Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 03:00, Ichibanboshi-kun napisał:

> > Fate/Stay Night
> Z tym to bym poczekał na UBW the movie.

O ile przejdzie grę :)

Raczej nie będzie trzeba do tego znajomości gry. Anime było raczej przeciętne z powodu pomieszania wszystkich scenariuszy. UBW może być naprawdę epickie jeśli poprawią to co w Kara no Kyoukai imo było najgorsze- grafikę (co nie znaczy że była zła). Projekty postaci z trudem trzymały jeszcze koncepcję tych od Takeuchiego (a postacie poboczne w ogóle były inne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 03:04, Fouton napisał:

Raczej nie będzie trzeba do tego znajomości gry. Anime było raczej przeciętne z powodu
pomieszania wszystkich scenariuszy. UBW może być naprawdę epickie jeśli poprawią to co
w Kara no Kyoukai imo było najgorsze- grafikę (co nie znaczy że była zła). Projekty postaci
z trudem trzymały jeszcze koncepcję tych od Takeuchiego (a postacie poboczne w ogóle
były inne)


Jednak to i tak nie to samo co zagrać samemu. Fakt w anime to pomieszali, ale anime obejrzałem przed grą i mi się spodobało i podoba do teraz - kreska uważam też nie była taka zła, nie raziła oka i była przyjemna choć fakt w grze(o dziwo)jak już nie raz Karharot zaznaczał lepsza była.
Postaci to chyba zawsze będzie największe wyzwanie, bo imo w VN mamy dużo więcej okazji i czasu do poznania ich etc. Film już ma pewne ograniczenia.
CZy w filmie wykorzystają ścieżkę muzyczną z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 04:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Postaci to chyba zawsze będzie największe wyzwanie, bo imo w VN mamy dużo więcej okazji
i czasu do poznania ich etc. Film już ma pewne ograniczenia.
CZy w filmie wykorzystają ścieżkę muzyczną z gry?

Jeśli film zajmie 2 godziny jak Muujun Rasen to może wyjść z tego naprawdę świetny film akcji. Jeśli czasu będzie mniej i wytną ważne momenty to nic z tego nie będzie. UBW wybrali pewnie dlatego, że:
a) krótsze od Heaven''s Feel''a
b) walki które przyciągną widzów (mamy tu 3 najlepsze walki gry więc...)
c) Fate już był w anime

Z ciekawych informacji na razie tylko odczytałem z 2 pokazanych screenów, że inna osoba będzie malować backgroundy a inna... clockworki w Marble Fantazmie xD.

PS. dango dango dango daikazoku.... hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha zacząłem sobie oglądać, i po 2 odcinkach jest fajnie, jak się utrzyma tak przez całe 12 to będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 07:23, Cirno napisał:

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha zacząłem sobie oglądać, i po 2 odcinkach jest fajnie, jak
się utrzyma tak przez całe 12 to będzie super :D

I przez kolejne 2 serie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

Ja się tam bałem że Precia zaakceptuje tą propozycję byle jeszcze przez parę chwil wykorzystać
Fate-chan, to by było bardzo smutne gdyby Nanoha jeszcze raz musiała walczyć z Fate,
tym razem Fate była by pewnie całkiem zdesperowana i bardzo niebezpieczna...

Fate zawsze była niebezpieczna. Myślę jednak że do walki by nie doszło - Nanoha nie miała powodu aby atakować Precię a Fate, jakby zdesperowana nie była, nie zaatakowała by w tym momencie Nanohy gdyby ta nie stanowiła zagrożenia dla jej matki.

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

Zapewne wszyscy byli w zbyt wielkim szoku by chociaż ruszyć palcem, ja sam się kilka
razy zastanawiałem czemu ktoś do K**** Nędzy tego ekranu nie wyłączy, a widok Fate-chan
"wyłączającej się" psychicznie po tym co usłyszała... jeśli to w co wskoczyła gdzieś
prowadzi to mam szczerą nadzieję że do Piekła...

Wystarczyło by gdyby została zawieszona w czasie i miała całą wieczność na rozmyślanie o tym co się stało z Alicją (bo nie mam złudzeń że kiedykolwiek pożałowałaby tego co zrobiła Fate).

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

chociaż... mówią że Przed wypadkiem
w którym straciła Alicię była dobrą, kochającą osobą... co by było gdyby udało się jej
ożywić Alicię i powrócić do zmysłów, pewnie błagała by Fate o przebaczenie.

Nie jestem przekonany. Ona od początku traktowała Fate gorzej niż narzędzie, zachowywała się tak jakby to Fate sama z siebie wtargnęła w jej życie i usiłowała zająć miejsce Alicii... Zresztą czy przypadkiem Alicja (i cała masa innych osób) nie zginęła w efekcie eksperymentów Precii z zakazanymi artefaktami?

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

Aaaa Bitter Virgin, sam opis tej mangi wywołuje u mnie chęć złapania za miecz łańcuchowy.

Za szybko, za miłosiernie. W tamtym wypadku bardziej nadały by się takie przedmioty ->
http://img196.imageshack.us/img196/865/mplayerc200908121104130.jpg

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

A co do wściekłości Fate... mhm...
to może faktycznie nie byłby najlepszy pomysł. Nie twierdzę że czyjaś nienawiść by mnie
powstrzymała przed zabiciem tego potwora, ale gdyby Fate zaczęła nienawidzić to by się
mogło dla niej bardzo źle skończyć, zemsta nie jest dobra dla zdrowia psychicznego.

Nawet nie chodziło mi o wściekłość i nienawiść (nie usiłowała nikogo obwiniać za to co się wydarzyło w Ogrodzie Czasu) tylko o to że po pierwsze by Cię co najmniej znielubiła a po drugie pewnie wpadłaby w depresję.

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

Więc na razie cieszmy się że ten babsztyl poszedł do diabła ^^

I zaczęła przeprowadzać na nim eksperymenty oraz prowadzić seanse S&M...

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

Taaaak Fate i Nanoha to w miarę łagodne osóbki, Rycerze Hayate jeśli się nie mylę nie
raz w poprzednich wcieleniach sobie brudzili ręce, a tym razem powstrzymali się od zabijania
bo nie chcieli brudzić dłoni Hayate krwią. Mimo że Vita i Signum są słabsze od Nanohy
i Fate to faktycznie lepiej z nimi nie zadzierać... ale jednak to "Eh ??" które z siebie
wydała Ginga...

I to jak jej się zmniejszyły źrenice XD

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

Btw. nie jestem tego pewien, ale z tego co słyszałem to wszystkie Bojowe
Cyborgi które nie poszły do pudła zostały zaadoptowane przez ojca Subaru i Gingi XD

Jak taka rodzinka zbiera się razem do kupy to flota zaczyna zaznaczać ich pozycję na mapach strategicznych:)

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

O tak, zdecydowanie, mnie tam rozwaliło jak w czwórkę (Hayate, Fate, Nanoha i Reinforce
II) spały na jednym łóżku bez spódniczek i z brakami ubraniowymi XD To chyba jakaś sugestia
ze strony twórców chyba była XD

Jaka sugestia. Takie rzeczy po prostu się czasem zdarzają :) Dobrze jest jeśli po przebudzeniu nie ma w tym samym łóżku np. kozy XD

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

A właśnie, co myślisz o losie Reinforce ??

Smutny choć podniósł w moich oczach wartość serii (wreszcie ktoś przypomniał sobie że to jest kategoria PG-13 a nie "Children")

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

W pełni się z tym zgadzam :-) Dobrze że go z tą panienką-kontrolerką spairingowali. Btw.
pokazywałem ci to może ??
http://img102.imageshack.us/img102/8537/lovegauge.jpg

Pokazywałeś ale i tak jest mocne:)

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

W sumie to ta seria zaczyna mi podejrzanie Gundama przypominać XD Ciekawi mnie czy będziemy
tu mięli wielo-pokoleniową epopeję, w sensie że Vivio dorośnie, Nanoha i Fate się zestarzeją

Eeej. Takie coś nie wchodzi w grę - ja nie chcę żeby się zestarzały!:)

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

O tak z rozkoszą bym obejrzał OVKę... wyjaśniającą i uściślającą te jakże istotne szczegóły :-)
I słuchał odgłosu dopalających się zgliszczy NanohaxYuuno XD

Chociaż Yuuno był w sumie w porządku to dla wyższego dobra mogli by go nawet uśmiercić (jego postać dostała by wtedy ode mnie parę punktów in +:).

Dnia 12.08.2009 o 01:29, Hubi_Koshi napisał:

Btw. kiedyś ty obejrzał Nanohę (i jak szybko ??) Bo z tego co pamiętam to ostatnio jak
o niej rozmawialiśmy to dopiero ci ją reklamowałem :-)

:) Fragment historii z MALa:
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha StrikerS ep. 26 07-29-09, 7:10 PM
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha StrikerS ep. 18 07-29-09, 9:49 AM
(...)
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A''s ep. 13 07-27-09, 11:44 PM
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha ep. 13 07-27-09, 2:48 AM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 07:23, Cirno napisał:

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha zacząłem sobie oglądać, i po 2 odcinkach jest fajnie, jak
się utrzyma tak przez całe 12 to będzie super :D

Wierz mi ta seria jeszcze nawet nie nabrała rozpędu, poczekaj aż się pojawi Fate i AB Wtedy się dopiero zrobi wesoło XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Pediator
> > Air
> > Myself;Yourself
> nie warto oglądać tego !
Może nie są to arcydzieła (zwłaszcza Air się do takich nie zlicza) ale nie warto oglądać?! Tobie może i nie przypadły do gustu (Twoja prywatna sprawa i Twoja strata) ale innych nie zniechęcaj bo to dobre serie (zwłaszcza M;Y).

-> Fouton
> Akurat fani Nanohy podzielają raczej taką opinię:
> "Nanoha is my waifu! I wont give her to Feito!!" ;)
A fani Fate na odwrót:)

> > > > Fate/Stay Night
> Anime było raczej przeciętne z powodu pomieszania wszystkich scenariuszy.
Wszystkich nie bo HF (na całe szczęście) tam nie pakowali. IMO akurat połączenie F z UBW wyszło im nawet zgrabnie, głównymi wadami anime była słabsza w stosunku do VN kreska (tak, powiedziałem to ponownie:) oraz to że było ono zwyczajnie za krótkie aby należycie przedstawić pełnię piękna VN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 11:59, Karharot napisał:

Może nie są to arcydzieła (zwłaszcza Air się do takich nie zlicza) ale nie warto oglądać?!
Tobie może i nie przypadły do gustu (Twoja prywatna sprawa i Twoja strata) ale innych
nie zniechęcaj bo to dobre serie (zwłaszcza M;Y).

Popieram Myself; Yourself nie było tytułem wybijającym się ponad inne ale nie zmieni faktu że to jedej z tytułów które bardzo dobrze się ogląda od początku do końca(jak Shuffle)

Dnia 12.08.2009 o 11:59, Karharot napisał:

> > > > Fate/Stay Night
Wszystkich nie bo HF (na całe szczęście) tam nie pakowali. IMO akurat połączenie F z
UBW wyszło im nawet zgrabnie, głównymi wadami anime była słabsza w stosunku do VN kreska
(tak, powiedziałem to ponownie:) oraz to że było ono zwyczajnie za krótkie aby należycie
przedstawić pełnię piękna VN.

Właściwie to były tam zapędy aby wadzić wątek z Sakurą ale na szczęście zatrzymali się w pore. No i mogli by oszczędzić te wkłątki z UBW, a za to poświęcić wiecej czasu podstawowemu scenariuszowi. A potem wychodziło że wszyscy padają jak usłyszą kim naprawde jest Saber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Fate zawsze była niebezpieczna. Myślę jednak że do walki by nie doszło - Nanoha nie miała
powodu aby atakować Precię a Fate, jakby zdesperowana nie była, nie zaatakowała by w
tym momencie Nanohy gdyby ta nie stanowiła zagrożenia dla jej matki.

Nanoha nie miała powodu, za to Chrono jak najbardziej, a gdyby Fate zaatakowała Chrono to Nanoha by pewnie przyszła mu z pomocą i zrobiłby się ogólny bajzel :-/ Zresztą kto wie czy i Nanoha nie chciała spuścić lania Precei za to co zrobiła Fate-chan.

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Wystarczyło by gdyby została zawieszona w czasie i miała całą wieczność na rozmyślanie
o tym co się stało z Alicją (bo nie mam złudzeń że kiedykolwiek pożałowałaby tego co
zrobiła Fate).

Kto wie, przez całą serię była szalona, kompletnie i totalnie stuknięta więc kto wie co by się zdarzyło gdyby udało się jej odzyskać poczytalność, a kara jak najbardziej odpowiednia ^^

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Nie jestem przekonany. Ona od początku traktowała Fate gorzej niż narzędzie, zachowywała
się tak jakby to Fate sama z siebie wtargnęła w jej życie i usiłowała zająć miejsce Alicii...
Zresztą czy przypadkiem Alicja (i cała masa innych osób) nie zginęła w efekcie eksperymentów
Precii z zakazanymi artefaktami?

Tak to mnie właśnie martwi, zawsze kolidowały ze sobą te dwa zdania, że była miła i kochająca i że eksperymentowała z zakazanym artefaktem, ale cóż wypadki chodzą po ludziach, wiemy trochę za mało o jej przeszłości by wysnuwać jakieś wnioski, chociaż fakt że została wygnana za zakazane eksperymenty świadczy jednak przeciw niej. Co do Fate i narzędzie to, cóż była już wtedy stuknięta więc to co zrobiła Fate było pod wpływem szaleństwa... cholercia dlaczego ja zawsze zostaję Adwokatem Diabła :-/

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Za szybko, za miłosiernie. W tamtym wypadku bardziej nadały by się takie przedmioty ->
http://img196.imageshack.us/img196/865/mplayerc200908121104130.jpg

Oooooooooooo cóż za interesująca kolekcja, chociaż tak szczerze mówiąc trochę za mało paskudnie wyglądają... ale ciekawych rzeczy by można dokonać.

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Nawet nie chodziło mi o wściekłość i nienawiść (nie usiłowała nikogo obwiniać za to co
się wydarzyło w Ogrodzie Czasu) tylko o to że po pierwsze by Cię co najmniej znielubiła
a po drugie pewnie wpadłaby w depresję.

Cóż z depresji na pewno by ją Nanoha wyciągnęła ^^ Tak, jednak najlepiej zostawić wsio tak jak jest, Fate-chan jest happy więc i my jesteśmy happy.

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

I zaczęła przeprowadzać na nim eksperymenty oraz prowadzić seanse S&M...

Cóż, akurat w przypadku diabła... to seanse S&M pewnie by mu się spodobały XD

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

I to jak jej się zmniejszyły źrenice XD

O tak, normalnemu człowiekowi w takiej sytuacji opadła by szczęka, ona jest Cyborgiem-Badasską więc jej opadł umysł XD

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Jak taka rodzinka zbiera się razem do kupy to flota zaczyna zaznaczać ich pozycję na
mapach strategicznych:)

A Nanohę, Fate oraz Hayate i jej Rycerzy to oni pewnie cały czas mają zaznaczonych na mapach XD Ostatecznie Hayate to praktycznie chodząca, oddychająca atomówka. I jak miałem rację że jak ona rzuca zaklęcia to ewakuują teren :-)

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Jaka sugestia. Takie rzeczy po prostu się czasem zdarzają :) Dobrze jest jeśli po przebudzeniu
nie ma w tym samym łóżku np. kozy XD

A co by tam miała robić koza skoro to wszystko kobietki są :-P Zresztą mniejsza o to, ja nie chcę wiedzieć XD

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Smutny choć podniósł w moich oczach wartość serii (wreszcie ktoś przypomniał sobie że
to jest kategoria PG-13 a nie "Children")

Mnie osobiście zszokowało/zaskoczyło że w A''s nie było ANI JEDNEJ złej postaci. Przepięknie rozegrali konfliktujące ze sobą interesy wszystkich "Good Guysów". A kiedy myślałem że "Book of Darkness" jest zła, pojawia się ona w ludzkiej postaci i płacze z powodu cierpienia które zadała Hayate i które zaraz zada innym ludziom.

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Pokazywałeś ale i tak jest mocne:)

Fat Pink Thing of Yours XD Cóż, tak czy owak ciężko jest konkurować z King Armour i Saint Kingiem XD

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Eeej. Takie coś nie wchodzi w grę - ja nie chcę żeby się zestarzały!:)

Ja też nie :-) W sumie ostatnio sobie parę odcinków pierwszej serii obejrzałem i jak sobie porównałem małą Nanohę z dorosłą... nie ma co nieźle wyrosła ^^

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

Chociaż Yuuno był w sumie w porządku to dla wyższego dobra mogli by go nawet uśmiercić
(jego postać dostała by wtedy ode mnie parę punktów in +:).

Eee tam wyślą go na jakąś plackówkę badawczą z całą masą książek i będziemy go mięli z głowy na dwa sezony co najmniej XD

Dnia 12.08.2009 o 11:46, Karharot napisał:

:) Fragment historii z MALa:

Ooo jak widzę dość... intensywnie oglądałeś :-) Jak zakładam podobało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 02:53, Fouton napisał:

Akurat fani Nanohy podzielają raczej taką opinię:
"Nanoha is my waifu! I wont give her to Feito!!" ;)

W takim razie ja jestem fanem I Nanohy i Fate i mówię
Fate to waifu Nanohy I WARA MI OD NICH :-P W sumie Nanoha by sobie mogła mały harem Waifus zebrać gdyby chciała XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosario to Vampire II 22

Spoiler

No i zakończenie wakacji. Wracając do walki z poprzedniego chaptera cios Tsukune niestety nie zadziałał tak jak trzeba, a on sam nieźle oberwał. Ale chwile po tym Sun pokazała pełną moc, teraz już wiadomo dlaczego nie miała problemów poradzeniem sobie z Ginem. Kto by się spodziewał że taka "wątła dziewczynka" posiada taką moc że musi używać limitera(19, 20-21). No i Gin z karateką pokonali w końcu calą tamtą grupe pokazując że też sporo potrafią, a ich powrót byl przepiękny XD Szkoda że teraz będzie miesięczna przerwa i nowa arca zacznie się dopiero po przerwiem

20090812123021

20090812123107

20090812123127

20090812123210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:12, Tomoya-kun napisał:

No i mogli by oszczędzić te wkłątki z UBW, a za to poświęcić wiecej czasu podstawowemu
scenariuszowi. A potem wychodziło że wszyscy padają jak usłyszą kim naprawde jest Saber.

Bez przesady, Gilgamesh od początku wiedział kim jest Saber podobnie jak Archer zaś Assassina i Berserkera to nie obchodziło:) Elementy z UBW były potrzebne bo inaczej w anime za dużo by brakowało, w grze np. nie ma problemu z tym że w Fate po pierwszej walce z Kojirou nie dochodzi do rozstrzygnięcia i nie wiadomo co się z nim stało bo można się tego dowiedzieć w UBW, w anime takie niezapełnione dziury za bardzo by raziły widzów i dawały by wrażenie że seria jest niekompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:33, Karharot napisał:

Bez przesady, Gilgamesh od początku wiedział kim jest Saber podobnie jak Archer zaś Assassina
i Berserkera to nie obchodziło:) Elementy z UBW były potrzebne bo inaczej w anime za
dużo by brakowało, w grze np. nie ma problemu z tym że w Fate po pierwszej walce z Kojirou
nie dochodzi do rozstrzygnięcia i nie wiadomo co się z nim stało bo można się tego dowiedzieć
w UBW, w anime takie niezapełnione dziury za bardzo by raziły widzów i dawały by wrażenie
że seria jest niekompletna.

Chodziło mi o widzów. Bo sam przyznasz że jak nagle wypali się że Saber

Spoiler

to Król Artur albo raczej Arturia

to w anime wypadło to co najmniej dziwnie aby nie powiedzieć śmiesznie. Podczas gdy w VN była to naprawde smutna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Nanoha nie miała powodu, za to Chrono jak najbardziej, a gdyby Fate zaatakowała Chrono
to Nanoha by pewnie przyszła mu z pomocą i zrobiłby się ogólny bajzel :-/

Ech, po co ten Chrono się tam pałętał... nigdy go nie lubiłem.

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Zresztą kto wie czy i Nanoha nie chciała spuścić lania Precei za to co zrobiła Fate-chan.

Nanoha? Bez szans, znowu skupiła by się na przekonywaniu Fate aby została jej przyjaciółką (to i tak był dla niej wielki wysiłek że nie puściła takiej propozycji Precji).

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Oooooooooooo cóż za interesująca kolekcja, chociaż tak szczerze mówiąc trochę za mało
paskudnie wyglądają... ale ciekawych rzeczy by można dokonać.

Braki w wyglądzie wynikają pewnie z tego że była kompletowana ze sprzętu medycznego (tak przynajmniej myślę) ale jej właścicielka udowodniła że jak się ma odpowiednio popapraną psychę to można z niej zrobić użytek:)

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

O tak, normalnemu człowiekowi w takiej sytuacji opadła by szczęka, ona jest Cyborgiem-Badasską
więc jej opadł umysł XD

Jak już przy siostrach Nakajima jesteśmy to zastanawia mnie w jaki sposób one dorosły będąc cuborgami? Elementy mechaniczne też im się rozwijały?

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

A Nanohę, Fate oraz Hayate i jej Rycerzy to oni pewnie cały czas mają zaznaczonych na
mapach XD

No-flight zone in 10ly radius XD

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Ostatecznie Hayate to praktycznie chodząca, oddychająca atomówka.

Gdzie tam atomówka, nosiciel pocisków balistycznych z głowicami strategicznymi:)

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

I jak miałem rację że jak ona rzuca zaklęcia to ewakuują teren :-)

Niestety ewakuują jedynie ludzi, teren jest pozostawiony na pastwę losu (a właściwie Hayate)) XD

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

A co by tam miała robić koza skoro to wszystko kobietki są :-P

No to kozła, poza tym kozę...

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Zresztą mniejsza o to, ja nie chcę wiedzieć XD

...eee, nieważne zresztą XD

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Ja też nie :-) W sumie ostatnio sobie parę odcinków pierwszej serii obejrzałem i jak
sobie porównałem małą Nanohę z dorosłą... nie ma co nieźle wyrosła ^^

I na tym etapie dorastania powinna pozostać na zawsze:)

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Eee tam wyślą go na jakąś plackówkę badawczą z całą masą książek i będziemy go mięli
z głowy na dwa sezony co najmniej XD

A potem wróci z kontenerem zakazanych artefaktów (które zgubi po drodze) i będzie dość materiału na 10 następnych sezonów:D

Dnia 12.08.2009 o 12:21, Hubi_Koshi napisał:

Ooo jak widzę dość... intensywnie oglądałeś :-) Jak zakładam podobało się.

Podobało się:) Co do intensywności to jakoś tak ostatnio staram się przerabiać po 13 epków dziennie (nie zawsze mi wychodzi:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

Ech, po co ten Chrono się tam pałętał... nigdy go nie lubiłem.

E tam nie był taki zły, a dodatkowa siła ognia się zawsze przyda :-)

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

Nanoha? Bez szans, znowu skupiła by się na przekonywaniu Fate aby została jej przyjaciółką
(to i tak był dla niej wielki wysiłek że nie puściła takiej propozycji Precji).

Przekonywaniu czy Befriendowaniu ?? U Nanohy to trzeba być bardzo ostrożnym z doborem słów :-) Hehe uśmiałbym się nielicho gdyby Nanosze udało się "befriendąć" Preceę Starlight Breakerem XD Ostatecznie odpowiedni szok i obrażenia w okolicy głowy mogły by ją "znormalizować"

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

Braki w wyglądzie wynikają pewnie z tego że była kompletowana ze sprzętu medycznego (tak
przynajmniej myślę) ale jej właścicielka udowodniła że jak się ma odpowiednio popapraną
psychę to można z niej zrobić użytek:)

Taaa, był kiedyś serial o tajnych agentach wśród których był jeden zdolny wykorzystać wszystko co go otacza jako, broń, absolutnie wszystko. Taki Hand-to-Hand Combat McGyver. Więc się nie dziwię że ktoś może wykorzystać coś ostrego do... celów do jakich nie były przeznaczone. Osobiście nie przepadam za torturami, ostatecznie końcowym celem jest Wyeliminowanie zagrożenia, a nie znęcanie się nad nim, a do tego kulka z boltera jest najlepsza.

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

Jak już przy siostrach Nakajima jesteśmy to zastanawia mnie w jaki sposób one dorosły
będąc cuborgami? Elementy mechaniczne też im się rozwijały?

Gdziesik czytałem że po prostu potrzebują regularnych "przeglądów" i wymiany części mechanicznych.

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

No-flight zone in 10ly radius XD

Heh, że Fate musiała prosić o pozwolenie na latanie w terenie zabudowanym... co oni bali się że Sonic Blast wszystkim szyby powybija XD

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

Gdzie tam atomówka, nosiciel pocisków balistycznych z głowicami strategicznymi:)

Taaa szczególnie po tej scenie kiedy zdjęła z nieba 4 grupy myśliwców... i nie była nawet na full-powerze.

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

Niestety ewakuują jedynie ludzi, teren jest pozostawiony na pastwę losu (a właściwie
Hayate)) XD

Na szczęście jak na razie nie dokonała zbyt wielkich zniszczeń więc Jest Gut, ale i tak najbardziej badass to jest Vita, jak dotarła do tego silnika Kołyski i otoczyły ją drony "Bring It On". Szczerze mówiąc Vita bardzo mi się kojarzy z Toph z Avatar the Last Airbender (to hamerykańska kreskówka więc nie wiem czy oglądałeś) wyglądają podobnie, mają nieco zbliżone charaktery i obie są badasskami wyspecjalizowanymi w miażdżeniu celów (Toph jest tzw. EarthBenderem, czyli wykorzystuje ziemię i kamienie do walki) Zresztą co będę tłumaczył jak mogę pokazać
http://www.youtube.com/watch?v=zttKfk6FnAc&feature=fvw
Wybacz okropną muzę XD
A tak w ogóle to co myślisz o Vitcie W StrikerS, jak na moje oko to mocno wydoroślała między A a StrikerS

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

...eee, nieważne zresztą XD

Tak lepiej zostawmy to w spokoju, takie rzeczy są w Polsce zabronione :-)

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

I na tym etapie dorastania powinna pozostać na zawsze:)

Zdecydowanie ^^ Dorosła i kobieca, a jednak nadal młoda Nanoha jest najlepsza.

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

A potem wróci z kontenerem zakazanych artefaktów (które zgubi po drodze) i będzie dość
materiału na 10 następnych sezonów:D

Biedny Yuuno, jeden wypadek w trakcie pracy badawczej i ludzie mu to bez przerwy wypominają XD

Dnia 12.08.2009 o 13:04, Karharot napisał:

Podobało się:) Co do intensywności to jakoś tak ostatnio staram się przerabiać po 13
epków dziennie (nie zawsze mi wychodzi:(.

Bo anime jest dużo a życie jest krótkie :-3

A właśnie wy tu o jakiejś Saber-Arturze mówicie, tak ?? Znalazłem swego czasu cosik fajnego. All the mechs bow to Badass Girls XD
http://aera83.deviantart.com/art/Squad-Attention-125462965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 22:16, Abomek42 napisał:

Wow, stosunki pomiedzy wami wszystkimi sa ciekawie skomplikowane. Ciezko stwierdzic kto
tutaj jest kohai, a kto senpai. ;)

W kazdym razie, ktos moglby mi polecic jakies powazniejsze, glebsze anime? Najchetniej
widzialbym cos o moralnosci.

Zdecydowanie Bobobo-bo Bo-bobo (smutna historia o zakazanej miłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się