Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

DB wedlug mnie jest nie zle szczegolnie pierwsza czesc mi sie podobala, ale nie powiedzialbym ze jest to najlepszy anime (przynajmniej dla mnie) ;).A wlasnie co powiedziec na temat death note bo mi sie bardzo spodobal i swietnie wymyslone tylko koncowke mi zrabali jak "L" zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macross F ep 20 Spojlery
No ładnie robalki Vajra zmasakrowały całe miasto. Ranka dostaje płaskiego od Sheryl, a jeszcze wcześniej upada na twarz. Po prostu fatality :P Prezydent zostaje zabity przez Leona, Brera musi wykonywać rozkazy Grace, Klan wyznaje miłość Michaelowi,a ten po chwili ginie i zostaje wyssany do kosmicznej próżni.
Poza tym Grace i Ranka to najbardziej znienawidzone przeze mnie postacie. Nawet Brerę oceniam wyżej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups zapomnialem przebraszam bardzo i mam nadzieje ze nikt kto nie ogladal tego anime nie zobaczy posta a juz sie nie da edytowac. to moze zeby nie byl to do konca oftop to co powiedzie na higurashi no naku koro ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm zaciekawiłeś mnie muszę przyznać...nazwa to dzieło szatana(kiedy higurashi zapłaczą?) ale zapowiada się ciekawie, chyba wgryzę się w ten temat jak już skończę CG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:17, mikolajmix napisał:

hm zaciekawiłeś mnie muszę przyznać...nazwa to dzieło szatana(kiedy higurashi zapłaczą?)

Jak już tłumaczyć to do końca: "Kiedy cykady zapłaczą"

Dnia 22.08.2008 o 18:17, mikolajmix napisał:

ale zapowiada się ciekawie, chyba wgryzę się w ten temat jak już skończę CG :P

Ja ze swojej strony powiem że anime Bardzo ciekawe. Niesamowity, mroczny klimat oraz zawiła i tajemnicza intryga to największe zalety tego anime. Poza tym anime raczej dla ludzi o mocnych nerwach. Zawiera parę mocnych scen zabójstw, tortur itp. Dla przykładu: wyrywanie paznokci albo dziewczynka dźgająca sobie w głowę kuchennym nożem... To anime to jednak nie jakaś tam bezmyślna sieczka, przemoc to tylko uzupełnienie klimatu i fabuły.
W każdym razie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 22.08.2008 o 18:33, Kosmitus napisał:

Jak już tłumaczyć to do końca: "Kiedy cykady zapłaczą"


heh nie wiedziałem co oznacza to słowo, zostawiłem oryginalne higurashi w nadziei że to jakaś nazwa własna ;p dzięki za poprawienie

>Ja ze swojej strony powiem że anime Bardzo ciekawe. Niesamowity, mroczny klimat oraz zawiła i tajemnicza intryga to największe zalety tego anime. Poza tym anime raczej dla ludzi o mocnych nerwach. Zawiera parę mocnych scen zabójstw, tortur itp. Dla przykładu: wyrywanie paznokci albo dziewczynka dźgająca sobie w głowę kuchennym nożem... To anime to jednak nie jakaś tam bezmyślna sieczka, przemoc to tylko uzupełnienie klimatu i fabuły.
W każdym razie polecam :)

hm czyli coś w klimatach Elfien Lieda jak mniemam, zapowiada się ciekawie ^^


tak btw ja ze swojej strony polecam Karasa. Anime świetnie zrobione technicznie z animacją 3d jakiej nigdy nie widziałem. Anime krótkie(zaledwie 6 epów) ale to takie animowane kino akcji w dobrym stylu , które przy dłuższym obcowaniu może się znudzić.Jako przerywnik między kolejnymi fillerami Bleacha i NS jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁAAAAAAAAAAAAN PISSSSSSSSSSSS! rządzi :P

nie no to co Oda pokazał tym razem to po prostu rzeź na innych mangach i geniusz jego umysłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:26, mikolajmix napisał:


