Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2013 o 18:18, Alamut napisał:

Moja myśl jak zobaczyłem ten demot:

Każda fanka/ każdy fan yaoi powinna/powinien to znać xD

Meh, to nie Kuso Miso więc nie jest wcale tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:08, Hubi_Koshi napisał:

Meh, to nie Kuso Miso więc nie jest wcale tak źle.


OMFG... Skąd Ty bierzesz takie rzeczy ? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:30, Alamut napisał:

OMFG... Skąd Ty bierzesz takie rzeczy ? o_O

Z tego samego miejsca z którego ty bierzesz Cupcakes ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś anime podobne do konwencji co Ranma ½? To znaczy komedia, odrobina akcji, jakiś wątek romantyczny. Tylko jedna rzecz mnie z czasem zaczęła w Ranmie irytować, wszystko zawsze musi wracać do status quo pod koniec odcinka, wolałbym aby coś się z czasem ruszało do przodu, nie musi być nawet zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 23:50, Fimbulvinter napisał:

Obejrzałem Clannad za namową znajomego. Świetne. Było kilka momentów, w których łzy prawie
mi popłynęły.

Wraz z After Story? Bo jeśli jeszcze nie oglądałeś to powinieneś + weź więcej chusteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 23:54, Wipu napisał:

Wraz z After Story? Bo jeśli jeszcze nie oglądałeś to powinieneś + weź więcej chusteczek.

Jeszcze nie. Mam zamiar After Sory, ale muszę zrobić przerwę, żeby nie znudzić materiału. Plus niestety wiem, że

Spoiler

Nagisa umiera

. Dostałem spojlerem w twarz jeszcze zanim miałem zamiar oglądać anime. Jakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:55, Fatal-X napisał:

Poleci mi ktoś anime podobne do konwencji co Ranma ½? To znaczy komedia, odrobina
akcji, jakiś wątek romantyczny. Tylko jedna rzecz mnie z czasem zaczęła w Ranmie irytować,
wszystko zawsze musi wracać do status quo pod koniec odcinka, wolałbym aby coś się z
czasem ruszało do przodu, nie musi być nawet zbyt szybko.

Ranmy akurat nie oglądałem ale jeśli chodzi o połączenie akcji/komedii i romansu to może spróbuj:
Full Metal Panic - chłopak który od dziecka był szkolony na żołnierza i jest zupełnym idiotą jeśli chodzi o normalne życie dostaje zadanie ochraniania pewnej dziewczyny. Pierwsza seria pół na pół komedia/akcja, druga to czysta szalona komedia, a trzecia wraca do stylu jedynki. Świetny opening:
http://www.youtube.com/watch?v=UA3YJBX6h-Y
Zero no Tsukaima - wybitnie nieudolna czarodziejka zwana Zero no Luise przyzywa jako chowańca chłopaka z naszego świata. Komedia/romans/akcja. I dużo ecchi ;]
http://www.youtube.com/watch?v=Yswkz1HSwjg
School Rumble - Komedia romantyczna pełna szalonych gagów i trójkątów miłosnych. Trochę akcji też się znajdzie ;]


Hubi Koshi ->

Dnia 07.03.2013 o 22:55, Fatal-X napisał:

Yaranaika XD ?

Stop. Just stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:55, Fatal-X napisał:

Poleci mi ktoś anime podobne do konwencji co Ranma ½? To znaczy komedia, odrobina
akcji, jakiś wątek romantyczny. Tylko jedna rzecz mnie z czasem zaczęła w Ranmie irytować,
wszystko zawsze musi wracać do status quo pod koniec odcinka, wolałbym aby coś się z
czasem ruszało do przodu, nie musi być nawet zbyt szybko.


Toradora może? W sumie ma to wszystko i wątki idą do przodu w sposób i tempie wręcz mistrzowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się żeby obejrzeć Bleacha. Trzy pytania:
Anime będzie kontynuowane czy to definitywny koniec? Które fillery ominąć? Czy w ogóle jest sens to oglądać (mam pewne wątpliwości - pic ^^'') ?

20130308003329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 00:34, Kosmitus napisał:

Przymierzam się żeby obejrzeć Bleacha. Trzy pytania:
Anime będzie kontynuowane czy to definitywny koniec? Które fillery ominąć? Czy w ogóle
jest sens to oglądać (mam pewne wątpliwości - pic ^^'') ?


Szczerze? Z trzech wielkich tasiemców jeśli już to oglądam tylko One Piece. Bleach i Naruto są moim zdaniem nie warte świeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 01:32, Alamut napisał:

Szczerze? Z trzech wielkich tasiemców jeśli już to oglądam tylko One Piece. Bleach i
Naruto są moim zdaniem nie warte świeczki...

Chyba spróbuję mimo wszystko, najwyżej dropne w cholerę ;p


MisticGohan_MODED -> Genialne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się