Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2011 o 01:15, Taivoun napisał:

A ja sie spytam - co sądzicie o słuchawkach Sennheiser CX300? Ktoś może używał? Dzisiaj
je zamówiłem i jestem ciekaw opinii :)


Skoro już zamówiłeś, to trochę późno na takie pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 18:53, kamyk092 napisał:

A co sądzisz o HD 485 ?


Nic. Nie dane mi było ich porządnie (ani w ogóle) odsłuchać, więc nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 19:31, Llordus napisał:

Nic. Nie dane mi było ich porządnie (ani w ogóle) odsłuchać, więc nie mam porównania.


Szkoda bo bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może jakiś model porządnych słuchawek, który stał się ostatnio bardzo popularny i bardzo dużo osób z niego korzysta? Szukam czegoś dobrego i sprawdzonego, ale niekoniecznie drogiego, a takie popularne modele zazwyczaj sprawdzają się w tym bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również poszukuję słuchawek.

- do 140 zł
- przewodowe
- okrywające całą małżowinę uszną
- z regulacją głośności na kablu
- najlepiej bez zbędnych dodatków pokroju wbudowanego odtwarzacza MP3, mikrofonu itp.
- najlepiej z wyjściem mini-jack
- przeznaczenie: przede wszystkim do muzyki, w tym najmocniejszych odmian muzyki metalowej

Chyba o niczym nie zapomniałem. Macie jakieś interesujące propozycje modelów słuchawek spełniających powyższe kryteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Potrzebuje namiarow na jakis porzadny headset.

Budzet, powiedzmy 200zl.

Przede wszystkim ma byc wygodny i wydajny, lekki i poreczny. Aktualnie korzystam z jakiejs taniochy i po kilkunastu minutach strasznie bola mnie uszy, chcialbym tego uniknac. Fajnie gdyby za ta cene byla mozliwosc zakupu czegos bezprzewodowego, im mniej kabli tym lepiej.

Czekam na propozycje i z gory dzieki. Cokolwiek mi doradzicie, bede wdzieczny, jako ze w temacie jestem zupelnie zielony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 01:22, gothicsheep napisał:

Siema. Potrzebuje namiarow na jakis porzadny headset.

Budzet, powiedzmy 200zl.

Przede wszystkim ma byc wygodny i wydajny, lekki i poreczny. Aktualnie korzystam z jakiejs
taniochy i po kilkunastu minutach strasznie bola mnie uszy, chcialbym tego uniknac. Fajnie
gdyby za ta cene byla mozliwosc zakupu czegos bezprzewodowego, im mniej kabli tym lepiej.

Czekam na propozycje i z gory dzieki. Cokolwiek mi doradzicie, bede wdzieczny, jako ze
w temacie jestem zupelnie zielony. :P


W tym budżecie sensowne wydają mi się głównie headsety od Creative''a (który co prawda nie zalicza się do szczególnie wybitnych twórców sprzętu audio ale to nie jest też jakiś chłam) np. Creative HS 980 Fatal1ty. Są duże, wygodne (sam je kupiłem kilka dni temu), mają też niezgorszy mikrofon, ciężko też coś zarzucić pod kątem pozycjonowania dźwięku w grach. W połączeniu z Sound Blaster Audigy bądź X-Fi dają naprawdę fajną kombinację, choć jednak nieco przebasowioną. Tylko jedno ale - jak każdy sprzęt od Creative''a, tak i ten ma strasznie cienki kabel. Ja, nauczony doświadczeniem (czyt. rozwaleniem poprzednich słuchawek tego producenta) po prostu okleiłem go na całej powierzchni dodatkową warstwą taśmy klejącej - nie wygląda to szczególnie estetycznie ale przynajmniej nie boję się spotkania z kółkiem od krzesła. Sporo dobrego słyszałem również o Plantronics GameCom 377.
Fakt że gdyby nie to że potrzebujesz headseta, to chyba najlepsze pod kątem jakości dźwięku wydają mi się Creative Aurvana Live! + osobny mikrofon.

@ karolekx23x
Opierając się na recenzjach to polecałbym Wavemaster HPX-3090M, Sharkoon Rush. To co oferuje Creative w tej cenie to chyba tylko Creative Fatal1ty HS 800 które miałem (nie)przyjemność używać dosyć długo - małe muszle, przytłumiony dźwięk, zdecydowanie za mocne basy. Po dwóch godzinach uszy po prostu cię od nich bolą. Co prawda po zabawie w equalizerze było już znośnie ale gwarantuję że o ile do grania ujdą, o tyle do słuchania muzyki i wielogodzinnych sesji odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy (ja razem z ojcem) słuchawki od Sennheisera
Nie wiem czy to jest znana firma ale sa na serio fajne
Przede wszystkim dźwięk jest bardzo dobry i sa bardzo wygodne
Miałem już wiele rodzajów słuchawek i np gdy siedzi sie cały dzień na kompie to aż uszy bolą a w tych nic
Czasami nawet zakladam je po prostu żeby w nich pochodzić
Są bezprzewodowe i wszystko jest ok jak sie ma nadajnik w dużej przestrzeni ale niestety nie jest ok jak dom ma dużo scian
Dokładna nazwa modelu to Sennheiser TR170
Cena miesci sie w zakresie 200zl
Zdecydowanie poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 17:50, miki00749 napisał:

Dokładna nazwa modelu to Sennheiser TR170
Cena miesci sie w zakresie 200zl
Zdecydowanie poleca


TR 170 to nadajnik, model słuchawek to RS 170.

Możesz napisać gdzie kupiłeś ten model za 200 PLN? Wezmę z 3 pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2011 o 16:05, Shinigami napisał:


TR 170 to nadajnik, model słuchawek to RS 170.

Możesz napisać gdzie kupiłeś ten model za 200 PLN? Wezmę z 3 pary ;)


Ja dokładnie nie znam ceny bo to byl prezent ,ale jak sie pytałem to że za 200 zl
Najwidoczniej zostalem perfidnie oszukany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 18:23, miki00749 napisał:

Najwidoczniej zostalem perfidnie oszukany :)


Powiem tak, nie jeden chciałby być tak oszukiwany. W tej cenie jest to jeden z lepszych bezprzewodowych modeli, niemniej zdecydowanie warty polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem słuchawki Sennheiser CX 200, jednak parę dni temu zepsuły mi się. Chcę kupić nowe, moglibyście mi jakieś polecić? Brać znowu te CX 200 czy może jakieś inny model (niekoniecznie Sennheisery)? Zależy mi, żeby były dokanałowe, grały nieźle i mogły trochę wytrzymać ;) Dodam, że nie jestem w stanie wydać więcej niż ok. 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie juz się tyle słuchawek spartoliło, że od jakiegoś czasu kieruje sie tylko ceną - do ok. 30 zł, gietkością pałaka, długoscia i gruboscia kabla.
cała reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Szukam słuchawek głównie do muzyki cena do 50 zł.
Nie szukam nic wygórowanego... Byle by dość fajnie grały nie psuły się i nie były chińskie :P
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 23:56, franko113 napisał:

Hej! Szukam słuchawek do mp3. Tak do 150 zł. Co myślicie o tych:
http://supersklep.pl/c75-sluchawki/i96770-sluchawki-coloud-star-wars-stormtrooper
W sumie daje tylko przykład, więc jestem otwarty na propozycje.


Poszukaj czegoś innego, mi się nie podobają ale jak Ci się podobają to sobie kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować