Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 20:59, Hubi Koshi napisał:

Hej to aby nie ten karabin który sprzątnął Cornelię ?? Tak poza tym... rany skąd oni
wzięli taki kiczowato kolorowy mieczyk XD Z sklepu dla dzieciaków-gejów, czy jak ??

Ogólnie i mieczyk i szmatki są kiepskie. Już Charlie miał lepsze wdzianko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:02, Asthariel napisał:

Właśnie tak :-) A mieczyk to faktycznie wybrał bez gustu. Szkoda że nie katanę, sejmitar,
dwuręczny .

Neee Katana mu nie pasuje, zresztą Katanę ma Todou, Lelouchowi faktycznie by się jakiś dwuręczny Claymorek nadał... w sumie... to wygląda jak Claymore, ale taki... plastikowy trochę. Rany jak ten mieczyk zobaczyłem to nie wiedziałem, śmiać się czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:05, Hubi Koshi napisał:

> Właśnie tak :-) A mieczyk to faktycznie wybrał bez gustu. Szkoda że nie katanę,
sejmitar,
> dwuręczny .
Neee Katana mu nie pasuje, zresztą Katanę ma Todou, Lelouchowi faktycznie by się jakiś
dwuręczny Claymorek nadał... w sumie... to wygląda jak Claymore, ale taki... plastikowy
trochę. Rany jak ten mieczyk zobaczyłem to nie wiedziałem, śmiać się czy płakać.

Wiem - to Miecz mocy z Power Rangers! A sam mieczyk to nic, smieszne było wywijanie nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:06, Asthariel napisał:

Wiem - to Miecz mocy z Power Rangers! A sam mieczyk to nic, smieszne było wywijanie nim.

No to w następnym odcinku Zero wskoczy do super Megazorda i będzie walczył z Ritą, a Lloyd będzie Zordonem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:05, Hubi Koshi napisał:

> Właśnie tak :-) A mieczyk to faktycznie wybrał bez gustu. Szkoda że nie katanę,
sejmitar,
> dwuręczny .
Neee Katana mu nie pasuje, zresztą Katanę ma Todou, Lelouchowi faktycznie by się jakiś
dwuręczny Claymorek nadał... w sumie... to wygląda jak Claymore, ale taki... plastikowy
trochę. Rany jak ten mieczyk zobaczyłem to nie wiedziałem, śmiać się czy płakać.


To mi raczej na jakiś miecz z Soul Calibura wygląda, ale ciągle bezpłciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Power Rangers to w ogóle Anime? a co do Anime to ostatnio jestem po całej serio Bleach i muszę przyznać że nawet nawet ;D aktualnie jestem na czasie i oglądam to co wychodzi tygodniowo ale także jestem na czasie z Naruto Shippunden także te co tygodniowe odcinki oglądam ale nie mogłem się oprzeć po prostu i czekać dłużej to zasięgnąłem po mangę i tak też ściągam po parę komiksów dziennie i czytam ;p (szczerze to robię to od niedawna) i aktualnie jestem na starciu Shikamaru team+Kakashi z oddziałem Akatsuki (tymi "nieśmiertelnymi") i muszę przyznać że warto było zasięgnąć do mangi ;D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dowiedzieć się że woli się tą samą płeć to jedno, dowiedzieć się że już spało się z dwójką
> przedstawicieli tej samej płci za jednym zamachem i stanąć wobec pytania "co dalej?"
> to co innego. Zwłaszcza jak ostatecznie dojdzie się do wniosku że nie jest się homo...
Biedny Oboro, pozostanie mu chyba wycieczka w habicie i z zakrytą twarzą po różnych kapliczkach w poszukiwaniu mądrości... czemu ?? Bo w zamku się nie pokaże, śmiechem by biedaka zabili, a na sam widok bliźniaków pewnie by zawału/szału dostał... ewentualnie powiedziałby "Pal to lich" zdarł z siebie ubranie i rzucił na chłopców ku uciesze homo-orgii XD
> Nigdy by mi to w głowie nie zaświtało:D Homo to osoba która wobec przedstawicieli/przedstawicielek
> odmiennej płci czuje wstręt (przynajmniej pod tym względem), jeśli weźmie się pod uwagę
> Twoje ponadnormalne zainteresowanie płcią żeńską, i jeśli jesteś facetem (jesteś prawda?)
> to bardziej należało by Cię zaszufladkować jako erotomana:)
Może nawet nie tyle wstręt co totalny brak zainteresowania, to zupełnie jak my faceci względem innych facetów, raczej zainteresowania im (w tym kierunku) nie ukazujemy. Tak po prawdzie to mnie zawsze ciekawiło jak to jest z lesbijami które proszą swoich gej-kumpli by je zapłodnili, by mogły mieć (lesbijki) dziecko, zawsze mnie ciekawiło jak przekonują tego geja by zrobił to co trzeba.
> Według Freuda... W sumie odpuszczę sobie Freuda bo ten to dopiero miał problemy. Na zdrowy
> rozum erotoman to zupełnie normalny facet tylko że bardziej (bardziej normalny znaczy
> się), taką przynajmniej mam nadzieję bo w przeciwnej sytuacji ze mną również jest coś
> nie tak:)
Mhm, widzisz, ja to widzę tak. Zostało udowodnione naukowo że faceci mają świra na punkcie seksu, to rzecz oczywista i normalna. Tyle że społeczeństwo, polityczna poprawność i reszta tego śmiecia próbuje nas mentalnie wykastrować, zmusić nas do uległości, grzeczności, cnoty i tym podobnych głupot. Ja po prostu odrzucam wszystkie te głupoty i skaczę na główkę w objęcia swej Natury, która jest starsza i dużo ważniejsza niż wywody jakichśtam profesorów czy profesorek. Jesteśmy Zboczeńcami i jesteśmy z tego Kurka Wodna (jakby to pewnie powiedział Dickins, sierżant nie lubiący przekleństwa z "Nocnej Straży") Dumni
> <odgania natarczywe myśli o kobietach z kocimi uszami, kobietach z wilczymi uszami,
> kosmitkach, kobietach-robotach, kobietach pół-demonach, kobietach-duchach, sukkubach...
> rezygnuje z odganiania bo nie daje ono żadnego efektu>
Mhm... to ty chyba teraz wyglądasz jak Hakuoro po tym jak z wdzięczności za nie objechanie zwalili się na niego Aruru i Kotek (wtedy kiedy ich przyłapał na podjadaniu przez kotka zapasów... heh jak go zobaczyłem, takiego wielkiego to moja reakcja "Holy Sh**". A tak poza tym zapomniałeś o zabawach w tentacle-potwora ^^ W bycie wampirem i wkradanie się do sypialń ślicznych dziewcząt, o porywanie z statków kosmicznych ważnych i pięknych kobiet i całą masę innych rozkosznych zabaw
> Ech, o czym to ja? W sumie sprowadza się to do tego że samemu trzeba być szczęśliwym
> ze swoimi zainteresowaniami a wtedy wszystko jest ok.
Dokładnie ^^ Jak sam nie raz powtarzam, możesz robić co się żywnie podoba tak długo jak nie krzywdzisz innych ludzi, a wszyscy fanatycy i moraliści niech się schowają pod stołem i uważają bym się nimi nie zainteresował.
> Następna scena: Aruru bawi się radośnie z oblizującym się Mukkuru podczas gdy Oboro nie
> może się doszukać dwójki swoich podwładnych.
Oh be nice ^^ Nie są aż tacy źli. Swoją drogą, nieważne jak długo to oglądam, ta dwójka mi cały czas wygląda na chłopców, nawet głosy mają takie raczej chłopięce.
> Dzieci dwóch identycznych bliźniaczek mające tego samego ojca? Trochę pracy i Hakuoro
> miałby do swojej dyspozycji armię której nie powstydziłby się Palpatine:)
Tjaaa, tylko biedny Oboro by się pewnie całkiem pogubił w nazywaniu swoich dzieci. Jak już znowu przy Oboro jesteśmy, rozwaliło mnie gdy bodaj w 8 odcinku wpadł razem z tym wielgachnym podkomendnym Benawiego wpadli do pokoju Haruoro i zaczęli się przepychać, tych gości na bank zwiążą więzy przyjaźni mocne niczym łańcuchy cumownicze XD
> Słabo. Chociaż w sumie... Jedyna scena która zapadła mi w pamięć to ta w której próbowała
> utopić smutki razem z Karurą, to że Touka skończyła na deskach w chwili gdy Karura była
> jeszcze zupełnie trzeźwa właściwie o niczym nie świadczy, Karura pewnie byłaby ostatnią
> na nogach nawet gdyby piła na przemian do całej straży pałacowej...
Innymi słowy, nie ma porównania co ?? Tak po prawdzie to ciekawi mnie czy robi jakieś wygłupy po pijaku... to by było wcale ciekawe. Tak swoją drogą zdradź mi proszę... WHOAAA... Co to u licha znaczy O_o Czytałem sobie właśnie ciutkę na wiki o Touce i spójrz co znalazłem "After Orikakan is murdered by Niwe, she swears vengeance, and, seeing the respect which Hakuoro pays to the fallen emperor, pledges fealty to Hakuoro, serving as his bodyguard and having a baby with him" Co tu się u diaska dzieje O_o ??
> Mówisz? Będę o tym musiał pogadać z tą skrzydlatą którą przywołuję co noc - ona twierdzi
> że ogon to normalna rzecz u dziewczyn:D
... Tee nie bądź żyła, podziel się tym co palisz/pijesz/niuchasz/strzelasz sobie w żyłę ^^
> A biedny urzędnik dostarczający nowe dokumenty do przejrzenia ma przez to mokro w spodniach:D
Oj tak to na pewno ^^ Chociaż muszę przyznać że Benawi jest naprawdę twardy, już raz widziałem jak zareagował na ucieczkę Hakuoro i muszę przyznać że dzielnie to zniósł.
> Jako całość "Pani Jeziora" jest dla mnie najsłabszą częścią sagi ale bitwa pod Brenną
> (lub Starymi Pupami) to prawdziwe arcydzieło, marzeniem by było jakby ją sfilmowali z
> budżetem Władcy Pierścieni:)
Taka Brudna wersja bitwy o Minas Tirith. Ja osobiście wolę Sapkowskiego bo Tolkein taki trochę przynudzający jest. Jeśli jeszcze o Panią Jeziora chodzi to jeden z moich ulubionych motywów to to gdy Boreas Mun, Dijikstra (jedna z moich ulubionych postaci ^^ Jest odrobinę jak Vetinari, jest draniem bo musi taki być dla dobra kraju) i Isengrim łączą siły i wyruszają na wschód... to był wschód, prawda ??
> Eee... No dobra, jeśli twierdzisz że to takie proste to wierzę na słowo...
> To wszystko co pozostało to złapać Śmierć i spytać się go czy nie byłby zainteresowany
> "drobną" zmianą w swoim "życiu":)
Och jestem pewien że Śmierć nie miałby nic przeciw, ostatecznie pragnie poznać ludzkość, a kobiety są podobno najtrudniejsze do zrozumienia, na pewno doceniłby pomoc z naszej strony ^^
> Doszedł. Dzięki:)
Aj, zapomniałem o czymś wspomnieć, sprawdź proszę jeszcze raz ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:15, Petrick napisał:

Power Rangers to w ogóle Anime?

To co my znamy jako Power Rangers to zdzieranie z japońskich seriali typu Super Sentai
http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Sentai

Dnia 16.09.2008 o 21:15, Petrick napisał:

i muszę przyznać że warto było zasięgnąć do mangi ;D

Zawsze warto położyć łapę na mandze. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak daleko w tyle jest anime Naruto. Swoją drogą, Na Miłość Boską, oglądasz i czytasz Naruto i Bleacha, a nie tknąłeś One Piece ?? Wstyd! Tożto bodaj najlepszy shonen jaki można dorwać. One Piece jest trzeci jeśli chodzi o sprzedaż i to spośród wszelkich wydanych w Weekly Shonen Jumpie serii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:42, Hubi Koshi napisał:

To co my znamy jako Power Rangers to zdzieranie z japońskich seriali typu Super Sentai


...lol?

Dnia 16.09.2008 o 21:42, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą, Na Miłość Boską, oglądasz i czytasz Naruto i Bleacha, a nie
tknąłeś One Piece ?? Wstyd!


A ty znowu swoje ;)? Pamiętam jeszcze jak ty mnie z ...Kosmitusem bodajże przekabacaliście do One Piece...wy tak do każdego xD?

Dnia 16.09.2008 o 21:42, Hubi Koshi napisał:

Tożto bodaj najlepszy shonen jaki można dorwać.


Hehe...w tym wypadku jednak przyznam rację... xD

Takie pytanko do wszystkich jeszcze...ogólnie zaraz mi się skończą serie które aktualnie oglądam...i właśnie. Z jednej strony miałem zamiar wziąć się za Code Geass ,ale jedna osoba ,której nicku nie będę wymieniał odradziła mi to i zaproponowała G00...co lepiej zacząć ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:16, Nertis napisał:

A ty znowu swoje ;)? Pamiętam jeszcze jak ty mnie z ...Kosmitusem bodajże przekabacaliście
do One Piece...wy tak do każdego xD?

Hej, trzeba dbać o kolegów i koleżanki co nie ?? Dlatego właśnie każdemu proponuje One Piece, bo to seria tak świetna, że zbrodnią jest nie zapoznać się z nią ^^

Dnia 16.09.2008 o 22:16, Nertis napisał:

Takie pytanko do wszystkich jeszcze...ogólnie zaraz mi się skończą serie które aktualnie
oglądam...i właśnie. Z jednej strony miałem zamiar wziąć się za Code Geass ,ale jedna
osoba ,której nicku nie będę wymieniał odradziła mi to i zaproponowała G00...co lepiej
zacząć ;)?

Hmm... ja bym radził G00 teraz obejrzeć, jak się pospieszysz to zdążysz na rozpoczęcie drugiej, potem możesz sobie już na spokojnie i bez pośpiechu oglądać Code Geass w przerwach między kolejnymi odcinkami G00. Ogólnie to polecam obie serie, ale najpierw lepiej obejrzeć G00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:16, Nertis napisał:

Takie pytanko do wszystkich jeszcze...ogólnie zaraz mi się skończą serie które aktualnie
oglądam...i właśnie. Z jednej strony miałem zamiar wziąć się za Code Geass ,ale jedna
osoba ,której nicku nie będę wymieniał odradziła mi to i zaproponowała G00...co lepiej
zacząć ;)?

Nie wstydź się i nie spodziewaj się, że Cię uduszę za to, że podasz mój nick xD. Osobiście lekko odradzam, ale możesz oglądać na własną odpowiedzialność. Oczywiście możesz jednocześnie oglądać G00 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc niedawno zrobiłem sobie "powrót do przeszłości" i zacząłem oglądać lubiane przeze mnie anime Slayers. Rzecz jasna najnowszą odsłonę Revolution. I mam kilka pytań:
- ile ma odcinków i czy jeszcze wychodzą (na razie znalazłem ledwie 12...)
- Przypomni mi ktoś, kim był Xeloss (chyba z błędem imię napisałem, ale mniejsza o to :)). Pamiętam, że był silny i skutecznie likwidował całe armie złotych smoków. Ale nie pamiętam, kim był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:22, ziptofaf napisał:

- ile ma odcinków i czy jeszcze wychodzą (na razie znalazłem ledwie 12...)

Docelowo seria będzie miała chyba 26 odcinków, i owszem nadal one wychodzą.

Dnia 16.09.2008 o 22:22, ziptofaf napisał:

- Przypomni mi ktoś, kim był Xeloss (chyba z błędem imię napisałem, ale mniejsza o to
:)). Pamiętam, że był silny i skutecznie likwidował całe armie złotych smoków. Ale nie
pamiętam, kim był :)

No bez Jaj. Nie pamiętasz kim był Xellos ?? Okej oto krótkie streszczenie. Xellos jest Mazoku, czyli demonem. Jest on podwładnym jednego (a konkretnie jednej) z czterech najpotężniejszych demonów w świecie Slayers (wcześniej było pięcioro, ale Lina jednego sprzątnęła) którzy z kolei są słabsi już tylko od Lorda Shabraningdo. Czyni to Xellosa mniej więcej 6-tym najpotężniejszym demonem w świecie Slayersów. Inni Władcy Demonów również mają potężne sługi w stylu Xellosa, tyle że oni mają wojownika i kleryka (czy jakoś tak) podczas gdy Xellos łączy obie funkcje, czyli jest bodaj dwa razy potężniejszy od swoich odpowiedników u innych Lordów. O tym że to podstępna bestia która uwielbia manipulować ludźmi, choćby tylko dla przyjemności wspominać nie muszę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:22, ziptofaf napisał:

- Przypomni mi ktoś, kim był Xeloss (chyba z błędem imię napisałem, ale mniejsza o to
:)). Pamiętam, że był silny i skutecznie likwidował całe armie złotych smoków. Ale nie
pamiętam, kim był :)

On jest potworem w ludzkiej postaci ;p
I to wyjątkowo potężnym :]

W hierarchii potworów zajmuje wysokie stanowisko :]
Prawie ,że szczytowe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:29, MisticGohan_MODED napisał:

W hierarchii potworów zajmuje wysokie stanowisko :]

ARGH! Xellos to DEMON, DEMON DO JASNEJ CIASNEJ. Wybacz wybuch, ale przetłumaczenie Mazoku jako Potwory (to co ?? Są na tym samym poziomie co trolle, gobliny i reszta śmiecia ??) to dla mnie jedna z największych herezji związanych z polską wersją Slayersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:21, Earthshaker napisał:

Nie wstydź się i nie spodziewaj się, że Cię uduszę za to, że podasz mój nick xD. Osobiście
lekko odradzam, ale możesz oglądać na własną odpowiedzialność. Oczywiście możesz jednocześnie
oglądać G00 ^^


Haha...dobre sobie ;). Ale jeśli wy obaj naraz mówicie to samo (jakoby) to chyba ulegnę xD. Nie lubię wysprzęglać odrazu ludzi dla nieścisłości xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:33, Hubi Koshi napisał:

> W hierarchii potworów zajmuje wysokie stanowisko :]
ARGH! Xellos to DEMON, DEMON DO JASNEJ CIASNEJ. Wybacz wybuch, ale przetłumaczenie Mazoku
jako Potwory (to co ?? Są na tym samym poziomie co trolle, gobliny i reszta śmiecia ??)
to dla mnie jedna z największych herezji związanych z polską wersją Slayersów

potwory czy demony... co za różnica ;p
I tak idą do wytępienia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:41, MisticGohan_MODED napisał:

potwory czy demony... co za różnica ;p
I tak idą do wytępienia xD

Powiedz to jakiemuś prosto... w paszczę :-P A tak ogólnie to masz rację, gdy tępicielem jest Lina to faktycznie, wszystko idzie do eksterminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Biedny Oboro, pozostanie mu chyba wycieczka w habicie i z zakrytą twarzą po różnych
kapliczkach w poszukiwaniu mądrości... czemu ?? Bo w zamku się nie pokaże, śmiechem by
biedaka zabili, a na sam widok bliźniaków pewnie by zawału/szału dostał... ewentualnie powiedziałby
"Pal to lich" zdarł z siebie ubranie i rzucił na chłopców ku uciesze homo-orgii XD


Znając szczęście Hakuoro to zostałby on w tą orgię wciągnięty (a Eruru by na ten widok dostała zawału):D

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Może nawet nie tyle wstręt co totalny brak zainteresowania, to zupełnie jak my faceci
względem innych facetów, raczej zainteresowania im (w tym kierunku) nie ukazujemy. Tak
po prawdzie to mnie zawsze ciekawiło jak to jest z lesbijami które proszą swoich gej-kumpli
by je zapłodnili, by mogły mieć (lesbijki) dziecko, zawsze mnie ciekawiło jak przekonują
tego geja by zrobił to co trzeba.


Wręczają mu pojemniczek i proszą aby go zapełnił:) Raczej wątpię aby dochodziło do jakiegokolwiek bezpośredniego kontaktu w sytuacji gdy obie strony są tak niezainteresowane (przypomina się scenka z OVY Clannada jak Tomoya wyobraził sobie siebie biegnącego razem z Sunoharą po plaży w spodenkach z wyhaftowanymi serduszkami... "Holy shit... That turns me off..." - niektórym wyzwaniom człowiek podołać nie zdoła:)

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Mhm, widzisz, ja to widzę tak. Zostało udowodnione naukowo że faceci mają świra na punkcie
seksu, to rzecz oczywista i normalna. Tyle że społeczeństwo, polityczna poprawność i
reszta tego śmiecia próbuje nas mentalnie wykastrować, zmusić nas do uległości, grzeczności,
cnoty i tym podobnych głupot.


Monogamii na przykład.

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Ja po prostu odrzucam wszystkie te głupoty i skaczę na
główkę w objęcia swej Natury,


Ja z Naturą jeszcze tego nie próbowałem. Mówisz że warto?:D

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

która jest starsza i dużo ważniejsza niż wywody jakichśtam
profesorów czy profesorek. Jesteśmy Zboczeńcami i jesteśmy z tego Kurka Wodna (jakby
to pewnie powiedział Dickins, sierżant nie lubiący przekleństwa z "Nocnej Straży") Dumni


Prawdziwy pełnokrwisty zboczeniec jest zbyt zapracowany aby mieć czas na odczuwanie jakiejś tam dumy:)

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Mhm... to ty chyba teraz wyglądasz jak Hakuoro po tym jak z wdzięczności za nie objechanie
zwalili się na niego Aruru i Kotek


Jak by się na mnie taki KOTEK zwalił to robiłbym co najwyżej za podkładkę pod mysz...

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

A tak poza tym zapomniałeś o zabawach w tentacle-potwora ^^ W bycie wampirem i
wkradanie się do sypialń ślicznych dziewcząt, o porywanie z statków kosmicznych ważnych
i pięknych kobiet i całą masę innych rozkosznych zabaw


Ja spisałem jedynie najbardziej natarczywe myśli które usiłowałem odgonić zanim się poddałem, do myśli czających się gdzieś głębiej po prostu nie dotarłem:)

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Dokładnie ^^ Jak sam nie raz powtarzam, możesz robić co się żywnie podoba tak długo jak
nie krzywdzisz innych ludzi, a wszyscy fanatycy i moraliści niech się schowają pod stołem
i uważają bym się nimi nie zainteresował.


Ja bym na tych najbardziej zagorzałych fanatyków i moralistów uważał - wiadomo kto zazwyczaj najgłośniej wrzeszczy aby łapać złodzieja...

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Oh be nice ^^ Nie są aż tacy źli. Swoją drogą, nieważne jak długo to oglądam, ta dwójka
mi cały czas wygląda na chłopców, nawet głosy mają takie raczej chłopięce.


Cóż, pewnie pozostanie to jedną z wielkich nierozwiązanych tajemnic istnienia...

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Tjaaa, tylko biedny Oboro by się pewnie całkiem pogubił w nazywaniu swoich dzieci.


A w czym tu się gubić? "Pierwszy legion, druga kohorta, czwarty manipuł, centuria z zielonymi pieluszkami wystąp do przewijania!":)

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Innymi słowy, nie ma porównania co ?? Tak po prawdzie to ciekawi mnie czy robi jakieś
wygłupy po pijaku... to by było wcale ciekawe.


Touka po pijaku co najwyżej chrapie, ale Karura... Jak była leciutko wstawiona to złapała Hakuoro pod ramię (w środku dnia na głównej ulicy) i usiłowała go gdzieś zabrać, na szczęście (hmmm...) Touka przyleciała na pomoc aby bronić swego Pana (a przynajmniej jego zagrożonej cnoty:).

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Tak swoją drogą zdradź mi proszę... WHOAAA...
Co to u licha znaczy O_o Czytałem sobie właśnie ciutkę na wiki o Touce i spójrz co znalazłem
"After Orikakan is murdered by Niwe, she swears vengeance, and, seeing the respect which
Hakuoro pays to the fallen emperor, pledges fealty to Hakuoro, serving as his bodyguard
and having a baby with him" Co tu się u diaska dzieje O_o ??


Heeee??! Że co?! Ja o niczym ne wiem... może to o grę chodzi?

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

... Tee nie bądź żyła, podziel się tym co palisz/pijesz/niuchasz/strzelasz sobie w żyłę
^^


Palę krucze pióra z dodatkiem dywanu (ten składnik to akurat niechcący) w centrum pentagramu wymalowanego szczurzą krwią... Mówisz że to może mieć odurzający efekt?
Ale sprawdziłem w aparacie i fotka z wczoraj wygląda na prawdziwą...
Już sam nie wiem - Ty oceń (fotka w załączniku)

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Taka Brudna wersja bitwy o Minas Tirith. Ja osobiście wolę Sapkowskiego bo Tolkein taki
trochę przynudzający jest.


Nie te czasy, jakby Tolkien pisał tak jak Sapek to jego książki nie zostałyby nawet wydane...

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Jeśli jeszcze o Panią Jeziora chodzi to jeden z moich ulubionych
motywów to to gdy Boreas Mun, Dijikstra (jedna z moich ulubionych postaci ^^ Jest odrobinę
jak Vetinari, jest draniem bo musi taki być dla dobra kraju) i Isengrim łączą siły i
wyruszają na wschód... to był wschód, prawda ??


Prawda. To też było dobre, szkoda że AS nie napisał o ich dalszych losach, to by się nawet na osobną książkę nadawało.

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Och jestem pewien że Śmierć nie miałby nic przeciw, ostatecznie pragnie poznać ludzkość,
a kobiety są podobno najtrudniejsze do zrozumienia, na pewno doceniłby pomoc z naszej
strony ^^


Jestem ciekaw jak by się odwdzięczył.
Wróć.
Nie jestem ciekaw.

Dnia 16.09.2008 o 21:35, Hubi Koshi napisał:

Aj, zapomniałem o czymś wspomnieć, sprawdź proszę jeszcze raz ^^;


Dzięki:)

20080916225156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się