hm czyli coś w klimatach Elfien Lieda jak mniemam, zapowiada się ciekawie ^^

O nie, jak dla mnie higurashi jest o wiele lepsze niż EL. Gdybym miał przedstawić to jak mi się podobają te anime to byłoby to tak: EL: 6, Higurashi: 9, Higurashi druga seria: 8
Poza tym gdybym miał porównywać to Higurashi najbardziej przypomina mi... Death Note.
Historia kręci się wokół tajemniczych zgonów (zazwyczaj wygląda to na samobójstwo) które mają miejsce co roku, w czasie święta Watanagashi w małej wiosce położonej u podnóża gór. Z każdym odcinkiem pojawia się coraz więcej zagadek i za każdym razem gdy dostajemy od twórców jakąś odpowiedź pojawia się kilka nowych pytań. Jeśli chodzi o gatunek to można by to anime najlepiej sklasyfikować jako thriller/kryminał/horror.

Dnia 22.08.2008 o 20:26, mikolajmix napisał:


tak btw ja ze swojej strony polecam Karasa. Anime świetnie zrobione technicznie z animacją
3d jakiej nigdy nie widziałem. Anime krótkie(zaledwie 6 epów) ale to takie animowane
kino akcji w dobrym stylu , które przy dłuższym obcowaniu może się znudzić.Jako przerywnik
między kolejnymi fillerami Bleacha i NS jak znalazł :)

Obejrzałem trailer na YT i niech mnie, graficznie naprawdę robi niemałe wrażenie. Przypomina mi się jak swego czasu zachwycałem się Final Fantasy: Advent Children. Tam też były niesamowite wręcz animacje scen walk. Jak zobaczyłem w tym trailerze jak jakiś koleś z wielką kataną fruwa sobie i biega po budynkach to od razu mi się przypomniała finałowa walka Clouda i Sephirotha z AC. Może się zainteresuję tym Karasem, będzie w sam raz na jakiś przerywnik, zwłaszcza że to tylko 6 odcinków. A tobie polecam FF: AC bo te anime chyba są dosyć podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:34, JaMES` napisał:

ŁAAAAAAAAAAAAN PISSSSSSSSSSSS! rządzi :P

nie no to co Oda pokazał tym razem to po prostu rzeź na innych mangach i geniusz jego
umysłu :P


Spoilery One Piece manga
Yeah!
Najnowsze chaptery naruciaka i bleacha czytałem lekko znudzony - najnowsze dzieło Ody-sensei po prostu zamiata i wymiata :D.
Szykuje się naprawdę porządna walka - coś czuje, że groove na którym się teraz znajdują niedługo zatonie...

Mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy to wszystko w anime. Chociaż patrząc na odległość manga-->anime najpierw zobaczymy jakieś porządne fillery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 20:34, JaMES` napisał:

ŁAAAAAAAAAAAAN PISSSSSSSSSSSS! rządzi :P

nie no to co Oda pokazał tym razem to po prostu rzeź na innych mangach i geniusz jego
umysłu :P


OOOOOOOOOOOOOOOOONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!

No...
To ja napisze coś za godzinke... ;p
Musze ochłonąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam anime OP juz dawno nie ogladam, zreszta ostatnio w ogole malo co anime ogladam, jesli juz to nadrabiam jakies starsze serie ktorych nie widzialem

ogladanie takiego anime jak OP to dla mnie strata czasu bo juz raz to czytalem, jestem pol godziny w plecy a historia strasznie sie dluzy bo to rozciagaja jak sie tylko da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś sensownego...

Oda pokazuje swój kunszt i wyobraźnię. Cała reszta tasiemców-mang się chowa i ustępuje.
Rayleigh+Kizaru+PX1+broadaxe= totalny rozp...
Tylko co skłoniło rayleigha do przyłączenia się... czyżby faktycznie spodziewał się po naszych strawhatach czegoś wielkiego, czy wg niego ich czas jeszcze nie nadszedł ??

BTW... biedny zoro, zawsze najbardziej w dupe dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się