Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2009 o 19:11, Kraju napisał:

Ja tam mam za darmo. Akurat miałem dużo punktów.

Tak ale swego czasu za te gry też musiałeś zapłacić i to należy też wziąć pod uwagę. Tyle tylko że nie kupowałeś ich wówczas z myślą o jakimkolwiek konkursie, bo zapewne o tym nic wtedy jeszcze nie wiedziałeś.
A ja grę z ES 2 też dostałem tyle tylko że stan jednej z płyt pozostawia sporo do życzenia, a to tylko dlatego, bo nikt nie pomyślał żeby wydać grę w innym pudełku albo chociaż nie żałować koperty na jedną z płyt która latała w środku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:35, Mateuszencjowaty napisał:

Mass Effect zgaduję Ci tak lata?


Dokładnie :| Czyżbyś też był takim pechowcem? Gdyby to była chociaż płyta z tym filmem, ale nie :| Już bym wolał żeby tego dodatkowego DVD nie było, bo więcej z tego powodu problemów niż pożytku. I pomyśleć że za tak wydaną grę trzeba było swego czasu zapłacić aż 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:46, Czarek188 napisał:

Ekhm... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest ten Efekt Serii? Czytałem mini FAQ ale
jakoś tego nie zrozumiałem. Jak wziąć w tym udział?

Kupują gry z serii wydawniczych CDP, a nastąpnie rejestrując je, dostajesz pewne punkty. Od 1 do 3 w zależności z jakiej serii kupiłeś grę. Te punkty możesz wymienić na gry, pod adresem: http://efekt2.cdprojekt.pl/nagrody/gwarantowane Promocja trwa tylko do pewnego czasu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 18:38, Kraju napisał:

Akurat to że się wzięło jedną grę nie oznacza Twoją chciwość. Oni Ci dają gry za darmo,
a Ty jeszcze jęczysz że za dużo punktów, że słabe. Trzeba się cieszyć tym co się ma.


Po pierwsze - nie jęczę, tylko wyrażam swoją opinię na temat gier które dodali ;)
Po drugie - Dave dał Ci świetny przykład (chodź śmierdzący :P) o co dokładnie mi chodziło. Jak już wspomniałem to moja opinia na ten temat, i nie musisz się z nią zgadzać :P

Dnia 18.12.2009 o 18:38, Kraju napisał:

Patrz wyżej.

Patrz wyżej ;-D

Dnia 18.12.2009 o 18:38, Kraju napisał:

Regulamin nic nie oznacza. On jest po to aby był

Nie wydaje mi się. Regulamin konkursu jest członkiem (hmm) prawnym, swego rodzaju "umową", i nie można go łamać. W takiej sytuacji można podać firmę do sądu o nie dotrzymanie praw (regulaminu) ich oferty :P
Co nie zmienia faktu że i tak nikt by tego nie zrobił ze względu na koszty i w sumie nie poniesienie strat materialnych przez użytkownika :P

Dnia 18.12.2009 o 18:38, Kraju napisał:

No i zaczynasz powoli gadać do rzeczy. ;]

Zawsze gadam do rzecz, nie wchodzę na forum po "spożyciu" :P



@Dave

Dnia 18.12.2009 o 18:38, Kraju napisał:

Czyżbyś też był takim pechowcem?

Kupowałem ME Dawno temu, i także płytą z grą była lekko porysowana bo latała luzem w pudełku. Jak dla mnie sprawa wagi Państwowej! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić jakiś grę z Platynowej Kolekcji, TopSellera lub EX-Gold/Hit/Dodatek a następnie zarejestrować je na stronie CDP. I tak za platynę dostaniesz 3punty, Topsellera 2 a za EX-Gold/Hit/Dodatek 1. Za tyle punktów ile uzbierasz możesz sobie później wybrać nagrodę, "ceny" masz podane na stronie konkursowej.

Mateuszencjowaty --->

Papierki też miałem ale w moim przypadku one nic nie dały.

Mafioso_PL --->

To miałeś jeszcze jako takie szczęście. U mnie porysowana jest praktycznie cała płyta, choć rysy nie są głębokie. Tak czy siak nie wiem co teraz z tym fantem zrobić, bo jakby co to bym pewnie musiał pokrywać koszty przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za zarejestrowanie gier w czasie trwania konkursu z poniższych reedycji

eXtra Klasyka HIT/GOLD/DODATEK = 1 punkt
TOPSELLER = 2 punkty
Platynowa Kolekcja = 3 punkty

wPLN nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:14, igor8472 napisał:

Hmm, nie wiem czy CDP znowu może magazynu zacząć nie przeszukiwać...:P


Myślę że CDP jest przygotowane na takie sytuacje :) Poza tym domyślali się w jakim tempie będą schodziły gry więc na pewno mają zapas. Tyle że tu chodzi o jakość, a nie ilość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować