Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 15:33, NikiNicoo napisał:

> A jaka myszke polecicie, tak do 120 zł ?

DeathAdder ;]


Niestety po paru miesiącach użytkowania można trafic na tzw. Syndrom Razera. Czyli zacinanie się lewego klawisza myszy, podwójne kliknięcie zamiast pojedyńczego. Strasznie denerwujące. Sam mam ta myszkę i ostatnio zaczęły się problemy z podwójnym kliknięciem. Tymczasowo pomaga przedmuchiwanie myszki sprężonym powietrzem, ale to rozwiązanie nie ma dłuższa metę. Dobrze, że gwarancja wynosi 24 miesiące. W końcu tam moja myszka zawędruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:46, Avyk napisał:

A jaka myszke polecicie, tak do 120 zł ?


Ogólnie Razery, mimo wad technicznych występujących w tych gryzoniach
Ja mam starego Diamondbacka i nie zamieniłbym go na nic innego. Ostatnio miałem okazję przetestować Logitecha G9. Odczucia - nawet się do Razera nie umywa. Fakt, ma bardzo dużą liczbę DPI, lecz mnie w ogóle się to nie przydaje. Ja mam 1600, a i tak gram na 1/4 maksymalnej czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:05, HumanGhost napisał:

> > A jaka myszke polecicie, tak do 120 zł ?
>
> DeathAdder ;]

Niestety po paru miesiącach użytkowania można trafic na tzw. Syndrom Razera. Czyli zacinanie
się lewego klawisza myszy, podwójne kliknięcie zamiast pojedyńczego. Strasznie denerwujące.
Sam mam ta myszkę i ostatnio zaczęły się problemy z podwójnym kliknięciem. Tymczasowo
pomaga przedmuchiwanie myszki sprężonym powietrzem, ale to rozwiązanie nie ma dłuższa
metę. Dobrze, że gwarancja wynosi 24 miesiące. W końcu tam moja myszka zawędruje.


Ja nic takiego nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 18:22, Avyk napisał:

Naprawde piękna myszka (alez to dwuznacznie zabrzmiało) ale miało byc do 120 a nie od
120 . Bedę jescze troszke musiał pieniedzy uzbierac.


Używkę można kupić za mniej niż 120 zł ;) Sam obecnie rozważam sprzedaż swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 20:13, Ostrowiak napisał:

Pr0 kul myszka A4 Tech evolution ofc

całe 3 przyciski + rolka! :)


Własnie jej uzywam nie 3 tylko 4 ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:05, HumanGhost napisał:

> > A jaka myszke polecicie, tak do 120 zł ?
>
> DeathAdder ;]

Niestety po paru miesiącach użytkowania można trafic na tzw. Syndrom Razera. Czyli zacinanie
się lewego klawisza myszy, podwójne kliknięcie zamiast pojedyńczego. Strasznie denerwujące.
Sam mam ta myszkę i ostatnio zaczęły się problemy z podwójnym kliknięciem. Tymczasowo
pomaga przedmuchiwanie myszki sprężonym powietrzem, ale to rozwiązanie nie ma dłuższa
metę. Dobrze, że gwarancja wynosi 24 miesiące. W końcu tam moja myszka zawędruje.

u mnie było to samo - tydzien w komputroniku, mysz od tamtego momentu działa cudnie, ani razu jeszcze się nie zacięła. Pierwszy i ostatni raz, a mojego Razerka nie zamienię na nic innego ;)
Btw: razem z Razer Mantis Control tworzy świetną parę, która sama fraguje w codzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/jebut/

Niestety, prawy klawisz zaczyna odczuwać ten syndrom. Szlag by to trafił. Ale tylko czasami ma jakieś niedomagania, przykładowo kilka minut na kilka tygodnii. Ale jest to mimo wszystko zajebiście irytujące, widzisz kolejny frag, brakuje Ci już tylko kilku baniek do nowego kamuflażu (COD 4) i nie możesz przymierzyć.
God blees the warranty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:05, NikiNicoo napisał:

/jebut/

Niestety, prawy klawisz zaczyna odczuwać ten syndrom. Szlag by to trafił. Ale tylko czasami
ma jakieś niedomagania, przykładowo kilka minut na kilka tygodnii. Ale jest to mimo wszystko
zajebiście irytujące, widzisz kolejny frag, brakuje Ci już tylko kilku baniek do nowego
kamuflażu (COD 4) i nie możesz przymierzyć.
God blees the warranty ;]

hm, u mnie też był to prawy przycisk, i też na początku było to kilka minut. Radziłbym ci oddać na gwarę wtedy kiedy nie będziesz miał czasu na granie, bo u mnie to się przerodziło w to, że za każdym razem był dwuklik na prawym przycisku.... tak, też grałem w coda, fajne uczucie gdy moglem strzelac tylko z biodra, bo nie dalo sie scope wlaczyc ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:25, Ostrowiak napisał:

Miałem taką, lecz wariant bezprzewodowy - świetnie się na niej rękę trzyma ale szybko
się brudzi i wymaga częstych zmian baterii.


Ja mam kabelek a co do reki masz 100 % racje a brudzi sie szybciej niz ja zreszta to juz 5 piaty rok korzystania i pomysłem o zmianie .Lecz nie ma sie co spieszyc puki działa wzglednie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Microsoft Sidewinder x5. Dobrze leży w dłoni, czułość 2000DPI całkowicie wystarcza i na dodatek ładnie wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 17:39, luq napisał:

Spośród tych dwóch ?

Wiesz, Inne Razery drogie, a Salmosa nie ma żadnych dodatkowych przycisków :/

No wygląda na to że dam te 160zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 18:52, Piciambeer napisał:

Wiesz, Inne Razery drogie, a Salmosa nie ma żadnych dodatkowych przycisków :/


Nie chodzi mi o to, że DeathAdder będzie gorszy od, dajmy na to, Lachesis. To są dwie różne myszki, inny poziom DPI, inny profil - każdy musi podjąć decyzję w sprawie swoich preferencji.

Dnia 13.09.2009 o 18:52, Piciambeer napisał:

No wygląda na to że dam te 160zł...


Nie zawiedziesz się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować