Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 23:00, Hubi_Koshi napisał:

> Nie zrozumiałeś. Mówimy tutaj o Tomoyo i jej Super 64 hit combo :>
W sensie, tym który nie dał rady zabić Sunohary i zniszczyć szkoły oraz całej okolicy
:->


A po co miałby zabijać i niszczyć? Ma bronić ot, co :> Zresztą zawsze można go skillnąć na Super 512 i więcej hit combo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:42, Hubi_Koshi napisał:

Przypominam sobie że ostatnio coś o tym nawijaliście, że jeden film lepszy od drugiego
więc raczej sobie to kiedyś obejrzę, ale z tego co widziałem w trailerach to... trochę
surrealistyczne ^^

Jeszcze jak... Do tego jakby mało było klasycznych zabiegów mających stworzyć surrealistyczny kli9mat to jeszcze całość jest mocno doprawiona magią (to to samo uniwersum co Fate/Stay Night).

Dnia 08.09.2009 o 22:42, Hubi_Koshi napisał:

No cóż mają być Złym Gangiem Paskudnych Yankich więc trzeba zaszaleć XD Hehe w 3 odcinku
pojawiła się całkiem fajna panienka, Emily... nie chcesz wiedzieć jak skończyła, powiem
tylko że ostatnie co Punie powiedział w walce z nią to "Fatality"

Już widziałem, Tetsuko padła od samego widoku XD
BTW "Mangusta kawaii..."
http://img93.imageshack.us/img93/3144/mplayerc200909082239090.jpg
też było mocne XD

Dnia 08.09.2009 o 22:42, Hubi_Koshi napisał:

Wieś na Podkarpaciu

<notuje sobie skrzętnie, teraz już nie trzeba będzie ostrzeliwać całej południowej Polski za transwestycki obrazek Saber>

Dnia 08.09.2009 o 22:42, Hubi_Koshi napisał:

Wredne małe skurczybyki z których robi się frytki.

Człowiek codziennie zdobywa w tym temacie jakąś nową wiedzę...

Dnia 08.09.2009 o 22:42, Hubi_Koshi napisał:

Trzeba się ciągle schylać i zbierać je z ziemi, po paru/nastu minutach krzyż cie boli
jak diabli a zazwyczaj zbiera się je jakieś 6-7 godzin dziennie, czasem dłużej.

To nie wystarczy wjechać z koszykiem do supermarketu?
No cóż w takim razie deal nieważny. I tak do zachęcania Cię do Clannada lepiej używać fotek z panienkami i przemocą, nawet jeśli Cię to nie przekona to przynajmniej ma się przy tym zabawę no i można się załapać na coś nowego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po Love-Ru oglądłem sobie Akikan`a i Amaenaideyo + katsu. Za co mógłbym się teraz wziąć ? A i czy wiadomo coś na temat kolejnej serii Amaenaideyo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 07:30, nightfaler napisał:

No to po Love-Ru oglądłem sobie Akikan`a i Amaenaideyo + katsu. Za co mógłbym się teraz
wziąć ? A i czy wiadomo coś na temat kolejnej serii Amaenaideyo ?

Skoro narazie same ecchi to może :Mahoromatic, Inukami! ,DearS, Kamen no Maid Guy(zobaczysz najpotężniejszą pokojówke we wszechświecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:o !!!!!!!!!!

Czy ktoś tu wspomniał o frytkach? Lubię frytki! Wyślijcie mi trochę :D

Zabrałem się za oglądanie Gunslinger girl i stwierdzam, że masakra jest to i tyle.
Wkurzona Henrietta i jej P90 = bałagan. Spory. Btw - w pierwszym odcinku dowiadujemy się nieco o jej przeszłości -

Spoiler

była gwałcona przez całą noc przy zwłokach swojej rodzinki, potem próbowała popełnić samobójstwo

- O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

> Nie zauważyłeś jednak, że z prawa nadciąga piękna brygada AV-8B Harrier II. Twój
samolocik
> to niemalże zabawka przy tym tytanie mocy.
Harrier ?? Mówimy o tej zabawce bezpośredniego wsparcia lotniczego startującego z okrętów
Marines ?? Pragnąłbym zauważyć że ma on obecnie za swoimi plecami F-22 Raptora... a nie
już nie bo Harrier został zestrzelony.

Ke? Nie wiem na temat harriera za wiele, jest to mój ulubiony efiak ale on startuje jak helikopter, tak troche mi nie pasuje do startowania z lotniskowca, choć nie wiem do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Ke? Nie wiem na temat harriera za wiele, jest to mój ulubiony efiak ale on startuje jak
helikopter, tak troche mi nie pasuje do startowania z lotniskowca, choć nie wiem do końca

Harrier nie jest ''efiakiem'' to raz. Dwa może startować jak zwykły samolot również. A trzy, lotniskowiec nie ogranicza się do długiego pasa startowego, linki w pokładzie i tym podobnych rzeczy. Z lotniskowca można również startować po helikopterzemu (jeśli np harriery wyruszają z morza/oceanu na misje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brytyjczycy startują swoje harriery z wykorzystaniem rampy na końcu pasa, a jak amerykańce to w sumie nie wiem :D Lądowanie i start w stylu "śmigłowcowym" zżera podobno dużo paliwa więc nie jest zbyt często wykorzystywane

(na fotce - brytyjski lotniskowiec)

20090909144303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:16, Fouton napisał:

Harrier nie jest ''efiakiem'' to raz. Dwa może startować jak zwykły samolot również.
A trzy, lotniskowiec nie ogranicza się do długiego pasa startowego, linki w pokładzie
i tym podobnych rzeczy. Z lotniskowca można również startować po helikopterzemu (jeśli
np harriery wyruszają z morza/oceanu na misje).


Dobrze wiedzieć, po prostu kiedyś w jakimś programie nazwali Harriera efiakiem i tak mi w głowie zostało, dobrze wiedzieć.
Wiem, że może startować jak zwykły, ale helikopterowy start bardziej bajerancki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 12:39, SiDi napisał:

Wiadomo coś o dalszych czapterach The World God Only Knows? Bo od jakiegoś miesiąca
nie ma 61...

O ile mi wiadomo to RHS, grupa, jedyna która tłumaczy tę mangę, czeka aż pojawią się pełne tomy/skany z nich w solidnej jakości. To nie jest jak np. z Bleachem, chociaż TWGOK wychodzi też co tydzień, to nie ma innej grupy, która by wzięła się za ten projekt. W ciągu 2-3 tygodni powinno się w końcu to pojawić. :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 07:47, Tomoya-kun napisał:

> No to po Love-Ru oglądłem sobie Akikan`a i Amaenaideyo + katsu. Za co mógłbym się
teraz
> wziąć ? A i czy wiadomo coś na temat kolejnej serii Amaenaideyo ?
Skoro narazie same ecchi to może :Mahoromatic, Inukami! ,DearS, Kamen no Maid Guy(zobaczysz
najpotężniejszą pokojówke we wszechświecie)


Hmmm ecchi nie koniecznie :P Ogólnie na bieżąco jestem z bleach`em i naruto, a chciałem zmienić trochę klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 23:03, Mysterum napisał:

A po co miałby zabijać i niszczyć? Ma bronić ot, co :> Zresztą zawsze można go skillnąć
na Super 512 i więcej hit combo :D

Najlepszą obroną dla większości ludzkości była by szybka eksterminacja Sunohary, a następne combo to 1024 -2048 -4096 itd :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 23:19, Karharot napisał:

Jeszcze jak... Do tego jakby mało było klasycznych zabiegów mających stworzyć surrealistyczny
kli9mat to jeszcze całość jest mocno doprawiona magią (to to samo uniwersum co Fate/Stay
Night).

Huh ?? To samo uniwersum ?? Że niby jak, możemy tu spotkać Saber-chan i spółkę ??

Dnia 08.09.2009 o 23:19, Karharot napisał:

Już widziałem, Tetsuko padła od samego widoku XD

W sumie jej się nie dziwię XD To co prezentuje Punie to prawdziwy horror dla normalnych ludzi, aż współczułem tej dziewczynie z kosą XD

Dnia 08.09.2009 o 23:19, Karharot napisał:

BTW "Mangusta kawaii..."
http://img93.imageshack.us/img93/3144/mplayerc200909082239090.jpg
też było mocne XD

Tak właśnie myślałem że to będzie coś w tym stylu XD Po pierwszym odcinku wiedziałem że czego Punie nie zrobi to będzie Epickich Rozmiarów "It Went HORRIBLY WRONG" w bodaj 6-7 odcinku gdy mięli Sport Festival to Anego bała się czy z jajka które miała przenieść nie wyskoczy autentyczny Facehugger i nie wyżre się z niej Chestburster XD Jak w Aliensach.

Dnia 08.09.2009 o 23:19, Karharot napisał:

<notuje sobie skrzętnie, teraz już nie trzeba będzie ostrzeliwać całej południowej
Polski za transwestycki obrazek Saber>

[Uśmiecha się radośnie i schodzi do swojego bunkra głęboko pod ziemią i czeka na ostrzał, gdy się zakończy wyskoczy z dowodem własności całej ziemi w Podkarpaciu, którą zagospodaruje a zyskaną kasę wyda na podbój reszty Polski, potem tylko wykopać Ruskich za Ural i można zacząć planować podbój świata.

Dnia 08.09.2009 o 23:19, Karharot napisał:

Człowiek codziennie zdobywa w tym temacie jakąś nową wiedzę...

Tylko mi nie mów żeś ty jednym z tych co myślą że jedzenie rośnie w sklepach :-3 (ukłon dla Pratchetta)

Dnia 08.09.2009 o 23:19, Karharot napisał:

No cóż w takim razie deal nieważny. I tak do zachęcania Cię do Clannada lepiej używać
fotek z panienkami i przemocą, nawet jeśli Cię to nie przekona to przynajmniej ma się
przy tym zabawę no i można się załapać na coś nowego XD

No wreszcie jakiś sensowny i rozsądny sposób ^^ Btw. co by się bardziej opłacało, grać w Clannad czy oglądać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Lama mówił, że masz Gundama w garażu. Początkowo myślałem, że to prawda, ale zaintrygowała mnie jedna rzecz: kto mając Gundama w garażu ręcznie zbiera ziemniaki? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Ke? Nie wiem na temat harriera za wiele, jest to mój ulubiony efiak ale on startuje jak
helikopter, tak troche mi nie pasuje do startowania z lotniskowca, choć nie wiem do końca

Jak już mówił orzelek to zżera dużo paliwa, a poza tym z tego co słyszałem jest Ciut niebezpieczne bo Harrier to myśliwiec który raczej nie wybacz błędów. Cały myk polega na tym że przy normalnych starcie myśliwiec wspiera się prawami aerodynamiki więc łatwiej mu się wzbić w powietrze podczas gdy podczas pionowego startu musi się w pełni na sile odrzutów opierać jak rakieta kosmiczna... ale w dużo mniejszej skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 17:15, Mysterum napisał:

Lama mówił, że masz Gundama w garażu. Początkowo myślałem, że to prawda, ale zaintrygowała
mnie jedna rzecz: kto mając Gundama w garażu ręcznie zbiera ziemniaki? xD

Ktoś kto nie chce żeby mu się cała okolica rozleciała, a ziemniaki zamieniły w puree, łapy Gundama nie są raczej najlepszym sprzętem do delikatnych działań na małą skalę, chyba że mówimy o Totalnej Trepanacji Czaszki razem z kręgosłupem i nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 17:14, Hubi_Koshi napisał:

Huh ?? To samo uniwersum ?? Że niby jak, możemy tu spotkać Saber-chan i spółkę ??

Nie. Póki co powiązania są bardzo luźne i nie bezpośrednie (postacie z obu tych tytułów mogą zostać powiązane z Tsukihime).

Dnia 09.09.2009 o 17:14, Hubi_Koshi napisał:

W sumie jej się nie dziwię XD To co prezentuje Punie to prawdziwy horror dla normalnych
ludzi, aż współczułem tej dziewczynie z kosą XD

O dziwo przeżyła, i mogła w pełni cieszyć się pobytem w pobliżu niestabilnej psychicznie Punie gdy ta bawiła się zapalnikiem do magicznej bomby nuklearnej :)

Dnia 09.09.2009 o 17:14, Hubi_Koshi napisał:

Tak właśnie myślałem że to będzie coś w tym stylu XD Po pierwszym odcinku wiedziałem
że czego Punie nie zrobi to będzie Epickich Rozmiarów "It Went HORRIBLY WRONG" w bodaj
6-7 odcinku gdy mięli Sport Festival to Anego bała się czy z jajka które miała przenieść
nie wyskoczy autentyczny Facehugger i nie wyżre się z niej Chestburster XD Jak w Aliensach.

Ta scena była po prostu epicka XD Jak to oglądałem w nocy to chyba pół domu obudziłem jak się zacząłem śmiać XD Numer z domem strachów czy wizyta w rodzinnych stronach Pumie też były mocne :)

Dnia 09.09.2009 o 17:14, Hubi_Koshi napisał:

[Uśmiecha się radośnie i schodzi do swojego bunkra głęboko pod ziemią i czeka na ostrzał,
gdy się zakończy wyskoczy z dowodem własności całej ziemi w Podkarpaciu, którą zagospodaruje
a zyskaną kasę wyda na podbój reszty Polski, potem tylko wykopać Ruskich za Ural i można
zacząć planować podbój świata.

<Przygląda się Podkarpaciu przez system celowniczy Worm Hole Drivera i trochę się waha czy potwierdzić ostrzał, w końcu Australia to całkiem przyzwoity kraj i to naprawdę nie ich wina że mają pecha być za celem>

Dnia 09.09.2009 o 17:14, Hubi_Koshi napisał:

Tylko mi nie mów żeś ty jednym z tych co myślą że jedzenie rośnie w sklepach :-3 (ukłon
dla Pratchetta)

Nieee. Przecież zdaję sobie sprawę że do sklepów jest dowożone z hurtowni XD

Dnia 09.09.2009 o 17:14, Hubi_Koshi napisał:

No wreszcie jakiś sensowny i rozsądny sposób ^^ Btw. co by się bardziej opłacało, grać
w Clannad czy oglądać ??

VN jest obszerniejsze i jest w nim sporo naprawdę dobrych scen które nie trafiły do anime. Z drugiej strony anime jest naprawdę doskonałą adap5tacją która pokryła cały Nagisa arc i tyle z innych arców ile się dało bez zamienienia serii w haremówkę. IMO obydwie te opcje są dobrym wyborem i prawdopodobnie po ukończeniu jednego prędzej czy później sięgniesz po drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się