:15, Piotrbov napisał:

Spoiler

Jak myślicie, Rihoko znowu zostanie Zfriendzonowana przez Junichi''ego, czy tym razem się uda?


Spoiler

Jeśli te dwie sempaiki dodały do węgorza 50 tabletek zmielonej Viagry to może coś z tego wyjdzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 14:13, MisticGohan_MODED napisał:

Chętnie i ja bym zobaczył bo postacie znam z SRT ,ale ciężko zdobyć suby ;/

:-3 Gadu-Gadu.
Hehe ja ostatnio się SRT zainteresowałem (przeszedłem Judgement) z... w sumie dość głupiutkiego powodu. Chciałem uratować siostrzyczkę Blade''a przed śmiercią ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:22, Hubi_Koshi napisał:

Hehe ja ostatnio się SRT zainteresowałem (przeszedłem Judgement) z... w sumie dość głupiutkiego
powodu. Chciałem uratować siostrzyczkę Blade''a przed śmiercią ^^

Nie no spoko...coś już znalazłem tylko chwilowo czasu nie mam bo egzaminy :P

Mi się w tej części W udało ją odblokować i nią normalnie grać :]
Ale i tak najlepsze jest 4 zestaw snajperski z supportem dla Strike''a :] Wymarzony wręcz dla Mwu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 22:11, MisticGohan_MODED napisał:

Nie no spoko...coś już znalazłem tylko chwilowo czasu nie mam bo egzaminy :P

Ach... Sesja [za oknem mimo zimy i mrozu rozlega się Grom i widać błyskawice, a w tle leci puszczana z gramofonu wyrwanego z siedliszcza Drakuli ponura muza]
http://www.youtube.com/watch?v=v6NwKuS97TY

Dnia 20.01.2012 o 22:11, MisticGohan_MODED napisał:

Mi się w tej części W udało ją odblokować i nią normalnie grać :]
Ale i tak najlepsze jest 4 zestaw snajperski z supportem dla Strike''a :] Wymarzony wręcz
dla Mwu :]

Ohh? Mówisz o IWSP? Ten zintegrowany zestaw mający zabawki z wszystkich trzech zestawów dla Strike''a? Nom idealnie mu pasuje :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 15:13, Karharot napisał:

> Elo sekto :D Polecacie obejrzeć: Saya no Uta?
Obejrzeć? Chyba raczej zagrać :) Saya no Uta to gra z gatunku visual novel ->
http://vndb.org/v97


Qrcze szkoda, myslałem, że jest jakaś seria z tego do obejrzenia, klimatycznie się zapowiadało.
grać nie będę bo mam w co grać niestety...ale wielka szkoda, a tak się napaliłem jak Natsu Dragonslayer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 15:42, Ajinur napisał:

Qrcze szkoda, myslałem, że jest jakaś seria z tego do obejrzenia, klimatycznie się zapowiadało.

Żadne Anime nie zbliżałoby się klimatem do Saya no Uta, nie jestem pewny czy to by się w ogóle dało zaadaptować - po pierwsze, zbyt poważna i dorosła tematyka. Po drugie, to się głównie czyta. Po trzecie, biorąc pod uwagę jak powinna wyglądać grafika i dźwięki w takim Anime, zwłaszcza z perspektywy bohatera, to niektórzy widzowie chyba by nie wytrzymali przy czymś takim...

Inna sprawa, że Saya jest króciutka (jedna nocka i z głowy, jakieś 8 godzin materiału przy normalnym tempie czytania. Większość Anime jest więc dłuższych pod tym względem, to w końcu odpowiednik 24 odcinkowej serii) i to się w zasadzie czyta + ogląda + słucha bardziej jak książkę/film aniżeli "grę". Jedyny element "growy" to 1-2 decyzje (na zasadzie albo kliknij na to albo na tamto) przez całą grę. Resztę czasu tylko podziwiasz co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darker than BLACK - Ryuusei no Gemini

No i po drugim sezonie!

Spoiler

W pewnym sensie rzeczywiście gorszy od jedynki, co nie oznacza, że słaby, ba, jest bardzo dobry. Można się jednak zawieść jeśli oczekuje się czegoś innego, bo druga seria podąża trochę innym torem niż pierwsza. Jest trochę bardziej mrocznie miejscami, a z całą pewnością bardziej niejednoznacznie. Fabuła jest trochę WTF, a ostatni odcinek to już w ogóle mindfuck ;] Liczyłem, że cosik twórcy wyjaśnią, jakieś zagadki odsłonią, lecz widzę, że były to płonne nadzieje - druga seria dostarcza jeszcze więcej pytań niż pierwsza, cały czas ciąży na widzu świadomość, że "on tu czegoś nie wie". Mimo to oglądało się bardzo przyjemnie, nowe postaci ciekawe, najbardziej jednak szkoda, że seria bardziej koncentrowała się na Suou niż na Heiu, który dodatkowo stracił swoją moc i musiał koksić bez niej :F Mindfuckowy jest obrazek z kilku pierwszych odcinków, gdzie mamy Heia-żula, który załamał się po utracie Yin - jest tam niezłym skurwielem (macanie i bicie 14-latek rulez), ale na szczęście szybko powraca do normy. Motyw z wyciąganiem 3 metrowej rusznicy przeciwpancernej z medalionu musiał wymyślić jakiś mega fan Czarodziejki z Księżyca -.- Poza tym 12 odcinków to zbyt mało! Kcę więcej!
Overall twórcy trochę przesadzili z niewyjaśnionymi tajemnicami, ale i tak - bardzo solidne 8/10, czekam z niecierpliwością na trzeci sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 20:11, Hubi_Koshi napisał:

