Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2012 o 00:46, Karharot napisał:

Tego nie polecam - wygląda jak marne popłuczyny po "5 cm per second", no i ta paskudna kreska i animacja, aż dziw, że zdzierżyłem do końca.

Dnia 25.01.2012 o 00:46, Karharot napisał:

A to z kolei polecam, w zasadzie dość lekkie, ale pewien przekaz ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie właśnie Uwakoi - nową mangę autora Aki-Sory i fabuła wygląda mniej więcej tak: Przejawiający niezdrową fascynację ogniem Yukiteru ma w niej dziewczynę o imieniu Yuno i zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką Reną (Higurashi anyone?) ale nie ma jaj aby powiedzieć którejkolwiek o tym że z nią zrywa. Dlaczego mam wrażenie że finał tej serii może przypominać krzyżówkę School Days i Berserka? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 17:57, necron1501 napisał:

Oglądał ktoś z was Ergo Proxy? Warto?

Ja oglądałem, seria ma dobre opinie i co najmniej parę osób gorąco ją mi polecało ale imo jest ona taka sobie - ani zła, ani szczególnie dobra, można obejrzeć jak się nie ma niczego innego na rozkładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 18:08, Karharot napisał:

> Oglądał ktoś z was Ergo Proxy? Warto?
Ja oglądałem, seria ma dobre opinie i co najmniej parę osób gorąco ją mi polecało ale
imo jest ona taka sobie - ani zła, ani szczególnie dobra, można obejrzeć jak się nie
ma niczego innego na rozkładzie.


O, no to poszło na ''Plan to watch'', zobaczymy może się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 01:17, Outlander-pro napisał:

> Voices of a Distant Star
> http://myanimelist.net/anime/256/Voices_of_a_Distant_Star
Tego nie polecam - wygląda jak marne popłuczyny po "5 cm per second", no i ta paskudna
kreska i animacja, aż dziw, że zdzierżyłem do końca.

Shinkai samemu zrealizował cały film to się nie dziw.
@CreateYourself
Polecam The Place Promised in Our Early Days, tylko błagam ściągnij to w przyzwoitej jakości chociażby 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 22:00, MisticGohan_MODED napisał:

Strasznie drętwa seria... nie polecam ogladać dalej :P


Rzecz gustu. Mi może się spodobać, nie wiem. Po dwóch odcinkach nie jest się niczego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki ep15
Gomen za to, że dopiero tak późno bejrzałem :(
>> Nowy OP fajny, ED niestety nie.

Dnia 23.01.2012 o 16:30, Karharot napisał:

Chodzi o utwór czy o całość? Jak dla mnie to utwór faktycznie mógłby być lepszy ale sama
animacja jest w porządku.

Przyłączam się do zdania Luzaca, poprzednie animacje i utwory były lepsze. Podczas gdy OP pasuje do serii, to nowy ED jest dla mnie całkowitym nieporozumieniem. Nie czuć tu żadnego związku. Gdyby to jeszcze była Yuno 1 (strój, wygląd, pasujące otoczenie, szczątki pewnych osób) to by i może pasowało, ale tu mamy chibi Yuno w postapokaliptycznym świecie...

Dnia 23.01.2012 o 16:30, Karharot napisał:

BTW - w tym epku miny Yukkiego były miejscami niemal tak rewelacyjne jak te które robiła
Yuno (choć szaleństwo przebijające się z tonu jej głosu jest wciąż niezrównane) XD

O tak, Jupiterkowi poprawia się wyrazistość mimiki - pewnie z powodu towarzystwa w jakim się zadaje. Co prawda brakuje mu jeszcze do Yuno (180 stopniowa zmiana w sekundę, po pochwale xD), ale będą z niego ludzie. Jednak gwiazdami odcinka są Marco i Ai. Czy tylko mi Mars przypomina zachowaniem i tekstami Kaminę? xD

20120125231612

20120125231629

20120125231648

20120125231700

20120125231728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2012 o 19:19, Pablo_Querte napisał:

Shinkai samemu zrealizował cały film to się nie dziw.


To nie zmienia faktu, że jest słabe. Jak już coś robić, to robić to dobrze :)

A tymczasem oglądam Baccano! 10/13, mógłbym już opinię wystawić teraz, no ale dooglądam i dopiero wtedy to zrobię. Jedno jest pewne: sooo overhyped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 19:46, nightfaler napisał:

Steins; Gate to ma zamiar kiedyś wyjść na BD? Bo czekam i czekam i doczekać się nie mogę ;/

FFFpeeps ma zamiar wypuścić swoją wersję, ale dopiero po premierze speciala Oukoubakko no Poriomania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS+ e04

Spoiler

Zaskakujące zakończenie arca Rihoko - nie dość że udało im się do czegoś dojść to jeszcze to Junichi zdobył się na postawienie ostatniego kroku! Ogólnie nic rewelacyjnego ale ten arc był jakiś taki sympatyczny i pozytywny, coś w sam raz na rozpogodzenie nastroju :)
Z postaci występujących gościnnie królowała oczywiście Miya - kocim zwyczajem robiąc to na co miała ochotę i potrafiąc wypaść przy tym absolutnie uroczo (choć moment w którym usiłowała załatwić swoją potrzebę na podłogę Junichi''ego sprawił że bardziej się upodobniła do dzikiego zwierzątka niż udomowionej przytulanki) ;P
Drugie miejsce zaskakująco nie przypadło w mojej opinii sempaikom Rihoko (których rola w tym eopku była wyjątkowo skromna) ale biednemu typkowi z początku który po byciu spławionym przez bohaterkę arca spróbował losowo poderwać kogokolwiek i trafił na Harukę i Hibiki. Krótka zabawna scena dla widza i życiowa trauma dla przechodzącej to postaci... taka jest cena płacona przez męsko postać drugoplanową w zamian za chwilowe zabłyśnięcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech te internety...

Amagami SS+ ep4

Było dużo lepiej niż podstawowej historyjce. Pomogło to, że arc trwał tylko dwa odcinki a i w końcu

Spoiler

Rihoko i Junichi stawiali jakieś kroki w tym związku. Jednak jak to zwykle bywa, Miya i senpai''ki zabrały cały odcinek dla siebie. Bo jaka jest rozrywka z oglądania śliniącego się na boobsy Junichi''ego. :P



Guilty Crown ep14

Spoiler

Gawd, nie wiedziałem, że pod skórą Inori jest tykająca bomba zegarowa. Rozumiem, jakby ci kolesie byli rozwaleni po całej klatce schodowej z podbitymi oczyma i porwanymi ubraniami, ale takiej ilości juchy to się nie spodziewałem. Albo Gai przesadził z treningiem samoobrony, albo Inori coś ukrywa...

Tylko po co nam kolejny odcinek na poznanie czyjegoś Voida... mam nadzieję, że za odcinek, dwa, opuścimy mury szkoły i zacznie się rozpierducha. Bo w końcu zaczęło być ciekawie, a szkoda to zmarnować na jakąś tam okupację. I czego Haruka pracuje z AB? I czego Daryl nagle zaczyna mieć sumienie? Co żywy trup robi jako prezydent? Tu jest więcej znaków zapytania niż w Sensacjach XX-go Wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się