Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2008 o 00:12, Karharot napisał:

Ze względu na pewną nietypowość trudno mi powiedzieć czy seria jest godna polecenia czy
też nie. Chyba każdy musi to po prostu ocenić sam.

Hmm cóż twoja relacja z oglądania wydaje się dostatecznym poleceniem tej serii więc może się w nią wgryzę w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 23:30, Karharot napisał:

Po prostu piękne:D
Szczególnie pierwsza linijka w połączeniu z tą miną powala:D

O taaaa :]
W sumie mogliby druga linijkę napisać w ten sposób: ,, ...oh and Nunally is dead" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 00:12, Karharot napisał:

Anime o wędrownym kupcu który zawiera układ z boginią-wilczycą. Jak zacząłem to oglądać
to pomyślałem że to trochę dziwny motyw ale seria mi się spodobała i zanim się obejrzałem
dojechałem do ostatniego odcinka.
Ze względu na pewną nietypowość trudno mi powiedzieć czy seria jest godna polecenia czy
też nie. Chyba każdy musi to po prostu ocenić sam.

Ciekawie się zapowiada, a mała liczba odcinków jeszcze bardziej. Możliwe, że dziś, bądź za kilka dni ją obejrzę. Muszę jakoś zareagować po totalnym załamaniu Blue Submarine no. 6, które było jednym z najgorszych pod względem fabularnym Anime. Ale czego można było się spodziewać skoro była to seria eksperymentalna GONZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soul Eater SPOILERY


ep 20
Nareszcie moment na który długo czekałem - śmiejąca sie obłąkańczo Maka!

chapter 52

Kid & Free vs. mosquito. Zawsze mnie męczy - czemu badguye nigdy nie używają swojej najlepszej techniki na początku, tylko trzymają na koniec? Chłopaki są w opałach, jego ostatnia, draculopodobna forma jest mocna. I nareszcie było trochę więcej mojego ulubionego wilkołaka.
i zapomniałbym - EIBON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soul Eater SPOILERY

Dnia 19.08.2008 o 18:49, Asthariel napisał:

ep 20
Nareszcie moment na który długo czekałem - śmiejąca sie obłąkańczo Maka!

Chyba pamiętam ten motyw z mangi. Widzę, że Czas powrócić do anime, bo rzuciłem na jakiś czas po odcinku z excaliburem.

Dnia 19.08.2008 o 18:49, Asthariel napisał:

chapter 52

Kid & Free vs. mosquito. Zawsze mnie męczy - czemu badguye nigdy nie używają swojej najlepszej
techniki na początku, tylko trzymają na koniec? Chłopaki są w opałach, jego ostatnia,
draculopodobna forma jest mocna. I nareszcie było trochę więcej mojego ulubionego wilkołaka.
i zapomniałbym - EIBON!


mosquito to pionek ;) Pewnie w następnym chapterze padnie bo Kid się wkurzy. Wilkołak też pewnie ma jakąś potężną technikę w rękawie. Mam nadzieję, że żaden z nich nie zginie - bo to naprawdę świetne postacie :D.
Hm.. No i Eibon. Trochę się zdziwiłem widząc go w takiej formie. Zastanawiam się czy to w ogóle jest prawdziwy Eibon. Jeżeli to on - to ekipa atakująca zamek nie ma najmniejszych szans w starciu z Arachne ;).

Ogólnie to ciekawi mnie co zrobi w przyszłości Kid. Widać, że żywo interesuje się tym co działo się pomiędzy Eibonem a jego ojcem. Nadal nie wiemy dlaczego zbudowana została szkoła -" nie pozwólcie by narodził się Kishin bo świat zostanie zniszczony" Yeah, right. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Shinigami kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CODE GEASS

Dnia 20.08.2008 o 15:19, MisticGohan_MODED napisał:

Ciekawa historyjka z CG xD

Ja dzięki tej historyjce znalazłem coś jeszcze ciekawszego i... szokującego
http://community.livejournal.com/code_geass/843818.html?thread=13069354
W skrócie Anya to prawdziwa Nunally. Tak przynajmniej brzmi teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no tak SPOILERY CODE GEASS

Dnia 20.08.2008 o 17:26, Hubi Koshi napisał:

Ja dzięki tej historyjce znalazłem coś jeszcze ciekawszego i... szokującego
http://community.livejournal.com/code_geass/843818.html?thread=13069354
W skrócie Anya to prawdziwa Nunally. Tak przynajmniej brzmi teoria.

Mogę tylko powiedzieć: Wow. Mam nadzieje że jest to prawda. Cholera te wszystkie dowody brzmią bardzo realnie. Szczególnie, że Anya jest cholernie podobna do Marianny. Tylko czy to oznaczało by że Charles namieszał też w głowie Lelouchowi? W końcu widzieliśmy już jak Lulu pamięta to całe zajście z poranioną Nunnally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CODE GEASS

Dnia 20.08.2008 o 17:26, Hubi Koshi napisał:

> Ciekawa historyjka z CG xD
Ja dzięki tej historyjce znalazłem coś jeszcze ciekawszego i... szokującego
http://community.livejournal.com/code_geass/843818.html?thread=13069354
W skrócie Anya to prawdziwa Nunally. Tak przynajmniej brzmi teoria.

