Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2014 o 11:05, luzac napisał:

A tak swoją drogą obejrzałem właśnie 10 odcinek Mahouki... i drop. Ten obrazek z reddita
idealnie podsumowuje tę serię.

KOMPLEKSY,
MESJANIZM JEST KONIECZNY!!!1oneoneonr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka , mam szybkie pytanie na które moglibyście odpowiedzieć prywatnie ? (chodzi mi o to aby nie naruszyć regulaminu ) :D chodzi o to czy znacie jakieś stronki z których można pobierać anime pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 11:05, luzac napisał:

Lepszym pytaniem jest dlaczego wrzucili horrendalne CGI do ostatniego odcinka Mekaku.


Jak śmiesz, spójrz tylko na poziom tej animacji!
https://pbs.twimg.com/media/Bpli8aiCAAA7APi.png
https://pbs.twimg.com/media/BplyKrfCUAA57t-.png
http://puu.sh/9kAfe/96b30aae63.jpg

Ale już poważnie to nie mam pojęcia co im chodziło po głowie gdy to robili... obstawiam że cięcia budżetowe bo nic innego nie ma sensu. A szkoda bo sam utwór nawet całkiem znośny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś fajne echii do obejrzenia?
Od jakiegoś czasu nie miałem czasu na anime(wiem masło maślane XD).
Na liście mam sporo rzeczy, ale defacto z watching oglądam tylko One Piece. Dodawałem sobie do kolejki po prostu.
Z moich preferencji, to obejrzałbym coś w tylu Highschool of Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 23:57, SurgeonOfDeath napisał:

No game No life


Słabe z tego Echii, ale całkiem fajne anime. Ostatnio z tej kategorii oglądałem High School DxD oraz Hagure Yuusha no Estetica. Te pierwsze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 17:01, kantoro napisał:

hejka , mam szybkie pytanie na które moglibyście odpowiedzieć prywatnie ? (chodzi mi
o to aby nie naruszyć regulaminu ) :D chodzi o to czy znacie jakieś stronki z których
można pobierać anime pl ?

Może ktoś by ci odpisał, gdybyś podał jakikolwiek kontakt do siebie ;p
A tak ogólnie to anime bierz skąd chcesz, normalne wersje z angielskimi napisami, a dopiero do nich sobie ściągaj polskie napisy z animesub.info
Tak od razu z polskimi subami raczej nie znajdziesz.

Jeśli bardzo potrzebujesz pomocy to możesz do mnie napisać na GG 8019929 (ale uwaga bo w tym tygodniu moge przez kilka dni być bez dostępu do neta, więc może się tak zdarzyć że nie odpiszę).
A niech tam, poświecę się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fairy tail 388

Spoiler

Lekko rozczarowujący rozdział, głównie przez rozwiązanie wątku z Minevrą.

1. Wendy nie załamuje się ilością Twarzy i... skraca sobie włosy. Akurat w sadze o Wiedźminie jestem na etapie, gdzie Milva "pokonując" swój kryzys również obcina sobie włosy. Widocznie to jakoś pomaga i motywuje:P
2. Walka Erzy z Minevrą - nowa członkini Tartarosa jakoś specjalnie nie zyskała mocy na transformacji w demona. Erza okłada ją pięściami prawie jak chce:) Same retrospekcje byłej(?) członkini Szablozębnych są ok(ten jej ojciec jest jakiś... nienormalny), szkoda tylko że późniejsza rozmowa z Tytanią trochę zepsuła tę postać.
3. Ostatnia część rozdziału najciekawsza - uwolnienie się Mrocznego Króla i krótki pokaz jego siły oraz wparowanie bliźniaczych smoków z Szablozębnych daje nadzieję, że następny chap może być ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 21:06, SurgeonOfDeath napisał:

Są jakieś fajne echii do obejrzenia?
Od jakiegoś czasu nie miałem czasu na anime(wiem masło maślane XD).
Na liście mam sporo rzeczy, ale defacto z watching oglądam tylko One Piece. Dodawałem
sobie do kolejki po prostu.
Z moich preferencji, to obejrzałbym coś w tylu Highschool of Dead.

takie chyba ujdzie ? :D tylko słabo z tłumaczeniem na pl SEIKOKU NO DRAGONAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 12:33, kantoro napisał:

takie chyba ujdzie ? :D tylko słabo z tłumaczeniem na pl SEIKOKU NO DRAGONAR

To akurat wielki problem nie jest bo z tego co widzę spora część, jeśli nie większość ludzi tutaj po prostu po angielsku ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 12:33, kantoro napisał:

takie chyba ujdzie ? :D tylko słabo z tłumaczeniem na pl SEIKOKU NO DRAGONAR

oglądam po angielsku.

Aktualnie oglądam psycho pass, ale może zobaczę to co mi poleciłeś później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psycho-Pass
Ocena 8.0, ale to za zakończenie. Moim zdaniem ta seria powinna być jednosezonowa, ale może mnie zaskoczą.
W każdym razie fabuła i historia ciekawa tylko zakończenie pozostawia niesmak.

Spoiler

Nie podobało mi się ukazanie Sybili jako zła koniecznego. Koszmarne właśnie jest dla mnie państwo opiekuńcze, a co dopiero tak.
W każdym razie gorąca kibicowałem Makishima Shougo, ale się nie udało. Dziewczyna niby też ogarnięta, ale dała się z manipulować w systemowi. Rozumie jej rozumowanie, ale zdecydowanie wolałbym, żeby zniszczyła system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem Toaru Majutsu no Index. Orientuje się ktoś czy spin-off Toaru Kagaku no Railgun jest wart oglądania ? Nie chcę tracić czasu, jeżeli mam być dużo słabsze, dlatego się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:22, Inferno0009 napisał:

Własnie skończyłem Toaru Majutsu no Index. Orientuje się ktoś czy spin-off Toaru
Kagaku no Railgun
jest wart oglądania ? Nie chcę tracić czasu, jeżeli mam być dużo
słabsze, dlatego się pytam.


Czasami niektórzy piszą Windex > Failgun, lecz IMHO Railgun jest lepsze od Indexa = Więcej Misaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:22, Inferno0009 napisał:

Własnie skończyłem Toaru Majutsu no Index. Orientuje się ktoś czy spin-off Toaru
Kagaku no Railgun
jest wart oglądania ? Nie chcę tracić czasu, jeżeli mam być dużo
słabsze, dlatego się pytam.

Jeśli z podobały Ci się postaci Misaki i Kuroko to warto, zwłaszcza jeśli nie przypadła Ci do gustu postać Index.
Poza tym Sisters Arc z drugiego sezonu Railguna > wszystko co było w całym uniwersum do tej pory.
W Railgunie jest też więcej elementów komediowych, nie ma magii i prawie połowa odcinków to fillery w stosunku do materiału źródłowego, którym jest manga.
A i jeszcze Railgun ma świetne openingi :P

---

Swoją drogą ktoś czytał już mangę Toaru Kagaku no Accelerator? Wyszło już kilka chapterów, ale póki co mnie nie zachwyciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:56, mad_cinus napisał:

A i jeszcze Railgun ma świetne openingi :P


Prawda ale Index ma lepsze op y:) Ale zgadzam się rękami i nogami , Sister Arc jest najlepszy w uniwersum przynajmniej w anime.

Dnia 14.06.2014 o 21:56, mad_cinus napisał:

Swoją drogą ktoś czytał już mangę Toaru Kagaku no Accelerator? Wyszło już kilka
chapterów, ale póki co mnie nie zachwyciło :(


Przymierzam się ale jak sam mówisz niewiele wyszło chapterów więc czekamy. Właśnie skończył się ciekawy arc w mandze Railguna. I sorry dla fanów Kuroko. Naprawdę uwielbiam Misake ale dopiero w towarzystwie Toumy dzieją się najlepsze akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 21:22, Inferno0009 napisał:

Własnie skończyłem Toaru Majutsu no Index. Orientuje się ktoś czy spin-off Toaru
Kagaku no Railgun
jest wart oglądania ? Nie chcę tracić czasu, jeżeli mam być dużo
słabsze, dlatego się pytam.

Dopóki są to odcinki na podstawie mangi to jest bardzo dobrze, jak wchodzą fillery to seria sięga dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się