Tak sobie przeglądałem tvtropes i z ciekawości zajrzałem do rekomendowanych fanficów
dla ZnT żeby zobaczyć co tam piszą o HoS...
http://www.fanfiction.net/s/6995539/1/Alexandriad_The_Song_of_Fire
Tak... Louise przyzwała Jego Majestatyczność, Króla Awesome''u, Alexandra Wielkiego.

Widzę że narazie ma dopiero 3 chaptery wiec można szybko się z tym zapoznać, a jeśłi to jest on to może być epicko. Eh... muszę kończyć HoS. Hubi znasz inne opowiadania na takim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:20, Outlander-pro napisał:

Darker than BLACK - Ryuusei no Gemini


/.../

Spoiler

A teraz wyobraź sobie że OVA będące spoiwem między pierwszą a drugą serią...wyszło po drugiej serii. I jak się fajnie oglądało Anime gdzie z absolutnie nieznanych przyczyn badass jakim był Hei został jakimś żulem i dopiero w połowie serii powoli idzie co nieco z tego zrozumieć. Stąd niezwykle złe oceny Ryuusei no Gemini, z którymi ja się zresztą przez to zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darker than BLACK - Ryuusei no Gemini

Spoiler

OVA dodaje trochę informacji, rzeczywiście, choć podejrzewam, że i bez tego dałoby się mniej więcej wykminić co się stało. Czytając forum MALa wychodzi na to, że ludzie psioczyli głównie dlatego bo w ogóle nie zrozumieli zakończenia. Całe szczęście są jakieś zgrabne teorie na temat tego co się stało, liczę też że trzeci sezon ostatecznie rozwieje wszelkie wątpliwości. Imo nie ma co zbytnio psioczyć na mindfuck i brak informacji itp: Eva też jest mindfuckowa w podobnych stopniu i nie wiadomo o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:20, Tomoya-kun napisał:

Widzę że narazie ma dopiero 3 chaptery wiec można szybko się z tym zapoznać, a jeśłi
to jest on to może być epicko. Eh... muszę kończyć HoS. Hubi znasz inne opowiadania na
takim poziomie?

Mhm ogólnie warto poszperać po tvtropesach, w innym fanficu z Louise który zauważyłem nasza mała tsundere przyzywa Necron Lorda który myśli że Louise jest C''Tanem XD Nie zapoznałem się jeszcze dokładnie, ale wygląda ciekawie. No i zawsze możesz poczytać In Flight, inne opowiadanko autora HoS tym razem rzucające Shirou do świata Sekirei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:49, Hubi_Koshi napisał:

No i zawsze możesz poczytać In Flight, inne opowiadanko autora HoS tym razem rzucające Shirou do świata Sekirei.

A wiadomo Ci cokolwiek na temat szans na szybkie pojawienie się kolejnego chaptera? Po tym jak ukazał się 28 liczyłem na to że zastój minął a tu znowy cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:54, Karharot napisał:

A wiadomo Ci cokolwiek na temat szans na szybkie pojawienie się kolejnego chaptera? Po
tym jak ukazał się 28 liczyłem na to że zastój minął a tu znowy cisza...

Nie za bardzo niestety, ostatnio całkiem od tamtego forum się odsunąłem... Zobaczmy...
Mhm jakieś półtora miesiąca temu wspominał że znalazł robotę i że może zacznie znowu pisać, ale... no właśnie, ale... A od tego fanficowania nabrała mnie ochota na re-readnięcie HotS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 22:06, Hubi_Koshi napisał:

Nie za bardzo niestety, ostatnio całkiem od tamtego forum się odsunąłem... Zobaczmy...
Mhm jakieś półtora miesiąca temu wspominał że znalazł robotę i że może zacznie znowu
pisać, ale... no właśnie, ale...

Buuuu! Liczyłem na to że będziesz wiedział coś co da mi jakąś nadzieję :(

Dnia 21.01.2012 o 22:06, Hubi_Koshi napisał:

A od tego fanficowania nabrała mnie ochota na re-readnięcie HotS

Ja właśnie wczoraj skończyłem po raz trzeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się