Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Robotic;Notes ep 19

FINALLY. Moment na który czekałem odkąd tylko pojawiło się to Anime wreszcie nastąpił.

Spoiler

Chaos;Head, Steins;Gate i Robotic;Notes wreszcie utworzyły wspólną historię.

Noah''s Ark z Chaos;Head wykorzystywany do szerzenia propagandy. Bomby generujące czarne dziury wzięte z CERN-a... a miss Tennouji to córka Mr Browna z S;G... no tak, mogłem się domyślić. W końcu on miał na imię Yuugo Tennouji, jestem ułomny że tego nie zauważyłem XD

No i Kimijima Kou wreszcie pokazał jakim jest w rzeczywistości miłym człowiekiem. Eksperymenty na ludziach, zamiana samego siebie w AI... no proszę.

Teraz pytanie brzmi - po co to wszystko? Wątpię żeby chodziło o wyeliminowanie ludzkości bo to... dziwne.

No i przy okazji najwyższa pora zbudować Gundama. GunPro 2 wytrzymał w starciu z tamtym pajęczakiem jakieś 3 sekundy a jeśli wierzyć ostatniemu odcinkowi Gunvarrela to lada moment całe hordy pomaszerują w stronę "Grand Obelisk". Więc trzeba czegoś silniejszego, szybszego i lepiej opancerzonego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robotic;Notes ep 19

Spoiler

Pytanie tylko kiedy oni zdążą zbudować tego Gundama. No chyba, że JAXA już coś skroiła na boku. Nie wspominając o tym, że w budynku gdzie odbywała się wystawa znajduje się nadal działający i w pełni wyposażony Sumeragi...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:23, qwerty5712 napisał:

Obejrzałem sobie parę dni Steins;Gate i jeśli ktoś jest ciekawy, to John Titor jest
autentyczną postacią(być może świrem).
http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Titor

Prędzej trollem lub niezłą grupą trolli, bo wątpię żeby na serio to robiono. Te wizje w większości były absurdalne lub są już nieaktualne, bazujące na tym, jak przyszłość można sobie było wyobrażać w 2000-2001 roku. Napster wciąż rozprowadza muzykę przez sieć w 2036? O powszechnym odtwarzaniu mp3 w telefonach czy serwisach typu Spotify zapewne nie słyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 14:00, Arcling napisał:

w większości były absurdalne lub są już nieaktualne

Zastanów się. Są już nie aktualne, bo panu Johnowi udało się zmienić naszą teraźniejszość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 14:06, nightfaler napisał:

Zastanów się. Są już nie aktualne, bo panu Johnowi udało się zmienić naszą teraźniejszość
;]

A to wszystko dzięki komputerowi z 1975 roku xD Z tego co czytałem kiedyś na angielskiej Wikipedii, to w tych jego oświadczeniach było też sporo nieścisłości - w niektórych np. wykluczał możliwość zmiany przeszłości, jedynie utworzenie alternatywnych, co czyniłoby jego misję bezsensowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 14:06, nightfaler napisał:

> w większości były absurdalne lub są już nieaktualne
Zastanów się. Są już nie aktualne, bo panu Johnowi udało się zmienić naszą teraźniejszość
;]


Dokładnie xD Jeśli ktoś bierze go na poważnie, to jako troll się spełnił xd.
Jest dużo nie ścisłości, ale z nie którymi rzeczami dobrze celował. Dlatego wydaję mi się, że może ze świrował jakiś ogarnięty koleś.

Wszyscy wielcy logicy ze świrowali xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 14:14, qwerty5712 napisał:

> > w większości były absurdalne lub są już nieaktualne
> Zastanów się. Są już nie aktualne, bo panu Johnowi udało się zmienić naszą teraźniejszość

> ;]

Dokładnie xD Jeśli ktoś bierze go na poważnie, to jako troll się spełnił xd.
Jest dużo nie ścisłości, ale z nie którymi rzeczami dobrze celował. Dlatego wydaję mi
się, że może ze świrował jakiś ogarnięty koleś.

Wszyscy wielcy logicy ze świrowali xD.

Trochę przesadziłem z wszyscy wielcy, ale przykładowo Cantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 14:42, Pablo_Querte napisał:

> Obejrzałem sobie parę dni Steins;Gate i jeśli ktoś jest ciekawy, to John Titor
jest
> autentyczną postacią(być może świrem).
> http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Titor
No cóż, to nie pierwszy przypadek jak w tej "serii" mieszają fikcję z prawdą ;)


Moim zdaniem, to dobrze, bo łatwiej zbudować interesującą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One Punch-Man #25
Jeszcze anime nawet nie zapowiedziano, a mangaka już chwali się animacją. W kolorze.
Gif.
Tak, to jest cały chapter...

20130301204404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 20:44, Gol_Galad napisał:

One Punch-Man #25
Jeszcze anime nawet nie zapowiedziano, a mangaka już chwali się animacją. W kolorze.
Gif.
Tak, to jest cały chapter...

Cały One Punch Man XD A robot miodny, te działa na plecach przypominają mi Macrossowego Koening Monster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem K-Project i jestem strasznie zawiedzony ;( Po pierwszym odcinku byłem nahajpowany na maksa, a począwszy od drugiego cały czar prysnął jak bańka.. tylko po to żeby zdobyć jeszcze parę punktów w odcinkach końcowych. Szkoda, że całe anime nie kręciło się wokół HOMRY. Szkolne sceny się po prostu nie sprawdziły...
btw. tylko mi z początku przypominało to to DRRR?

i na koniec kawałek z ost''a chyba najlepszy ;p
http://www.youtube.com/watch?v=NU5K8MJF9TA&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2013 o 14:24, nightfaler napisał:

btw. tylko mi z początku przypominało to to DRRR?

Nie tylko. Również miałem takie skojarzenie i jeszcze ktoś tutaj. Niestety seria okazała się być czymś zupełnie innym. Tak jakby twórcy chcieli nawciskać zbyt wiele elementów różnych serii, nie bardzo umiejąc to sensownie rozwinąć i myśląc, że to wystarczy do tego żeby seria była dobra. Nawet fanserwis dla fanek yaoi wciśnięto.

@cinus2:
To było niestety do przewidzenia. Na 6 odcinek też trzeba było czekać rok. Jednak jakość każdego odcinka ten czas oczekiwania rekompensuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Full Metal Panic? Fumoffu

Fumo FumoFumoffu. Fumo! Fumo! FumoFumoFumofuu!

8/10

A dodatkowo ta seria, ma najlepszy najlepszy odcinek ( który kiedykolwiek oglądałem ) z Onsen w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 20:54, Piotrbov napisał:

8/10

A dodatkowo ta seria, ma najlepszy najlepszy odcinek ( który kiedykolwiek oglądałem )
z Onsen w roli głównej.

True, epek genialny :) Rozwaliło mnie nawiązanie do Gundam Seed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się