Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Obejrzałem sobie DMC ;] Czaaad, ale nie zgadzam się z Cirnem że anime dużo lepsze od filmu aktorskiego. Np. powrót Negishiego na wieś był fajniejszy w filmie, śmieszyło mnie to że jego matka ewidentnie wiedziała że to on jest Krauserem i jeszcze się z niego podśmiewała XD

Co do mang, zna tu ktoś 20th Century Boys? Zacząłem to czytać, jestem po 20 chapterze i muszę powiedzieć że naprawdę interesujący mystery seinen ;) Fajny pomysł że cała ta afera która się rozkręca ma związek z dzieciństwem Kenjiego. Po pierwszych charakterkach mogę naprawdę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Mhm... taaa ale znając Rakana pewnie by powalczył z Nanohą do remisu... a potem poszedł
z nią na piwo XD To klasyczna dla niego zagrywka.

Cóż lepiej taka kolejność niż odwrotna. Na kacu ciężko się znosi hałas bitwy:)

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Taaa a wtedy Nanoha "Blaster - 3 Staaarliiighttttt BREAKER" I Precea została by "Twinkle
Twinkle Little Star" na firmamencie niebieskim ^^

Albo na dnie ogromnego krateru:)

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

A najlepiej gdyby to wszystko się okazało tylko paskudnym koszmarem, a Fate obudziła
się w ramionach tulącej ją z troską Nanohy :-3

A nie można by pominąć snu i przejść od razu to tulenia?XD

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Eee to byli ludzie z więzień którzy to sobie specjalnie robili, czy tacy którym się po
prostu wypadki zdarzały ?? Mhm W sumie nie jestem pewien czy "niesmaczne" zrobiło na
mnie wrażenie, z kuzynem szamaliśmy Pizzę oglądając filmy o zombiakach i nawet się śmialiśmy
że najlepiej się przy takich je, więc wiesz... ^^

Jak chcesz. Od razu uprzedzam że to jest offtop jak cholera:)

Spoiler

Z ostrych przedmiotów to pamiętam tylko faceta który (chyba po pijaku) uciął sobie przyrodzenie sierpem, takie coś było jednak rzadkością - jeśli idzie o dziwne wykorzystanie normalnych przedmiotów to najczęstszymi (lub takimi które najbardziej zapadły mu w pamięć) przypadkami były takie w których ludzie coś sobie gdzieś wsadzili i potem nie mogli wyjąć, a więc np. trzy babki (osobne, niepowiązane ze sobą przypadki) które sobie dogadzały: szklaną próbówką która nie wytrzymała napięcia i pękła (to jakaś laborantka była, oczekiwałby człowiek że osoba z pewnym wykształceniem ma więcej rozumu), szyszką (!) która weszła ale nie chciała wyjść i parówką która weszła za głęboko i pozostawiona w środku przez kobietę której wstyd było z czymś takim iść na pogotowie zaczęła gnić. Poza tym byli jeszcze dwaj faceci - jeden któremu ubzdurało się że usztywni pewną część ciała wkładem od długopisu i drugi który zgłosił się z dezodorantem Fa w tylnej części ciała.


Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

W sumie to ludzie bardziej się boją Nieuniknioności kary, niż jej okropności. Dlatego
właśnie ludzie bali się "Kary Boskiej" bo przed nią uciec nie da rady, a do wszelkich
okrucieństw się człowiek jest w stanie przyzwyczaić.

Pod warunkiem że są wyrządzane komu innemu...

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

To by nie pomogło, słyszałem (nie wiem na ile prawdziwe) historie o tym że pedofile którzy
trafiali do więzień (gdzie wiadomo co im inni więźniowie robili) wracali w stanie w którym
znęcali się nad dziećmi jeszcze bardziej by odreagować to co im zrobiono. Ja jestem za
szybką i bezlitosną eliminacją.

Zawsze można jeszcze obciąć ręce i nogi, wypalić oczy... Za dużo roboty:( Postawiłeś na swoim.

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Nie o to mi chodzi, gdy robisz coś takiego to stajesz się jak on, zniżasz się do jego
poziomu poddawania się pierwotnym, prymitywnym instynktom i przyjemnościom, licho wie
czy z czasem gdy się przyzwyczaisz to nie przeniesiesz takich reakcji do normalnych sytuacji...
ale o czym my w ogóle dyskutujemy XD

O tym co należało by zrobić ojczymowi Hinako... No dobra nie ma co się czarować, mały offtop się zrobił:)

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

W GITSie było to chyba ciekawie przedstawione jak młoda Major która otrzymała 100% cybernetyczne
ciało musiała się uczyć kontrolować jego siłę bo niszczyła różne rzeczy.

Coś takiego byłoby chyba problemem każdego kto przyzwyczajony do starego (często tak jak w przypadku Major niesprawnego) ciała otrzymałby nagle nowe cybernetyczne.

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Druga to Fatemobile, ale ja jednak wolę Cardiche.

Ja też, i ładne i oryginalne natomiast to pierwsze zlatuje mi Batmanem.

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Na pewno była zdolna XD Ostatecznie napisała dla Sousuke podręcznik szkoleniowy Marines
z którego korzystał podczas trenowania tych footballistów XD

Pamiętam:) Nigdy jednak nie mieliśmy okazji zobaczyć (usłyszeć) w akcji samej Mao (a szkoda):)

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą zawsze mnie
to zastanawiało... dlaczego ten amerykański sport nazywany jest Footballem ??

Bladego pojęcia nie mam:) Nie wiem czy sami amerykanie byliby w stanie na to odpowiedzieć.

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Nope XD Wygląda na to że ona ma tak standardowo, a pamiętasz ich dyskusję z pierwszego
odcinka jak zastanawiały się nad tym co będą robić w przyszłości ?? Suzuka-chan powiedziała
że ma ciągoty do maszyn więc chyba Inżynierem zostanie XD Tej dziewczyny ZDECYDOWANIE
nie należy oceniać po delikatnym wyglądzie.

<z nadzieją> Może chociaż usposobienie ma łagodne:) Bo jeśli nie... Jasny gwint. Nie chciałbym spotkać kogoś zdolnego zestrzelić Fate piłką:)

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Nyom, Saber ma naprawdę badass minkę, a czego ten Lancer używa ?? Włóczni ??

Tak jest. Hmm, ImageShack nie chce się odpalić - obrazek broni na dole:)

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Dłuuuuga katanka... czy może to już raczej nodachi, z ściąganiem pająków z kontów raczej
problemów nie ma... tylko na ściany musi uważać XD

W spisie broni z gry (jak natkniesz się na jakąś broń to pojawia się ona zazwyczaj w osobnej sekcji menu, podobnie jak znane charakterystyki napotkanych przez Ciebie Sług) można wyczytać że wg. legend miała 90cm długości jednak ta którą posługuje się obecnie Assassin ma 150cm czyli jest nierealną bronią którą może się sprawnie posługiwać tylko jej właściciel (najlepiej na otwartej przestrzeni - przypis mój:).

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Miodne postacie, ninja i czarodziej ??

Rider i Caster:)

Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą ile dziewczyn ma główny bohater po swojej stronie ??

Zależy od arcu i konkretnego momentu. Odpowiedź jest też uzależniona od tego kto jeszcze słucha bo niektóre z tych panienek są drażliwe (a każda z nich potrafi być przerażająca:).

Spoiler

Przeważnie po stronie Shirou są Saber, Tohsaka i z nie-zawsze-bojowych postaci Sakura i Fujimura:) Trafiają się też inne:)


Dnia 12.08.2009 o 18:23, Hubi_Koshi napisał:

Dobra dobra, kiedyś się zagra, a poza tym... czy ty grozisz spoilerami Wujkowi Złemu
Spoilerowi :-P

Nie grożę, usiłuję się przed tym ustrzec bo wiem że mogę oberwać kontratakiem:D

20090812194049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2009 o 18:49, SiDi napisał:

To cała reszta tutaj jest senpai of senpai ;]


Może nie, ja w tym temacie jestem chyba najmłodszy, a na pewno jednym z najmłodszych :P
Ale to nie zwalnia Was z obowiązku mówienia do mnie z przyrostkiem "sama" :D

Co do NGE - właśnie się przymierzam, jak widzę Tobie się podoba, a że mamy podobny gust to mi też się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 19:38, Pediator napisał:


ostatnie dwa epy zostaw sobie na dzień w którym będziesz wypoczęty psychicznie xD, bo
są naprawdę pokręcone


Kumpel, który ma na swoim koncie podobną liczbę anime co Tomoya-kun powiedział mi, że od około 14 odcinka nie rozumie się prawie nic :D

@Mysterum-czan :D
Naprawdę fajne. Polecam. Takie rześkie, Ci powiem nawet ;]
Princess Lover - WTF?! Ta cenzura mnie zbiła i kopnęła mnie w jądro. Wie ktoś kiedy pojawi się normalna wersja bez cenzury (o ile się pojawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz tutaj muszę się poradzić ^^

Więc tak - mam zamiar zamówić "Shakugan no Shana", tylko że tajemnicza jest pewna rozbieżność cenowa. W merlin.pl wygląda to tak:
http://merlin.pl/ognistooka-shana/browse/search.html?phrase=ognistooka+shana§ion=&x=0&y=0&place=0+simple&offer=O&sort=rank&page=1

Natomiast w vision.pl tak:
http://vision.pl/Szukaj/?search=ognistooka+shana&test=+Szukaj - Tutaj po dodaniu do koszyka wszystkich części cena wynosi ok 140zł.

Dziwne to jest dlatego, że w merlin.pl jest napisane, że cena rynkowa wynosi ok.90zł. I teraz nie wiem gdzie zamówić, bo obawiam się haczyka w merlin.pl.

Jeśli ktoś już jakieś seriale anime zamawiał przez internet to prosiłbym o podanie jakiegoś sprawdzonego źródła ^^

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Cóż lepiej taka kolejność niż odwrotna. Na kacu ciężko się znosi hałas bitwy:)

Nie wiem czy Rakanowi by to przeszkadzało, ten facet pierze się z 7 Evangelionami naraz i gołymi pięściami powala smoki, jakiś tam mały kac raczej na nim wielkiego wrażenia nie zrobi

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Albo na dnie ogromnego krateru:)

Krateru ?? Przy takiej sile ognia to Nanoha zmiotła by ćwierć kontynentu, albo przebiła się do jądra planety XD Lepiej pozostańmy przy lotach orbitalnych.

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

A nie można by pominąć snu i przejść od razu to tulenia?XD

Można, ale bez snu Fate nie przytuli się odruchowo do Nanohy szukając ciepła i poczucia bezpieczeństwa :-3

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Jak chcesz. Od razu uprzedzam że to jest offtop jak cholera:)

Wie że nie powinien,

Spoiler

wie że niektóre z tych rzeczy były bolesne, a inne obrzydliwe, ale naprawdę nie może... i zwija się ze śmiechu na fotelu. Ja osobiście słyszałem jakąś historyjkę o dziewczynie która chciała sobie dogadzać kaszanką w formie grubej kiełbasy, ale się jej kaszanka rozerwała i... no cóż. A ten z dezodorantem to co ?? Pokłócił się z żoną pod prysznicem czy to może jakiś gej/fan analu XD Nie no, czego to ludzie nie wymyślą XD

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Pod warunkiem że są wyrządzane komu innemu...

Taa to na pewno, cóż nie na darmo kiedyś jednymi z rozrywek były publiczne egzekucje :-)

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Zawsze można jeszcze obciąć ręce i nogi, wypalić oczy... Za dużo roboty:( Postawiłeś
na swoim.

Widzisz :-) Jak mawia Jaimie z Mythbustersów, najprostsze rozwiązania są najlepsze, to przy tych bardziej skomplikowanych wszystko się zaczyna psuć.

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

O tym co należało by zrobić ojczymowi Hinako... No dobra nie ma co się czarować, mały
offtop się zrobił:)

Mały :-) Ale fakt gościa powinno spotkać coś nieprzyjemnego... i pomyśleć że rzeczywistość to przebiła nawet nie dostając zadyszki (o tym facecie co córkę ileśtam/naście lat trzymał i gwałcić a żona nic nie wiedziała) Ten świat jest naprawdę przerażający.

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Coś takiego byłoby chyba problemem każdego kto przyzwyczajony do starego (często tak
jak w przypadku Major niesprawnego) ciała otrzymałby nagle nowe cybernetyczne.

Cóż takie problemy pewnie każdy by miał, ostatecznie cyber-ciało to jednak maszyna i dysponuje większymi możliwościami i wytrzymałością niż ludzkie.

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Ja też, i ładne i oryginalne natomiast to pierwsze zlatuje mi Batmanem.

A w sumie fakt... chociaż po tym Batmobilu z nowego Batmana to nie miałbym nic przeciwko :-) Nie ma to jak porządny, mocny czołg.

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Pamiętam:) Nigdy jednak nie mieliśmy okazji zobaczyć (usłyszeć) w akcji samej Mao (a
szkoda):)

Czy ja wiem czy szkoda XD Uszy by nam powiędły gdyby "Mao-nee-san" zaczęła jeździć. Chociaż jestem niemal pewien że ten snajper z oddziału Sousuke nie raz i nie dwa przechodził "Sesje" z Mao.

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Bladego pojęcia nie mam:) Nie wiem czy sami amerykanie byliby w stanie na to odpowiedzieć.

Pewnie ni, nazbierali z różnych kultur, wymieszali wszystko, dolali trochę keczupu u mają swoją kulturę :-)

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

<z nadzieją> Może chociaż usposobienie ma łagodne:) Bo jeśli nie... Jasny gwint.
Nie chciałbym spotkać kogoś zdolnego zestrzelić Fate piłką:)

Nie no usposobienie i charakter ma raczej łagodne, tylko w sporcie jest jakoś tak podejrzanie "konkurencyjna"

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Tak jest. Hmm, ImageShack nie chce się odpalić - obrazek broni na dole:)

Całkiem fajnie wygląda, heh z początku myślałem że opleciona drutem kolczastym XD

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

W spisie broni z gry (jak natkniesz się na jakąś broń to pojawia się ona zazwyczaj w
osobnej sekcji menu, podobnie jak znane charakterystyki napotkanych przez Ciebie Sług)
można wyczytać że wg. legend miała 90cm długości jednak ta którą posługuje się obecnie
Assassin ma 150cm czyli jest nierealną bronią którą może się sprawnie posługiwać tylko
jej właściciel (najlepiej na otwartej przestrzeni - przypis mój:).

Czy ja wiem, tu piszą że znajdywano miecze o całkiem sporej długości więc może nie taka znowu nierealna ta zabawka :-)
http://japantrip.tripod.com/nodachi/nodachi.html
Taaa posługiwanie się taką zabawką w zamkniętej przestrzeni to proszenie się o zwalenie sobie tego budynku na głowę XD

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Rider i Caster:)

W sensie są Przeciwko głównemu bohaterowi ??

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Zależy od arcu i konkretnego momentu. Odpowiedź jest też uzależniona od tego kto jeszcze
słucha bo niektóre z tych panienek są drażliwe (a każda z nich potrafi być przerażająca:).

Spoiler

Przeważnie
po stronie Shirou są Saber, Tohsaka i z nie-zawsze-bojowych postaci Sakura i Fujimura:)
Trafiają się też inne:)


To kto jest po naszej stronie zależy od naszych decyzji czy tylko od arcu ??

Dnia 12.08.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Nie grożę, usiłuję się przed tym ustrzec bo wiem że mogę oberwać kontratakiem:D

Oj tam jakbym chciał to bym cię zaspoilerował żebyś się nie podniósł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Można, ale bez snu Fate nie przytuli się odruchowo do Nanohy szukając ciepła i poczucia
bezpieczeństwa :-3

Zawsze może to zrobić nieodruchowo:) Poza tym sen o Precii to paskudny turnoff :D

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Wie że nie powinien,

Spoiler

wie że niektóre z tych rzeczy były bolesne, a inne obrzydliwe,
ale naprawdę nie może... i zwija się ze śmiechu na fotelu.


Spoiler

Bo z tego można się albo śmiać albo płakać (nad bezmiarem ludzkiej głupoty), a z tych dwóch lepiej jest się pośmiać:)


Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ja osobiście słyszałem jakąś historyjkę o dziewczynie która chciała sobie dogadzać
kaszanką w formie grubej kiełbasy, ale się jej kaszanka rozerwała i... no cóż.


Spoiler

Tego nie znałem:D Podejrzewam że lekarze mogliby całe książki opowieściami o różnych takich przypadkach wypełnić.


Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A ten z dezodorantem to co ?? Pokłócił się z żoną pod prysznicem czy to może jakiś gej/fan analu XD


Spoiler

Ja bym obstawiał że pokłócił się z przyjacielem i czuł się samotny:)


Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie no, czego to ludzie nie wymyślą XD


Spoiler

Tego to nikt nie odgadnie. Niby to małych pozbawionych wyobraźni dzieci trzeba pilnować żeby czegoś np. nie połknęły ale żaden z tych dzieciaków nie wywinie takich numerów do jakich zdolni są wykorzystujący swoją wyobraźnie na maksa osobnicy dorośli XD


Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Taa to na pewno, cóż nie na darmo kiedyś jednymi z rozrywek były publiczne egzekucje
:-)

Takie średniowieczne kino 3D, co nie?:)

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Mały :-) Ale fakt gościa powinno spotkać coś nieprzyjemnego... i pomyśleć że rzeczywistość
to przebiła nawet nie dostając zadyszki (o tym facecie co córkę ileśtam/naście lat trzymał
i gwałcić a żona nic nie wiedziała) Ten świat jest naprawdę przerażający.

Ten Fitz czy jakoś tak? Parę miesięcy później podobną sprawę odkryli gdzieś indziej:( Popapranych zwyrodnialców na tym świecie nie brakuje:(

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Cóż takie problemy pewnie każdy by miał, ostatecznie cyber-ciało to jednak maszyna i
dysponuje większymi możliwościami i wytrzymałością niż ludzkie.

Szczerze mówiąc to problemy z przystosowaniem się do cybernetycznego ciała sam chciałbym mieć:) No, może jeszcze nie teraz ale tak za 15-20 lat to już by się nowy sprzęt przydał XD

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

A w sumie fakt... chociaż po tym Batmobilu z nowego Batmana to nie miałbym nic przeciwko
:-) Nie ma to jak porządny, mocny czołg.

Wolałbym te zabawki z Code Geass ale czymś takim też na miasto można się wybrać:)

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Czy ja wiem czy szkoda XD Uszy by nam powiędły gdyby "Mao-nee-san" zaczęła jeździć. Chociaż
jestem niemal pewien że ten snajper z oddziału Sousuke nie raz i nie dwa przechodził
"Sesje" z Mao.

Kurtzowi to ona już pewnie od razu daje wycisk bo słowami (nieważne jak plugawymi) to się go na pewno zreformować nie da XD

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Czy ja wiem, tu piszą że znajdywano miecze o całkiem sporej długości więc może nie taka
znowu nierealna ta zabawka :-)

Ja tylko bezmyślnie cytować co przeczytać:) ->
http://img188.imageshack.us/img188/4760/wm1n.jpg
http://img11.imageshack.us/img11/8821/wm2e.jpg
Ten miecz jest jednak naprawdę ciut za długi aby miał praktyczne zastosowanie. Owszem usiec by się nim kogoś dało ale w walce z doświadczonym szermierzem taka długość byłaby raczej wadą niż zaletą. Może się jednak mylę, nigdy nie miałem do czynienia nawet ze standardowym z nodachi:)

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

W sensie są Przeciwko głównemu bohaterowi ??

Ummm... trochę niejasny ale jednak będzie to

Spoiler

Tak, bez znaczenia, nie, tak, tak, nie


Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

To kto jest po naszej stronie zależy od naszych decyzji czy tylko od arcu ??

Głównie od arcu i od jego etapu, czasami tylko w ślepych Bad lub Dead Endach na skutek naszych błędnych decyzji następuje przetasowanie i zmiana stron.

Dnia 12.08.2009 o 20:45, Hubi_Koshi napisał:

Oj tam jakbym chciał to bym cię zaspoilerował żebyś się nie podniósł :-)

No właśnie wiem...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 20:04, SiDi napisał:

Princess Lover - WTF?! Ta cenzura mnie zbiła i kopnęła mnie w jądro. Wie ktoś kiedy pojawi
się normalna wersja bez cenzury (o ile się pojawi)

Bym się spodziewał gdzieś miesiąc albo dwa po zakończeniu emisjii pewnie będą już wszystkie DVD nieocenzurowanej wersji z subami. Seryjnie ona już wkurza w każdym epku, zwalając te wszystkie panty-shoty, robiąc z nich mroczną próżnię. :<
Mysterum
>Może nie, ja w tym temacie jestem chyba najmłodszy, a na pewno jednym z najmłodszych :P
>Ale to nie zwalnia Was z obowiązku mówienia do mnie z przyrostkiem "sama" :D
Jesteś o rok starszy ode mnie(sądząc po dacie urodzin w profilu na MALu). Ktoś tutaj jeszcze młodszy?xD
Możesz liczyć tylko na Mysterum-san od mojej strony. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Zawsze może to zrobić nieodruchowo:) Poza tym sen o Precii to paskudny turnoff :D

Owszem, ale pomyśl tylko, Fate śni o czymś naprawdę przerażającym, boi się i to bardzo, a tu nagle budzi się i co czuje ?? Ciepłe miękkie ramiona i ciało tulące ją do siebie, niemal instynktownie wtula się w nie, chce czuć się bezpiecznie, a to ciepło jej to oferuje. Dodać jeszcze głaszczącą ją po głowie Nanohę i "it''s alright, it was just a bad dream Fate-chan" i mamy idealnie poruszającą scenkę ^^

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Spoiler

Bo z tego można się albo śmiać albo płakać (nad bezmiarem ludzkiej głupoty), a z tych
dwóch lepiej jest się pośmiać:)


Jeśli ludzka głupota doprowadzi kiedyś do apokalipsy to ja na to raczej nic nie poradzę więc wolę się śmiać XD Poza tym śmiech jest zdrowy, dobrze działa na serce i takie tam ^^

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Spoiler

Tego nie znałem:D Podejrzewam że lekarze mogliby całe książki opowieściami o różnych
takich przypadkach wypełnić.


Spoiler

Oj mogli by, mogli by, ja gdybym nie miał wielkiej sklerozy to mógłbym ci naopowiadać co nam Psycholożka na zajęciach (w Kolegium Nauczycielskim miałem Psychologię, Pedagogikę i takie tam) opowiadała, a sporo tego było. Moja ulubiona historyjka to jak poszła do jednego Liceum na jakieś zajęcia z "Co planujesz w przyszłości" czy coś w tym stylu i się nasłuchała ludzi mających dwóje i tróje "Aaa może na Uniwersystet Warszawski, albo może na Uniwersytet Jagieloński" normalnie tylko paść i się śmiać XD Swoją drogą jak przy psychologii jesteśmy to pamiętam jak gdzieś (w Newsweeku czy czymś, nie pamiętam już) czytałem o jakiejś dziewczynie która popełniła samobójstwo, niby nie temat do śmiechu, ale były podane wypowiedzi jej znajomych ze szkoły "A bo ona taka jakaś dziwna była, książki tylko czytała i na imprezy w ogóle nie chodziła" aż się chce rzucić "Do czego ten świat zmierza" jeśli takie osoby są za dziwadła uważane :-/

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Spoiler

Ja bym obstawiał że pokłócił się z przyjacielem i czuł się samotny:)


Spoiler

Taaa całkiem możliwe, brakowało mu tego... spełniająco/wypełniającego uczucia XD

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Spoiler

Tego to nikt nie odgadnie. Niby to małych pozbawionych wyobraźni dzieci trzeba pilnować
żeby czegoś np. nie połknęły ale żaden z tych dzieciaków nie wywinie takich numerów do
jakich zdolni są wykorzystujący swoją wyobraźnie na maksa osobnicy dorośli XD


Spoiler

Taaa dorośli wiedzą że palca do gniazdka lepiej nie wkładać więc sobie wynajdują inne sposoby robienia sobie krzywdy XD

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Takie średniowieczne kino 3D, co nie?:)

Żebyś wiedział i idę o zakład że wśród tych tłumów krążył ktoś sprzedający żarcie "Szczury na kiju, Odpusty święte, Odpusty święte na kiju!!"

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Ten Fitz czy jakoś tak? Parę miesięcy później podobną sprawę odkryli gdzieś indziej:(
Popapranych zwyrodnialców na tym świecie nie brakuje:(

Jak to mawiają "Rzeczywistość jest dziwniejsza od fikcji" Gdybym wierzył w Boga to chyba zwaliłby to na jego God-level wyobraźnię, ostatecznie dużo bardziej rozległa niż ludzka :-/

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Szczerze mówiąc to problemy z przystosowaniem się do cybernetycznego ciała sam chciałbym
mieć:) No, może jeszcze nie teraz ale tak za 15-20 lat to już by się nowy sprzęt przydał

Taaa jak już obecny ci zacznie nawalać co ?? Eee tam gdziesik czytałem że nieśmiertelność (w sensie nie starzenie się organizmu) będzie dostępne za jakieś 20 lat więc wystarczy że dożyjemy :-)

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Wolałbym te zabawki z Code Geass ale czymś takim też na miasto można się wybrać:)

A wiesz że prototypy Knightmare''ów były "podami" ewakuacyjnymi z czołgów ?? Najpierw były tylko takimi kapsułami z silnikami odrzutowymi, a potem dodano im nogi, a potem... sami już wiemy :-)

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Kurtzowi to ona już pewnie od razu daje wycisk bo słowami (nieważne jak plugawymi) to
się go na pewno zreformować nie da XD

Tyaa... chyba nawet mu dała raz czy dwa po uchu, chociaż już nie pamiętam. Heh i tak najlepszy był ten odcinek Fumoffu gdzie pojechali do gorących źródeł I Kurtz z chłopakami chcieli sobie popodglądać XD Sousuke to przerażająco okrutny facet, odbierać mężczyznom tą jedną jedyną najważniejszą dla nich rozrywkę XD

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Ten miecz jest jednak naprawdę ciut za długi aby miał praktyczne zastosowanie. Owszem
usiec by się nim kogoś dało ale w walce z doświadczonym szermierzem taka długość byłaby
raczej wadą niż zaletą. Może się jednak mylę, nigdy nie miałem do czynienia nawet ze
standardowym z nodachi:)

Tyle że nodachi nie są używane do walk z ludźmi :-) W sensie z piechurami. Ich używa się do walk z jazdą, muszą być tak długie by dosięgnąć takiego gościa i muszą być w miarę ciężkie by takiego gościa zmajchrować z siodła. Do podobnych celów służyły halabardy w Europie. Z kolei Oburęczniaki z tego co wiem służyły jeźdźcom do walki z tymi na ziemi.

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Ummm... trochę niejasny ale jednak będzie to

Spoiler

Tak, bez znaczenia, nie, tak, tak, nie


Eeee czekaj, mówisz o bohaterach/bohaterkach, ale najpierw podaj mi listę XD Bo nie pasuje do tej z obrazkami co wcześniej pokazałeś

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

Głównie od arcu i od jego etapu, czasami tylko w ślepych Bad lub Dead Endach na skutek
naszych błędnych decyzji następuje przetasowanie i zmiana stron.

Mhm czyli jednak można jakieś decyzje podejmować... fajnie.

Dnia 12.08.2009 o 21:41, Karharot napisał:

No właśnie wiem...XD

Swoją drogą z tego co wiem to w tej "Trzeciej drodze" większość z tych postaci albo ginie albo zostaje "skorumpowana" czy jakoś tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:18, Gol_Galad napisał:

Jesteś o rok starszy ode mnie(sądząc po dacie urodzin w profilu na MALu). Ktoś tutaj
jeszcze młodszy?xD

Eeee... ale w relacji Senpai-Kouhai nie chodzi o to kto jest starszy tylko kto w danej pracy/temacie/forum/czymkolwiek jest dłużej, a kto krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 18:49, SiDi napisał:

To cała reszta tutaj jest senpai of senpai ;]

Ty jesteś uber padawan.
Nie znaczyło to buraku że jedyny :P

O jeez, brak komputera na początku sezonu nie jest dobra rzeczą :< czekam na jesienny sezon, z tym jestem w plecy i nie nadrobie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:32, Ichibanboshi-kun napisał:

> To cała reszta tutaj jest senpai of senpai ;]
Ty jesteś uber padawan.
Nie znaczyło to buraku że jedyny :P

Ironia! Nabie!

Dnia 12.08.2009 o 22:32, Ichibanboshi-kun napisał:

O jeez, brak komputera na początku sezonu nie jest dobra rzeczą :< czekam na jesienny
sezon, z tym jestem w plecy i nie nadrobie :<


Nie ma Ciebie, więc Cirno nie może za bardzo pospamować. Jedynie spojleruje mi na temat Evangeliona.
Poza tym; jak tam Tengen Toppa Gurren Lagann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:40, SiDi napisał:

Ironia! Nabie!

Ty jesteś chodzącą ironią!

Dnia 12.08.2009 o 22:40, SiDi napisał:


Nie ma Ciebie, więc Cirno nie może za bardzo pospamować. Jedynie spojleruje mi na temat
Evangeliona.

Sam jesteś spamer.
Nic gorszego od prawdopodobieństwa zagładę jednostek myślących na Ziemi nie może Ci powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umineko no naku koro ni 7

Spoiler

No i druga gra zaczeła się na całego. Z rzeczy zwykłych to mamy ponownie poczatek konferencji, słurzący robią to co poprzedni Rosa pokazuje jaką jest dobrą matką ,a Maria nadal odwala swoje(i tak to ma swoją przyczyne) Z rzeczy ważniejszych to przedstawiono Meta World oraz Beatrice pojawia się na wyspie osobiście (w tym swoim fajnym mundurkowatym stroju :D). A następny odcinek zacznie się od Happy Hallowen Maria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Ty jesteś chodzącą ironią!

Cicho gupcze i eot!

Dnia 12.08.2009 o 22:51, Ichibanboshi-kun napisał:

> Nie ma Ciebie, więc Cirno nie może za bardzo pospamować. Jedynie spojleruje mi na
temat
> Evangeliona.
Sam jesteś spamer.
Nic gorszego od prawdopodobieństwa zagładę jednostek myślących na Ziemi nie może Ci powiedzieć


Przyzwyczaiłem się do takich spoilerów i sądzę, że to tylko kiepskie dowcipy ;] Chociaż pierwsza "tajemnica", którą zdradził Cirno, trochę mną wstrząsnęła, ale czułem, że to tylko żart. Jak TTGL, Iczibanbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 20:05, MrKubu napisał:

To teraz tutaj muszę się poradzić ^^

Więc tak - mam zamiar zamówić "Shakugan no Shana", tylko że tajemnicza jest pewna rozbieżność
cenowa. W merlin.pl wygląda to tak:
http://merlin.pl/ognistooka-shana/browse/search.html?phrase=ognistooka+shana§ion=&x=0&y=0&place=0+simple&offer=O&sort=rank&page=1

Natomiast w vision.pl tak:
http://vision.pl/Szukaj/?search=ognistooka+shana&test=+Szukaj - Tutaj po dodaniu do koszyka
wszystkich części cena wynosi ok 140zł.

Dziwne to jest dlatego, że w merlin.pl jest napisane, że cena rynkowa wynosi ok.90zł.
I teraz nie wiem gdzie zamówić, bo obawiam się haczyka w merlin.pl.

Jeśli ktoś już jakieś seriale anime zamawiał przez internet to prosiłbym o podanie jakiegoś
sprawdzonego źródła ^^

Z góry thx.

shane można kupić w empiku i media markt , cena około 50zł za 3 epy w takim grubym boxie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 22:55, SiDi napisał:

Przyzwyczaiłem się do takich spoilerów i sądzę, że to tylko kiepskie dowcipy ;] Chociaż
pierwsza "tajemnica", którą zdradził Cirno, trochę mną wstrząsnęła, ale czułem, że to
tylko żart. Jak TTGL, Iczibanbo?


Hahha, słyszałeś że nadzieja matką głupich, a ona swoich dzieci nie lubi?
Znaczy, w to że Shinji sobie z

Spoiler

robił dobrze patrząc na Asukę uwierzysz, ale już w to że Shinji zdobył swego rodzaje władzę zdolną zmieniać świat nieuwierzysz?



Na razie przystopowałem z anime, nie mam kurna czasu, do dupy nos.
cChyba nawet na jakiś czas gieesa zawieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:04, Ichibanboshi-kun napisał:

> Przyzwyczaiłem się do takich spoilerów i sądzę, że to tylko kiepskie dowcipy ;]
Chociaż
> pierwsza "tajemnica", którą zdradził Cirno, trochę mną wstrząsnęła, ale czułem,
że to
> tylko żart. Jak TTGL, Iczibanbo?

Hahha, słyszałeś że nadzieja matką głupich, a ona swoich dzieci nie lubi?
Znaczy, w to że Shinji sobie z

Spoiler

robił dobrze patrząc na Asukę uwierzysz, ale już w to
że Shinji zdobył swego rodzaje władzę zdolną zmieniać świat nieuwierzysz?


to było mocne xd śmiałem się z tego cały dzień a do tego jeszcze

Spoiler

ten pocałunek umhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się