Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2014 o 20:25, Hubi_Koshi napisał:

Jojo''s Bizarre Adventure.

Akurat w chińskich bajkach często wiek nie pasuje do wyglądu. Z tym, że w JoJo to było aż absurdalnie przesadzone xD

20140530213057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 21:32, Pablo_Querte napisał:

> Jojo''s Bizarre Adventure.
Akurat w chińskich bajkach często wiek nie pasuje do wyglądu. Z tym, że w JoJo to było
aż absurdalnie przesadzone xD

Zdecydowanie, szczególnie Jotaro, w życiu bym nie uwierzył że ma tylko 17 lat XD Przecież on jest chyba nawet większy od Josepha, Avdola i Polnareffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 21:36, Hubi_Koshi napisał:

Jojo''s Bizarre Adventure.
Zdecydowanie, szczególnie Jotaro, w życiu bym nie uwierzył że ma tylko 17 lat XD Przecież
on jest chyba nawet większy od Josepha, Avdola i Polnareffa.

A to dobrze, że nie widziałeś starej wersji gdzie każdy wygląda jak jaskiniowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojo''s Bizarre Adventure.

Dnia 30.05.2014 o 22:25, Pablo_Querte napisał:

A to dobrze, że nie widziałeś starej wersji gdzie każdy wygląda jak jaskiniowiec...

Raczej zobaczę bo planuję sobie kiedyś obejrzeć te starsze wersje.
Swoją drogą to co mnie ciekawi to to czy

Spoiler

Cars kiedykolwiek wróci na Ziemię lub Joestarowie za jakieś 100 lat polecą w kosmos i znajdą go na jakiejś planecie. Tak samo jak Dio powrócił z dna Atlantyku tak samo Cars może powrócić z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 22:29, Hubi_Koshi napisał:

Jojo''s Bizarre Adventure.
Raczej zobaczę bo planuję sobie kiedyś obejrzeć te starsze wersje.

No to jak już będziesz po mandze/współczesnej wersji.

Dnia 30.05.2014 o 22:29, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą to co mnie ciekawi to to czy

Spoiler

Cars kiedykolwiek wróci na Ziemię lub
Joestarowie za jakieś 100 lat polecą w kosmos i znajdą go na jakiejś planecie. Tak samo
jak Dio powrócił z dna Atlantyku tak samo Cars może powrócić z kosmosu.


Spoiler

Jest nawet o tym light novel/doujin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 12:07, mad_cinus napisał:

Czemu nikt nie mówił, że ostatni odcinek Mobile Suit Gundam Unicorn jest już dostępny
od prawie dwóch tygodni? :(


Może wszyscy na wersję od Thora czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 12:07, mad_cinus napisał:

Czemu nikt nie mówił, że ostatni odcinek Mobile Suit Gundam Unicorn jest już dostępny
od prawie dwóch tygodni? :(

Pewnie nie każdy tutaj interesuje się Gundamem. Ja obejrzałem 7 epizod już prawie te dwa tygodnie temu. Napiszę tyle - warto było czekać, o ile komuś nie przeszkadzają umiejętności Newtype. Seria generalnie domyka wszelkie wydarzenia przed F91 i Victory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 23:33, luzac napisał:

Kapitan Ziemia.

A oni tam aby nie pilotowali wielkiego robota? Dołączyły się do walki Magical Girls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona po prostu tytułuje się Magical Girl. Tak naprawdę jest hakerem.

Spoiler

I przed chwilą zagroziła, że wypieprzy cały arsenał orbitalny i nuklearny obracając całą Ziemię w pył, czego biedni kosmici by nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 10:20, luzac napisał:

Ona po prostu tytułuje się Magical Girl. Tak naprawdę jest hakerem.

Spoiler

I przed chwilą
zagroziła, że wypieprzy cały arsenał orbitalny i nuklearny obracając całą Ziemię w pył,
czego biedni kosmici by nie chcieli.


Magical Girls stają się z każdą generacją coraz bardziej przerażające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 14:09, Arcling napisał:

Seria generalnie domyka wszelkie wydarzenia przed F91 i Victory.

Jako osoba nie obeznana w Gundamowej serii muszę przyznać, że zupełnie nie widzę skąd Unicorn ma wszędzie takie wysokie noty.

Rozumiem, że mając głębsze pojęcie uniwersum fabuła miałaby większy sens, bo dla mnie rzucanie na prawo i lewo bitwami/zbrodnami Federacji z Zeonem, doprawienie tego imionami "znanych" postaci (o których nie mam pojęcia) i na dobitkę różnicami między generacjami sztucznych ludzi. No cóż, dla mnie to overkill.

Przymykając oko na fabułę, to nasz główny bohater za każdym razem, gdy się pojawia na ekranie przyprawia o ból głowy. A gdy nie daj bożę otwiera usta, to ciężko się powstrzymać od rzucenia czymś w monitor. Naprawdę, naiwność powinna mieć swoje granice. Banagher, show breaker :<.

Jestem po 4 odcinkach, więc jakieś małe szanse są, że zobaczę serie w nowym (lepszym) świetle, ale jakoś na to nie liczę. Powinienem przemęczyć ostatnie 3 odcinki w następnym tygodniu. Na chwilę obecną więcej niż średniak to dla mnie nie jest (~6/10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 16:11, Mordant napisał:

Rozumiem, że mając głębsze pojęcie uniwersum fabuła miałaby większy sens, bo dla mnie
rzucanie na prawo i lewo bitwami/zbrodnami Federacji z Zeonem, doprawienie tego imionami
"znanych" postaci (o których nie mam pojęcia) i na dobitkę różnicami między generacjami
sztucznych ludzi. No cóż, dla mnie to overkill.

Przed Unicornem dobrze jest obejrzeć pierwszą serię (79), 0083, potem Zeta, ZZ i Char''s Counterattack (są jeszcze 8th MS Team i 0080, ale to bardziej historie poboczne dziejące się podczas pierwszej). Wtedy te różne odniesienia mają o wiele więcej sensu. Co do głównego bohatera, to jest dość standardowy. Z reguły jest idealistą, aczkolwiek historia z serii pokazuje, jak mocno jemu podobni się mylą. Chronologicznie po takim Unicornie dzieją się jeszcze F91 i Victory (reszta to alternatywne uniwersa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 12:19, nightfaler napisał:

mc pokazał jej bumerang?

Nie, za to mc z innego serialu dalej bawi się w Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 16:32, luzac napisał:

> mc pokazał jej bumerang?
Nie, za to mc z innego serialu dalej bawi się w Jezusa.

Słabo.
Jezus latał tylko w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się