Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Deathadder tak mało nie kosztuje a mx to nie mam pojęcia. Polecam myszkę Fatal1ty , regulowane dpi , 2 dodatkowe przyciski i jest stosunkowo tania. Ja kupowałem ją za 120 zł teraz staniała , ale dokładnej ceny nie podam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 17:36, deih napisał:

Deathadder tak mało nie kosztuje a mx to nie mam pojęcia. Polecam myszkę Fatal1ty ,
regulowane dpi , 2 dodatkowe przyciski i jest stosunkowo tania. Ja kupowałem ją za 120
zł teraz staniała , ale dokładnej ceny nie podam :).

kosztyje znalzlem ja za 130 zł a mx 518 za 100zł -110zł a teraz fatal1ty kosztuje ok 60 zł-70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś myszkę Razera , ale niestety poszła już w niepamięć m zniszczyła się . Teraz to mam myszkę taką dość zwykłą , stoi za 40 zł bodajże , firmy e5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś za 10 zł z hipermarketu :) Dobrze działa, tylko czasami w grach FPS celownik idze do góry, a postać tańczy walca (czyt. obraca się szybko w kółko). Ale to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 19:26, Grinczar napisał:

Razer DeathAdder + QcK mini i nie ma lepszego zestawu (jak dla mnie)!


Ja zamowilem Razer Deathadder + QcK tyle ze nie mini tylko wersje normalna :P
Kolega mi ja poradzil... mam nadzieje ze jest naprawde dobra :D To moja pierwsza drozsza mysz wiec sie zabardzo nie znam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o myszki to ja tylko i wyłącznie kupuje te z firmy evolution,także i tego lata nabyłem takową z wersji X7 myszka jest fantastyczna,płynnie się nią operuje a także ma wygodną nawierzchnie która zapobiega wszelkim poślizgom zarówno z góry jak i po bokach od strony kciuka ;D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myszkę Razor Diamondback, z zielonym podświetleniem. Działa bardzo dobrze, na począku nie mogłam się do dużej czułości przyzwyczaić. Ma dobre sterowniki i ładnie wygląda. Wcześniej miałam zestaw myszka + klawiatura Logitecha, ale myszka nie chciała się ładować (była bezprzewodowa) i często traciła łączność z PC. No i ostatnio LPM zaczął z siebie wydawać dziwny dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używam mx revolution i po miesiącu jestem w niej zakochany:-) możliwości konfiguracji naprawdę imponujące.zwłaszcza wygodnie z nią serfuje sie po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Genius X7. Super myszka, a nie pamiętam, za ile kupiłem. Przewodowa oczywiście, miałem dosyć ładowania/zmieniania baterii, a dużo gram. Przewodowe klawiatura i myszka są najlepsze dla graczy. Wracając do ceny to nie pamiętam, bo parę miesięcy temu to było. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować