Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Mam taką samą myszkę jak Chester powyżej, czyli A4 Tech X 750f. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, poza tym że mysz sprawnie działa tylko w ok. 60% przypadków. Tzn. włącza się normalnie i ładnie działa. 20% przypadków zdarza się mi, że mysz się w ogóle nie włącza razem z systemem i potrzebny restart. Pozostałe 20%- mysz włącza się z opóźnieniem tzn. trzeba poczekać gdzieś ok. 2 minut. W czym może tkwić problem. W myszy czy w moim kompie? Mam nadzieję że mi pomożecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam taką mysz jak Chester i Kapec11 i jestem z niej bardzo zadowolony.
Nie mam z nią żadnych problemów.

Kapec11 <- spróbuj podłączyć myszkę do innego gniazda USB, być może to ma "luzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Razer Diamondback 3G, i mam problem z ustawieniami, a dokładnie z akceleracją. Gdy ustawie wszystko na "świerzo", to jest ok, ale gdy komputer włączę ponownie, akceleracja się wyłącza, chociaż w oprogramowaniu nic się nie zmieniło. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo tu użytkowników myszek Razera, więc może ktoś będzie znał odpowiedź na mój problem.
Zakupiłem niedawno myszkę Diamondback i przez pierwsze 2 tyg było ok. Potem jednak przy intensywniejszym użytkowaniu (granie w FPS-y), myszka zaczęła się zawieszać. Po prostu nagle odmawiała jakiejkolwiek posługi. Laser nadal się świecił, ale kursor nawet nie drgnął. Problem znikał gdy ją odłączałem z gniada usb i ponownie podpinałem. Ostatnio chyba dzieje się tak co raz częściej i boję się, że myszka za kilka dni po prostu już w ogóle przestanie działać.
Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam myszki, stosunkowo taniej, ale też takiej, aby trochę wytrzymała, miała programowalne przyciski i wpasowała się do MMO - tylko w ten gatunek na PC grywam, ew. FPS. Jeśli ma ktoś jakieś uwagi - proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 11:37, Chester001 napisał:

kupiłem sobie wczoraj a4techa ... doskonała myszka.. fajna zobaczcie :

DPI od 600 - 2500 !!! cudo !

hehe mam taką samą, więc fotek już nie dodaję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Logitecha optycznego służy mi już kilka lat i jest całkiem niezła ;) ale myśle nad kupnem nowej ;] sory że fotek nie wstawie, zadużo roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eszz, kurczę jego... Razer zawiodł mnie masakrycznie. Ledwie po roku gwarancji mojego Copperheada szlag trafił. Jedno naciśnięcie klawisza bral jako dwa, sensor się zacinał... Narazie używam poprzedniej myszki, czyli A4techa X750F. Spróbuję wymienić tego Razera na gwarancji, jak mi się uda, to spylę go na allegro i na święta kupię sobie tą Steel Series WoW gaming mouse, moze trochę stanieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, jaka myszkę doradzacie kupić :-). Potrzebuje do komputera stacjonarnego, koniecznie bezprzewodowa, musi być w miarę dużą a jak będzie jeszcze jakoś fajnie wyprofilowana to super :-). Zastanawiałem się nad Logitech MX Revolution ( http://tnij.org/cc3a ), ale coś średnie to opinie zgarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ta myszka wcale nie jest taka duża;-) informatyk w pracy ma taką samą i sobie bardzo chwali ja.Wyprofilowanie faktycznie jest fajne,dobrze leży w dłoni,łatwy dostep do przycisków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 09:55, okaz1981 napisał:

hmm ta myszka wcale nie jest taka duża;-) informatyk w pracy ma taką samą i sobie bardzo
chwali ja.Wyprofilowanie faktycznie jest fajne,dobrze leży w dłoni,łatwy dostep do przycisków


na ale do jakiś tyci laptopowych nie należy. Mając średnio dużą rękę chyba ją całą obejmę, prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o myszach..., chcę kupić jakąś fajną podkładkę (Niedrogo, wolę więcej dać na mysz).

Mam trzy opcję:

http://www.allegro.pl/item480070489_udoskonalona_podkladka_black_pod_mysz_laserowa.html

http://www.allegro.pl/item481408880_super_podkladka_dla_graczy_aqua_2_slizgacze.html

http://www.allegro.pl/item481928260_steelseries_steelpad_qck_mini_250x210_fv_gw_zabrze.html

Którą wybrać?.Podkładka musi być pod mysz laserową, może znacie inne oferty ,to dajcie link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dodrukarki.pl/56789_Logitech_NX50_Notebook_Optical_Mouse_Plus.html

Mniej-więcej moja myszka, właśnie zaczęły się z nią problemy. Pada mi lewy klik, jedno kliknięcie traktuje jako dwa, czasami przy dłuższym wciśnięciu (np przesuwaniu czegoś na ekranie) przerywa wciśnięcie, przez co szlag mnie trafia. Normalnie już bym ją wymienił na gwarancji, bo mam ją tylko rok, ale... nie mam gwarancji. Myszkę dostałem razem z laptopem i w zasadzie nic poza nią samą nie mam. Moje pytanie - jest szansa że da się to samemu naprawić? Bo jakoś nie specjalnie chce mi się wydawać kasę na nową myszkę, tym bardziej że ta mi odpowiada...

EDIT: OMG, kto ten temat do Quizów i zabaw wrzucił? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja okazała się bardziej skomplikowana niż podejrzewałem - nie tylko nie naprawiłem myszki, ale w ogóle nie udało mi się jej rozebrać. :P Pomimo odkręcenia wszystkich możliwych śrubek, w jednym miejscu ciągle coś trzyma i boję się że przy użyciu większej siły moja myszka będzie w jeszcze gorszym stanie niż obecnie :D. Wygląda na to, że zakup nowego gryzonia wydaje się nieunikniony, w związku z tym szukam porady - co kupić. Poszukuję małej myszki do laptopa, bez pierdyliona dodatkowych przyciskow których pod Linuksem i tak nie będę mógł zaprogramować :P, z niezbyt długim kablem, mile widziane byłby jakiś praktyczny patent na jego zwijanie, bo dość często zabieram laptopa na wykłady. Cena - w okolicach 50 zł, nauczony doświadczeniem oczekuję co najmniej 2-letniej gwarancji. ;] W chwili obecnej zastanawiam się nad zakupem tego samego modelu który mam obecnie, tylko tym razem z pudełkiem i gwarancją, coby problemów nie było, ;) ale jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moją myszką Logitech MX500. Jak gram sobie w jakąś gierke, to średnio co 2 min myszka przestaje działać na 2-3s, a głośniki wydają taki dźwięk jak przy znalezieniu nowego sprzętu przez windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować