Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 21:52, Cirno napisał:

Słuchaj, albo obejrzysz Clannad, albo w nocy odwiedzi Cię Nanoha-chan i potraktuje z
RH, twój wybór :P

Mhm... przysyłaj ją :-) Nie mam nic przeciwko paru dniach w szpitalu jeśli ominie mnie zbieranie ziemniaków, poza tym będę się mógł chwalić że to Nanoha mnie tak załatwiła, no i się z nią zaprzyjaźnię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie zauważyłeś jednak, że z prawa nadciąga piękna brygada AV-8B Harrier II. Twój samolocik to niemalże zabawka przy tym tytanie mocy.
Nie, nie celuje we mnie, mam zdolność Disc-chan, więc każdy ten sprzęt jest po mojej stronie.

A tak na poważnie t do Clannada nie zachęcam. Oczywiście jest to moja najulubieńsza seria, i każde złe słowo na nią = uwięzieniem w smole, przypalaniem stóp i oglądania TV Trwam bez jakiejkolwiek przerwy, lecz sam nie lubię, jak zmusza się mnie do robienia czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:40, Hubi_Koshi napisał:

Mhm faktycznie całkiem ładnie wygląda... ja chyba naprawdę gwiżdżę na grafikę bo jestem
w stanie powiedzieć tylko że fajne ^^;

KnK powala nie tylko grafiką, te filmy naprawdę mają klimat choć nie wiem czy przypadłyby Ci do gustu bo są nieco cięższe i dopiero gdzieś przy trzecim widz zaczyna się w pełni orientować co jest grane. Na wypadek gdyby Ci się nie chciało tego oglądać naciesz przynajmniej oczy scenami walki z 5 części XD
http://www.youtube.com/watch?v=sBrWcKIteAo&feature=PlayList&p=8776F408943224F9&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=UgJbJtulgCY

Dnia 08.09.2009 o 21:40, Hubi_Koshi napisał:

Ta Anego jest całkiem śliczna... w przeciwieństwie do jej podwładnych i szybko
się nauczyła że z Punie lepiej uważaj.

Ta jej ekipa to wygląda jakby ktoś na nich przeprowadzał jakieś eksperymenty... Szefowa natomiast faktycznie całkiem całkiem :)

Dnia 08.09.2009 o 21:40, Hubi_Koshi napisał:

Zdecydowanie i jeszcze ten goth ciuch który miała w drugim odcinku, świetne toto było.
W ogóle badassi wydają się w tym anime mieć dwa Mode''y zależnie od seiyuu XD

Trochę dziwne że nie zdecydowali się na jedną seiyuu, w końcu wiele z nich nie ma żadnych problemów z odrywaniem kilku różnych osobowości.

Dnia 08.09.2009 o 21:40, Hubi_Koshi napisał:

Zróbmy deala, ty przyjedziesz tu do mnie jutro i będziesz za mnie zbierać ziemniaki,
a ja w tym czasie będę oglądał Clannad :-3

1. Gdzie mieszkasz
2. Co to są ziemniaki
3. Jak się je zbiera i czy ktoś ich pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:20, Mysterum napisał:


Nie zauważyłeś jednak, że z prawa nadciąga piękna brygada AV-8B Harrier II. Twój samolocik
to niemalże zabawka przy tym tytanie mocy.

Czy ja wiem czy harrier''y są tak potężne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:27, Fouton napisał:

>
> Nie zauważyłeś jednak, że z prawa nadciąga piękna brygada AV-8B Harrier II. Twój
samolocik
> to niemalże zabawka przy tym tytanie mocy.
Czy ja wiem czy harrier''y są tak potężne.


Kładę nacisk na słowo brygada. Brygada harrierów w stosunku do jednego Thunderbolta? Hubi lepszym sprzętem nie dysponuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:20, Mysterum napisał:

Nie zauważyłeś jednak, że z prawa nadciąga piękna brygada AV-8B Harrier II. Twój samolocik
to niemalże zabawka przy tym tytanie mocy.

Harrier ?? Mówimy o tej zabawce bezpośredniego wsparcia lotniczego startującego z okrętów Marines ?? Pragnąłbym zauważyć że ma on obecnie za swoimi plecami F-22 Raptora... a nie już nie bo Harrier został zestrzelony.

Dnia 08.09.2009 o 22:20, Mysterum napisał:

Nie, nie celuje we mnie, mam zdolność Disc-chan, więc każdy ten sprzęt jest po mojej
stronie.

Hmm to trochę nie fair że nie wiem kim jest ta Disc-chan, ale czy TO też masz po swojej stronie (wskazuje na małą asteroidę wystrzeloną z orbitalnego MassDrivera i będącą już niebezpiecznie blisko głowy Mysteruma)

Dnia 08.09.2009 o 22:20, Mysterum napisał:

A tak na poważnie t do Clannada nie zachęcam. Oczywiście jest to moja najulubieńsza seria,
i każde złe słowo na nią = uwięzieniem w smole, przypalaniem stóp i oglądania TV Trwam
bez jakiejkolwiek przerwy, lecz sam nie lubię, jak zmusza się mnie do robienia czegoś.

Ooo wreszcie ktoś kto rozumie :-) Nie no kiedyś się pewnie za to zabiorę bo Tomoyo jest fajna i to niezły ubaw patrzeć jak się zbiera Sunoharze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

Harrier ?? Mówimy o tej zabawce bezpośredniego wsparcia lotniczego startującego z okrętów
Marines ?? Pragnąłbym zauważyć że ma on obecnie za swoimi plecami F-22 Raptora... a nie
już nie bo Harrier został zestrzelony.

Ale Raptor też po mojej stronie. Mam moc Disc-chan :)

Dnia 08.09.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

Hmm to trochę nie fair że nie wiem kim jest ta Disc-chan,

100latka, która wygląda jak dziecko i ma moc hakowania każdej maszyny :> Z Needless jest :D

Dnia 08.09.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

ale czy TO też masz po swojej
stronie (wskazuje na małą asteroidę wystrzeloną z orbitalnego MassDrivera i będącą już
niebezpiecznie blisko głowy Mysteruma)

Za mną stoi Tomoyo. A asteroida to pikuś dla Tomoyo :)

Dnia 08.09.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

Ooo wreszcie ktoś kto rozumie :-) Nie no kiedyś się pewnie za to zabiorę bo Tomoyo jest
fajna i to niezły ubaw patrzeć jak się zbiera Sunoharze XD

Pewno, nie spiesz się. Najważniejsze w oglądaniu to przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:26, Karharot napisał:

KnK powala nie tylko grafiką, te filmy naprawdę mają klimat choć nie wiem czy przypadłyby
Ci do gustu bo są nieco cięższe i dopiero gdzieś przy trzecim widz zaczyna się w pełni
orientować co jest grane. Na wypadek gdyby Ci się nie chciało tego oglądać naciesz przynajmniej
oczy scenami walki z 5 części XD

Przypominam sobie że ostatnio coś o tym nawijaliście, że jeden film lepszy od drugiego więc raczej sobie to kiedyś obejrzę, ale z tego co widziałem w trailerach to... trochę surrealistyczne ^^

Dnia 08.09.2009 o 22:26, Karharot napisał:

Ta jej ekipa to wygląda jakby ktoś na nich przeprowadzał jakieś eksperymenty... Szefowa
natomiast faktycznie całkiem całkiem :)

No cóż mają być Złym Gangiem Paskudnych Yankich więc trzeba zaszaleć XD Hehe w 3 odcinku pojawiła się całkiem fajna panienka, Emily... nie chcesz wiedzieć jak skończyła, powiem tylko że ostatnie co Punie powiedział w walce z nią to "Fatality"

Dnia 08.09.2009 o 22:26, Karharot napisał:

Trochę dziwne że nie zdecydowali się na jedną seiyuu, w końcu wiele z nich nie ma żadnych
problemów z odrywaniem kilku różnych osobowości.

Punie ma jedną seiyuu, za to Paya-tan chyba dwóch z tego co widzę na wiki.

Dnia 08.09.2009 o 22:26, Karharot napisał:

1. Gdzie mieszkasz

Wieś na Podkarpaciu

Dnia 08.09.2009 o 22:26, Karharot napisał:

2. Co to są ziemniaki

Wredne małe skurczybyki z których robi się frytki.

Dnia 08.09.2009 o 22:26, Karharot napisał:

3. Jak się je zbiera i czy ktoś ich pilnuje.

Trzeba się ciągle schylać i zbierać je z ziemi, po paru/nastu minutach krzyż cie boli jak diabli a zazwyczaj zbiera się je jakieś 6-7 godzin dziennie, czasem dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:42, Mysterum napisał:

Ale Raptor też po mojej stronie. Mam moc Disc-chan :)

(było jego ostatnimi słowy zanim został zmiażdżony przez meteor) a tak na serio to Harrier nie jest szczególnie mocny, to myśliwiec bezpośredniego wsparcia dla piechoty, nie ma zbyt wielkich szans w starciu z myśliwcami przewagi powietrznej ^^; A poza tym ja po swojej stronie mam Matsu-san... oj która właśnie gwałci biednego Minato-san więc bez problemu hack-backuje wszystkie maszynki ^^

Dnia 08.09.2009 o 22:42, Mysterum napisał:

100latka, która wygląda jak dziecko i ma moc hakowania każdej maszyny :> Z Needless
jest :D

Hooo... właśnie jak to z tym Needless jest, bo mówią że przereklamowane nudne i w ogóle ??

Dnia 08.09.2009 o 22:42, Mysterum napisał:

Za mną stoi Tomoyo. A asteroida to pikuś dla Tomoyo :)

Rozumiem że minigun-legs Tomoyo to badasska, ale to asteroida, 3 kilometry średnicy

Dnia 08.09.2009 o 22:42, Mysterum napisał:

Pewno, nie spiesz się. Najważniejsze w oglądaniu to przyjemność :)

Ha żebym to ja umiał się nie śpieszyć ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:47, Hubi_Koshi napisał:

Hooo... właśnie jak to z tym Needless jest, bo mówią że przereklamowane nudne i w ogóle
??

Jest to marny klon TTGL do którego dodatkowo wpychają jeszcze ecchi, narazie porzuciałem to po kilku ep.

Dnia 08.09.2009 o 22:47, Hubi_Koshi napisał:

> Za mną stoi Tomoyo. A asteroida to pikuś dla Tomoyo :)
Rozumiem że minigun-legs Tomoyo to badasska, ale to asteroida, 3 kilometry średnicy

Wtedy trzeba sięgnąć po ciężki sprzęt

20090908225341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:53, Tomoya-kun napisał:

Jest to marny klon TTGL do którego dodatkowo wpychają jeszcze ecchi, narazie porzuciałem
to po kilku ep.

Hmm ale Pretty Girls Corps... mhhrrmmm (naprawde ciężko mu się zdecydować) no nic może spróbuje

Dnia 08.09.2009 o 22:53, Tomoya-kun napisał:

Wtedy trzeba sięgnąć po ciężki sprzęt

O ile ta zabawka nie ma głowicy nuklearnej będę się czuł obrażony :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:47, Hubi_Koshi napisał:

Hooo... właśnie jak to z tym Needless jest, bo mówią że przereklamowane nudne i w ogóle
??

Neeldess jest dość przewidywalnym anime. Ciężko też o grupę wiekową, bo fabuła to typowy shoneniak dla 13latków, ale duża liczna wszelkich loli sprawia, że to tytuł dla nieco starszych osób (tak 16 lat). Komedia jest to fajna, a niektóre bohaterki wymiatają, chociażby Mio-chan: dziewczynka metr dwadzieścia, a gdybyś od niej dostał, Twoja szczęka zawędrowałaby na orbitę.

Dnia 08.09.2009 o 22:47, Hubi_Koshi napisał:

> Za mną stoi Tomoyo. A asteroida to pikuś dla Tomoyo :)
Rozumiem że minigun-legs Tomoyo to badasska, ale to asteroida, 3 kilometry średnicy

Nie zrozumiałeś. Mówimy tutaj o Tomoyo i jej Super 64 hit combo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:55, Hubi_Koshi napisał:

O ile ta zabawka nie ma głowicy nuklearnej będę się czuł obrażony :-P

To przecież RPG - ruski sprzęt z tego da sie strzelać wszysktiem od butelek wódki po broń nuklearną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:57, Mysterum napisał:

Neeldess jest dość przewidywalnym anime.

Czyli taki w miarę sympatyczny odstresowywacz... w sumie nawet się załapie ^^

Dnia 08.09.2009 o 22:57, Mysterum napisał:

Nie zrozumiałeś. Mówimy tutaj o Tomoyo i jej Super 64 hit combo :>

W sensie, tym który nie dał rady zabić Sunohary i zniszczyć szkoły oraz całej okolicy :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:58, Tomoya-kun napisał:

To przecież RPG - ruski sprzęt z tego da sie strzelać wszysktiem od butelek wódki po
broń nuklearną.

Mhm... ale to raczej mała głowica, niegroźna dla Asteroidy... już nie wspominam że trzymam ich na orbicie jeszcze parę i to większych :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się