O kurde... to by wyjaśniało te zdjęcia w komórce jakie ma Anya O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ciekawe choć byłoby to trochę naciągane zważywszy że Nunnally towarzyszyła Lulu przynajmniej od początku pierwszej serii (wszystko co działo się wcześniej znamy jedynie ze wspomnień różnych osób więc teoretycznie mogłoby to być zafałszowane). Aby taka teoria się sprawdziła musiałoby to oznaczać że Charles trzymał Leloucha pod ścisłą obserwacją od bardzo dawna (co mogłoby przejść ale jednak byłoby raczej dziwne).
Mogłoby to właściwie oznaczać też że Charlesowi zależało tak naprawdę jedynie na potencjalnych zdolnościach pilotażu Anyi zaś Lelouch dostał na odczepne fałszywą siostrę i został odesłany. Takie dbanie o samopoczucie Lulu trochę mi jednak nie pasuje do osobowości Imperatora, moim zdaniem albo by go odesłał samego albo po prostu zabił/uwięził i miałby problem z głowy o wiele mniejszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

===================>Fouton
I tutaj właśnie wraca pytanie czy Impek namieszał w łepetynach obstawie Marianne wtedy kiedy "zginęła". Poza tym Brytole mają dość zaawansowana medycynę więc wątpię by nie byli w stanie wyleczyć poranionych nóg Anyi

===================>MisticGohan_MODED
Owszem, pamiętam że podczas tej retrospekcji kiedy siłowała się z C.C. i tą dziewczyną z Four Holy Blades. Była tam chyba scena w której młody Lelouch dawał jej kwiatka.

===================>Karhator
Nie możesz zapominać że Imperator wykorzystał Leloucha jako politycznego zakładnika wysyłając go do Japonii więc raczej zabić go nie mógł. Cóż było gdzieś powiedziane że Charles rozsyła swoje dzieci po świecie żeby sprawdzić jak sobie tam radzą. Być może Leloucha posłał do Japonii by tam przeszedł "Hardcorowy kurs" . Cóż być może Charles pragnął by Lelouch wyrósł na porządnego, potężnego władce... czemu, nie wiem, może chciał mieć porządnego przeciwnika, a może ma jakieś plany wobec Leloucha. Cóż pozostaje nam cierpliwie czekać ^^. Najprościej by było gdyby Jeremiah użył na Anyi swojego Geass Cancellera i wszystko było by gites, ale za bardzo na to liczyć nie możemy ^^;


Wybaczcie że tak późno, ale mam sesje poprawkową i się uczyłem T_T
Chcecie obejrzeć coś piorącego mózg ??
http://pl.youtube.com/watch?v=XXQJE1Z7FOg
To ze Strawberry Panic, tego Yuri które ostatnio obejrzałem
Hikari to to małe blond stworzonko, a Amane ta z "morskimi" włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:03, Hubi Koshi napisał:

Najprościej by było gdyby Jeremiah użył na Anyi swojego Geass Cancellera i wszystko
było by gites,


Lepiej jednak aby z tym poczekał aż Anya wyjdzie z Mordreda bo inaczej będziemy mieć powtórkę z Tokyo...

Dnia 21.08.2008 o 01:03, Hubi Koshi napisał:

Chcecie obejrzeć coś piorącego mózg ??
http://pl.youtube.com/watch?v=XXQJE1Z7FOg


??? ek... uk... hwgbhlll...
<do siebie: zaraz. weź się w garść człowieku>
Dżisus. Nie dawaj takich linków o tej porze, oglądanie czegoś takiego przed snem jest wybitnie szkodliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:30, Karharot napisał:

Lepiej jednak aby z tym poczekał aż Anya wyjdzie z Mordreda bo inaczej będziemy mieć
powtórkę z Tokyo...

Oj... jakby Anya sobie nagle wszystko przypomniała to gdyby zaczęła schizować nawet Freya nie była by potrzebna Hadronik i tak niezłego spustoszenia by dokonał.

Dnia 21.08.2008 o 01:30, Karharot napisał:

Dżisus. Nie dawaj takich linków o tej porze, oglądanie czegoś takiego przed snem jest
wybitnie szkodliwe:D

Hej ostrzegałem przecież że to pierze mózg XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:46, Asthariel napisał:

http://animesub.info/forum/viewtopic.php?id=253445&p=1

W skrócie - jest szansa na kontynuacje FMA i DTB!

No nie wiem czy by nie przesadzili z tym FMA :/
Za to kontynuacja DtB jak najbardziej mi pasuje :]

Oba tytuły świetne ,więc może być na co czekać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:30, Taikun napisał:

btw. fajnego screena w necie znalazłem :D

Nie do końca zgadzam się z końcówką Drillowego wykresu. Biorąc pod uwagę rozmiar Tengen Toppa Gurren Lagana to ta kreska powinna wylecieć daleko poza wykres... hmm uznasz mnie za ignoranta, ale... co to za dude ?? Wynalazca świdra czy jakiś przodownik górnictwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie on wygląda na Zygmunta Freuda. no wiesz, rozmiar... ekhm.. wiertła związany ze współczynnikiem zajebistości? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:48, Azrathel napisał:

mnie on wygląda na Zygmunta Freuda. no wiesz, rozmiar... ekhm.. wiertła związany ze współczynnikiem
zajebistości? ;]

Aaaaa ten facet co twierdził że wszystkie problemy psychologiczne biorą się z sexu... nigdy nie potrafiłem poważnie traktować tego faceta ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Azrathel to Freud :) to on ''stworzył'' kompleks Edypa

wykres zajebistości został jednak idealnie przedstawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się